PDA

View Full Version : Moderated:Как да му покажа че го харесвам ??



raztrevojena
08-07-2007, 12:57
haresvam edno mom4e toi e na 22 ,a az sum na 14.toi ne mi obru6ta vnimanie ,kato na momi4e s koeto moje da hodi :( iskam da mu pokaja 4e mi haresva i da go nakaram da izpita interes kum men , no ne jelaq da pravq seks s nego (kazvam go za6toto predpolagam kakvi 6te sa purvite vi otgovori) pls daite suvet
blg predvaritelno

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

loshokote
08-07-2007, 13:05
Ми извинявай, ама се пак си на 14, а той на 22, куде искаш внимание да ти обръща, ми може и да не си пада по по-малки от него, и то толкова много, зарежи го, тва е само увлечение, по-добре си намери някой на твойте години, или поне с 2-3 години по голям от теб, а не с 8. Пък дори и да тръгнеш с него, мислиш ли, че той няма да иска секс? :smt012

koalka
08-07-2007, 13:07
Еми, значи той е нормален, щом не ти обръща внимание.Разликата ви е голяма, а и по закон да не ти казвам какъв автоматично ще бъде той, ако имате връзка или правите нещо. :wink:
Връзката ви е немислима, откажи се.Близко е до ума, че надали ще се занимава с теб.

MajeStic
08-07-2007, 13:08
би трябвало да си raztrevojena защо си харесваш някакви чички дето след 4-5 години ще мислят за деца, а ти няма да искаш да правиш и секс с тях... егати... вече нито нормалните, нито горе-долу добре осигурените момчета просперират... всичко гледа да е чичка с коли и пари, и да изглежда по-голям... ама какво и се ядосвам като и момчетата на тази възраст са и те вече някакви курви...

Не ти пожелавам успех с такъв вид връзка... искрено го пиша!

raztrevojena
08-07-2007, 13:14
razbiram vi otli4no, suvsem do skoro az bqh na tova mnenie , no 4oveka za kogoto govorq nee 4i4ka s kola i pari .toi e super mil i vnimatelen(nai-veroqtno za6toto se e grijil za 2mata si po-malki bratq)mn e zabaven i makar da razbiram kolko mn sa 8 godini v momenta az ne moga da se otkaja ot nego za6toto tova 4uvstvam ,a ne se polu4ava da komandvam emociite si

bobka
08-07-2007, 13:19
absoliutno suglasna sum s koalka i lo6o`ko7e

loshokote
08-07-2007, 13:22
razbiram vi otli4no, suvsem do skoro az bqh na tova mnenie , no 4oveka za kogoto govorq nee 4i4ka s kola i pari .toi e super mil i vnimatelen(nai-veroqtno za6toto se e grijil za 2mata si po-malki bratq)mn e zabaven i makar da razbiram kolko mn sa 8 godini v momenta az ne moga da se otkaja ot nego za6toto tova 4uvstvam ,a ne se polu4ava da komandvam emociite si

Ми ти си знайш, прави квото искаш, ама после да не пишеш тука пак, че ти е направил нещо, или те е зарязал, или нещо от сорта :smt012 :smt011

08-07-2007, 13:24
би трябвало да си raztrevojena защо си харесваш някакви чички дето след 4-5 години ще мислят за деца!

Я първо стани на 22 и тогава говори дали си "чичка"/лелка или не, Ъ?
Мърлява работа!

До авторката: Не те познавам => не знам дали имаш повече потенциал от 14-годишно момиче. Все пак дори да го заинтригуваш и да стане нещо, той е на 22 години - няма начин да не иска секс, просто няма. Все пак знаели се (за любовта нямало граници), дръж се нормално естесвено и чакай да видиш дали ще прояви интерес към теб...

MajeStic
08-07-2007, 13:44
А като стана на 22 какъв ли трябва да съм, за да погледна 14 годишно момиче, м? Въпреки, че от моя клас има около 5 момичета, които ходят с по 24-30 годишни. Любовта няма граници, но трябва да има малко срам!

08-07-2007, 14:40
haresvam edno mom4e toi e na 22 ,a az sum na 14.toi ne mi obru6ta vnimanie ,kato na momi4e s koeto moje da hodi :( iskam da mu pokaja 4e mi haresva i da go nakaram da izpita interes kum men , no ne jelaq da pravq seks s nego (kazvam go za6toto predpolagam kakvi 6te sa purvite vi otgovori) pls daite suvet
blg predvaritelno

Ти добре ли си някакъв 22годишен да има интерес към 14годишно лапе? Той трябва да не е със всичкия си.

gamercheto_
08-07-2007, 15:55
Абе детенце не се излагай...земи си намери едно момче горе долу на твоята възраст и с твойте интереси...Много ясно че няма да ти обърне внимание...Ти още цикъл нямаш за батковци си мислиш вече

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-07-2007, 16:03
да ти кажа ли как си мисля че стоят нещата???мисля че дори и да тръгнете рано или късно тои точно това ще иска от теб ... и ако си малко по глупава да му се вържеш на номерата и... ще си провалиш живота... :smt017 е ако това искаш... :) караи го да излизате говори с него.. никои не те е спрял :-s