PDA

View Full Version : Само аз ли?



scooter'4e
08-06-2007, 14:42
Така ...напоследък започвам да срещам над път и през път скейтъри(е освен тях емота,скинари и некви други животни).Няма нищо против тях /имам предвид скейтърите/особено тези,които сериозно се занимават със спорта ,а не само за да печелят симпатии.Но въпреки 'сичките глупости ,които наговорих/написах/ да попитам в тази спомата държава няма ли някой ,който забоа да кара тротинетка/може да ви се струва адски смешно,но в други държави има дори състезания и не му викат с кат тука тротинетка(баси тъпото) ,ами scooter,което в бг има съвсем друг смисъл ,но невърмайнд/Живея във Вярно голям град,търся ослъшвам се,но така и не намерих някой ,който да си пада по този така наречен спорт ,а камо ли да го практикува.Ако случайно тук се намери някой ,който се е занимавал се занимава или има такива намерения ,или просто иска да сподели нещо с което не е съгласен по темата да пише.

Disrespect
08-06-2007, 14:45
брях...наскоро се чудих дали има такъв спорт...явно има :D и мен ме съмнява да има такива в България или ако има те ще са много малко..

Kisses_P
08-06-2007, 14:46
аа добрите стари тротинетки.. то те не са ли много мънички.Наскоро пробвах на братовчед ми тротинетката, но нали е малък и тя е няква нисичка и после кръста аууу :-D иначе е добра идея, някога беше много модерно

08-06-2007, 14:50
Познавам един пич ,който кара (освен ако не си ти) :lol:
Ами едва ли поради факта ,че съм момиче :D

Sam90
08-06-2007, 15:12
Като бях малък много се кефех на тротинетките... :Р

Skype - bloodstained___ - автора да ме адне да му кажа някои тънкости с тротинетките. :Р
нали се сещаш, че сега секи, който иска може да те адне :lol: :lol:

bulgarche
08-06-2007, 15:16
А ти нали се сещаш че може да си е "оставил" скайпа в темите за това? Какво и едва ли би го отказал на някой, стига да му го поиска.
Само не разбрах защо му е голяма тротинетка

Violenza
08-06-2007, 16:49
Като бях малък много се кефех на тротинетките... :Р

.
Познатоо... даже си имах една жълтичка :lol: Много й се радвах ама някъде си я загубих.. :?

Spork
08-06-2007, 16:59
Йоооолл...аз имам тортинетка беее :-D :-D ... 4 за 5 клас си продадох учебниците /не ги дадох на брачед микакто правех до ся :smt005 / само и само да си купя тротинетка :smt005 :smt005 :smt005 бръмках си тука ала бала.....ама улиците в Бс са под сякфа критика иии.....зае*ах я на село :-D ...но иначе още си я пуцамм :-D :-D ама никой не се зарибява и се търкалям самичка насам натам :-D :-D :-D :smt005


ай ем лапи :-D

ScionOfStorm
08-06-2007, 17:13
Аз никога не съм имал, ама се възползвах от тези на другарчетата :twisted: Якичко си е, какво :>>

miminia
08-06-2007, 17:19
и аз си имам ама понеже ми е някфа малка :roll: мн съм смешна с нея :lol: а пък колкко якета и гуменки съм дънила с нея понеже нямам навика да използвам "спирачката " отззаде 8-[ :)