PDA

View Full Version : косопад :(



bebina
08-06-2007, 17:50
здравейте :)) имам един въпрос към вас...напоследък косата ми започна да пада повече от обикновено и се приятесянвам да не би да има нещо...кажете, възможно ли е да е заради сезона? или някаква друга причина...? аaа и каво мога да използвам, за да се заздрави ? (хапчета, шампоани, маски...) благодаря ви за отговорите предварително :-)

LedenaStrast
08-06-2007, 17:58
Vyzmojno e ot golqmata jega ili ot mnogo nervi i prejivqn stres predi 1-2 meseca!
Ima edni vitamini za kosa i nokti Merz, no sa skypi4ki kym 12-13lv nqkyde
I otdelno moje6 da si pravish domashni maski za kosa..s qice naprimer!

Mega_fenka
08-06-2007, 18:00
Ami i moqta mn kape naposledak... Osobenno kato sam pod du6a cqlata sam v kosmi. Govorih s priqtelka i tq me posavetva da otida v nqkoq apteka i da popitam za nqkakvo mazilo 6ampoan ili za ne6to koeto da spte padeja i utre 6te hoda i tva e moq savet otidi v aptekata i pitai :-)

bebina
08-06-2007, 18:05
a znaete li dali hapchetata Revalid sa dobri? zashtoto edna fr izpolzva Merc, no ne beshe dovolna...a za Revalid ne znam dali deistva...nqkoi ot vas da go e izpolzval? :roll:

Irrepresible
08-06-2007, 18:19
може и да е от сезона на мен така ми се случва почти всяко лято

rali4ka91
08-06-2007, 18:46
От сезона е, но не от сезона лято, а от сезона на твоята коса ;) Мойта пада 2 пъти в годината по много, и тези 2 пъти винаги са в различно време :)

krisi_pisi
08-06-2007, 18:47
Миналата година по това време бях отишла на фризъор и тогава много ми се скубеше косата и тя каза ,че е от сезона при жените се получава така..:)

RAWRRR
08-07-2007, 17:05
може да не е от сезона.
аз имам проблем с моята коса от май 2006.
отиди на дерматолог.

Presley
08-07-2007, 17:19
Ами може да има много причини.Може и эаради сеэона да е.Ако например ходиш много по басеини,може да ти се е иэтощила.Може пък да е от боята (ако се боядисваш).Но не се тревожи-нормално е.Раэресвай я добре ,беэ да се тревожиш от косопада.Иначе те съветвам да си правиш маски от хуба и да си вэемеш подхранващо масло на Икаров-от него останах много джвжлна.

Loshotia
08-08-2007, 17:43
От времето е спокойно. Ако искаш обаче да си заздравиш косата и да се уплътни още сега а не чак в края на сезона, си купи един шампоан...за съжаление не се сещам как се казваше...испански е, в синьо шишенце, сребриста капачка, около 8-10лв е, има и маска към него. Маската не съм я ползвала, но шампоана е много добър. Хининовата вода си я знаеш предполагам. А за маски не мога да ти кажа- нямам нерви и време да си правя.


Много нагло ще използвам темата ти да попитам нещо за бърз растеж дали знаете като продукти на пазара?