PDA

View Full Version : Moderated:Защо карат като луди?



bloodranger
08-07-2007, 01:07
Za6to spored vas vse o6te ima idioti koito karat po ulicite kat ludi.Nqkoi sa piqni drugi se fukat tva e qsno.Ama mi e 4udno kak nqkoi moje da obi4a egoto si pove4e ot jivota si.Ili karat taka za da vpe4atlut nqkogo
--->za statistikata majete sa okolo 2-pati pove4e ot jenite v klasaciqta na katastrofite.


---->moje temata da ne e za tuka ama takmo 4uh kasnite novini i sam afectiran ot tva koet 4uh

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!

Ice
08-07-2007, 01:10
Може би защото са пълни идиоти.Снощи като се прибирах и точно до моя блок имаше полиция бяха спряли един само защото мигача му беше счупен, и всъщност беше пил апарата показа 1,7 промила.Обяснява на полицайте,че пил само една бира..Сигурно една бира от втората каса..Страшни идиоти има направо да те е страх да излезнеш. :evil:

shmatka_s_patka
08-07-2007, 07:48
pri men na moita ulica vseki boji den stavat katastrofi, kvo da prai6 i vseki den ima policai ama tva ne pomaga.... praqt se na gazeta pred 4ujdencite sigurno...

hamilcar
08-07-2007, 08:08
На повечето им е кеф да карат бързо, лошото е, че не го правят на правилното място. Града не е за каране със 120км/ч. Повечето не могат да карат, дори може би не са изпадали в по-опасна ситуация, а когато това се случи с висока скорост става лошо.

DjBaloon
08-07-2007, 08:13
Adrenalin

Blacklisted
08-07-2007, 08:18
^ по скоро - дебилин :wink:

Novkov
08-07-2007, 08:29
Пх 8-[ Пияните шофьори са си за отнемане на книжка. Аз никога не съм карал пил и никога няма да го направя :idea: Лично на мен критичните ми ситуации на пътя както и най-сериозната са били по вина на жени(най-тежката - една путка нещастна с Голф реши да не спре на СТОП и за малко да ме отнесе хубаво, че ми беше АБС, спря колата на метър от тоя таралясник голф каран от недоебана слива).
Относно бързото каране, всичко опира до тръпката. Всеки кара по-бързо, защото на пътя се появяват все по-бързи и по-бързи коли. Няма да лъжа карал съм няколко пъти доста бързо, но само на чист път, а не като някой състезатели, които си карат за зиг-заг м/у колите. За състезания - магистралата след 20-21 часа :idea:

08-07-2007, 08:59
mnoo qsno 4e 6te si karame kato ludi 4uvstvoto da se zalepi6 za sedalkata e ebaxti kefa vurteneto na gumi xranata da se vru6ta v ustata ti ot uskorenieto adrenalina koito se poka4va i burnata mi kruv te4a6ta vav venite mi baxti kefa ni6to nemoje da se sravni s tova!

Sam90
08-07-2007, 08:59
Не знам, ама въпросите ти в анкетата са мн идиотски :lol: :lol: :lol:

Ice_Queen_
08-07-2007, 09:24
Ем...както Ставински снощи прегази сумати народ.. :evil:

OtherDimension
08-07-2007, 09:30
какво значи "някоя бройка" ? :shock:

DonnerWetter
08-07-2007, 10:07
Колкото и да "ги" оплювате, не вярвам, че някой ще се промени.Това е губене на време.

HopeLesss
08-07-2007, 10:17
Колкото и да "ги" оплювате, не вярвам, че някой ще се промени.Това е губене на време.

А кое е печелене на време?!? Да скръстим ръце и да кажем: "Кво ми пука, нали не се случва на мен, нали не умира мой близък"?

