PDA

View Full Version : Момчетата...чувствителни ?



FuckLove
08-07-2007, 07:08
Регистрацията ми е скорошна но се ровя из форумите от околко 3-4 седмици и сега ми дойде идея за тема, която десега не съм срещал. Знаеме за 4увствителността на моми4етата при раздяла или по сериозно скарване, но искам да питам дали и при мом4етата е така, дали те също пла4ат,разстройват се и се сдухват... щото нали пове4ето не го показват......еми това е запо4вайте да си признавате :lol: Моми4етата също да пишат ако искат :wink:
П.П: Аз също съм плакал 1-2 пъти щото много лошо ме пре***ха ама... какво да се прави :smt011 :smt019 :smt011

X-taZ
08-07-2007, 07:18
ЕСтественоо! Всеки човек е чувствителен.. просто не го показват толкова колкото нАС :) особенно ако обичат човека до себе си ... НЯМА НАЧИН ДА НЕ ИМ Е КОФТИ !

hforce
08-07-2007, 07:21
predi 8 meseca surceto mi be6e kato ot kamuk i ne izpitvah nikvi emocii, no momi4eto s koeto sum v momenta me promeni korenno, razbi leda okolo surceto mi i za 8 meseca izpitah stra6no mnogo emocii, do predi 10tina godini ne bqh plakal vuob6te, a za neq sum plakal nqkolko puti, koga ot 6tastie i radost, koga ot tuga i bolka, tva e purvoto momi4e na koeto sum padal na kolene i koeto obi4am
i da ve4e sum 4ustvitelen, ni6to 4e pred neq ne go pokazvam tolkova

Master_88
08-07-2007, 07:23
Разбира се че и при момчетата е така

08-07-2007, 07:47
естествено че сме чувствителни, като обичаш някой е нормално да те заболи или да заплачеш за него ако те нарани, просто се прикриваме защото гледката на разревано момче е някак си смешна в очите на другите и има изцепки от рода на - гледай го тоя ревльо, тръшка се заради няква п**ка" и почват базиците и подигравките, а и нали всички се правим на мъже, тряа сме сърови пред другите, аз лично съм ревал за момиче което не ме иска и пред момиче което много обичах и искаше да ме къса, не съжалявам че съм го направил и че съм си показал чувствата по такъв начин

08-07-2007, 07:50
o da, povqrvai mi ot luovta vsi4ki gi boli. Nqkoi mom4eta si pazqt renometo, ama i te imat 4uvstva, ili pone se nadqvam....

MajeStic
08-07-2007, 07:57
Разбира се. И не само при раздяла или ако се случи нещо лошо и гадно. Аз съм плакал до гаджето си от радост, че е до мен. Докато сме гледали филм съм плакал и съм я целувал. Плакал съм за повечето момичета дори тези, с които не съм бил. Това, че някое момче не си признава, че е наранен и се крие... не е хубаво, защото понякога това задържане на лошите чувства избива на агресия.

zmey
08-07-2007, 08:00
Разбира се. И не само при раздяла или ако се случи нещо лошо и гадно. Аз съм плакал до гаджето си от радост, че е до мен. Докато сме гледали филм съм плакал и съм я целувал. Плакал съм за повечето момичета дори тези, с които не съм бил. Това, че някое момче не си признава, че е наранен и се крие... не е хубаво, защото понякога това задържане на лошите чувства избива на агресия.

Еми да живее агресията ! :evil:

MajeStic
08-07-2007, 08:06
Разбира се. И не само при раздяла или ако се случи нещо лошо и гадно. Аз съм плакал до гаджето си от радост, че е до мен. Докато сме гледали филм съм плакал и съм я целувал. Плакал съм за повечето момичета дори тези, с които не съм бил. Това, че някое момче не си признава, че е наранен и се крие... не е хубаво, защото понякога това задържане на лошите чувства избива на агресия.

