PDA

View Full Version : За момичета!



indecent
08-07-2007, 14:23
bihte li se draznili i bihte li se qdosvali na gadjetata si ako sled kato ste praili sex i na vas vi se nalaga da se priberete gadjeto vi otide pri svoi priqteli pri dr 4ast ot kompaniqta kydeto ima i momi4eta? :?: i sled tova mu kajete 4e mu se syrdite i toi vi se qdosa kak 6te reagirate ? :|

08-07-2007, 14:26
da i to mnogo ama mnogo

`Death`Whore``
08-07-2007, 14:53
Той не е в затвора. Това, че е с мен, не му пречи да се вижда с приятели.

indecent
08-07-2007, 14:58
`Death`Whore`` a drugite momi4eta ne ti li pre4at moje da mu vqrva6 na nego no vqrva6 li na tqh :?: :!:

08-07-2007, 15:03
Има ли нужда да вярваш на тях. След като му имаш доверие - всичко е наред.

Иначе не бих се обидила. Какво значение има сексът в случая? Аз също бих се ядосала, ако някой ми каже, че ми се сърди, защото съм излезнала с приятели.

gamercheto_
08-07-2007, 15:07
Кви луди раоти...и за кфо му се сърдиш...ся че ти тряя да се прибереш не означава че и той тряя да са прибира щот ревнивата му приятелка ше му напрай панаир в противен случай!!!!!като му вярваш за кфо се нервиш...пък за какво ти е да вярваш на момичетата от компанията му...ти с тях ли ходиш или с него?ако те искат да се получи пак той има последната дума..така че не се прави на тъпа а имай малко повече доверие в приятеля си и му давай малко повечко сводоба иначе ше си седиш самичка и ше се чудиш що така се е получило и каде си згрешила....

`Death`Whore``
08-07-2007, 15:08
`Death`Whore`` a drugite momi4eta ne ti li pre4at moje da mu vqrva6 na nego no vqrva6 li na tqh :?: :!:
Той има мозък - ако реши, прави нещо. Момичето, с което го прави, не е от значение. Не е въпрос на доверие, а на личен избор. Ако може да разграничи чувствата от секса и реши, че е готов да ме нарани по този начин, да действа.

Трудно е да се приемат тези неща...но се опитай да дадеш свобода на половинката. И ще осъзнаеш колко е приятно. :)

white_chik
08-07-2007, 16:28
Еми не бих му се сърдила.Все пак това,че е с мен не означава,че трябва да прекрати всичките си контакти с момичета.И за кво изобщо пишеш,че преди тва сте праили секс,това какво общо има :-s

Nafarforiii
08-07-2007, 16:33
bihte li se draznili i bihte li se qdosvali na gadjetata si ako sled kato ste praili sex i na vas vi se nalaga da se priberete gadjeto vi otide pri svoi priqteli pri dr 4ast ot kompaniqta kydeto ima i momi4eta? :?: i sled tova mu kajete 4e mu se syrdite i toi vi se qdosa kak 6te reagirate ? :|

Бая трябва да си тъпа щом задаваш такъв въпрос

gPa3HuTeJl
08-07-2007, 16:40
bihte li se draznili i bihte li se qdosvali na gadjetata si ako sled kato ste praili sex i na vas vi se nalaga da se priberete gadjeto vi otide pri svoi priqteli pri dr 4ast ot kompaniqta kydeto ima i momi4eta? :?: i sled tova mu kajete 4e mu se syrdite i toi vi se qdosa kak 6te reagirate ? :|

Бая трябва да си тъпа щом задаваш такъв въпрос

Ти момиче ли си, та да пишеш тука, заплес !?

