PDA

View Full Version : Защо така се получи?



class
08-07-2007, 12:48
Признавам на 1 момиче чувствата си и то след 5 дена ми вика късаме ... ние още не сме тръгнали пък тя късаме ... , питам я тогава защо тръгнахме ,тя ми вика незнам защо ... тогава бях объркана ... , сега я питам значи и тогава не си ме харесвала - незнам , питам я сега харесваш ли ме - незнам ... Какви са целите на момичетата бе ... и ми ивка Лафа - Ще се радвам ако си останем приятели...

loshokote
08-07-2007, 12:52
"тогава бях объркана " :-s
По темата, ми тя май никви чуства не е имала към теб, тръгнала е само щото си и признал, че я харесаш, и тя от съжаление, тъй мисля де, щот и аз съм го правила тоз номер :P

class
08-07-2007, 12:56
"тогава бях объркана " :-s
По темата, ми тя май никви чуства не е имала към теб, тръгнала е само щото си и признал, че я харесаш, и тя от съжаление, тъй мисля де, щот и аз съм го правила тоз номер :P

Ами ако е тръгнала така , защото сега не ми каже ... че не ме харесва , а ми казва незнам ... вдръхва ми малка надежда... а и оня ден не се бяхме виждали 1 ден и дойде до мен , и ме прегърна толкова силно че направо се изненадах..

koalka
08-07-2007, 13:09
Само лъже и маже, просто е тръгнала ей така от нямане ксакво да прави и вече като е разбрала, че това не й харесва, те е скъсала.Не се занимавай с такива.

loshokote
08-07-2007, 13:10
Ми ти що не и каза "Ти кво прайш ся?Отряза ме, а после ме прегръщаш!Може ли да има нещо между нас, или не?" Питай я, и ако пак ти каже "незнам" й кажи, че тва не е отговор, и че искаш да знаеш окончателно. Ако ти откаже, тя губи, няма кво да й се молиш, не е само тя, и други има :-D

bobka
08-07-2007, 13:26
Само лъже и маже, просто е тръгнала ей така от нямане ксакво да прави и вече като е разбрала, че това не й харесва, те е скъсала.Не се занимавай с такива. :smt023

class
08-07-2007, 13:28
Ами всъщност не е такова момиче ... Познавам я от много отдавна , и досега за пръв път изпитвам такова чувство ( и за пръв път признавам пред момиче , но това не е въпроса ) , и тя така , досега не е имало никой ...


Лошо Коте не ме разбра : прегърна ме в неделя , защото 1 ден не се бяхме виждали , а пък днес ме отразя ... но всъщност не ме и отряза пак ми вада някви шансове ... пфф вече и аз незнам кавко да си мисля , каза че повече като приятел ме чувства , а аз я питах какво изпитва към мен , отговора и беше незнам , аз и казах че неприемам незнам за отговор, тя каза че трябвало да си помисли ...

08-07-2007, 14:04
Еми брат кво да ти кажа ... децата така правят като тая ... не я мисли не те заслужава.Забрави я по добре не и обръщаи внимание сама ще те потърси .. :wink:

class
08-07-2007, 14:51
Незнам вече какво да си мисля ...



ПС: Мерси на мода ...

gamercheto_
08-07-2007, 15:48
абе момичето незнае какво иска и това е...в един момент иска да е с теб в следващия ти казва че късате...тя не само тогава а винаги е объркана....може да е искала да забрави някой др като е тръгнала с теб и като е видяла че нищо няма да стане ти е била шута и на теб

class
08-07-2007, 15:53
абе момичето незнае какво иска и това е...в един момент иска да е с теб в следващия ти казва че късате...тя не само тогава а винаги е объркана....може да е искала да забрави някой др като е тръгнала с теб и като е видяла че нищо няма да стане ти е била шута и на теб

Аз съм и първия на когото му бие шута... досега не е имала гадже

gamercheto_
08-07-2007, 15:59
абе момичето незнае какво иска и това е...в един момент иска да е с теб в следващия ти казва че късате...тя не само тогава а винаги е объркана....може да е искала да забрави някой др като е тръгнала с теб и като е видяла че нищо няма да стане ти е била шута и на теб

Аз съм и първия на когото му бие шута... досега не е имала гадже

Еми кво очакваш...тя незнае какво е да имаш приятел и човек до себе си...ако пък толкова много я харесваш продължи да и показваш чувствата си...може и да се осъзнае...щом като си я питал дали те харесва е казала незнам значи може и да има шанс за вас

gPa3HuTeJl
08-07-2007, 16:24
..тя ми вика незнам защо ... тогава бях объркана ...

Незнам ама май по- принцип момичета го казват това преди началото на една вр1зка, а не след това за оправдание, че са я започнали...
Тая твойта с1м сигурен, че незнае какво иска... някоя лапетия на 13-14 години, която се мисли за голяма и се опитва да употребява някакво " лафчета " ( както каза ти ) , който ги е чула от по големите... тц..тц..тц..
Аве деца.. много б1рзо искате да пораснете..

class
08-07-2007, 17:26
Мерси за помощта но не искам в мое присъствие да я обиждаш ... не е нито лапе нито на 13 ... но не е въпроса там ... мерси за постналите тук ... ако нещо се получи ще се получи ... а ако не ще станем приятели ... #-o (каквито бяхме и преди това... ) незнам как ще стане но ще се опитам..

Dead`Paladin
08-07-2007, 17:30
zareji q ...trugnala e s teb ot skuka...... :::