PDA

View Full Version : Moderated:Как да сме си само аз и наи добрата ми фр?



tujnu-mumichE
08-06-2007, 15:45
imam si nai dobra priqtelka no ako q popitam koi i e nai dobriq fr 6te se 4udi dulgo vreme mejdu men i 1 momi4e koeto su6to mi e fr i e e mn dobra fr na moita.te otskoro si imat gadjeta i izlizat zaedno moita best fr me vika ma az ko 6e praa tam kat nqmam gadje ne 4e tva mi pre4i no iskam da izlizam samo s taq moq fr i s priqtelq dori bih no ne nestava 6ot dr momi4e postoqnno q komandva i kazva k oda pravi i tq se mi se opravdava s neq pisna mi nemoga da q turpa drugata i a ne6to i fr-kata mi i predi nemojah da izlizam za6toto drugata postoqnno komandva6e moita fr opita i mene ma az sam uporita i ne se davam lesno ii tq postoqnno se surde6e 4e ne q vikame a te sa izlizali 100- puti bez mene o6te kogato nqmaha gadjeta i az kato povdigna vuprosa mi kazvat nqkvi ne6ta pisna mi daite mi suvet kak za 1 den da se oturva ot tova momi4e i da izlezna s moita tq e tolkova gadna daje tq ve4e ne mi iska za6toto zn 4e moita po dobra fr 6te mi obru6ta vnimanie i pro4ie suvet pls nemoga taka iskam da sam vednuj s moita best frendka!!!!:(

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

08-06-2007, 15:46
Eби им майката на сички.

AFT
08-06-2007, 16:12
Нищо не можах да разбера. :?

Sweetest_Sin
08-06-2007, 18:04
Eби им майката на сички.Това е най-доброто решение :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2007, 18:12
говори с нея!кажи и това което ти не харесваш в другото момиче....опитаи се да разбереш къде е проблема :) а.. ако все пак предпочете другата (в никакъв случаи не я караи да избира!) т.е. ако не те послуша ... направи си извода че не ти е истинска фр ии ... продължи напред .. :) аиде успехче от мен :smt016

deem registered
08-06-2007, 18:24
Е на това му се вика Stream of Consciousness- нищо не се рабира.

Reed
08-06-2007, 18:28
От малкото,което разбрах според мен не можеш да накараш тази твоя френд да бъде приятелка само с теб...другото момиче може да си мисли същото за теб,нали?/или си мисли-не разбрах :lol: / А и тя не може да има само една приятелка. :-)

sladku_bebzi
08-06-2007, 20:28
Според мен тва се случва при много хора...Мисля си, че трябва да използваш всеки удобен момент за да излизаш с най-добрата си приятелка.Тва, че нямаш гадже не означава, че нямаш място с нея и нейното...А и като се разберете да излезете и тя иска да викнете другата ви фр, кажи, че не искаш или измисли нещо :)
Успех 8)

Лала
08-09-2007, 20:52
Обади се на тая твоя най-добра приятелка кажи й, че искаш да поговорите насаме за нещо, което е мн важно за теб, излезте и й кажи какво ти тежи на душата!

Princess Of Sound
08-10-2007, 10:40
чувала ли си за една поговорка дето гласи: "ако обичаш някого пусни го на свобода, а ако и той те обича- ще се върне!!" говори си с твоята приятелка кажи и кво те дразни и кво мислиш и така нататук щото ако криеш всички тея емоции за себе си и не и споделяш къв е смисъла да имаш приятелка след. ти не и казваш важните неща. Твоята приятелка може пък да чувства и теб и другото момиче за еднакво близки кво да ти кажа... говори си с нея, ама не я притискай, хората мразят да бъдат пристискани