PDA

View Full Version : One Tree Hill



oth fenka
08-06-2007, 16:41
Zdr all.Iskam da vi popitam 6te ima li 5ti sezon na filma One Tree Hill i ako da to koga???
Mersi predvaritelno

PS:Tva e nai qkiq serial!!! :smt008 :smt016 :lol:

RiseGirl
08-06-2007, 16:45
xexe macka i az sam golqma fenka na oth, to si i li4i po nicka mi. ami da 6te ima sezon.ama koga ne sam sig. sega 6te proverq :wink: i 6te ti kaja

RiseGirl
08-06-2007, 16:47
eto :wink: :wink:
Премиера на пети сезон:
Януари 2008г., за сега информацията е за пълни 22 епизода.
Промо
Watch here!


Актьорски състав:
Чад Майкъл Мъри - Лукас Скот
Джеймс Лафърти - Нейтън Скот
Хилари Бъртан - Пейтън Сойер
Бетъни Джой Галеоти - Хейли Джеймс-Скот
София Буш - Брук Дейвис
Пол Йохансон - Дан Скот
Лий Норис - Марвин "Маут" МакФадън
Антоан Танер - Скилс

Ще има доста нови актьори, но кои ще са те все още не е известно, до една седмица би трябвало да се знаят и техните имена.
Jackson
Daphne Zuniga
Michaela McManus



Отпадат:
Мойра Кели - Карън Роу
Барбара Алън Улдс - Деб Скот
Бари Корбин - Белия
Даниел Харис - Рейчъл Гатина

Няма информация да ли няма да се появяват като гости в отделни епизоди.

azazas
08-06-2007, 17:09
http://www.zazz.bg/play:5bd9b4f9
Аз също съм им голяма фенка

sh3_1s_7h3_0n3
08-06-2007, 19:43
В тая връзка.... колко серии е 4ти сезон, 4е аз май последно гледах 9та 8-[ а филмът е пове4е от зарибителен 8) theOC ряпа да яде 8) нищо, 4е и той ми беше любим, докато не го разводниха тотално, и Миша Бартън не го развали с нейните лиготии и претенциии, и изкуствената й смърт в края на 3ти сезон...

OTH rlz 8)

rusalkata_
08-06-2007, 20:11
21 епизода :wink:

http://oth.ggbit.info/seasones.php

преди въобще да знам за съществуването на OTH следях "Ориндж Каунти",но след като гледах няколко серии на OTH много се зарбих по негои спрях да гледам Квартала...100 пъти по-добър е от O.C.!!! :-D

RiseGirl
08-07-2007, 12:48
e naisitina oc rqpa da qde pred oth. toi si e napravo boza :wink:

CrAzY_kIsSs_F
08-07-2007, 16:55
Попринцип съм голяма фенка и на OC и на OTH,но определено OTH е мноогоо по як и с нетърпение очаквам да излезне и 5ти сезон :smt007

I'm~peRfecT~F
08-11-2007, 11:57
eheeeeeeeee ONE TREE HILL FOREVER be hora :smt008 a po vyprosa na 3 qnuari izliza pyrva seriq na 5 sezon, koeto oznachava che na 4 sutrinta e pri nas ::: \:D/

B.Davis
08-11-2007, 14:01
сериалът си е супер, но след няколко серии към края на 4ти сезон имам чувството, че 5ти ще е леко тъп.. :roll: дано не е де ;)

eXtrem3-g1rl
08-11-2007, 15:55
Много си е як филма..аз от 3 дена се побърках - по цели нощи го гледам и почти свърших първия сезон. И започвам да откривам съвпадения с действителността, все повече, с всеки изгледан епизод стават повече.. Обожавам го тоя сериаал.. :smt007

08-11-2007, 19:50
eto :wink: :wink:
Премиера на пети сезон:
Януари 2008г., за сега информацията е за пълни 22 епизода.
Промо
Watch here!