Преди няколко седмици пътувахме за София. Един идиот решава да изпреварва точно на един завой и се оказа в насрещното (т.е с/у нас). За секунди сърцето ми се качи в гърлото и буквално си видях живота на лента. Добре че имаше място в страни и почти влязохме в една гора... Просто се оказва в един момент, че можеш да пукнеш като куче без изобщо да си направил каквото и да било. Нека се убиват, но сами, а не да трепят невинни хора!!!

08-07-2007, 10:26
a we ko ste se zaxvanali we mnoo qsno 4e 6te karam kato lud tva e trupka dreme mi na gaza za nekvi drugi glei samo da ne si ti i tva e kvo laete kat me kefi 6te nastupq pedala do krai!

Octofunk
08-07-2007, 11:54
какво значи "някоя бройка" ? :shock:
Може би брой убийства, които си извършил с колата си.

HopeLesss
08-07-2007, 12:18
какво значи "някоя бройка" ? :shock:
Може би брой убийства, които си извършил с колата си.

Става въпрос за "бройка" гаджета, които свалят като карат бързо. Аз така разбрах :roll:

Rock & Roll Queen
08-07-2007, 12:22
[quote=OtherDimension]какво значи "някоя бройка" ? :shock:
Може би брой убийства, които си извършил с колата си.

Става въпрос за "бройка" гаджета, които свалят като карат бързо. Аз така разбрах :roll: [/quote
аха

Blacklisted
08-07-2007, 12:33
Защо ли си мисля, че бройката им е 0 :roll:

Octofunk
08-07-2007, 12:49
какво значи "някоя бройка" ? :shock:
Може би брой убийства, които си извършил с колата си.

Става въпрос за "бройка" гаджета, които свалят като карат бързо. Аз така разбрах :roll: Това беше ясно. Друго имах предвид.

Swinkenhoffer
08-07-2007, 16:10
мразя шибани коли!

[Lucifer]
08-07-2007, 16:20
sigyrno 6toto mogat... :) nz

Avtora
08-07-2007, 16:31
какво значи "някоя бройка" ? :shock:
Може би брой убийства, които си извършил с колата си.

Става въпрос за "бройка" гаджета, които свалят като карат бързо. Аз така разбрах :roll:
to4no tva imah predvid(marzi ma da sa logna,ne se cupete)

OtherDimension
08-07-2007, 16:33
то много уморяващо да натиснеш "Влезни"..

koalka
08-07-2007, 16:44
Може би се мислят за много дзобри шофьори и, ако карат пияни няма да им се случи нищо, поне на тях.Случва се по-малко на жените, защото 1.Има мъже повече, които карат и 2.жените като цяло са по-страхливи и може би за това не се качват пили. :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
08-07-2007, 17:19
Za6to spored vas vse o6te ima idioti koito karat po ulicite kat ludi.Nqkoi sa piqni drugi se fukat tva e qsno.Ama mi e 4udno kak nqkoi moje da obi4a egoto si pove4e ot jivota si.Ili karat taka za da vpe4atlut nqkogo
--->za statistikata majete sa okolo 2-pati pove4e ot jenite v klasaciqta na katastrofite.


---->moje temata da ne e za tuka ama takmo 4uh kasnite novini i sam afectiran ot tva koet 4uh

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!

Хм...един от най-добрите ми приятели кара пове4е от лудо. От вкъщи до у4илище с кола и нормално шофиране е кажи-ре4и ок.15тина мин и може би малко пове4е заради големите задръствания и светофарите. Е, да, но сме ходили и за 6мин на у-ще (ест, защото аз винаги закъснявам докато се натъкмя...), а и защото той така си кара.
Не го прави, за да се надува или да се фука. Просто така си кара. Е, ест имаше 2-3 пъти, когато се бяха хванали с едни и тогава наистина го направи умишлено, но в пове4ето слу4аи... не знам, така е свикнал. Ако се ка4иш при него и не си свикнал на шофирането му.... пфф може и да полу4иш инфаркт. Т'ва не е никак положително и той го знае, но го прави само когато се 4увства напълно сигурен в себе си и в колата си. Само нещо да прихлопа в колата и намалява двойно скоростта.
Поне никога не се ка4ва след употреба на алкохол (добре, 4е не пие, по-то4но)...
Баща му кара по същия на4ин... :arrow: ДНК :lol: :roll:
Да не говорим и 4е се състезават 2мата :shock:
абе, луда работа... :roll:

