PDA

View Full Version : Moderated:На майка му не й е приятно



08-06-2007, 22:35
zna4i imam seriozen priqtel ot 5 meseca sme zaedno... poznavam se s maika mu i ba6ta mu ... uj me haresaha no de da znam... poslednite dni hodq po4ti vseki den v tqh i imam 4uvstvoto 4e maika mu ne e dovolna ot tova... predi kogato me vidi be6e 6tastliva i vesela , dnes mi kaza zdrasti s poluvin usta vse edno sam i napravila ne6to... vav nas s priqtelq mi ne mojem da pravim sex a vav tqh moje po vsqko vreme no na men ve4e mi e neudobno ...otivame i se zatvarqme vse edno pravim ne6to neredno... kajete kakvo e va6to mnenie?

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

poison_girl_
08-06-2007, 22:38
О да не ти пука особено много какво мисли майка му за теб,все пак това е вашата връзка :P такаче не се притесняваи ...

bloodranger
08-06-2007, 23:05
Abe mnojete sa be dica ko se pla6ite ot mami4ki i tatkovci(ako si mislite 4e na 15-16 i te sa bili mirni i tihi nz)

Пак си помисли !
08-06-2007, 23:07
Да бе, хич да не ти пука .. само че помисли, че тази къща е НЕЙНА все пак !! Явно си има причини да ти каже "Здрасти" с половин уста а може и само да ти се е сторило така .. какво очакваш да ти се хвърли на врата и да те разцелува за това че МЪРСУВАШ в собствената й къща със сина й, докато и тя се намира в тая къща ... не хич да не те притеснява :smt011
Въобще интересува ли те кво мисли тя или мислиш само как да се начешеш там отдолу ?
Just think about it !!!

08-06-2007, 23:14
pi4 sega ako ne pravq sex koga be? privli4a si me mom4eto pravim si sex... sexa e udovolstvie ... mnogo si ograni4en govori6 za nego kato za ne6to mrasno i gadno ...mnogo si zle

Backfire
08-06-2007, 23:19
:smt091

08-06-2007, 23:22
izvinqvai ama deteto im ot 6tarkelite li e doneseno? i te sa go pravili... a i az ne hodq samo zaradi sexa ebati ... v tva shibano vreme kade da hodim kato imame 2 kafeta v grada?

Backfire
08-06-2007, 23:25
:smt091

bloodranger
08-06-2007, 23:29
Но едва ли са се праскали, докато техните са вкъщи. :roll: Все тая, заеби, прави квото си искаш, ама не пискай после. Може пък да е разбрала нещо за теб, което да не й е харесало и зат'ва. Кой знае. Има само 1 начин да се реши тоя хаха 'проблем' - питай.I ko pre4i ako i te sa tam ako sa hora na mqsto 6e napravqt dve ne6ta
1.6e zemat primer ot mladite
2.6e izlqzat

08-06-2007, 23:33
dark slammer kakvo da pitam? da otida pri maika mu i da q pitam ;ima6 li ne6to protiv 4e s mom4eto ti sme super privarzani edin kam drug i iskame vsqka edna svobodna minuta da sme zaedno ... kagato sme zaedno i sme sami ni se pravi sex i nie pravim ????

hforce
08-07-2007, 07:12
poznata istoriq, moita ne iska da doide v nas dokato na6te ne zaminaha za 4ujbina (bqha tuka za malko lqtoto), ta kakto i da e, a tq ne iska da doide 6tot mama 4-5 puti 4uka dosta nastoqtelno na vratata, ama nie behme naduli muzikata na max i se prevehme 4e ne q 4uvame, kakto i da e, ina4e mama se durji mnogo milo s priqtelkata mi ama mai ne q haresva osobenno, a i maika mu na tvoq 4ovek e leko zadrustena i nqma dumata
1. mom4eto i se kefi
2. mom4e e se pak
3. ba6ta mu na mom4eto 6te go za6titi, 4e 6te vi 4erpi i po bira, za tva i maikata nqma dumata, a ba6tata ima
4. tq ne moje da kaje dali 6te se praskate ili ne - tva si e va6a rabota

