PDA

View Full Version : Той е щастлив,но аз не съм!!



mechtaq_za_teb
08-06-2007, 15:22
Tezi dni trygnah s edno momche,za koeto ne moga da kaja absolutno nishto losho!Strahoten chovek,ima za kakvo da si govorim,obshti interesi,ima priqten vanshen vid.I eto..problema ne e v nego,a v men!Ne moga da sym s nego.Tolkova se opitvah i si misleh,4e moje i da se poluchi,no ne stava.Vijdam go 4e e shtastliv,zashtoto e s men,no az ne sam.I problema idva ot tam che oshte obicham bivshiq si priqtel.Tova momche qvno shte e poredniq s koito se opitvam da go zabravq...otnovo neuspeshen opit.
No ne iskam da go naricham poredniq,zashtoto ne e.Poznavame se doly gore i znam ot dosta otdavna che ne samo ima chuvstva kam men,a i me obicha.Kogato razbrah neshto trepna v men i si kazah,che shte opitam.Ne stava...ne go chuvstvam taka kakto iskam.A tolkova se opitvam da zabravq bivshiq...napravo mi e vtrysnalo da se opitvam da byda s nqkoi drug,a da vijdam nego.Pisna mi da sravnqvam vsichki s nego i veche totalno se otchaqh dali shte sreshtna chovek,koito da go zameni....
Ne moga da jiveq s lyja,che haresvam tova momche.Ne moga da se zalygvam,zashtoto znam 4e ne e taka.Dnes bqh s nego.Iskah da mu go kaja lichno i da byda maksimalno iskrenna s nego,no toi me gledashe taka,4e syrce ne mi dade...ochite mi se nasylziha daje,zashtoto znam 4e shte mu stane mnogo gadno. :smt010 :smt010 :smt010 Shte mi kajete da mu kaja istinata...ne moga.Neznam kakvo da pravq...!!!Omryzna mi!A samo ako imah chuvstva kam nego vsichko shteshe da e nared,no ne stava! :cry:
Molq vi kajete ako ste izpadali v takav moment kakvo ste napravili?Kakav syvet bihte mi dali? :?

08-06-2007, 15:35
a za6to se razdeli s biv6iq? nqma li vyzmojnost da se syberete otnovo ? kakvo se e slu4ilo?:-s
vse pak 6tom ne si 6tastliva trqbva da napravi6 nai - dobroto za sebe si.
pone az taka mislq

FuckLove
08-06-2007, 15:38
em ne sam izpadal v takava situaciq oba4e az mislq 4e trqbva da zabravish bivshiq zashtoto vsi4ko e minalo ve4e, a sega budi s nastoqshtiq si priqtel i misli samo za nego, mislq 4e sega toi e nai vajniq za teb taka 4e naso4i vnimanieto si izcqlo kam nego :wink:
P.S: Postoqnnoto mislene za bivshiq nqma da ti donese nishto dobro, nai mnogo da razvali tova koeto imash sega :!:

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 15:39
a za6to se razdeli s biv6iq? nqma li vyzmojnost da se syberete otnovo ? kakvo se e slu4ilo?:-s
vse pak 6tom ne si 6tastliva trqbva da napravi6 nai - dobroto za sebe si.
pone az taka mislqNeka ne govorim za bifshiq :smt011 Opitvam se da ne mislq za nego veche.Razdelihme se i nqma da se syberem,tova mi e predelno qsno.
Vyprosa e tam che oshte go obicham mnogo,koeto mi prechi da obikna nqkoi drug dori manichko. :cry:

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 15:41
em ne sam izpadal v takava situaciq oba4e az mislq 4e trqbva da zabravish bivshiq zashtoto vsi4ko e minalo ve4e, a sega budi s nastoqshtiq si priqtel i misli samo za nego, mislq 4e sega toi e nai vajniq za teb taka 4e naso4i vnimanieto si izcqlo kam nego :wink:
P.S: Postoqnnoto mislene za bivshiq nqma da ti donese nishto dobro, nai mnogo da razvali tova koeto imash sega :!:A kakvo imam az sega? :smt010 Edno nishto...!Osyznavam 4e lyja choveka do sebe si i tova ne mi haresva!Ako znam 4e s vremeto shte se zarodqt nqkakvi chuvstva,dobre...no ako ne stane?Tova oznachava da izmychvam ne samo sebe si,a i nego,zashtoto vsichko nakraq izliza edna gadna lyja.

