PDA

View Full Version : 1 месец вече, а подарък ?



babyy
08-06-2007, 16:36
Taka de sled nqkolko dni 6te pravim edin mesec s moq, oba4e neznam kakvo da mu vzema.. znam 4e e tup vupros , za6toto az trqbva da si znaq moq priqtel, no prosto.. do sega samo se ebavah s mom4etata i nqmah seriozna vruzka , ta neznam kakvo da mu vzema...

sexa_na_kompleksa
08-06-2007, 16:39
Не е нужно да му взимаш подарък.Правите само един месец.Ами ако ти му купиш нещо,а той дори и не се е сетил ? Според мен няма смисъл да се "празнува" и да си подарявате разни неща преди да направите три месеца.
Но ако държиш да му купиш нещо,можеш да се поразровиш малко из форума - има вече много такива теми. :wink:

rakiQ
08-06-2007, 16:46
дааааа
ако на всеки месец му копувам нешо я че фалирам
нишо не му копувам аз

koli_nikoli
08-06-2007, 16:47
Не е нужно да му взимаш подарък.Правите само един месец.Ами ако ти му купиш нещо,а той дори и не се е сетил ? Според мен няма смисъл да се "празнува" и да си подарявате разни неща преди да направите три месеца.
Но ако държиш да му купиш нещо,можеш да се поразровиш малко из форума - има вече много такива теми. :wink:

и аз сам на тфа мнение

JuS7^YourS
08-06-2007, 16:49
ako naistina durji6 da mu vzeme6 ne6to, ne mu kupuvai golqm podaruk, a ne6to sladko i malko, koeto da mu napomnq za tebe. Kakto ti kaza, ti go poznava6 nai-dobre i sama si re6i. No vse pak nedei pravi skupi podaruci, 6otto kakto kazaha po-gore, toi moje dori da ne se e setil, a i 1 mesec ne e tolkova mnogo vreme.

miloto_girl_4e
08-06-2007, 16:51
Хах, на мен ми звучи тъпо да правиш подарък на гаджето си още на първият месец .. Според мен най-подходящо е това да стане, ако връзката ви стане по-сериозна(т.е едва на шестият месец), на някакви по-кръгли ... не годишнини, но нз как се казва :-D :lol: Такаче изобщо според мен няма нужда от подарък..

koalka
08-06-2007, 18:43
На всеки месец ли мислиш да му подаряваш нещо? :shock:
По-добре му напиши нещо от сърце, дай му нещо твое. :wink:

08-06-2007, 18:50
Баси якото! В една по-предна тема бях писал, че скоро ще почнете да си подарявате за всяка седмица! Явно съм на път да позная !!!!!!!!!!!!!

didonko
08-06-2007, 18:51
Ама сте и вие. Аз за първия месец с моята приятелка за 3 месеца ще и взема сребърно колие

Reed
08-06-2007, 18:51
Не е нужно за един месец да му подаряваш нещо според мен.

hforce
08-07-2007, 08:51
moita priqtelka o6te ni6to ne mi e podarila, a si 4akam edin na6iinik, edna vuzglavnica i neska ot edna tema v foruma mi doide ideqta da mi podari ne6to ot neinoto belio

HopeLesss
08-07-2007, 08:53
Хахах... гаджето на сестра ми за първият им месец й подари огромно плюшено куче, което заема половината легло. Преди няколко седмици правиха 3 години и той й подари само един букет с рози. Вижаш ли докъде водят подаръците за всеки месец? :lol:

BaD_GiRl_mL2
08-07-2007, 09:20
Nedei po dobre nishto..CooL^GirL^^^ e prava..chakai da stane seriozna rabotata i togava shte si reshish..

08-07-2007, 10:50
С моята приятелка сме 2 месеца заедно и винаги и прави подаръчета, малки но от сърце. Не трябва да има празник или събитие за да подаряваш нещо. Понякога просто покажи, че значиш много за него/нея и ще видиш, че няма да има по голям подарък от това :)

krem4et0
08-07-2007, 11:45
Не подарявай нищо. Бъди дама. Остави той да е инициативен. Ако му подариш нещо, а той не се е сетил ще ти стане кофти и ще нараниш самолюбието му. Аз подарък направих на моя на 2-рата годишнина. На 1-вата нямаше как(беше в казармата). Преди това на 3,6 месеца си излизахме на ресторант и хапвахме. Хем е празник, хем...........никой не се чувства неудобно, защото всеки си плащаше. След месец ще правим 3 години. Направо се чудя какво да измислим като прекарване, а не като подарък!