awe na kratko - kvo ti dreme za mnenieto na maika mu za tebe?
a i ni6to ne ti pre4i da q pita6 ne6to ot sorta na: "ima6 li ne6to protiv mene?" "ima6 li ne6to protiv tva koeto pravime sus sina ti"
ili ne6to takova, samo 4e spored mene e po-dobre avera ti da q pita za tva, az maika mi q pitah i tq kaza 4e nqma ni6to protiv (ni6to 4e ne mi dreme kvo misli po vuprosa, az q pitah za uspokoenie na priqtelkata mi)

zmey
08-07-2007, 07:19
zna4i imam seriozen priqtel ot 5 meseca sme zaedno... poznavam se s maika mu i ba6ta mu ... uj me haresaha no de da znam... poslednite dni hodq po4ti vseki den v tqh i imam 4uvstvoto 4e maika mu ne e dovolna ot tova... predi kogato me vidi be6e 6tastliva i vesela , dnes mi kaza zdrasti s poluvin usta vse edno sam i napravila ne6to... vav nas s priqtelq mi ne mojem da pravim sex a vav tqh moje po vsqko vreme no na men ve4e mi e neudobno ...otivame i se zatvarqme vse edno pravim ne6to neredno... kajete kakvo e va6to mnenie?

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

споко, най вероятно дъртата да е била в мензиса. :twisted: :smt015

krem4et0
08-07-2007, 07:20
pi4 sega ako ne pravq sex koga be? privli4a si me mom4eto pravim si sex... sexa e udovolstvie ... mnogo si ograni4en govori6 za nego kato za ne6to mrasno i gadno ...mnogo si zle

Когато тях ги няма да речем. Ние с моя приятел ходим 3 години и само 4-5 пъти сме правили секс, ако има някой родител из тях и то в повечето пъти след купон към 1-2 часа през нощта. Не, че нещо ще кажат или ще ме гледат зле(по-перфектна снаха няма да си намерят никога), а защото имам малко уважение към тях и срама. Не може да се чу**ме като зайци пред очете им едва ли не. В крайна сметка това е нейния дом. У дома майка ми е казала никакъв секс и точка. Не, че не сме правили, но............жената си има принципи. Не мисля, че е гадно или мръсно. Но разбери и ти. Домът на майка му в края на крайщата си е нейн и на баща му. Тя определя правилата в дома си! Ако момчето й го използва само за съешаване-няма как да не й е приятно. Особено ако от вратата директно се затваряте. Седнете семейно, гледайте ТВ, говорете си............ще създадеш добро впечатление на момиче, което уважава сина й и семейството му, а не на курве, което той води да спи в тях.

08-07-2007, 11:09
krem4e rabiram kakvo ima6 v predvid ... no ne misli6 li 4e e mnogo rano za da se opoznavam tolkova s tqh.. vse pak hodim ot 5 meseca a ne ot godini ...az o6te nego ne sam opoznala kade sam tragnala tehnite da opoznavam... kak da ti kaja dosta e stranno ... a i drugoto koeto e kak 6te me pomisli za kurva kato spa samo s edin?

08-07-2007, 11:15
Може да е имало лош ден жената.

А след като толкова често сте се засичали защо не я попиташ директно?

Renate_Feliqr
08-07-2007, 11:15
A spored mene maika mu go revnuva ot tebe.V smisal 4e toi doskoto e bil neinot "SIN4E" az izvednaj "nqkakva" nahluva v jivota mu i 6te i go otneme.Govorq za tipi4na mai4ina lubov.

krem4et0
08-07-2007, 11:35
krem4e rabiram kakvo ima6 v predvid ... no ne misli6 li 4e e mnogo rano za da se opoznavam tolkova s tqh.. vse pak hodim ot 5 meseca a ne ot godini ...az o6te nego ne sam opoznala kade sam tragnala tehnite da opoznavam... kak da ti kaja dosta e stranno ... a i drugoto koeto e kak 6te me pomisli za k***a kato spa samo s edin?
Както се казва в 1 подпис курва не е бройки, а поведение. Извинявай, но нормален разговор от типа как си(сте), нещо за времето, нещо за политика или пък за работа не значи дълбоко опознаване, а любезност. Аз с майката на моя приятел си говорех спокойно още първия път като отидох у тях. А за 5 месеца как няма да го опознаеш, бе? А, да вие само секс правите. Говорите ли? Споделяла ли си тревогите си?

