PDA

View Full Version : Поредната трагея в България



the_o.c_girl
08-06-2007, 16:18
http://www.focus-sport.net/?do=n1148764100130
Знам, че темата не е е за фън, но тук повече хора ще научат-колко е опасно да се шофира в нетрезвенио състояние и, това че си известен няма да ти помогне!Преклон пред загиналият и изказвам съпричастие и към Максим...той и Албена бяха сред хората от кампанията-,,НЕ ШОФИРАЙ ПИЯН,,, но очевидно...Това е шампион на България, но...НЗ :smt011 :smt010

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3.

08-06-2007, 16:23
Против съм, но има ли значение кво казвам аз?:(

08-06-2007, 16:25
Против съм, но има ли значение кво казвам аз?:(
Да верно, хората така и така ше се натряскат и ше седнат зад волана :roll:

the_o.c_girl
08-06-2007, 16:27
Против съм, но има ли значение кво казвам аз?:(
Да верно, хората така и така ше се натряскат и ше седнат зад волана :roll:КОЕ Е СМЕШНО, ЧЕ МОМЧЕТО Е ЩЯЛО ДА СЕ ЖЕНИ И ДА ИМА СЕМЕЙСТО ИЛИ, ЧЕ ШАМПИОНА НА БГ Е ЗАМЕСЕН, А ?:roll: ????????????WTF

08-06-2007, 16:28
Против съм, но има ли значение кво казвам аз?:(
Да верно, хората така и така ше се натряскат и ше седнат зад волана :roll:КОЕ Е СМЕШНО, ЧЕ МОМЧЕТО Е ЩЯЛО ДА СЕ ЖЕНИ И ДА ИМА СЕМЕЙСТО ИЛИ, ЧЕ ШАМПИОНА НА НГ Е ЗАМЕСЕН, А ?:roll: ????????????WTF
:smt017 Кой се е смял бе момиче? :shock:

Sam90
08-06-2007, 16:36
Кое е смешното? Смешното е, че сме кухи лейки цялата нация! Че гледаме всеки ден как измират толкова много хора и не си взимаме грам поука - напротив. ТОВА е смешното ... да се чудиш да се смееш ли или да плачеш.

Явно това, че е шампион не му пречи да е поредния мухльо

08-06-2007, 16:38
Кое е смешното? Смешното е, че сме кухи лейки цялата нация! Че гледаме всеки ден как измират толкова много хора и не си взимаме грам поука - напротив. ТОВА е смешното ... да се чудиш да се смееш ли или да плачеш.

Явно това, че е шампион не му пречи да е поредния мухльо
Чакай малко бе, аз не съм шпионин :shock:

Sam90
08-06-2007, 16:39
Кое е смешното? Смешното е, че сме кухи лейки цялата нация! Че гледаме всеки ден как измират толкова много хора и не си взимаме грам поука - напротив. ТОВА е смешното ... да се чудиш да се смееш ли или да плачеш.

Явно това, че е шампион не му пречи да е поредния мухльо
Чакай малко бе, аз не съм шпионин :shock:
какъв шпионин те гони бе, човек? :-) Говорим за Максим.. нали? :smt017

08-06-2007, 16:46
Кфото щете казвайте ама на това викам аз руска работа.

the_o.c_girl
08-06-2007, 16:50
Кфото щете казвайте ама на това викам аз руска работа.НЕ ОБИЖДАЙ РУСНАЦИТЕ И ТОЙ НАИСТИНА Е ШАМПИОН(ТОВА НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ОТРЕЧЕ)1.2 промила са дефакто 2 бири, но и това не е малко...така е, но и това, което е направил за БГ не бива да се забравя!Отново преклон към загиналия!
И ОЩЕ 1 ПЪТ НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ И, ЧЕ РУСИЯ ВИ Е ОСВОБОДИЛА(ТОВА Е ЗА О.С)

thefreak
08-06-2007, 16:50
http://www.focus-sport.net/?do=n1148764100130
Знам, че темата не е е за фън, но тук повече хора ще научат-колко е опасно да се шофира в нетрезвенио състояние и, това че си известен няма да ти помогне!Преклон пред загиналият и изказвам съпричастие и към Максим...той и Албена бяха сред хората от кампанията-,,НЕ ШОФИРАЙ ПИЯН,,, но очевидно...Това е шампион на България, но...НЗ :smt011 :smt010
Що за тъп въпрос е това. ЗА или ПРОТИВ, отговора е повече от ясен, глупава ли си !?

the_o.c_girl
08-06-2007, 16:52
Виждаш ли какво съм написала аз съм против, но ми е инт колко мукльовци са за да и не ме обиждай!бахи и хората сте!ПОГЛЕДЕТЕ В КАКВО ПРЕВЪРНАХЕТЕ ТЕМАТА!