Mega_fenka
08-06-2007, 15:59
Prosto se opitai da govori6 s 4oveka do sebe si ... :roll: razkaji mu sa 4uvstvata si i ako misli6 4e nqma da stane ni6to mejdu vas prosto mu go kaji za6toto s vremeto 6te stane po lo6o i pove4e 6te strada6 ako ne go obikne6 :(

gosta ot predi malko
08-06-2007, 16:03
ami 6tom nqma da se syberete po dobre ne my4i i sebe si i nastoq6tiq si priqtel i se razdelete.
Prekarai malko vreme sama - daje ne malko ami kolkoto e nujno, nqkolko meseca naprimer
Ne misli za nikakvi mom4eta i lubovni istorii - neka da ti se pro4isti glavata i vsi4ko.
Zanimavai se s ne6to ili puk otidi nqkyde - promeni obstanovkata i si postavi nqkakva cel svyrzana s teb, na koqto da otdeli6 vnimanie.
Kolkoto i iztyrkano da zvu4i - vremeto VSE PAK lekuva.

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 16:12
ami 6tom nqma da se syberete po dobre ne my4i i sebe si i nastoq6tiq si priqtel i se razdelete.
Prekarai malko vreme sama - daje ne malko ami kolkoto e nujno, nqkolko meseca naprimer
Ne misli za nikakvi mom4eta i lubovni istorii - neka da ti se pro4isti glavata i vsi4ko.
Zanimavai se s ne6to ili puk otidi nqkyde - promeni obstanovkata i si postavi nqkakva cel svyrzana s teb, na koqto da otdeli6 vnimanie.
Kolkoto i iztyrkano da zvu4i - vremeto VSE PAK lekuva.Mersi za syveta.Ideqta za tova da sym sama oshte nqkolko meseca mi se vijda dobro reshenie,tyi kato qvno oshte ne sym gotova za nova vryzka.Opitvam se da zabravq bivshiq si priqtel,no e mnogo trudno,zashtoto bqh sviknala s nego i vypreki 4e ot togava minaha 2-3 meseca vse oshte ne sym gotova i to si e normalno.Mersi

JuS7^YourS
08-06-2007, 16:40
spored men mu kaji kakvo izpitva6 i 4e ne moje6 napulno da otgovori6 na 4uvstvata mu - ima pravo da go znae. I mu kaji, ako go misli6 est, 4e 6te se opita6 s vremeto tova da se promeni

miloto_girl_4e
08-06-2007, 17:01
Наистина сегашното ти гадже е в доста кофти ситуация...
Относно бившият - казано е, че клин, клин избива, но все пак.. защо заради твоите чувства към някого, трябва да страдат невинни момчета, които просто искат да те направят щастлива ?
Раздели се с гаджето си, но според мен му спести истината, защото ще го заболи ужасно, ще се чувства използван и лъган...
Кажи му, че не усещаш тръпка, че не върви и че не искаш да го лъжеш(но не споменавай за чувствата към бившият си)
А и колкото по-рано се разделите, толкова по-безболезнено ще бъде за него..
А ти можеш да направиш следното :arrow: докато не изчезнат чувствата ти към бившият стой сама .. не мисля, че някой трябва да бъде така долно използван за забавление...

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 17:14
Наистина сегашното ти гадже е в доста кофти ситуация...
Относно бившият - казано е, че клин, клин избива, но все пак.. защо заради твоите чувства към някого, трябва да страдат невинни момчета, които просто искат да те направят щастлива ?
Раздели се с гаджето си, но според мен му спести истината, защото ще го заболи ужасно, ще се чувства използван и лъган...
Кажи му, че не усещаш тръпка, че не върви и че не искаш да го лъжеш(но не споменавай за чувствата към бившият си)
А и колкото по-рано се разделите, толкова по-безболезнено ще бъде за него..
А ти можеш да направиш следното :arrow: докато не изчезнат чувствата ти към бившият стой сама .. не мисля, че някой трябва да бъде така долно използван за забавление...Ne iskam da izpolzvam nikoi za zabavlenie.Moje da ti izglejda taka,dobre.Nqma da te razubejdavam.V kraina smetka situaciqta naistina e slojna,znam.Dobre shte byda sama,dokato ne izcheznat chuvstvata mi kam stariq priqtel.S tova se syglasih i po-gore.I vse pak ne obicham da izpolzvam horata.. :?

miloto_girl_4e
08-06-2007, 17:21
mechtaq_za_teb, добре да приемем, че не го използваш за забавление, но повече си тръгнала с него, за да забравиш предишното си гадже, отколко, защото си имала някакъв интерес към него..
Единственият ти интерес към него е това, че симпатично момче е проявило желание да бъде с теб в момент, в който си била уязвима и самотна ..

