PDA

View Full Version : Важна ли е цената на презерватива?



08-06-2007, 10:00
Vajna li e za vas cenata na prezervativa: s drugi dumi bihte li polzvali ot 20 stotinki nqkakvi ili durjite da e Durex?


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Renate_Feliqr
08-06-2007, 10:02
Ima edna pogovorka..."Skapoto izliza evtino"Taka 4e ti sam si napravi izvoda kakvo predpo4itam.

08-06-2007, 10:07
Ima edna pogovorka..."Skapoto izliza evtino"Taka 4e ti sam si napravi izvoda kakvo predpo4itam.

sama, 6toto sum momi4e.. No kakto i da e.. I vse pak, ako pravite redovno sex, da kajem vseki den po 2 puti, nqma li skupoto prosto da si izleze skupo? Za6toto, ne 4e iskam da predizvikvam sudbata, no nie si polzvame ot evtinite i dosega ne se e slu4valo ne6to ot roda na skusan, defekten i drugi takiva.

Renate_Feliqr
08-06-2007, 10:11
Sama si otgovori...no mislq 4e s 4-5 lv nqma da obednee nikoi.Po dobre li 6te ti e da dade6 pari za abort..ot 100lv nagore ili po dobirq variant hap4eta za spe6na kontracepciq ot 30lv?Ili pak da si gleda6 deteto i si samo na 14-16 da re4em?

08-06-2007, 10:15
Не ми се е случвало да използвам "презервативи на метър".
Винаги Durex Ultra Thin.

piperliv
08-06-2007, 10:18
Не ми се е случвало да използвам "презервативи на метър".
Винаги Durex Ultra Thin.

абе и те са едни ... чак ми се е убивало желанието, по едно време имаше едни дето бяха супер, никаква промяна в усещането, нито пък го усещаш, ама нали съм си глупав, хвърлих опаковките и сега не мога да ги намеря :(

DjBaloon
08-06-2007, 10:20
Durex Tingle-Izpepelqvashto useshtane :twisted:
Nqma po-dobri..

Devilka
08-06-2007, 10:27
Durex Tingle-Izpepelqvashto useshtane :twisted:
Nqma po-dobri..

Страхотни са! :twisted:

krem4et0
08-06-2007, 10:32
Ментови Cool. Цената на презерватива няма особено значение. Късали сме само 1 презерватив, а никога не сме купували Дюрекс. Дори и с One touch ми е било най-готино от всички останали. Излючвам ментовите Куул. Спортекс и Лайфстайлс не са зле. Единствено и само Sure са ми били гадни. Ако се постави правилно презерватива-няма риск дори и да е от 30 стотинки.
Ако обаче държите на марката и ви отиват за презервативи 20 лева седмично, то тогава по-евтино е с противозачатъчни!

piperliv
08-06-2007, 10:51
стига ги лъга момичетата с тези противозачатъчни, изобщо не е добра идея да се опира до тях, ползвайте си презервативи и се пазете

young_rich_famous
08-06-2007, 10:59
Durex Tingle-Izpepelqvashto useshtane :twisted:
Nqma po-dobri..

Страхотни са! :twisted:

Me too ... личи си кой, разбира от секс :smt005 Те хората са казали " Презерватив ли е, поне да е Durex " =D>

08-06-2007, 11:03
az sym si patil ot teq evtinite i poveche takiva izbqgvam da polzvam

08-06-2007, 11:45
НЕ ИЗПОЛЗВАЙТе ПреЗервАтиВи за 20 ст....... ПОдобре си вземете Durex да си знайте че сте добре ! и има значение....

08-06-2007, 12:17
Ментови Cool. Цената на презерватива няма особено значение. Късали сме само 1 презерватив, а никога не сме купували Дюрекс. Дори и с One touch ми е било най-готино от всички останали. Излючвам ментовите Куул. Спортекс и Лайфстайлс не са зле. Единствено и само Sure са ми били гадни. Ако се постави правилно презерватива-няма риск дори и да е от 30 стотинки.
Ако обаче държите на марката и ви отиват за презервативи 20 лева седмично, то тогава по-евтино е с противозачатъчни!