Jaffs
08-06-2007, 16:54
http://sportni.bg/?tid=40&oid=1081390

XaMcTePKa
08-06-2007, 17:00
няма смисъл да обсъждате и да пускате анкети ,момичето е от моя град познавам я сега трябва да 12 клас невороятно красива е ама тва какво и помогна ?а какво като е световен шампион попречило ли му е да кара след като е пил ?

MostHated
08-06-2007, 17:05
няам книжка и кола и сам на 16 и не моа да шофирам в нетрезво састояние тка че бла бла против съм!

SunnyG
08-06-2007, 17:18
Можело да му дадът на Максим от 3 до 10 години затвор..Няма значение,че направи толкова много за България,няма значение,че накара българите да се гордеят,защото сега всичко отива по дяволите.Това е срам не само за него...да участва в такава кампания и да се улее по такъв смешен начин...аз лично се възмущавам много и това,че е допринесъл толкова много за България не го оправдава...Поклон пред паметта на загиналия!

08-06-2007, 17:43
Преди години бяха разпространени в нета едни сайтове и снимки е нета и там пишеше доста неприятни неща, оттогава ги намразих.А и миналата година на морето имах проблеми с един руснак,живеещ в България, в една дискотека сс видяхме.но това не засяга темата ;)

radito
08-06-2007, 17:51
Виждаш ли какво съм написала аз съм против, но ми е инт колко мукльовци са за да и не ме обиждай!бахи и хората сте!ПОГЛЕДЕТЕ В КАКВО ПРЕВЪРНАХЕТЕ ТЕМАТА!
Ти тъпа ли си верно :shock: кой може да е "за"???? :smt017 И ти сама си направи темата такава...

08-06-2007, 17:59
Възхищавам се на Максим принципно,направил е страшно много за България,но е абсурдно,че се е качил в кола след като е пил,макар и малко,особено като беше твърд противник на карането в нетрезво състояние.Искрено се надявам да не е предизвикал катастрофата и ако е,трябва да бъде наказан по всички закони,без значение какво е направил за страната ни,в такива ситуации,е просто човек.И как може темата да е във форум "Фън"!?

Victorya
08-06-2007, 18:15
Говорете,говорете...всички на теория сме против,ама колко от вас ще се напият и ще откажат да седнат зад волана някога в бъдеще? Колко от вас ще си спомнят един ден какво са писали сега....Но вие говорете,говорете.А колко от вас знаят наистина каква болка остава след една катастрофа.... :smt010

Dark_Angel_F
08-06-2007, 18:24
Против съм, но има ли значение кво казвам аз?:(
Да верно, хората така и така ше се натряскат и ше седнат зад волана :roll:КОЕ Е СМЕШНО, ЧЕ МОМЧЕТО Е ЩЯЛО ДА СЕ ЖЕНИ И ДА ИМА СЕМЕЙСТО ИЛИ, ЧЕ ШАМПИОНА НА БГ Е ЗАМЕСЕН, А ?:roll: ????????????WTF
Според мен смешното е ,че Максим е участвал в кампанията "Ако си пил слез - искам да стигна жив"

OtherDimension
08-06-2007, 18:26
1во лично аз съм на 20 години, шофирам редовно от година и половина и досега съм сядал зад волана, само след употреба на 1 бира в разстояние на час и половина и това се е случвало веднъж..
2ро - жалкото в случая е, че Максим е лице именно на кампания против шофирането под въздействие на алкохол .. Жалкото е, че преди това полицай го е пуснал ей така .. какво щеше да стане, ако го беше спрял? Щеше да спаси човешки живот...
Всеки сам си носи кръста, а независимо дали Максим ще влезне в затвора или не, той ще носи този огромен кръст и наказанието да не може да се погледне в огледалото всяка една сутрин

XaMcTePKa
08-06-2007, 18:26
Можело да му дадът на Максим от 3 до 10 години затвор..Няма значение,че направи толкова много за България,няма значение,че накара българите да се гордеят,защото сега всичко отива по дяволите.Това е срам не само за него...да участва в такава кампания и да се улее по такъв смешен начин...аз лично се възмущавам много и това,че е допринесъл толкова много за България не го оправдава...Поклон пред паметта на загиналия!