Еми да живее агресията ! :evil:

Еми така ще е, защото не знаеш как да си контролираш чувствата и се правиш на много "силен" като не показваш това, което чувстваш. Трябва да знаеш кое чувство кога да го покажеш. И преди да се направи нещо се мисли... абе с този човек се разделихме... пука ли му за мен щом постъпи така с мен... НЕ! Следователно... както казва един футболист... айде чао, довиждане, лека нощ, мерси, приятни сънища \:D/

BaD_GiRl_mL2
08-07-2007, 08:06
I az sam sigurna che i na tqh im e dosta gadno no se draznq kato ne go pokazvat.Ne govorq samo za tova da se razplachat zaradi momiche a prosto da se sduhat..da pokajat che im puka...no poveche se pravqt che ne im puka, a vatre v tqh e nqkakav ujas..

LoReTo
08-07-2007, 08:13
Ами аз имах един приятел,който беше лудо влюбен в мен,обаче аз го чуствах само като приятел и като му го казах той много се разтрой,падна ми на колене,какво ли не прави за мен,но неможех да тръгна с момче към което не изпитвам нищо...за щастие той го разбра и сега сме само приятлеи,въпреки,че понякога постоянно ми повтаря че още продължава да ме обича...

08-07-2007, 08:21
Еми така ще е, защото не знаеш как да си контролираш чувствата и се правиш на много "силен" като не показваш това, което чувстваш. Трябва да знаеш кое чувство кога да го покажеш. И преди да се направи нещо се мисли... \:D/
:|
Ами ако просто нямам някои чувства ??

MajeStic
08-07-2007, 08:43
Еми така ще е, защото не знаеш как да си контролираш чувствата и се правиш на много "силен" като не показваш това, което чувстваш. Трябва да знаеш кое чувство кога да го покажеш. И преди да се направи нещо се мисли... \:D/
:|
Ами ако просто нямам някои чувства ??

И кои са тези чувства?

white_chik
08-07-2007, 08:44
Според мен даже напоследък момчетата са по-чувствителни от момичетата и при раздяла се сдухват повече.Забелязвам в последно време следното нещо,момичетата се привързваме по-бързо,в края на първия месец от дадена връзка вече твърдим,че обичаме момчето,че никога не сме изпитвали нещо подобно и т.н.,докато при момчетат тези чувства се появяват малко по-натам,но са доста по-истински.И към 3-4 месец те наистина ни обичат,а на нас вече ни е писнало от тази връзка и край.Не знам това е лично мое мнение,но момчетата също плачат и са не по-малко чувствителни от момичетата.

HopeLesss
08-07-2007, 08:45
Пред мен са плакали 4 момчета. Не смятам, че това е признак на слабост. Слабост е да криеш всичко в себе си и да се страхуваш от чувствата си. Съвсем човешко е да ти се плаче, когато те боли. Не мисля, че момчетата се различават кой знае колко от нас. Друг е въпроса, че повечето момичета плачат за щяло и нещяло, докато мъжете сякаш си пестят сълзите за по-сериозните неща.

OtherDimension
08-07-2007, 08:46
Било ми е много кофти, но не съм плакал

BaD_GiRl_mL2
08-07-2007, 08:49
Пред мен са плакали 4 момчета. Не смятам, че това е признак на слабост. Слабост е да криеш всичко в себе си и да се страхуваш от чувствата си. Съвсем човешко е да ти се плаче, когато те боли. Не мисля, че момчетата се различават кой знае колко от нас. Друг е въпроса, че повечето момичета плачат за щяло и нещяло, докато мъжете сякаш си пестят сълзите за по-сериозните неща.

Napylno sam saglasna..No mislq che nqkoi momcheta trqbva da zemat primer ot nas i da si pokazvat chuvstvata, a nie ot tqh-da ne prekalqvame s pokazvaneto

08-07-2007, 08:50
Пред мен са плакали 4 момчета. Не смятам, че това е признак на слабост. Слабост е да криеш всичко в себе си и да се страхуваш от чувствата си. Съвсем човешко е да ти се плаче, когато те боли. Не мисля, че момчетата се различават кой знае колко от нас. Друг е въпроса, че повечето момичета плачат за щяло и нещяло, докато мъжете сякаш си пестят сълзите за по-сериозните неща.

