PDA

View Full Version : Моята история



08-07-2007, 06:28
Всичко е много сложно при мен и затова търся помощ при вас. Преди близо 1 година се запознахме с едно момче.Още от първият миг когато се запознахме той се влюби в мен.В този момент аз си имах приятел и поради тези причини /и аз го харесвах,но той направо беше влюбен в мен/ нямаше нищо между нас,въпреки че като се видихме /което беше всеки ден по много часове/ се държахме като нещо повече от приятели. След време аз го оредих с една моя близка приятелка.Връзката им не потръгна, може би точно заради причината,че той обичаше мен и тя го забеляза. Съвсем на скоро ме приеха да уча в друг град на 400км от моя. Онзи ден се видяхме,беше всичко идеално! Моят приятел го няма в града и прекарахме един незабравим ден. Беше всичко просто приказно! Мисля,че и аз съм влюбена в него. Имаме оговорка в събота отново да се видим преди окончателно да се сбогуваме,понеже той заминава на море,а преди да се върне аз заминавам да уча. Чудя се дали да му се отдам изцяло. Той знае,че го обичам,както и аз него.И двамата си имаме сериозни гаджета.И поне за мойто мога да кажа,че дава живота си за мен. По този начин знам,че го предавам,но... Все пак имам още няколко седмици в родния си град и ...
Не ме разбирайте погрешно,аз нямам засега бъдеще с това момче.След време може да дойдел да работел там където ще уча но засега всичко са само планове.
Вие на мое място какво бихте направили?
;

alkobalko
08-07-2007, 06:36
Дори и да го обичам, не бих изневерила на приятеля си. Лично според мен не трябва да го правиш.

_Imaginary_girl_
08-07-2007, 06:38
Ми няма да ти помогна много с това,което ще напиша сигурно,
но според мен важното е КАКВО ТИ ИСКАШ ДА НАПРАВИШ!А не
какво бихме ние направили на твое място.Ситуацията е объркваща,
но първо помисли дали искаш да продължиш със сегашния си приятел
или искаш да си с това момче.Направи избора си и тогава
действай!Ако искаш да останеш с момчето,с което си,по-добре не прави
нищо. :wink:

FuckLove
08-07-2007, 06:41
И аз мисля 4е не трябва да го правиш [-X А и ти сама казваш 4е приятеля ти бил дал живота си за тебе, тогава залужава ли да бъде предаден така :smt011 :smt018 :smt011

08-07-2007, 06:51
Не съм съгласна с мненията преди мен. Според мен щом го обичаш и щом той те обича трябва да си прекарате незабравимо в събота.
Все пак като заминеш да учиш в другият град какво ще стане с връзката ти с приятелят ти.Нали знаеш,че връзките от разстояние просто нямат бъдеще.
А и щом това момче заминава за море и за последен път ще се видите,защо не бъдеш щастлива поне 1 с него.
Но както написаха преди мен
важното е КАКВО ТИ ИСКАШ ДА НАПРАВИШ!А не
какво бихме ние направили на твое място

Успех!

08-07-2007, 07:02
Не знам какво бих направила на твое място, защото не усещам това, което и ти.
Но ако решиш, че ще "му се отдадеш напълно" направи го така, че никой да не разбере, особено твоя приятел. Дори след това да почне да те гризе съвестта - не му казвай! Така е най-лесно, да си признаеш, да го нараниш.

И все пак помисли си какво чувстваш към твоя приятел, защото нещата ще се задълбочат с другото момче (без да усетиш) и да не останеш неподготвена.

X-taZ
08-07-2007, 07:10
Щом го обичаш... приеми всичко като СЪн примерно .. С НЕго СИ , правиш това което искаш...обичате се за 1 вечер .. на др-та се събуждаш и се връщаш в реалността >>> така няма се чувстваш толкова КОФТИ !

BaD_GiRl_mL2
08-07-2007, 08:12
Moje da go obichash, no si s priqtelq ti..za da trygnesh s nego, neshto te e podtiknalo,iskash da si s nego..a v sashtoto vreme ti kazvash che i toi dava jivota si za teb..Moje da ima mn silno privlichane kam dr momche, no mislish li che e chesno sprqmo priqtelq ti?moje da e samo za edna nosht, no predstavi si kak shte se pochuvstvash ti ako na teb napravqt sashtiq nomer...Po dobre nedei..

gamercheto_
08-07-2007, 12:16
ОТДАЙ МУ СЕ .....щи е яко за една вечер а после си отивай пак при "сериозния" ти приятел....не можеш да си с един човек и в същото време да прикааш че искаш да спиш с друг!!!!ай няма да те обиждам ама е тъпо тфа което прайш...а на тез планове недей да разчиташ...

TreeHill
08-07-2007, 12:44
И аз мисля 4е не трябва да го правиш [-X А и ти сама казваш 4е приятеля ти бил дал живота си за тебе, тогава залужава ли да бъде предаден така :smt011 :smt018 :smt011


мхм... :smt011