по темата за алкохола и закона...над от 1.2 алкохол нагоре се дават от 3 до 10 години т.н.,но понеже той е "шампион" за него вс може сега го изкараха с 1.1 алкохол а там има само административна глоба от 500 лева

Reed
08-06-2007, 18:30
Според мен смешното е ,че Максим е участвал в кампанията "Ако си пил слез - искам да стигна жив"
Наистина ли?!Не знаех..
наистина е смешно това

08-06-2007, 18:31
оо сто процента ако взема книжка след време ще има повече от един случай да съм карала пияна.Но има време.

OtherDimension
08-06-2007, 18:32
оо сто процента ако взема книжка след време ще има повече от един случай да съм карала пияна.Но има време.

браво на теб
дано не вземеш книжка никога

XaMcTePKa
08-06-2007, 18:34
оо сто процента ако взема книжка след време ще има повече от един случай да съм карала пияна.Но има време.

май не си добрем?не гледаш ли всеки ден по телевизията колко загинали има заради ето такива отворковци като теб ...не осъзнаваш ли колко е скъп човешкия живот ?

Reed
08-06-2007, 18:39
оо сто процента ако взема книжка след време ще има повече от един случай да съм карала пияна.Но има време.
Браво!Гордей се със себе си!
#-o
ама утрепи себе си,не някой невинен човек!

radito
08-06-2007, 19:02
оо сто процента ако взема книжка след време ще има повече от един случай да съм карала пияна.Но има време.
Каза недораслата пикла
Мразя да обиждам хора, които не познавам, но малката по постта ти личи, че си много проста

08-06-2007, 19:16
Вижте сега, аз не искам да го правя и казвам , че няма, но ако се напия и се наложи да шофирам, мислите ли че ще се спра?Пиян човек както се казва нито приема нит предава.Не схванахте какво точно исках да кажа.Все ми е едно дали за вас съм проста или не.

Reed
08-06-2007, 19:18
Еми то по тая логика всички,които са шофирали пияни и са убили някой,са оневинени...само,защото не могли да мислят..

OtherDimension
08-06-2007, 19:18
Вижте сега, аз не искам да го правя и казвам , че няма, но ако се напия и се наложи да шофирам, мислите ли че ще се спра?Пиян човек както се казва нито приема нит предава.Не схванахте какво точно исках да кажа.Все ми е едно дали за вас съм проста или не.

че си проста - проста си, спор няма
проблемът не е дали на теб ти пука, защото на водача отсреща ще му пука и ще иска да остане жив..

the_o.c_girl
08-06-2007, 19:20
[quote=the_o.c_girl]Виждаш ли какво съм написала аз съм против, но ми е инт колко мукльовци са за да и не ме обиждай!бахи и хората сте!ПОГЛЕДЕТЕ В КАКВО ПРЕВЪРНАХЕТЕ ТЕМАТА!
Ти тъпа ли си верно :shock: кой може да е "за"???? :smt017 И ти сама си направи темата такава...[/quoteмного млади хпра искат да карат и аз се чудя дали тук има такива и просто анкета аз съм против...вие нямам думи

08-06-2007, 19:21
Добре, изчакайте да стана на 16 ли там колко е, да се напия на някой купон, да причиня катастрофа и тогава говорете ;)

08-06-2007, 19:23
Виждаш ли какво съм написала аз съм против, но ми е инт колко мукльовци са за да и не ме обиждай!бахи и хората сте!ПОГЛЕДЕТЕ В КАКВО ПРЕВЪРНАХЕТЕ ТЕМАТА!
Ти тъпа ли си верно :shock: кой може да е "за"???? :smt017 И ти сама си направи темата такава...много млади хпра искат да карат и аз се чудя дали тук има такива и просто анкета аз съм против...вие нямам думиАбе зарежи ги тия.

XaMcTePKa
08-06-2007, 19:31
Добре, изчакайте да стана на 16 ли там колко е, да се напия на някой купон, да причиня катастрофа и тогава говорете ;)

нужно ли е някои да пострада като катастрофираш за да ти дойде акъла в главата ?