Актьорски състав:
Чад Майкъл Мъри - Лукас Скот
Джеймс Лафърти - Нейтън Скот
Хилари Бъртан - Пейтън Сойер
Бетъни Джой Галеоти - Хейли Джеймс-Скот
София Буш - Брук Дейвис
Пол Йохансон - Дан Скот
Лий Норис - Марвин "Маут" МакФадън
Антоан Танер - Скилс

Ще има доста нови актьори, но кои ще са те все още не е известно, до една седмица би трябвало да се знаят и техните имена.
Jackson
Daphne Zuniga
Michaela McManus



Отпадат:
Мойра Кели - Карън Роу
Барбара Алън Улдс - Деб Скот
Бари Корбин - Белия
Даниел Харис - Рейчъл Гатина

Няма информация да ли няма да се появяват като гости в отделни епизоди.


ei ms mn macka za poleznaat inf

siXt_senSe
08-11-2007, 20:39
Не знааам,четох спойлерите за 5 сезон и....абе не ми харесва като цяло идеята.Сериала си беше супер реалистичен,тийнеджърски... а сега .....ще бъде много по различно.Абе дано става за гледане,все пак ми е любопитно :oops: :wink:

I'm~peRfecT~F
08-12-2007, 16:22
siXt_sense mojesh li da copirash ili da mi pratish ne znam da procheta i az ? :roll:

CrAzY_kIsSs_F
08-12-2007, 16:42
siXt_sense mojesh li da copirash ili da mi pratish ne znam da procheta i az ? :roll:

мда и аз много бих искала да прочета :roll:

kobrichka
08-12-2007, 19:11
Аз също съм голяма фенка на ONE TREE HILL ,но честно казано мисля че вече е изчерпан и най-много да стане като квартала на богатите в последният сезон пълна скука.Е силно се надявам да грешарно,но...ще видим когато излезе и 5 сезон

Vincitore
08-22-2008, 11:41
е това е най-добрия сериал!! И аз преди бях фенка на o.c обаче след OTH, o.c ряпа да яде! ONE TREE HILL the best ! :-) а иначе за двойки най-ми харесват нейт и хейлс и лукас и брук! super saaa :grin: :-)

Always
08-22-2008, 19:38
На 1-ви Септември (2-ри Сеп. по наше време) тръгва новия сезон:

107. Touch Me I'm Going To Scream, Part 1
First aired: 9/1/2008
In the sixth season premiere, Tree Hill residents must make a decision that will change their lives forever. Lucas finally pursues his dream with the woman he loves, Brooke must face a reunion with her mother, Mouth makes a revelation, Nathan and Haley must face a ghost from their past and the news of Dan's accident is slowly beginning to spread.

slavito007
08-22-2008, 20:30
Абе какъв пети сезон ви гони, ся почва шести. Септември.
Ще се опитам да си намеря работещо прокси за щатите и да го гледам онлайн евентуално, щото зрители извън the US не пуска :-x

Иначе петте сезона ги изгледах за около месец. Много зарибяващ сериал, ама пети сезон нещо го омацаха. :o

kaprizzna_
08-23-2008, 11:11
еми то вече има 5 сезон на OTH ...даже скоро ще излезе и 6 сезон който чакам с нетърпение.. :) :grin:

DeviL_AsS
08-23-2008, 21:24
5ти сезон яко бозица беше,ама аз пак си го обичам :) Ся и 6ти сезон не мисля че ще е по-добре,но ще видим :) Дано да не се разочаровам тоя път.Щото за 5ти сезон големи ми бяха очакванията пък то...се разочаровах :) Ся не очаквам нещо по така ама ще видим.
Иначе предишните сезони(особено 4ти) нямат грешка :)
ОТХ рулз просто :)

slavito007
08-23-2008, 22:18
Изинявам се за малко офтопик-а, но ся разбрах, че на Group 1 Crew - Forgive me има клип, ама никъде го няма :o Случайно да знаете откъде да го дръпна? Благодарности и сори, ама няма смисъл да отварям цяла тема за това :D

Vincitore
08-30-2008, 17:42
az sum gledala si4ki bez 5-ti! namerix si go v zamundata no ne namerix subtitrtie ! PLS nqkoi ako znae kude ima da kaje ako vuob6te ima mersi predvaritelno!!!! :-)

DeviL_AsS
08-30-2008, 21:14
az sum gledala si4ki bez 5-ti! namerix si go v zamundata no ne namerix subtitrtie ! PLS nqkoi ako znae kude ima da kaje ako vuob6te ima mersi predvaritelno!!!! :-)

Ми те субовете са някъде из коментарите,трябва да се поровиш малко.