много точно го каза, просто не виждам какво още има да се допълни

acidburn1
08-07-2007, 08:50
Било ми е много кофти, но не съм плакал


Вече целият форум знае за мен :) . . . мен конкретно ме боли и 4ти ден не съм спирал да плача :smt010

zmey
08-07-2007, 08:53
Пред мен са плакали 4 момчета. Не смятам, че това е признак на слабост. Слабост е да криеш всичко в себе си и да се страхуваш от чувствата си. Съвсем човешко е да ти се плаче, когато те боли. Не мисля, че момчетата се различават кой знае колко от нас. Друг е въпроса, че повечето момичета плачат за щяло и нещяло, докато мъжете сякаш си пестят сълзите за по-сериозните неща.

Napylno sam saglasna..No mislq che nqkoi momcheta trqbva da zemat primer ot nas i da si pokazvat chuvstvata, a nie ot tqh-da ne prekalqvame s pokazvaneto

От вас да вземем пример ? как става тази работа ?

HopeLesss
08-07-2007, 08:54
Било ми е много кофти, но не съм плакал


Вече целият форум знае за мен :) . . . мен конкретно ме боли и 4ти ден не съм спирал да плача :smt010

И какво ще постигнеш?!? Имах един период в който не бях спирала да плача повече от 3 дена и резултата знаеш ли какъв беше?!? Адско главоболие и минус 4 килограма :?

Горе главата... ;) Нали знаеш... има много риби в морето ;)

OtherDimension
08-07-2007, 08:55
Било ми е много кофти, но не съм плакал


Вече целият форум знае за мен :) . . . мен конкретно ме боли и 4ти ден не съм спирал да плача :smt010

в което не виждам нищо срамно, напротив..
надявам се да се оправят нещата, ако не, повтаряй си, че така е трябвало да стане(в това вече съм абсолютно сигурен)

BaD_GiRl_mL2
08-07-2007, 09:04
Пред мен са плакали 4 момчета. Не смятам, че това е признак на слабост. Слабост е да криеш всичко в себе си и да се страхуваш от чувствата си. Съвсем човешко е да ти се плаче, когато те боли. Не мисля, че момчетата се различават кой знае колко от нас. Друг е въпроса, че повечето момичета плачат за щяло и нещяло, докато мъжете сякаш си пестят сълзите за по-сериозните неща.

Napylno sam saglasna..No mislq che nqkoi momcheta trqbva da zemat primer ot nas i da si pokazvat chuvstvata, a nie ot tqh-da ne prekalqvame s pokazvaneto

От вас да вземем пример ? как става тази работа ?

Imam predvid, che..ne e tolkova losho da pokazvash kakvoto mislish..Smisal, povecheto momcheta mislqt che ako go napravqt i nie shte gi pomislim za mn slabi..no vsashnost tova pravi mn po-razlichno vpechatlenie..

zmey
08-07-2007, 09:15
[quote=CooL^GirL^^^]Пред мен са плакали 4 момчета. Не смятам, че това е признак на слабост. Слабост е да криеш всичко в себе си и да се страхуваш от чувствата си. Съвсем човешко е да ти се плаче, когато те боли. Не мисля, че момчетата се различават кой знае колко от нас. Друг е въпроса, че повечето момичета плачат за щяло и нещяло, докато мъжете сякаш си пестят сълзите за по-сериозните неща.

Napylno sam saglasna..No mislq che nqkoi momcheta trqbva da zemat primer ot nas i da si pokazvat chuvstvata, a nie ot tqh-da ne prekalqvame s pokazvaneto

От вас да вземем пример ? как става тази работа ?



Imam predvid, che..ne e tolkova losho da pokazvash kakvoto mislish..



Smisal, povecheto momcheta mislqt che ako go napravqt i nie shte gi pomislim za mn slabi..no vsashnost tova pravi mn po-razlichno vpechatlenie..

Зависи от момичето и момчето !!

BaD_GiRl_mL2
08-07-2007, 09:19
E da...ima go i toq moment..saglasna sam :-)

zmey
08-07-2007, 09:23
Еми така ще е, защото не знаеш как да си контролираш чувствата и се правиш на много "силен" като не показваш това, което чувстваш. Трябва да знаеш кое чувство кога да го покажеш. И преди да се направи нещо се мисли... \:D/
:|
Ами ако просто нямам някои чувства ??

И кои са тези чувства?