08-06-2007, 19:35
Абе майната ви кво се занимаам с глупости.Кат не схващате тфа е ваш проблем.

Reed
08-06-2007, 19:37
Да схващаме да се напиеш и да искаш да караш пиян?!
Бе ти си погуби живота,но защо трябва и чужд да погубавш?!?
бахти,ако тва е бъдещото поколение :smt011

XaMcTePKa
08-06-2007, 19:37
Май ти не можеш да схванеш ...

08-06-2007, 19:41
Не се прави на многознаеща.Айде стига, има лс, прецакахме темата на момичето

the_o.c_girl
08-06-2007, 20:35
МАМКА МУ ВСИЧКИ МОЛЯ ДА МЛЪКНЕТЕ!НЕКА НЕ СЕ КАРАМЕ И В ТАЗИ ТЕМА, КОЯТО Е ТОЛКОВА СЕРИОЗНА ПЛС!И ДА КАЖ, ЧЕ СЪМ ПРОТИВ ДА СЕ КАРА Е МЕТРЕЗВЕНО ССТ. И НЗ ЗАЩО ТАКА СИ ПОМИСЛИХТЕ...

HopeLesss
08-06-2007, 22:31
1.2 промила са дефакто 2 бири, но и това не е малко...така е, но и това, което е направил за БГ не бива да се забравя!Отново преклон към загиналия!

1. Допустимото е 0.5, а той го е надвишил над 2 пъти! Това означава, че е карал в нетрезво състояние и е убил невинно момче, а друго момиче е на косъм от смъртта. Боли ме т'ва дето го нямам, че той е шампион. Важното е, че е безразсъден, нагъл и при това убиец. И престанете с това какво е направил за България. Всичко, което е направил, го прави за себе си. Семейството на починалото момче едва ли би се успокоило с факта, че детето им е убито от световния шампион по фигурно пързаляне!!! Надявам се само да го осъдят, както всички останали, а да не му се размине, само защото е 'звезда'.

2. Имам книжка от 8 месеца и не карам редовно. Това не ми пречи да забелязвам колко некадърници, олигофрени и пълни нещастници има по пътищата. Съвсем ми е ясно защо Ванчето пусна тая тема. Айде щом всички са против, защо толкова много хора умират по пътищата, защо толкова много хора сядат зад волана пияни???

3. о.с. няма нужда да говориш глупости, дори да целиш нещо съвсем друго. И аз като Наско се надявам на такива като теб да не се дават книжки. Ако искаш да караш пияна, хващай колата и отивай на село из поляните. Поне шанса да убиеш някой е минимален.

4. Единствено се радвам, че зачестилите катастрофи карат полицията да бъде наистина строга. Много мои познати се разделиха с книжките си само заради 0.6-.08 промила алкохол, но дали Максим ще го последва същата участ или няма да хване първия самолет за САЩ и повече никога не да му видим очите?!?

5. Дано в най-скоро време станем като Унгария, Русия, Словакия, Турция, Хърватска, Румъния, Естония, Чехия, където допустимите промили алкохол са 0.0!!! Не знам дали знаете, но в Англия превишаването на допустимите норми с 0,2 се наказва с глоба от 7200 ?. О.С., дали ако и в България беше така, все още щеше да си навита да караш пияна?!? Съмнявам се!!!

Поклон пред паметта на загиналото момче. Знам какво е да загубиш близък заради катастрофа... Лошите неща стават за секунди. Живота е най-ценното, което имаме. Пазете своя и чуждия!!!

08-06-2007, 23:48
А мастурбирай и престани да филосовстваш бе! =;

HopeLesss
08-07-2007, 08:32
А мастурбирай и престани да филосовстваш бе! =;

Имам си кой да ме задоволява. Мастурбацията е за такива като теб ;)

ТраЛаЛа`f
08-07-2007, 14:58
И сега какво ще стане с тоя Максим?Казаха ли вече?

MajeStic
08-07-2007, 15:24
http://bgnewsroom.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/n49379/%D0%BA%D0%B0%D1%82-%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BB-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D 1%84%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B9-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%BE

shadow4e
08-07-2007, 16:16
Максим трябва да влезне в затвора и да си излежи всичко! Това му е поредното лудо каране. Той винаги кара с адски висока скорост, а този път и е и пил... Но и да не беше пил, все някога това щеше да стане, защото не може да караш така и винаги да ти се разминава...

the_o.c_girl
08-07-2007, 16:49
shadow4e
Кога винаги?