08-07-2007, 11:41
krem4e ... na den se vijdame po 5 6 4asa estestveno 4e govorim i spodelqme izolirali sme se savsem i sme po4ti vinagi samo dvamata no ima o6te da se opoznavame .. kogato sme v tqh ne pravim samo sex ebati... gledame tv igraem na igri razglejdame spisaniq gledame filmi... za tiq 5 6 4asa pravim sex 1 da re4em

krem4et0
08-07-2007, 11:51
Ами говори с него. Той да обясни на майка си. И разредете ходенията у тях щом се дразни. Ебаси какви родители имате. Моите се мръщят като кажа, че отивам в гаджето си. За това не им давам отчет де. Както и да е. Свободни хора. Кани го и у вас.

find_m3
08-07-2007, 11:55
pi4 sega ako ne pravq sex koga be? privli4a si me mom4eto pravim si sex... sexa e udovolstvie ... mnogo si ograni4en govori6 za nego kato za ne6to mrasno i gadno ...mnogo si zle

Когато тях ги няма да речем. Ние с моя приятел ходим 3 години и само 4-5 пъти сме правили секс, ако има някой родител из тях и то в повечето пъти след купон към 1-2 часа през нощта. Не, че нещо ще кажат или ще ме гледат зле(по-перфектна снаха няма да си намерят никога), а защото имам малко уважение към тях и срама. Не може да се чу**ме като зайци пред очете им едва ли не. В крайна сметка това е нейния дом. У дома майка ми е казала никакъв секс и точка. Не, че не сме правили, но............жената си има принципи. Не мисля, че е гадно или мръсно. Но разбери и ти. Домът на майка му в края на крайщата си е нейн и на баща му. Тя определя правилата в дома си! Ако момчето й го използва само за съешаване-няма как да не й е приятно. Особено ако от вратата директно се затваряте. Седнете семейно, гледайте ТВ, говорете си............ще създадеш добро впечатление на момиче, което уважава сина й и семейството му, а не на курве, което той води да спи в тях.

дам

X-taZ
08-07-2007, 11:56
ами не е много удобно да ходиш всеки ден там !!!! НОрмално е да не и харесва .......

Sweet_StraWbeRrY
08-07-2007, 12:45
mi zna4i ili q pitai napravo ili puk vuob6te da ne ti puka...6tom vie si se kafite tova neq ne q e*e :PpP

PoIsOoOn_GiRl
08-07-2007, 13:47
mi zna4i ili q pitai napravo ili puk vuob6te da ne ti puka...6tom vie si se kafite tova neq ne q e*e :PpP

\:D/ Точно така да не ти пука .. !!!!!

ninsy
08-07-2007, 14:45
ама няма какво да ти пука бе.Я си правете кефа..като на майка му не и и знася да се прави че ви няма :)смисал вие си решавате кво да правите,дали ше е секс или ше си лафите..свободни сте относно избора си ..
:)

FelisDirus
08-07-2007, 14:59
Да бе, хич да не ти пука .. само че помисли, че тази къща е НЕЙНА все пак !! Явно си има причини да ти каже "Здрасти" с половин уста а може и само да ти се е сторило така .. какво очакваш да ти се хвърли на врата и да те разцелува за това че МЪРСУВАШ в собствената й къща със сина й, докато и тя се намира в тая къща ... не хич да не те притеснява :smt011
Въобще интересува ли те кво мисли тя или мислиш само как да се начешеш там отдолу ?
Just think about it !!!


:smt044
изби рибата с това мнение
честно!

"мърсуваш" :smt043 ...еее, не, неее, не е истина!


По темата...
Може би просто жената е в кофти период.