Lestat357
08-07-2007, 18:22
Поради липса на адекватен контрол!;] Личната им мотивация за мен е без значение. Иначе правила си има достатъчно, пътищата далеч не са чак толкова лоши. А, да - след януари 2007-а и кьораво и сакато си качи г*за в автомобил вече. Най-приятни впечатления имам от шофьорите на т.нар. "пичеловки" - 15-ина годишна 316-ка или 520-ка, която няма дори централно, но с неончета, 'Remus", M-надписи, газова (евентуално) и опитен г*зар зад волана... Това за пример само.


Колкото и да "ги" оплювате, не вярвам, че някой ще се промени.Това е губене на време.

А ние, ако не вярваме кой? Баба и Дядо ли? Аз пък вярвам, вярвам че точно ние ще го променим след не чак толкова дълго, само дано не е твърде късно...

InitialD
08-07-2007, 19:20
Аз изобщо се чудя защо е направена тая "анкета" ако може да се нарече така??!!?И аз мислех като повечето хора тук..но това беше преди да взема книжка...повярвайте ми само хората които карат знаят колко много причини може да има за един инцидент на пътя.
Аз примерно карам яко по правилата..но ми се е случвало и когато попадна на бърза кола да издивея на момента..адреналина както някой спомена по-горе е много яко нещо...по-готино е от дрогата.
А,и да знаете много е гадно да караш и някой да те ядосва докато го правиш..случвало ми се е и ми е идвало да забия колата в насрещнато движение..причини за тия простотии по пътищата много...жертви също :smt009

OtherDimension
08-07-2007, 19:23
Аз изобщо се чудя защо е направена тая "анкета" ако може да се нарече така??!!?И аз мислех като повечето хора тук..но това беше преди да взема книжка...повярвайте ми само хората които карат знаят колко много причини може да има за един инцидент на пътя.
Аз примерно карам яко по правилата..но ми се е случвало и когато попадна на бърза кола да издивея на момента..адреналина както някой спомена по-горе е много яко нещо...по-готино е от дрогата.


аз карам от година и половина
качвал съм се на кола със 140 коня
не съм искал да я настъпвам, не ми е нахлувал адреналин
защо?
защото не съм тъпак като тебе - имаш книжка от 9 месеца и се правиш на мъж.. мухльо, дано Господ те пази теб и другите пози..
фактори много - хлъзгав път, отказ на спирачната система, пясък и т.н.
но комплексарщината на такива като тебе не би трябвало да е фактор

InitialD
08-07-2007, 19:35
Аз изобщо се чудя защо е направена тая "анкета" ако може да се нарече така??!!?И аз мислех като повечето хора тук..но това беше преди да взема книжка...повярвайте ми само хората които карат знаят колко много причини може да има за един инцидент на пътя.
Аз примерно карам яко по правилата..но ми се е случвало и когато попадна на бърза кола да издивея на момента..адреналина както някой спомена по-горе е много яко нещо...по-готино е от дрогата.