HopeLesss
08-07-2007, 17:01
Ами те са го спрели и са го предупредили да кара внимателно. Щом е имал 1.1 промила алкохол, няма начин да не им е лъхнал. Защо не са го задържали? Защо не са му написали акт? Защо не са му тикнали дрегера в устата? Защо ли? Защото е Максим Стависки - световния шампион по фигурно пързаляне. Да си звезда в БГ значи да си безсмъртен - с други думи - тъпчеш, мачкаш и продължаваш, без никой нищо да не ти направи. Може и сега да съжалява за случилото се. То ако не съжаляваше, щеше да е ебаси животното, но в крайна сметка е виновен. Карал е пиян! А дали ще му направят нещо? Много много се съмнявам. И то не само защото е известен, а защото сме в България. Нали чухте по новините - Врачанския съд дава условна присъда на човек, убил двама души и избягал от местопрестъплението. На това какво се казва... даже нямам думи. Пълна пародия е всичко!!!

shadow4e
08-07-2007, 18:01
shadow4e
Кога винаги?

За Хамара нищо не мога да кажа, но преди е имал Голф. Приятелят ми се е возил няколко пъти с него и още преди ми беше разказвал как кара. И брат му също ми е раказвал- той беше в националния отбор и тренираше със сестрата на Албена. Но за алкохола предполагам, че не му се случва често и знам, че наистина съжалява за случилото се и това винаги ще му тежи на съвестта. Такова нещо не пожелавам на никого! Знам, че е виновен и въпреки това ми е гадно и заради него.

miloto_girl_4e
08-08-2007, 09:03
Против съм, но има ли значение кво казвам аз?:(
Да верно, хората така и така ше се натряскат и ше седнат зад волана :roll:



Така е, какво значение има нашето мнение?
Факта, че е сред хората от кампаният "Не шофирай пиян" не го е спряло да се качи пиян и да кара на тези завои(които са ми до болка познати в тази местност) толкова опасно ?
Ама нали той е безсмъртен ... първо е в Хамар все пак ... второ всеки си мисли "Аааа няма да се случи точно на мен...", трето .. все пак той е някой в тази държава ...
А и надали за пръв път кара почерпен и неразумно .. просто веднъж стомничка за вода, втори път... третият път се чупи...
Не всеки път ще те огрее да се отървеш...
Жалко за момчето и момичето(за което все пак още има шанс де)...
Той Максим нека си съжалява колкото си иска, но момчето вече си е отишло от този свят ...
Мир на праха му :!:

^_FlAmE{}KiSs_^
08-08-2007, 09:30
:cry: :(

thefreak
08-08-2007, 13:38
Абе истината, е че е чиста лудница по пътя. Пияните шофьори са ми последната грижа.
На първо място са жените на пътя, които се държат неадекватно.
След това са таксиджиите, които се държат непредсказуемо.
Следват маршрутките и автобусите, които се държат невъзмотимо.
Тировете се нареждат в класацията с неправилните престроявания и завои на забранени места, които правят, резултат, от което създават доста добри условия за катастрофи.
На пето място сме младите шофьори, които се борим с колите още(излизам от този стадий вече, минал съм на псуване и каране с една ръка, все пак карам от бая време вече)
Шести по ред са учебните коли, много опасни и напълно непредсказуеми.
И чак на последно място са нетрезвите шофьори, които си търсят дърво просто, в което да спрат и/или някоя кола.
Въобще са ми най-отзад в съзнанието като съм на пътя, било то ден или нощ.
С други думи пияните шофьори по пътя не са най-опасните.

the_o.c_girl
08-08-2007, 19:07
Какво жените на пътя-по-добри сме, защото сме и по-внимателни!
Мамка му не всички са кухи и смотани и един завой не вземат!КОМПЛЕКСАР!

thefreak
08-08-2007, 22:43
Даа да по-внимателни сте.
А аз съм дядо коледа....

macka_bez_zadrajki
08-09-2007, 11:50
И аз не съм съгласна за това че жените се държали неадекватно ноа пътя!!!Не мисля че има разлика в поведението на мъжете и жените на пътя.Дори смея да кажа че аз лично съм забелязвала повече жени да се движат по пешаходната пътека и да спазват пътните знаци!