ей това като че ли най-много ми хареса от всички :), мерси кремче, аз ще продължавам да си ползвам от евтините, но благодаря все пак и на всички, които си изказаха мнението

08-06-2007, 12:20
Vajna li e za vas cenata na prezervativa: s drugi dumi bihte li polzvali ot 20 stotinki nqkakvi ili durjite da e Durex?


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!
винаги с презерватия, почти винаги durex. Въореки всико треперя 28 дена

iLoveChocolate
08-06-2007, 12:47
Ima edna pogovorka..."Skapoto izliza evtino"Taka 4e ti sam si napravi izvoda kakvo predpo4itam.
много яка поговорка

alkobalko
08-06-2007, 13:22
Използвала съм различни марки, дори 1-2 пъти от тези за 20 ст. Не съм намерила особена разлика. Но лично аз залагам на Дюрекс.

SuN4o_F
08-06-2007, 14:27
polzvala sam razli4ni marki i ne vijdam golqma razlika... bez si e nai hubavo no i nai opasno :)

KimBerLy1912
08-07-2007, 08:52
Ух,еми ние сме на SPORTEX обаче съм на мнение,че в днешно време високата цена не винаги съответства на високо качество :?

krem4et0
08-07-2007, 09:26
стига ги лъга момичетата с тези противозачатъчни, изобщо не е добра идея да се опира до тях, ползвайте си презервативи и се пазете
Не лъжа никого. Съвременните противозачатъчни са доста безвредни и ако се назначат от гинеколог мгат да се пият с години без проблеми. Извинявай, ама ако заради 1 секс ми отиват 100 лв месечно ще се позамисля доста сериозно. Аз лично едва ли имам повече от 6-7 полови сношения месечно, но не това е причината да предпочета противозачатъчните пред презерватива. Много по-вредно е да ползва презерватив, той да се скъса и мацката да пие Ескапел.
Разбира се варианти за любителите на кондома има:
1. Научете се да го поставяте като хората. Как така за 1 година аз съм късала 1 презерватив, а вие за 2 дни-2?
2. НИКОГА, ама никога не свършвайте в момичето даже и с гума
3. Проверявайте периодично състоянието на презерватива-смъкнат, стегнат, скъсан...........
4. Ако никой от тези неща не ви послужи намелете честотата на половите си сношения. За 1 жена най-доброто и полезното е секс 2 пъти седмично, но не и много над тази цифра. Удоволствието, ако не правиш секс известно време е много по-силно, от това да правиш всеки ден.

DarkAngelOfHope
08-07-2007, 12:52
аз пък си ползвам презервеативи от тия по 20 стинки ... много рядко ползвам от другите ... къв е смисъла да дам 2.40 лв за 3 презераватива като за толкова мога да си купя ... сметнете си го сами :P а разлика в усещането не намирам ... все презерватив, все убива част от удоволствието

за няколкото години стаж :-D които имам до сега ми се е късал само 1 път презерватив и то още като бях неопитен ...

противозачатъчните не са лошо решение според мен ... изпитва се пълно удоволствие от секса, ако момичето ги пие по предписание от лекар и както трябва проблем няма да има ...

bulgarche
08-07-2007, 13:33
За мен цената не е от значение, от значение е качеството.
В момента ми се налага да ползвам Sportex, инъче предпочитам Durex.

DIVINE_TIME
08-07-2007, 19:40
И според мен по-добър вариант от противозачатъчни - няма! Най-безопасно си е с тях... А относно презервативите,смятам,че цената няма особено знаение,въпроса е да са качествени,а тези от 20 стотинки не са.. може би има някакво значение. \:D/