krisence
11-15-2008, 09:56
OTH е най-добрият сериал, който съм гледала. Вярно, че малко го развалиха в 5 сезон ама няма как само да тинейджъри! А и аз вече свикнах и ми харесва :-)

BrokenHeart
11-15-2008, 14:35
най-добрия сериал :smt007

nanyy
11-29-2008, 13:07
Здравейте феновее :grin: аз също много харесвам сериалчето :) И за да не правя нова тема реших да ви попитам,дали някой случайно знае дали актьорите имат профили в myspace и може ли да ми ги кажете :) мерси много

Sona
11-29-2008, 13:17
Здравейте феновее :grin: аз също много харесвам сериалчето :) И за да не правя нова тема реших да ви попитам,дали някой случайно знае дали актьорите имат профили в myspace и може ли да ми ги кажете :) мерси много

Хилъри има - http://www.myspace.com/othpeyton, но се води, че е на Пейтън. Мисля, че самата Хилъри си го поддържа. :wink:

Колкото до сериала - много ми харесва, макар че започнаха адски много да го развалят. Пети и шести сезон не бяха нужни, важно е не количеството, а качеството, нали така? ;-) И сега не е зле, де, но по нищо не може да се сравни с предходните сезони. :P

Dundy
11-29-2008, 13:26
Здравейте феновее :grin: аз също много харесвам сериалчето :) И за да не правя нова тема реших да ви попитам,дали някой случайно знае дали актьорите имат профили в myspace и може ли да ми ги кажете :) мерси много

Хилъри има - http://www.myspace.com/othpeyton, но се води, че е на Пейтън. Мисля, че самата Хилъри си го поддържа. :wink:

Колкото до сериала - много ми харесва, макар че започнаха адски много да го развалят. Пети и шести сезон не бяха нужни, важно е не количеството, а качеството, нали така? ;-) И сега не е зле, де, но по нищо не може да се сравни с предходните сезони. :P
бас ,че не е неин,а на някоя фенка.Иначе обичам отх и с квартала на богатите общо взето еднакво ме кефят

Sona
11-29-2008, 13:29
Здравейте феновее :grin: аз също много харесвам сериалчето :) И за да не правя нова тема реших да ви попитам,дали някой случайно знае дали актьорите имат профили в myspace и може ли да ми ги кажете :) мерси много

Хилъри има - http://www.myspace.com/othpeyton, но се води, че е на Пейтън. Мисля, че самата Хилъри си го поддържа. :wink:

Колкото до сериала - много ми харесва, макар че започнаха адски много да го развалят. Пети и шести сезон не бяха нужни, важно е не количеството, а качеството, нали така? ;-) И сега не е зле, де, но по нищо не може да се сравни с предходните сезони. :P
бас ,че не е неин,а на някоя фенка.Иначе обичам отх и с квартала на богатите общо взето еднакво ме кефят

Ами, в профила има клипче, в което Хилъри казва, че това е нейн Спейс.

нес.
12-01-2008, 19:01
Дълга история с този сериал.Почнах да го гледам някъде 2006 година.И тогава като всяка друга 6то класничка бях безумно влюбена в Чад Майкъл Мъри,но това е друга тема.
Мисля че този сериал беше уникален,имаше замисъл,имах голяма полза от него в живота,научих много неща и имаше три-четири страшно силни сезона,докато не дойде реда на пети и шести.
Аз не искам да свършва този сериал,защото ще се разделя с голяма част от моя живот(колкото и смешно да изглегда)но просто ми омръзна да идват все нови и нови персонажи и да има толкова много драми и интриги.Кои с кого спал преди 2 години,кой с кого бил гадже докато бил в ЛА и така нататък.
Все още го гледам,с радост,защото не е само клишираният тийнейджърски сериал,в който се разказва за богати момчета и момичета,които се чудят какво да правят с живота си,а това е сериал за истинските неща,a как с времето порасваи и разбираш кое е наистина важното..

Малко се олях,и спирам.Но наистина трябва да се гледа!

dudumaster
12-01-2008, 21:05
тука преди 2 месеца дръпнах сички сезони изгледах ги и доста ми хареса филмчето, сега всеки епизод го чакам в арената и сийдвам до следващия, лично на мен ми харесва въпреки че е една и съща боза в различни форми :)