young_rich_famous
08-09-2007, 12:05
Имам книжка и кола от 2 години ... карал съм много, но никога не и пиян или дори пийнал ... На мнение съм, че дори жените - шофъори са малко по концентрирани в движенията си и за това са толкова бавни на пътя и толкова ги пцуваме ... невероятно но факт " жена - шофъор " :smt005 #-o Иначе колкото до мене, аз никога няма да карам пиян или пил, макар и колата ми да има всякакви обезопасителни екстри ... А колкото до трагедията Максим, нищо че е шампион и готин пич си е виновен по всички правила ... първо промилите алкохол, второ че е причинил жертва по негова вина и трето че има още един полу умрял човек ( в кома ) и един полуизпочупен ... според мен Максим, трябва да плати много висока цена за случилото се и поне от 1 до 3 годинки затвор ... а на всичкото отгоре е и участвал в кампания " Спри, не карай ПИЯН по пътищата " или нещо такова ... Ако му се размине само с глоба, ще е поредната идиотщина в България ... аз съм на това мнение ... лек ден :smt006 И карайте умерено ...

koalka
08-09-2007, 17:57
Направил е тъпа грешка, да си понася последствията и да се изправи пред правосъдието.Това, че е световен шампион не му дава право да кара пиян и да си играе с живота си и този на другите на пътя, където си е война направо.Негово право е да си прави, каквото си иска с неговия живот, но тъпото е, че други хора също пострадаха от тая грешка, а на тях няма кой да им върне живота...

the_o.c_girl
08-09-2007, 18:44
Даа да по-внимателни сте.
А аз съм дядо коледа....
аАаАаАа СУПЕР :) ВЕЧЕ ЗНАМ КОЙ ЩЕ МЕ НОСИ ПОДАРЪЦИ!

deem registered
08-09-2007, 21:04
Проблемът във всичко това е,че хората виждат само последствията... но не и първопричината. Но всичко с времето си, явно така трябва да бъде.

thefreak
08-09-2007, 22:25
И аз не съм съгласна за това че жените се държали неадекватно ноа пътя!!!Не мисля че има разлика в поведението на мъжете и жените на пътя.Дори смея да кажа че аз лично съм забелязвала повече жени да се движат по пешаходната пътека и да спазват пътните знаци!
Ти наясно ли си какво искаш да кажеш... или?!

mechtaq_za_teb
08-10-2007, 12:51
Против съм,но какво значение има,след като винаги ще има глупаци,които все пак ще карат в нетрезво състояние и ще причиняват такива ужасни неща! :smt011

mgxpower
08-14-2007, 01:00
Как няма да съм за не....кой иска хората да умират никой хора спрете да се гъзарите...с колите си шофирайте разумно нека бъдем разумни нека спрем войната по пътищата..като гледам как ме изпреварват разни бмв-нца и ауденца мерцедеси и т.н. спешна работа ли имат какво?Бързат изпреварват в насрещното идва тир оня едвам едвам се изнизва и се вмъква между някой кола...и след някой завой го гледаш я се метнал в някой дере я в някой мантинела ... или паднал в пропаст....ВНИМАВАЙТЕ!

armani169
08-18-2007, 19:10
Аз съм твърдо против тази глупост !!!! Хора, толкова ли сте бедни че нямате пари за едно такси , когато сте в нетрезво състояние ... ](*,) ](*,) ](*,) [-X [-X [-X

namina
08-19-2007, 11:12
НЕ!

KiLLeR_InSTiNkT
08-25-2007, 00:53
Много ясно, че съм против. От това зависи в повечето случаи отнемането на човешки живот. Не е редно, а много хора го правят, не може да продължава така. :?

namina
08-25-2007, 07:23
Кое е смешното? Смешното е, че сме кухи лейки цялата нация! Че гледаме всеки ден как измират толкова много хора и не си взимаме грам поука - напротив. ТОВА е смешното ... да се чудиш да се смееш ли или да плачеш.

Явно това, че е шампион не му пречи да е поредния мухльо

напълно подкрепям ВАСЕТО =D> =D> това ,че Е Световен шампион не му пречи да е БОКЛУК от класа. то погледнете цялата ни държава е такава.............какво да кажа,че тук у нас в БГ убийството и кражбите.....и.......т........н........ .. са напълно нормални,защото колкото и да е жестоко това у нас е станало всекидневие и на хората не им пука и вече не им е странно и ужасно щото секи ден умират хора и стават кражби грабежи...итн........колкото и тъпо да звучи е така........ ](*,) ](*,)

Iria
08-25-2007, 19:41
Не!

