PDA

View Full Version : Ако бяхме ...!!



Mu_ Chachka
08-07-2007, 15:20
kak mislite ne trqbva li da se haresvame takiva kakvito sme?? vse pak perfektni nqma i... mislq 4e ne tova e nai vajnoto. edin 4ovek koito moje da radva horata s povedenieto si, horata okolo nego ne se interesuvat 4e toi ne prili4a na foto model. krasotata e v o4ite na horata. ti moje6 da bade6 krasiv ako horata te vijdat takav dori s nedostatacite si. apak v kraina smetka, nie za tva sme hora, da se haresvame takiva kakvito sme!!!

CuRly_Doll
08-07-2007, 19:23
trqbva da si takaf,kakafto si ....... koi e kazal obratnoto,oba4e kvo ni pre4e da se poddarjame i da izglejdame dobre......taka 6e imame i dvete.....
nezavisimo,4e si s perfektniq harakter da kajem...misli6 li 4e nqkoi 6e te zagleda,ako izglejda6 ujasno(debela si kato bure,s nesresana kosa,4e nedai si boje i nekapana....)....men bi me hvanalo gnus,nezavisimo kaf mu e haraktera na toq 4ovek......

Swinkenhoffer
08-07-2007, 19:32
^ трябва си и малко късмет, за да се родиш хубавичък (не говоря за няква невероятна красота). квото и да правиш, ако си уродлив по рождение... :lol: всеки си има различни критерии за грозно, де.
;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-07-2007, 20:34
да това го казват грозните .... беше казал ал бънди в някакъв епизод :smt005 да ти кажа и двете неща са важни... ест повече вътрешното но.. когато се запознаеш виждаш малко или много и външността.. ако тя не те привлича нз как би могъл да видиш другата красота :-s .. та дори и малко човек трябва да се грижи за себе си... :-k

sladku_bebzi
08-08-2007, 15:42
След като има толкова козметични продукти, значи има хора, които не се харесват...Пък и защо да не се възползваме от козметиката?Според мен всеки трябва да се поддържа!Аз не бих спряла да използвам козметика, защото така изглеждам по-добре, а и се чувствам по-добре!