По яко е да не обичаш, а да се правиш че обичаш..
Гадно е ама е яко. :smt015 :evil: :twisted:

MajeStic
08-07-2007, 09:25
Еми така ще е, защото не знаеш как да си контролираш чувствата и се правиш на много "силен" като не показваш това, което чувстваш. Трябва да знаеш кое чувство кога да го покажеш. И преди да се направи нещо се мисли... \:D/
:|
Ами ако просто нямам някои чувства ??

И кои са тези чувства?

По яко е да не обичаш, а да се правиш че обичаш..
Гадно е ама е яко. :smt015 :evil: :twisted:

Не свиквай с това, защото ще се обърнат нещата някой ден:)

08-07-2007, 10:55
Естествено, ние да не сме от камък? Лично аз съм плакал за моето момиче особенно когато се изпокараме по сериозно. С една приятелка вчера си говорихме, че нещата са се обърнали - преди време момичетата са търсели сериозна връзка, а момчетата не ги е*авали за нищо, а сега е обраното - момчетата искат сериозна връзка, а момичетата си правят гавра с нас..

08-07-2007, 11:06
Естествено, ние да не сме от камък? Лично аз съм плакал за моето момиче особенно когато се изпокараме по сериозно. С една приятелка вчера си говорихме, че нещата са се обърнали - преди време момичетата са търсели сериозна връзка, а момчетата не ги е*авали за нищо, а сега е обраното - момчетата искат сериозна връзка, а момичетата си правят гавра с нас..

е много ясно че ти не си от камък !!

Nfan
08-07-2007, 11:14
Аз мисля, че момчетата са понякога даже по-чувствителни от момичетата, особенно при раздяла с момичето, което е обичал. Всяко правило има свойте изключения, но все пак по мой наблюдения е така. Момичетата са някак си повече непукисти и не слагат много чувства.

MajeStic
08-07-2007, 11:15
Аз мисля, че момчетата са понякога даже по-чувствителни от момичетата, особенно при раздяла с момичето, което е обичал. Всяко правило има свойте изключения, но все пак по мой наблюдения е така. Момичетата са някак си повече непукисти и не слагат много чувства.

Вече...

BaD_GiRl_mL2
08-07-2007, 11:22
Zavisi ot momicheto, no..neznam..vsichki sa razlichni i ne mi se riskuva da gi slagam pod edin znamenatel..

vex9060
08-07-2007, 13:10
az lichno sam plakal 2 pati i to beshe mnogo tajna razdqla
ne mi se govori daje

koalka
08-07-2007, 13:12
Нормално, ако обичат момичето, с което късат, да са разстроени, все пак тук опира до чувства, а не до пол.Не е нужно да плачат, но това не означава, че не страдат.

bobka
08-07-2007, 13:22
ami te mom4etata ne sa ot kamuk kakto i momi4etata ne sa.

08-07-2007, 14:37
Моя постоянно ревеше. И за най-малкото нещо. То бива бива ама чак пък толкова!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-07-2007, 16:38
наи добрия ми фр .. плаче.. или поне така казва... спр е глупаво ако ти се реве да не ревеш...е разбира се че момчетата са по силната страна.. нещо не харесвам много момчета които само ревааат по цял ден и се ваикат.. не не.. но ако го е правил 1 2 или3 пъти даже бих го сметнала за сладко :smt016

Dead`Paladin
08-07-2007, 17:36
Ne poznavam chovek koito da ne e chustvitelen i da ne plache..... :!:

AliceSw
08-07-2007, 17:48
добре де, защо трябва да плачеш ако си чувствителен, има хиляди други начини да изразиш емоциите и чувствата си, не само с плачене, аз съм момиче, но въпреки това съм плакала само 2 или 3 пъти пред приятели, при това пред много добри

kissbear
08-08-2007, 15:26
za man e normalno edno mom4e da pla4e ne go smqtam za nqkav sduhan a naprotiv takivata mom4eta me kefat nie momi4etata sme mn 4uvstivitelni za 6tqlo i ne6tqlo pla4em za6to edno mom4e da se razpla4e kogat o naistina mu e mn gadno?

alkobalko
08-08-2007, 20:52
Естествено, че момчетата/мъжете страдат от изгубената любов. Те са хора, не са от камък или без чувства.

