PDA

View Full Version : google...



x lady
08-06-2007, 21:20
Проблема ми е следният, много се дразня като след определено търсене на думи или цитати в гугъл всичко се запаметява, и после излиза като падащо меню ако напримерно напиша със същата буква дума или цитат, а за тези дето не ме разбраха примерно пиша думата обложка и тя се запаметява и примерно като напиша да търся следваща дума примерно облак отдолу се появява думата обложка което мен лично ме нерви, има ли начин някакси да се махне тва падащото меню и да не се запаметява търсенето в гугъл дано някой е успял да ме разбере...който може да помага, мерси на отзовалите се

cvetityy
08-07-2007, 07:52
Има начин да се махне .... влизаш си в настройките на експлорера
Инструменти>Опции>Съдържание>Автодовършване

EternalSilence
08-07-2007, 09:05
Има начин да се махне .... влизаш си в настройките на експлорера
Инструменти>Опции>Съдържание>Автодовършване

трябваха ми около 20 секунди за да разбера какво точно имаш предвид.... напиши си го на английски, не всички са с бг-версия на уиндоуса... а и това което се има предвид не е автоматичното довършване а запаметяването на думи, въведени в търсачки....

погледни настройките на браузъра, там някъде трябва да има нещо от типа на "Remember what I enter in forms and search bar" (в Mozilla примерно е така) и го махни, ако кажеш кой точно браузър ползваш ще ти дам съвсем точен "адрес" на това