Отношенията ми с майката на моя приятел са перфектни. В началото беше дистанцирана, защото ме мислеше за хлапе, но после свикна с мен, видя, че не съм малка и тъпа и сега ме обожава. :mrgreen:
Както каза кремчето - пробвай да си полафиш с жената.

marina star
08-07-2007, 15:02
О да не ти пука особено много какво мисли майка му за теб,все пак това е вашата връзка :P такаче не се притесняваи ...

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

koalka
08-07-2007, 16:13
Не е баш така да не й пука, защото все пак не е приятно да се чувстваш нежелан в нечйй дом, особено на приятеля ти.Нека той поговори с нея.

Renate_Feliqr
08-07-2007, 20:44
Vse pak da pogovri s ne qda ..mislq 4e 6te ima efekt.

Dead`Paladin
08-07-2007, 20:53
eee neq kfo q interesuva ..nqma da ti puka :lol: osven tfa moje pyk tq da ne e bila na kef =P~ nqa ti puka ! [-(

`Death`Whore``
08-07-2007, 21:12
Жената може просто да има проблеми...не е длъжна да е усмихната само защото ти си там. :)

shadow4e
08-07-2007, 21:50
Според мен е тъпо всеки ден да с в тях и да се затваряте в стаята. И аз съм го правила, но това се случма рядко и е вечер, ако ще спя в тях. Жената сигурно се дразни, защото примерно й трябва малко помощ, а не смее да почука, естествено и трябвада брои минутите, в които ти ще си тръгнеш. Излезте някой ден на разходка защо всеки ден трябва да правите секс в тях.
А и според мен е важно какво впечатление ще оставиш в нея, ако искаш да имате сериозна връзка, за даможете примерно догодина да отидете на почивка или просто, за да не му се цупи всеки път като излиза с теб и нарочно да му намира работа.

pitan4icata
08-07-2007, 22:18
uh i moq ba6ta se se mra6ti priqtelq kato e v nas i to ne tokova 4e ne6to mu pre4im ami 6tot ne sam mu na razpolojenie moje bi nz i az za kvo. za men nqma razlika dali 6a sam si zatvorena v staqta na kompa sama ili s priqtelq mi 6a si gledame film i 6a si se gu6kame ili dori da pravim sex,ama zabelqzvam 4e ba6tata ne6to se drazni nie verno seki den sme v ka6ti 6tot az sami4ka i seki svoboden moment gleda da e s men,a v ka6ti ni e nai komfortno:) ina4e az kato ida v tqh to se za malko (6tot sa golqmo semiistvo i vinagi ima nqkoi v tqh) i s tqhnite mn dobre se razbiram ama toi s tatko ne6to.. de da znam moje i pove4e da se iziskva ama toi i ba6ta mi e malko konservativen i neob6titelen i otdelno si ima problemi na glavata i az kakto sam ulisana po cql den s gadjeto toi napravo si revnuva 4e zabravqm zadaljeniqta si kam nego kato da6terq :| ama kvo da se prai sq 6a tarpqt roditelite i tav e maldi sme trq si praim kvoto si iskame :smt012

alkobalko
08-08-2007, 08:09
Може наистина майка му да е имала лош ден. Но може и да не и е приятно от вратата да се затваряте в стаята. Не знам на колко години сте, но за нея той ще си остане дете. Със сигурност не е приятно да знае, че в другата стая сина и прави секс.
Разредете ходенията в тях, излизайте, забавлявайте се по други начини. Когато оотидете в тях, седни и поговори с родителите му. Не става въпрос за някакво опознаване, малко вероятно е да станеш част от семейството им (все още сте малки), става въпрос за любезност. Няма да загубиш нищо, ако седнеш да поговориш с майка му на по кафе. Може пък да си допаднете и да ви е приятно да говорите. Когато разбере, че уважаваш нея, дома и и сина и, може и да се поуспокои, че не сте заедно само за секса.

FirsT_LadY
08-08-2007, 08:25
някой каза,че може да е била ядосана за нещо и аз така мисля, но все пак стой при нея ,не се затваряйте веднага... ако тя е важна за теб де,иначе,както всички и аз ти казвам да не ти пука :):):)