mechtaq_za_teb
08-06-2007, 17:27
mechtaq_za_teb, добре да приемем, че не го използваш за забавление, но повече си тръгнала с него, за да забравиш предишното си гадже, отколко, защото си имала някакъв интерес към него..
Единственият ти интерес към него е това, че симпатично момче е проявило желание да бъде с теб в момент, в който си била уязвима и самотна ..Shte ti kaja zashto trygnah s nego.Zashtoto starata lubov se zabravq s nova.Pri men tova se e sluchvalo.Nikoga ne sym zabravqla za nqkoi ot nishtoto.Vinagi se e poqvqval nqkoi,koito da go zamesti.Otnachalo pomislih,che toi e momcheto.Zatova trygnah s nego...no razbrah 4e ne e taka.Dobre,zamislqm se i naistina tova se priema kato izpolzvane.Ne iskam da e taka!Zatova smqtam da go prekratq :( Kaza mi da ne mu kazvam cqlata istina,zashtoto shte go naranq oshte poveche sled kato razbere che imam chuvstva kam bivshiq si priqtel.Razbira se,che tova nqma da mu go priznaq.Ne iskam da mu stava gadno,vypreki 4e tova e neizbejno..sajalqvam,che postapih taka :smt010 Skoro nqmam namereniq da se zanimavam s drugi.

beyond_transience
08-06-2007, 17:38
Spored men chovek ne moje da obikne nqkogo nasila. A mai neshto takova se poluchava. Moqt syvet e da ostanesh na same sys sebe si izvestno vreme i da si precenish. Ne mu kazvai, che kysate, a che imash nuzhda ot vreme. Sled tova, kato si pomislila, shte mu kajesh za reshenieto si. Nadqvam se, che pomognah. :wink: (bydi silna!)

alkobalko
08-06-2007, 17:43
Бъди честна с него. Признай му, че го уважаваш и цениш много като приятел, но просто не изпитваш онази тръпка. Ако искаш му кажи защо не можеш да си с него, ако искаш не. Само че не трябва да продължаваш да го лъжеш. С времето той ще те обикне още повече и ще е много по-трудно да му признаеш истината.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2007, 17:46
аз бих го зарязала.. ако не ходиш оттдавна с него не мисля че му дължиш някакво обяснение.. измисли нещо .. трябва да учиш и няма да имаш време.... еххх женски номера... ама пък по добре така отколкото ти да страдаш... и мисли и за сеебе си не само за другите!!малко повече кураж и сичко ще се нареди... :smt016

koalka
08-06-2007, 18:37
Не е правилно, че си тръгнала с него, за да забравиш бившия.И не бива да го сравняваш с него, той е отделен човек, който си има своите качества.По-добре не го лъжи, а му кажи истината, за да не се измъчваш и ти.
Моя съвет е да забравиш бившия, ако можеш и тогава да искаш нова връзка.

LedenaStrast
08-06-2007, 19:03
Na kolko si godini?
i az sym izpadala v takava istuaciq! gadno e naistina... no na sila hubost ne stava, nali znae!?
I az smqtam, 4e trqbva da ostane6 sama izvestno vreme kolkoto i da e gadno i da zabravish... makar, 4e 6te byde mnogo trudno!
Naistina edinstveniq na4in da se otyrsi6 ot minalite chuvstva e da zaobichash nqkoi drug! Ste byde trudno, no sled vreme 6te se radva6 na uspeha!
I edin syvet... kaji na priqtelq si kak to4no se 4uvstva6... nakrai go da ti byde predi vsi4ko priqtel! Ako naistina te obi4a.. 6te te razbere i 6te ti pomogne s kakvoto moje...

white_chik
08-07-2007, 06:23
Бях в почти същата ситуация,само че не се опитвах да забравя бивш,ами ходех дсота време с едно момче,бяхме много щастливи,но по едно време магията изчезна.И ми беше наиситна трудно да му кажа,но лека-полека трябва да се опиташ да събереш сили,защото като протакваш става все по-трудно.Аз не знам как събрах смелост,но му казах всичко и знам,че сега той страда,но наистина се опитах да бедъ с него,но не стана.Не е честно спрямо теб да си с него,само за да е той щастлив.

_Imaginary_girl_
08-07-2007, 06:41
Еми какво да ти кажа,давай смело и поговори с него.
Няма друг начин да оправиш положението :?