08-07-2007, 16:44
еми той си е свободен човек , кфо като сме спали ... нека хои , каде иска :lol: 8)

Dead`Paladin
08-07-2007, 17:40
c-c-c...ee vie nas momchetata za zatvornici li ni imate be ? :-s

marjesa
08-07-2007, 17:45
хахахахха да :smt005

Just_say_no
08-07-2007, 19:09
Mn typo si napravila. Tolkova li mu nqma6 doverie 4e mu se syrdi6 ? :-s

koalka
08-07-2007, 19:12
Зависи от това дали му имам доверие.Ако е сега-не бих имала нищо против.Нали няма да е само между момичета?Освен това ти си трябвало да се прибираш, какво толкова?Той сам ли да седи, и той има нужда да се види с приятели.Не му се сърди за такива глупости, не се тръшкай.

Phenomenon
08-07-2007, 19:14
Ахахуахаха...това че сте правили секс значи че след това трябва да в карцер ли бе ? о.О
Имам идея...отиваш и казваш на всички момичета от компанията му 'Извинете ама сега с Х се е*ахме...ако обичате не говорете с него !' :? ...пф...
И естествено е да се ядоса че му се сърдиш за такава простотия...детски работи... :?

ДеЯТеЛкЪ
08-07-2007, 20:28
em revnosta pre4i naistina mnogo!!!az te suvetvam da se zamisli6 nad tova 4e ako toi iska da e s teb 6e bude bez zna4enie koi mu se natiska i kfo prai!!! tui 4e ako tvoq 4ovek durji ne teb 6e go pokaje

LaDy_DaQnA
08-07-2007, 20:37
Az ne bih se qdosala

GaNgStAz
08-07-2007, 20:48
bihte li se draznili i bihte li se qdosvali na gadjetata si ako sled kato ste praili sex i na vas vi se nalaga da se priberete gadjeto vi otide pri svoi priqteli pri dr 4ast ot kompaniqta kydeto ima i momi4eta? :?: i sled tova mu kajete 4e mu se syrdite i toi vi se qdosa kak 6te reagirate ? :|

Аз лично не бих се ядосала.. за к'во ше ми е да му се сърдя ?
Ти к'во искаш - като не е с теб, да е сам ли ? Всеки има право да се вижда с приятели/приятелки.. Божее.. прекалено много ревнуваш !

sladko_dete
08-07-2007, 20:56
Ако е отишъл при мама или при кака пак ли щеше да му се расърдиш??? :smt005 :smt005 :smt005 Тва е много тъпо, закво го ограничаваш така, аз не харесвам такива отношения със забрани и ревностни сцени...

Ice
08-07-2007, 22:37
Не бих се сърдила, според мен това са глупости все пак не може постоянно да си с него.И какво като има момичета няма да го изядат, нормално е иска да се види с приятели. :wink:

kAdrOkoSkA
08-08-2007, 01:54
bihte li se draznili i bihte li se qdosvali na gadjetata si ako sled kato ste praili sex i na vas vi se nalaga da se priberete gadjeto vi otide pri svoi priqteli pri dr 4ast ot kompaniqta kydeto ima i momi4eta? :?: i sled tova mu kajete 4e mu se syrdite i toi vi se qdosa kak 6te reagirate ? :|


Нито мога, нито пък искам да му забранявам каквото и да било! Не мога да го браня постоянно, ако той сам не се пази от хишничките! Не ми трябва някой, който ще тръгне след всяка изтупана кукла... Той си има глава на раменете и си знае интересите... Аз моите също! Както аз контактувам с момчета постоянно, така и той с момичета... Важно е какво има помежду ни!

Vikitooo
08-08-2007, 02:05
Много глупава постъпка от твоя страна да му се сърдиш. И той е човек и той иска да се види с приятели и познати. Теб май ревността те гони, а? Недей така, че става лошо :lol:

alkobalko
08-08-2007, 07:10
Защо да му се сърдя? Той не е мой роб и не е длъжен винаги да е с мен или да си седи в тях, когато не сме заедно. За мен няма никакъв проблем, че се вижда сам с приятелите си, сред които има и момичета. Също както той не се сърди, когато аз излизам с приятели, сред които има момчета. Когато в една връзка има доверие, това няма да е никакъв проблем.

sasha_90
08-08-2007, 10:46
Може би ще поревнувам(нормално),но чак пък да му се сърдя-не!