PDA

View Full Version : Кажете диета



08-07-2007, 08:24
kajete nqkoq svqstna dieta nqma zna4enie za kolko vreme, ama da mi pomogne da svalq nqkoe kilce. btw pravq samo koremni presi ina4e ne sportuvam!

Margy
08-07-2007, 09:11
Ами аз имам една диета, която я спазвам(Свалих 6 кила), но много се спортува! Ето я:
Хранене

Всяка сутрин ядеш 1 салата състояща се от:
1 домат

sladku_bebzi
08-07-2007, 09:19
По време на диета не трябва да консумираш картофи, газирани и алкохолни напитки. Добре е всеки ден да приемаш витамини.

Първи и втори ден:

1 литър доматен сок или 1 литър мляко + 1 филийка пълнозърнес хляб се разпределят за целия ден.

Трети и четвърти ден:

Закуска:
Чай или кафе, 1 филийка хляб с масло, 2 чаени лъжички мед.

Обяд:
Пилешки бульон с 2 супени лъж. грах, 1 филийка хляб.

Следобед:
Една чаша чай с 1 чаена лъжичка мед

Вечеря:
2 варени яйца или 50г кашкавал или 100г задушена риба или 100г варено пилешко месо.

Пети ден:

Закуска:
2 праскови или 2 ябълки

Обяд:
Зеленчукова супа (без картофи), 1 филийка хляб

Следобяд:
1 ябълка или 1 кайсия

Вечеря:
Зеленчукова салата, 1 филийка черен хляб.

Следващите 15 дни диета се повтаря.

По време на диетата пий колкото се може повече течности.

Успех!!!

П.С. Тази диета я взех от сайта на Розали

bobka
08-07-2007, 09:26
mi ima edna straxotna.sutrin na gladno pie6 edan 4a6a gore6ta voda.sled tova zakusva6 primewrno malko sirene(zaduljitelno obezsoleno) i primerno plod ili zelen4uk.moje i sandvi4 no est nqma da sloji6 vurxu filiikata vs koeto ima v xladilnika.za obqd zaduljitelno qde6 zelen4uk i tam kakvoto ima sgotveno.no stane li 6 4asa sled obqd spira6 da qde6.daje kogato svikne6 e dobre i sled 4 za6toto po tozi na4in xranata ti se priema ot tqloto po pulnocenen na4in i q prerabotva po takuv na4in 4e da ne se natrupvat maznini.tova si e kato promenqne na na4ina na jivot no e izkliu4itelno dobra dieta.i ako iska6 da produlji6 da se xrani6 po tozi na4in i za napred kogato dostigne6 kilogramite koito sa nai podxodq6ti za teb prosto ve4e nqma da otslabva6.moje6 da pravi6 gimnastika.aaa da zn 4e purvona4alno se otslabva mnburzo no postepenno vse pa bavno i po bavno stava i togava 6e razbere6 4e si na prav put.aaa i nai vajnoto:
1.pii mn voda
2.qj plodove i zelen4uci
3.dviji se mn
4.ne qj nezdravoslovna xrana ili ako go pravi6 go pravi izkliu4itelno mn rqdko!!!
aide mn kusmet!!! :smt023

HopeLesss
08-07-2007, 09:27
Секс и кисело мляко. Ако не обичаш кисело мляко, само секс :lol:

08-07-2007, 10:57
Секс и кисело мляко. Ако не обичаш кисело мляко, само секс :lol:
Ми ако не обичаме нито секс, нито кисело мляко?
Фотосинтеза!

Margy
08-07-2007, 11:07
По време на диета не трябва да консумираш картофи, газирани и алкохолни напитки. Добре е всеки ден да приемаш витамини.

Първи и втори ден:

1 литър доматен сок или 1 литър мляко + 1 филийка пълнозърнес хляб се разпределят за целия ден.

Трети и четвърти ден:

Закуска:
Чай или кафе, 1 филийка хляб с масло, 2 чаени лъжички мед.

Обяд:
Пилешки бульон с 2 супени лъж. грах, 1 филийка хляб.

Следобед:
Една чаша чай с 1 чаена лъжичка мед

Вечеря:
2 варени яйца или 50г кашкавал или 100г задушена риба или 100г варено пилешко месо.

Пети ден:

Закуска:
2 праскови или 2 ябълки

Обяд:
Зеленчукова супа (без картофи), 1 филийка хляб

Следобяд:
1 ябълка или 1 кайсия

Вечеря:
Зеленчукова салата, 1 филийка черен хляб.

Следващите 15 дни диета се повтаря.

По време на диетата пий колкото се може повече течности.

Успех!!!

П.С. Тази диета я взех от сайта на Розали

Тази диета не е лоша! :smt059

sladku_bebzi
08-07-2007, 12:05
Тази диета не е лоша! :smt059
:smt023