PDA

View Full Version : Ами сега....съвет за флирт :)



mademoiselle_de_Soleil
08-06-2007, 19:01
Na4i problema e taku: rabotq sega v edin magazin. Prodavam hranitelni stoki. Vseki den se sre6tam s mn hora. I tui kato sum v malko naseleno mqsto se poznavame sus si4ki. Onzi den oba4e mi predstaviha edno neveroqtnoooo mom4e, napravoooo samo za nego mislq. Problema e 4e ba6ta mu a ne toi idva da pazaruva po4ti seki den. Plana mi e sledniq: 6e kaja na ba6ta mu "Awe ti 6to ne pra6ta6 sina ti da pazaruva? Taka i dvamata da namajem :P " i dotuk dobre. Posle oba4e, ako sina eventualno doide. ... . kak da si izprosq zapoznanstvo (oficialno), sre6ta i ne6to po-taka .. :) :-k
mersi za otgovorite i savetite predvaritelno ;)

kofti_nick
08-06-2007, 20:52
:roll: Ми представи му се , поразпитаи го как се казва а-у ... Абе покани го ти на среща :roll:

alkobalko
08-07-2007, 06:39
Завържи разговор. Така от дума на дума ще се запознаете и може и да се видите на кафе.

X-taZ
08-07-2007, 07:15
КАжи на бащата че си си харесала синчето му... да ви запознае ххахахха ако не намери някой който го познава и отидете заедно .. при него !! ;) аз попринцип не заговарям никога първа. . нз как са другите !

08-07-2007, 07:57
КАжи на бащата че си си харесала синчето му... да ви запознае ххахахха ако не намери някой който го познава и отидете заедно .. при него !! ;) аз попринцип не заговарям никога първа. . нз как са другите !

помисли си само колко много може да си загубила от факта че се стискаш да заговориш момче, само ако знаеш колко приятно ни става като ни заговори момиче ... започваме да се топим от кеф

mademoiselle_de_Soleil това с бащата не е лоша идея, ама баща му ако не му каже както трябва пича може и да се издразни и никога да не припари до магазина, по скоро заговаряй бащата да се светне че си готина, а момчето го издебни някаде другаде и го заприказвай, за магазина, за баща му все ще се сетиш за нещо ... от там нататък стискаме палци

BaD_GiRl_mL2
08-07-2007, 08:08
Zagovori go, pochni nqkakva tema i prosto kaji Mejdu drugoto, az sam...I sledvashtiq pyt mu kaji Zdrasti i..malko po malko..she se poluchi.Prosto trqbva da deistvash a ne da go mislish tolkova mnogo :wink:

gamercheto_
08-07-2007, 12:20
Кажи на баща му да не се разкарва всеки ден до магазина а може да праща хубавия си син и той кат се замисли ще разбере че може да си седи в тях и да си пие биричката а сина му да идва при теб да пазарува и така ще намажеш и ти :P а относно официалното запознанство заговори го и ако е някфо свясно момче а не някой улигофрен от само себе си ще стане работата..айде успех

djuki
08-07-2007, 12:44
Кажи на баща му да не се разкарва всеки ден до магазина а може да праща хубавия си син и той кат се замисли ще разбере че може да си седи в тях и да си пие биричката а сина му да идва при теб да пазарува и така ще намажеш и ти :P а относно официалното запознанство заговори го и ако е някфо свясно момче а не някой улигофрен от само себе си ще стане работата..айде успехзаговори го . и от дума на думо му предложи да се видите някъде на кафенце и си готова

gPa3HuTeJl
08-07-2007, 16:45
Авторката.... аз мисля... че ако момчето прояви интерес к1м теб, то ще започне флирта... от там вече е лесно.. :::

Dead`Paladin
08-07-2007, 16:50
zashto prosto ne mu go kajesh direktno...nishto sramno nqma ;]

loshokote
08-07-2007, 19:12
Ми заговоти го нещо джиджи-биджи и после му кажи "Абе аз работя до еди колко си часа, аре после на кафенце, кво ше кажеш?" :roll:

sasha_90
08-08-2007, 10:52
Дръж се мило с него.Опитай да го заговориш за по дълго. :-D

mademoiselle_de_Soleil
08-08-2007, 18:13
Emi, toi neska doide i az tupa4kata (vernooo mn bqh 6tastliva !!! leleleeee) kato mi se betonira ustata i samo si use6tam kolenata kak mi treperqt i mi se podkosqvat ..... puuuu qzuk!!! :smt013 a toi takiva pogledi mi hvarlq6ee..... :) :) Kazvaite za utre ko da prava?