ThunderGoddess
08-28-2007, 13:01
Тоя е голям мухльо. Много е смотан. Пълен идиот. Май мозъка му е замръзнал докато е карал толкова много време на ледена пързалка. Дано да има много угризнения на съвестта и да не може да спи от тях. Дано да го съдят поне на 10 години затвор. А и толкова са му малко. ЪТрябва да лежи ДОЖИВОТ. И ако бях роднина на починалия въобще нямаше да ми дреме кой е - щях пред европейския съд даже да го съдя и не ми пука! Нека си пати сега - цялата му кариера се е разпаднала заради една водка ероятно? Тъжно е за горката Албена, чиято кариера също пропада, заради това, че пратньора и е пълен идиот и загубеняк. Момичето има талант, но сигурно едва ли и тя ще продължи. Ако бях на нейно място, бих го гръмнала или заколила. Мразя всички мухльовци, които се движат като идиоти по пътищата в България, а шопите, дето се хвалят за брилянтни шофьори не ми понасят.

VerryBerry
08-28-2007, 13:44
protiv sam,za6toto zagivat nevinni hora,a izvar6itelq ponqkoga ocelqva..
a i za6to da ne karame trezvi?!

namina
08-28-2007, 21:54
Тоя е голям мухльо. Много е смотан. Пълен идиот. Май мозъка му е замръзнал докато е карал толкова много време на ледена пързалка. Дано да има много угризнения на съвестта и да не може да спи от тях. Дано да го съдят поне на 10 години затвор. А и толкова са му малко. ЪТрябва да лежи ДОЖИВОТ. И ако бях роднина на починалия въобще нямаше да ми дреме кой е - щях пред европейския съд даже да го съдя и не ми пука! Нека си пати сега - цялата му кариера се е разпаднала заради една водка ероятно? Тъжно е за горката Албена, чиято кариера също пропада, заради това, че пратньора и е пълен идиот и загубеняк. Момичето има талант, но сигурно едва ли и тя ще продължи. Ако бях на нейно място, бих го гръмнала или заколила. Мразя всички мухльовци, които се движат като идиоти по пътищата в България, а шопите, дето се хвалят за брилянтни шофьори не ми понасят.










подкрепям =D>

the_o.c_girl
09-08-2007, 19:44
няма смисъл да обсъждате и да пускате анкети ,момичето е от моя град познавам я сега трябва да 12 клас невороятно красива е ама тва какво и помогна ?а какво като е световен шампион попречило ли му е да кара след като е пил ?да
и от моя-ти си от търново...я си дай скайпа.

_BoSSy_
09-17-2007, 14:19
Против съм мн ясно!За мен хората качили се в неадекватно състояние зад волана са летящи некролози.Не застрашават само собствения си живот, но и наи-лошото - отнемат чуждия... :smt011

Nicole_Richie
09-20-2007, 19:13
Кфото щете казвайте ама на това викам аз руска работа.

+1 i sam kategorichno protiv za shofirane sled upotreba na alkohol!

FrosTDeViL
09-21-2007, 14:22
на 16 години съм и като човек който е употребявал алкохол ( за съжеление в големи количества) смятам, че след употребата му е нередно да се извършват дейности свързани с бърза реакция и точност или прецизност, и сам напълно против шофирането в нетрезво състояние но на пиян човек решил да кара неможеш нищо да му кажеш ! :cry:

MoHuTo
09-21-2007, 15:37
Против шофирането в нетрезво състояние съм, но не виждам смисъла от гласуването..едва ли ще помогна с нещо... :-s

FrosTDeViL
09-21-2007, 17:50
Против шофирането в нетрезво състояние съм, но не виждам смисъла от гласуването..едва ли ще помогна с нещо... :-s

напълно съм съгласен с теб. Ние с нищо неможем да помогнем. Човек ако е решил да си троши главата никой неможе да го спре.

HopeLesss
09-23-2007, 07:40
няма смисъл да обсъждате и да пускате анкети ,момичето е от моя град познавам я сега трябва да 12 клас невороятно красива е ама тва какво и помогна ?а какво като е световен шампион попречило ли му е да кара след като е пил ?да
и от моя-ти си от търново...я си дай скайпа.

Мануела е излязла вече от комата и ми казаха, че ще се оправи!!! Дано!!! [-o<