`Death`Whore``
08-08-2007, 21:00
Емоциите не се иразяват само в реване.

Rock & Roll Queen
08-08-2007, 21:06
добре де, защо трябва да плачеш ако си чувствителен, има хиляди други начини да изразиш емоциите и чувствата си, не само с плачене, аз съм момиче, но въпреки това съм плакала само 2 или 3 пъти пред приятели, при това пред много добри
Същата работа. Пак обръщате всичко на реване. Не обичам да плача, за мен това е признак на слабост, не обичам да ме виждат така.

sweet_f4e88
08-08-2007, 21:23
Попринцип всяко едно момче се опитва да прикрие чувствителността си пред момичетата за да изглежда по-силния пол, но това в никакъв случай не означава, че не им трепва сърцето в дадена ситуация! Напрорив всичко както казах е за да илзезят по-силни пред жените! :)

bloodranger
08-08-2007, 23:48
Регистрацията ми е скорошна но се ровя из форумите от околко 3-4 седмици и сега ми дойде идея за тема, която десега не съм срещал. Знаеме за 4увствителността на моми4етата при раздяла или по сериозно скарване, но искам да питам дали и при мом4етата е така, дали те също пла4ат,разстройват се и се сдухват... щото нали пове4ето не го показват......еми това е запо4вайте да си признавате :lol: Моми4етата също да пишат ако искат :wink:
П.П: Аз също съм плакал 1-2 пъти щото много лошо ме пре***ха ама... какво да се прави :smt011 :smt019 :smt011
Seki reve nema ni6to lo6o ot tva.Vajnoto e da si reve6 sam nad 4a6ata s tonik i da nema svideteli.A ako i stenite imat o4i i u6i si nosi kirka(ne sa ebavam prosto kazvam kot traq sa kaji)
P.S.razkaji si istoriqta 4e mi stana interesno :roll:

sasha_90
08-09-2007, 11:45
Има и момчета,които преживяват тежко раздялата с любимата.

08-09-2007, 11:48
пхАХахах Да плача :lol: Никога нема да стане тва!
Сдухан съм 1, 2 седмици най-многу и забравям ;)

JuS7^YourS
08-09-2007, 11:51
аз съм момиче, но доколкото мога да съдя от моите познати момчета, те не обичат да си признават тази своя чувствителност, ако страдат, го правят не по обичайния за момичетата начин, а по свой собствен, не плачат, не се оплакват, не ги боли...И в крайна сметка мисля, че правят всичко това, но само когато няма кой да ги види, щото понякога има ситуации, в които просто няма как да останеш хладнокръвен.

sladkish_14
08-11-2007, 15:09
Дам..и мойто момче е чувствително :roll: тоест аз го направих такъв,но найстина е приятно когато и на мен ми е кофти да вида че той е съпричастен.Та както и да е.ДА и вие сте хора и вие страдате.Чувствителни са момчетата :-D Самоче не го показват..жалко.

08-11-2007, 15:13
awe mene mai ne6to ne mi e nared. nikoga ne sum tugen kogato trqbva da sum tugen samo se zamislqm i posle nqkvo burzo mi minava a nikoga ne sum stradal ot razdqla s momi4e

sladkish_14
08-11-2007, 16:22
Не си ги обичал истински ;-)

Krem4eto
08-11-2007, 16:42
Виждала съм две момчета да плачат.Едното плачеше за момиче,което го отрязала,пък другото незнам защо ама май пак за момиче...Лично за мен , пред мен , не е плакало момче.Явно момчетата,с които съм ходила са били безчувствени... #-o :smt012 :smt011

sashoTo
08-11-2007, 17:46
blh moita ako mi kazhe che ne iska da me wijda poweche she umra :-k

tuzaro
08-11-2007, 18:34
И на мен ми е ставало гадно ама добре че имам добри приятели и приятелки който ми помагат, а за сега не съм плакал ама кой знае има много време :D

MayKyTy
08-11-2007, 19:14
Пред мен момче не е плакало, ноо предполагам че и на тях им се случва .. се пак и те имат чувства .... няма нищо странно в това ...

ZaHaRcHe
08-11-2007, 21:56
moji i da sa ama ne go pokazvat