аз карам от година и половина
качвал съм се на кола със 140 коня
не съм искал да я настъпвам, не ми е нахлувал адреналин
защо?
защото не съм тъпак като тебе - имаш книжка от 9 месеца и се правиш на мъж.. мухльо, дано Господ те пази теб и другите пози..
фактори много - хлъзгав път, отказ на спирачната система, пясък и т.н.
но комплексарщината на такива като тебе не би трябвало да е фактор

Е защо сега обиждаме?Нито ме познаваш нито знаеш как карам за да ги говориш тия работи..може да имам книжка от 9 месеца ма съм карал години преди ти да разбереш за какво ти служи онова в гащите...книжката не е фактор за опит на пътя!
Нямам актове,нито някакви нарушения.
А и като се сетя че на мене ми викат пенсионер заради нормалното ми каране (по очертанията на платното) не знам хората какво са си помислили като са те видели да я караш тая кола 140 коня?!
Може би:
-Брато скивай тая яка баварка...ама какво по...защо се движи така?Мисля че шофьора е умрял..бързо викай бърза помощ!! :smt005 :smt005 :smt005

OtherDimension
08-07-2007, 19:58
бе не се обяснявай бе
ти сам си противоречиш
сам каза, че се изкушаваш, че искаш да си вдигнеш адреналина
а колкото до мен - нито карам с 30, нито пет пари давам, какво мислят хората по улицата, камо ли перковци като теб, защото знам, че ако зависи на 100 % от мен ще се прибера вкъщи жив и здрав
но докато на пътя има такива като тебе "гъзарчета", навън ще е война

Lestat357
08-07-2007, 21:39
[quote="OtherDimension"][quote=Initial_D]Аз изобщо се чудя защо е направена тая "анкета" ако може да се нарече така??!!?И аз мислех като повечето хора тук..но това беше преди да взема книжка...повярвайте ми само хората които карат знаят колко много причини може да има за един инцидент на пътя.
Аз примерно карам яко по правилата..но ми се е случвало и когато попадна на бърза кола да издивея на момента..адреналина както някой спомена по-горе е много яко нещо...по-готино е от дрогата.


Е защо сега обиждаме?Нито ме познаваш нито знаеш как карам за да ги говориш тия работи..може да имам книжка от 9 месеца ма съм карал години преди ти да разбереш за какво ти служи онова в гащите...книжката не е фактор за опит на пътя!
Нямам актове,нито някакви нарушения.
А и като се сетя че на мене ми викат пенсионер заради нормалното ми каране (по очертанията на платното) не знам хората какво са си помислили като са те видели да я караш тая кола 140 коня?!
Може би:
-Брато скивай тая яка баварка...ама какво по...защо се движи така?Мисля че шофьора е умрял..бързо викай бърза помощ!! :smt005 :smt005 :smt005

Може и да е прекалил OtherDimension, но като цяло е прав. 90% от катастрофите в момента стават точно от "настъпване" до ламарините на германски таралясници. И не само на немски, но от каране с превишена скорост. Но така ще бъде - докато няма контрол и докато има "мама и тате", които да купуват играчки. Един приятел три 146-ци потроши така.. Поне нямаше жертви, чупеше си главата сам в общи линни, но де да беше така при всички. За теб лично не знам, но колко пъти ми е идвало заради подобни идиоти (не казвам, че ти си такъв), отнемащи предимство, минаващи покрай мен с 80 в града, надуващи смешните си клаксончета, да слеза и да се саморазправя с някого. А тогава ще бъде много кофти за него, основно. Както и да ти звучи това!;] Но какво да ги обвинявам тях - книжки се купуват пред очите ми... Контрол трябва, на морал и на самосъзнание, ако се разчита навсякъде би било така, че и по-лошо. И стига сте ме разсмивали с баварката с 140 коня - сега ще си ги мерим ли тук в тази тема? Карал съм (в САЩ) Impreza, спортна двувратка, собственост на едно мамино детенце, която макар и V6 беше 380 конски сили, ръчни скорости. Е и? Не съм я карал в трафик вярно, но никога не бих я настъпил в града. Заспал бил шофьорът на баварката? Абе, пич, ти на колко години си? 14? На кого му пука каква кола караш? Дано не попадаш на "бърза кола" поне още 5-6 години, докато не се повразумиш малко. В момента се надявам да караш "Астрата на Тате", примерно. И мен ме кефят високите скорости, но си има места за тях, София не е едно от тях!;] Ако си се разхождал последните няколко дни из нея ще разбереш точно какво имам предвид. Не се ядосвам, но дано си повече форумен рацер. Че, аман вече от рацери!