`Death`Whore``
08-08-2007, 18:35
Na4i problema e taku: rabotq sega v edin magazin. Prodavam hranitelni stoki. Vseki den se sre6tam s mn hora. I tui kato sum v malko naseleno mqsto se poznavame sus si4ki. Onzi den oba4e mi predstaviha edno neveroqtnoooo mom4e, napravoooo samo za nego mislq. Problema e 4e ba6ta mu a ne toi idva da pazaruva po4ti seki den. Plana mi e sledniq: 6e kaja na ba6ta mu "Awe ti 6to ne pra6ta6 sina ti da pazaruva? Taka i dvamata da namajem :P " i dotuk dobre. Posle oba4e, ako sina eventualno doide. ... . kak da si izprosq zapoznanstvo (oficialno), sre6ta i ne6to po-taka .. :) :-k
mersi za otgovorite i savetite predvaritelno ;)
Божееееее, как ще кажеш това на баща му...ти нормална ли си? Много е тъпо най-малкото.

sasha_90
08-08-2007, 18:44
Може да пробваш с усмивки или пък уж случайно да го докоснеш.Ако е умен ще разбере от намеците.

bloodranger
08-08-2007, 19:30
Може да пробваш с усмивки или пък уж случайно да го докоснеш.Ако е умен ще разбере от намеците.Sia e lqto horata si kupuvat sladoled sledovatelno i vaprosniq Romeo sa6to si zema ako sam prav skiai ko prai6
variant 1:Idva i iska sladoled 1-2 kilo nqma zna4enie.Razbetonira6 si ustata i kazva6 ela da ti dam hehe.Ituka dokat mu pokazva6 frizera se buta6 uj savsem slu4aino v nego ala bala abe golqma si nqma az da ta u4a
variant 2: klasica v janra.Idva vaprosniq i iska ne6to i ti slu4aino ne moje6 da go stigne6 :smt007 i toi idva zema si go ,ti mu kazva6 edno strastno merci kat go gleda6 v o4ite.Vervai mi ako znai6 kak da go pogledne6 6e mu se zavie svqt (proveren fact) i e tvoi

P.S.lele podtiknah mom4eto v lapite na vraga :smt005 ae obi4aite se :wink:

TruckPilot
08-09-2007, 03:43
Kaji na ba6ta mu 4e si aresal sino,i ako ne go dovede da se zapoznate 6e si naeme6 hora da go kradete!

p.s.Bulka ako ba6tata ne se suglasi za purvoto,pi6i na ls i 6e vikam taifata i 6e odim da go kradem!!!!

mademoiselle_de_Soleil
08-09-2007, 15:00
aide da go kradneme, 4e ne6to ne mi obru6ta vnimanie :D :D
ina4e, ima napreduk, kato sum si trugnala v4era (6tot az svar6vam v 15h) mi pratil mn pozdravi, neska vliza i mi vika: "ooo mn sme hubavi neska"
takam, utre naprao kazvam: sre na po edno kafe posle, i pet pari pove4e ne davam :D :D hormoniiiii letqt vuv vuzduha :D :D

*No*Name*Girl*
08-09-2007, 20:15
и да пишеш, ако има развитие, че ми стана интересно.. :P

jane_17
08-09-2007, 21:33
и да пишеш, ако има развитие, че ми стана интересно.. :P

da... i na men :P :P :P :P

mademoiselle_de_Soleil
08-10-2007, 16:56
ima imaaaaa :) :):) zapoznahme seeee, pihme kafe, dokato 6efa go nqma6e, i mi kaza: "mi nqkoi put v sf kato si, moje da izlezem nqkade"
iiii mn sum happy 6tot e strahoten, perfekten e prosto
taaa.... sega oba4e ima dr vupros, kak vi se vijdarazlika v godinite 16-20, a tiq 20 godini, mamka mu, vuob6te ne mu li4at!!! :smt013 misleh si 4e e na 18

pampers
08-10-2007, 17:23
относно годините няма лошо 4 години разлика.. е пак си зависи до ъкъла ти.. :-s айде продължавай да зарибяваш баткото.. :mrgreen:

LO6IQ
08-10-2007, 18:38
Айде разказвай по нататък ... вкара ли го в леглото ? какво стана ?