PDA

View Full Version : Manchester United-Champions



the_o.c_girl
08-06-2007, 09:10
http://www.focus-sport.net/?do=s398
Велики сте!

eXtrem3-g1rl
08-06-2007, 10:26
Съвсем заслужена победа на Манчестър, защото показаха, че са много по-добри от Челси. Най-голяма заслуга има Ван дер Сар за спечелването на титлата..За пореден път доказаха, че са номер 1!!!!

LunaTriCk
08-06-2007, 11:54
кои бяха тези ? :-k

OtherDimension
08-06-2007, 12:18
кои бяха тези ? :-k

тези, дето пердашат ливърпул по 2 пъти на сезон и ви спират да имат титла двайсетина години :-k

Novkov
08-06-2007, 13:22
Пх :lol: :lol: :lol: Честита ви купа на МкДоналдс поне умазахте едни картофки. :smt005 Ще видим кой кого

LunaTriCk
08-06-2007, 13:37
кои бяха тези ? :-k

тези, дето пердашат ливърпул по 2 пъти на сезон и ви спират да имат титла двайсетина години :-k

Аааа, тези дето не знаят какво е Шампионска Лига ? Е що не каза така веее :-D

OtherDimension
08-06-2007, 13:41
кои бяха тези ? :-k

тези, дето пердашат ливърпул по 2 пъти на сезон и ви спират да имат титла двайсетина години :-k

Аааа, тези дето не знаят какво е Шампионска Лига ? Е що не каза така веее :-D

важното е, че ядат бой и късметът в прекире мачове не им помага :smt004

LunaTriCk
08-06-2007, 13:47
важното е, че който вземе Къмюнити не взема първенството 8)

OtherDimension
08-06-2007, 14:00
важното е, че който вземе Къмюнити не взема първенството 8)

хаха, и аз направо се стреснах.. по едно време имах чувството, че челсито нарочно изпускат дузпите :shock:
нямаше никаква радост по лицата на футболистите на Юнайтед
тоя трофей е безсмислен, ама чак пък толкоз..
както и да е, тоя спор е безсмислен - ти си привърженик на твоя отбор, аз на моя :)

Novkov
08-06-2007, 14:00
важното е, че който вземе Къмюнити не взема първенството 8)

Пък и да не бяха я взели, пак няма да спечелят титлата :D

the_o.c_girl
08-06-2007, 14:18
кои бяха тези ? :-k

тези, дето пердашат ливърпул по 2 пъти на сезон и ви спират да имат титла двайсетина години :-k

Аааа, тези дето не знаят какво е Шампионска Лига ? Е що не каза така веее :-D ВСЕКИ ЗА СЕБЕ СИ...И ЗА ОТБОРА СИ!

LunaTriCk
08-06-2007, 19:52
както и да е, тоя спор е безсмислен - ти си привърженик на твоя отбор, аз на моя :)

Не е забавно, ако не се подразниш с противника 8)

OtherDimension
08-06-2007, 19:58
както и да е, тоя спор е безсмислен - ти си привърженик на твоя отбор, аз на моя :)

Не е забавно, ако не се подразниш с противника 8)

хаха нз..
лично аз миспя, че тази година в Англия сериозно разместване на пластовете
за мен Ливърпул ще заемат мястото на Арсенал като конкурент за титлата, очаквам много от тях - Бабел е многообещаващ, иска ми се да видя в игра Лукаш Лейва.. за Торес няма какво да говорим
очаквам много интересен сезон и да треснете Челси още в началото..

П.С. скоро мисля да направя тема, непосредствено преди стартът на сезона

LunaTriCk
08-06-2007, 20:11
Дам, определено ще е интересен. Аз очаквам Ман Сити да излязат изненадата на сезона, както бяха Рединг миналия. Интересно е и дали Бербатов ще повтори успеха си или всяко чудо за три дни...малко остава до 11:wink:

OtherDimension
08-06-2007, 20:12
Дам, определено ще е интересен. Аз очаквам Ман Сити да излязат изненадата на сезона, както бяха Рединг миналия. Интересно е и дали Бербатов ще повтори успеха си или всяко чудо за три дни...малко остава до 11:wink:

за Бербатов не знам, но със сигурност нещата ще си дойдат по местата и Роналдо ще направи много слаб сезон..