PDA

View Full Version : Относно ПУ



Sladkata_Nansi
08-07-2007, 09:37
Някой знае ли нещо относно формите на обучение в Пловдивския университет на специалността ПСИХОЛОГИЯ? По принцип знам, че няма задочна форма и в справочника го пише, но в сайта там, където пише броя на местата за приемане на специалноститие, пише и за задочната форма - и за нея има места.

HopeLesss
08-07-2007, 09:42
Защо не звъннеш едно телефонче и да попиташ в университета?!? Можеш ли да разчиташ за такова нещо само на един-два отговора във форум? Аз лично - не! ;)

djigi
08-07-2007, 09:43
http://www.uni-plovdiv.bg/site.jsp?ln=1&id=13

Тук (а това им е официалната страница) като гледам няма задочно Психология

Sladkata_Nansi
08-07-2007, 09:56
http://www.uni-plovdiv.bg/site.jsp?ln=1&id=13

Тук (а това им е официалната страница) като гледам няма задочно Психология
Oficialnoto im sait4e go znam naizust ve4e i nali tva obqsnih po-gore-4e v spravo4nika nqma zado4no,no vlez v mesta za priem i 6te razbere6 za6to pitam!
A kolkoto do telefon4eto-opitvam se da zvanna.

HopeLesss
08-07-2007, 10:02
Добре... То в сайта наистина пише две различни неща. Идеята ми е като се записваше, имаше ли опция и за задочно? Защото ако е нямало психология задочно в документите, които попълваш с желанията си, няма как изобщо някой да е избрал задочно и съответно да са го приели. Явно наистина има и задочно, но най-добре да попиташ.

Sladkata_Nansi
08-07-2007, 10:16
Ami to v dokumentite po princip ti si pi6e6 zado4no ili redovno.Ako pi6e6 na vsi4ki zado4no ok.A ina4e az ne iskah zado4no i nikade ne bqh pisala, ama kato davah dokumentite i onaq me nakara da pi6a i zado4no,4e sam imala po-goliam 6ans i eto ti sq zado4no psihologia :( Kakto i da e.
A niakoi znae li dali ako podam molba za preklasirane-toest da moga da ida na psihologia redovno,za6toto za mn malko ne mi dostiga bala-dali 6te trqbva da dam i diplomata.Adski vajno mi e tva.A telefona v PU dava postoianno zaeto i ne moga da razbera :smt010 Ako niakoi znae molia da kaje!

HopeLesss
08-07-2007, 10:19
Да, оставяш си дипломата като капаро, за да са сигурни, че ще се запишеш при тях. То ако всеки се презаписва за второ класиране, какъв е смисъла от него? Нали така отпадат местата в другите университети, където си приета.

Sladkata_Nansi
08-07-2007, 10:27
A dali ima 6ans niakoi da se otkaje ot redovnoto,za da izlezne mesto za men :S

08-07-2007, 12:53
Може ли някой да каже как става прехвърлянето от задочно в редовно - за психологията в ПУ. Има ли такава възможност и лесно ли е?

sh3_1s_7h3_0n3
08-07-2007, 15:51
A dali ima 6ans niakoi da se otkaje ot redovnoto,za da izlezne mesto za men :S

Има шанс дотолкова, доколкото някой приет редовно да не иска да у4и психология или да не иска да я у4и там... Играеш го на руска рулетка общо взето... или си капарираш мястото в ПУ и се молиш някой да се откаже от 'редовна форма'...или се отказваш и се целиш в някой др университет...