И аз мислех като повечето хора тук..но това беше преди да взема книжка...повярвайте ми само хората които карат знаят колко много причини може да има за един инцидент на пътя.
Аз примерно карам яко по правилата..но ми се е случвало и когато попадна на бърза кола да издивея на момента..адреналина както някой спомена по-горе е много яко нещо...по-готино е от дрогата.
А,и да знаете много е гадно да караш и някой да те ядосва докато го правиш..случвало ми се е и ми е идвало да забия колата в насрещнато движение..причини за тия простотии по пътищата много...жертви също :smt009

Издивееш, да забиеш колата в насрещното движение... Кой ти даде на теб книжка? Y-maria ли? Мисли и за другите не само за себе си. Като искаш да я забиваш някъде тръгни към Самоков примерно, има подохдящ пейзаж там. Но сутрин в 8, когато няма никой. Пробвай да си освобождаваш излишния адреналин на NFS, при мен преди действаше или чрез някакъв спорт, не и на пътя.

Засега нямам автомобил и четейки (и) тази тема все повече се убеждавам, че не трябва много да бързам с покупката на такъв.

OtherDimension
08-07-2007, 21:45
ахахах тоя инитиал и ебати фантазията има :smt005
1во колата беше най-обикновена вектра, 2ро - карах я с 60
това имах предвид - нито съм правил пилажи, нито съм се правил на тузар да карам с 90 в града... както и да е
иначе наистина най-опаснии са "пичовете" с голфовете, затъмнените стъкла и "яката музика" отвътре

InitialD
08-08-2007, 20:31
Lestat357..ти поне се държа като цивилизован човек..макар към края да поизгуби човещината си и ти да започна да ме обиждаш..гледайте сега вие не ме разбрахте а може и аз да не се изразих както трябва...
1во не съм от тоя тип хора които описахте...типовете с яка музика в колата затъмнени прозорци и да карам на ръчка непрекъснато.
2ро колата която карам и да иска не може да вдигне повече от 100 на магистрала пък камо ли в града.
Аз карам човешки,спазвам правилата,карам според ограниченията,давам изключително много предимство и куп други хубави характеристики за един добър шофьор!По това където споменах че искам да си вдигна адреналина с няква бърза кола..нямах предвид по улиците където има хора..за това си има места (правата на Бояна и ОМВ Бояна 8) )...разбирате ли хора просто не мисля че някви 14,15,16 годишни могат да разберат цялата сложност на проблема с катастрофите по пътищата...както казах само един шофьор знае какво е...защото аз вече съм се примирил..всеки път когато излизам с колата излизам като за последно..защото знам че дори аз да карам много прилично друг ще се намери да ме затрие... [-o< O:)

Guderian
08-09-2007, 07:19
Чашката естествено :lol:

tuka6na
08-09-2007, 09:40
да им имам криворазбраното 'честолюбие'.
Явно младежът е толкова горд още от издържаният труден изпит ,че чувството му за вселенска уникалност се явява в целия си блясък.Пък дали ще стане част от грозната статистика после,или още по-зле-да завлече още някой там...що да му мисли като може пък и да не стане :-s Е те тва е чист идиотизъм.

love_enrique
08-09-2007, 11:03
Защо карат като луди? И аз това се чудя...нямам обяснение!

crew
08-11-2007, 15:57
mislqt 4e taka 6a jiveqt na ruba ma mai ne se polu4ava

KiLLeR_InSTiNkT
08-12-2007, 12:00
Гласувах за егото, но също така не може да се отрече, че в повечето случаи са пияни. За съжаление манталитета ни е такъв и карането с бясна скорост още много време ще е факт, както и невинните жертви по пътя... =;