PDA

View Full Version : Moderated:какви са вашите лещи??



pak za leshtii.....
08-06-2007, 16:20
sajelqvam che se povtarq temata no iskam da vi popitam..kakvi sa vashte leshti..na freshlook ..na teo ili nzz si kfi ..shtot mi kazaha ceh na freshlook ne sa bili mn hubavi..drazneli okoto au i t.n..vie kfo mislite po vuprosa iskam da si vzema cvetni i nz kfi tochno..kfi sa vashte..ako mi otg shte sum vi blagodarna ..10x predvaritelno;))))

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2007, 18:38
аа не разбирам много ... но една фр носи лещи и просто ... като я видя понякога в час плаче.. просто тфа си е адската болка.. неините пак с диоптер ама.. не е си болката като я видя чак мен ме заболява... таааа .. посмили си дали наистина искаш... :smt017

JuS7^YourS
08-06-2007, 20:12
аз нося обикновени контактни лещи, но знам, че цветните не са пригодени за особено дълго носене, трябва често да се сменят, а и са доста по-скъпи... И все пак ако си решила да носиш, се консултирай с лекар, не слушай съвети от "потърпевши", защото всяко око си е уникално и ако едни се дразнят от лещи, на други те понасят много добре. А и една от главните причини лещите да дразнят очите е наличието на чуждо тяло в тях или пък това, че са заразени с бактерии. Едва ли марката е от особено значение за дразненето.

ТраЛаЛа`f
08-06-2007, 22:49
Моите са freshlook...Досега не съм имала проблеми.Не ми дразнят окото и стоят естествено...даже понякога не ми вярват, че съм с лещи... :P

и бтв...марката има значение...

belerofone
08-06-2007, 23:01
Аз съм с Бауш енд Ломб....Нямал съм проблеми с тях ....а и сега се правят с едн нов материал и са много готини.....По удобни са някак си....
Цветните лещи.....ПРЕДУПРЕЖДАВАМ.....ак о се без рефракционна увреда на окото се консултирай с лекар.....
Колкото до дразнението.....Окото може да не ги понесе ......или хигиената да е на ниско ниво.....

Swinkenhoffer
08-06-2007, 23:14
a[N]D[i]T[k]a]аа не разбирам много ... но една фр носи лещи и просто ... като я видя понякога в час плаче.. просто тфа си е адската болка.. неините пак с диоптер ама.. не е си болката като я видя чак мен ме заболява... таааа .. посмили си дали наистина искаш... :smt017
да не е с твърди? о.О не е възможно да плаче чак от болка, та те дори не се усещат.

преди 2 седмици си взех нови лещи на freshlook. за момента не мога да се оплача... никога не съм се оплаквала от лещите си, а съм се гаврила супер брутално с тях.
най-важното е хигиената и хубявият разтвор. аз съм много доволна от Sauflon. идеален е. :)

ninsy
08-07-2007, 07:59
мойте са Бауш енд Ломб и фрешлоок другите и от 2та съм доволна.Най важно е хигиената и разтвора!