PDA

View Full Version : Няма ги



08-07-2007, 17:23
hora imam sledniq vupros po nqkakuv na4in ot kompa mi bezsledno sa iz4eznali mnogo snimki,sutrina si bqha tuk (premestih edni novi pri tqh)a sega gi nqma.
4uvala sum 4e dori da sa iztriti failovete ostavat izvestno vreme na kompa kude moga da gi tursq
pls help [-o< [-o< [-o<

Anf3tamin4o
08-07-2007, 17:27
Ако ги няма в коша пробвай програмата
Undelete :)
Успех =;

soldier_rdc
08-07-2007, 17:29
[quote="Анонимко"]hora imam sledniq vupros po nqkakuv na4in ot kompa mi bezsledno sa iz4eznali mnogo snimki,sutrina si bqha tuk (premestih edni novi pri tqh)a sega gi nqma.
4uvala sum 4e dori da sa iztriti failovete ostavat izvestno vreme na kompa kude moga da gi tursq
pls help [-o< [-o< [-o<[/qui

с Windows XP ли си?Върни събитията назад от-старт меню-всички програми-принадлежности-системни инструменти-възстановяване на системата

Избираш си на коя дата да върнеш събитията и всичко ти е така както е било тогава!Успех!

08-07-2007, 17:33
[quote=Анонимко]hora imam sledniq vupros po nqkakuv na4in ot kompa mi bezsledno sa iz4eznali mnogo snimki,sutrina si bqha tuk (premestih edni novi pri tqh)a sega gi nqma.
4uvala sum 4e dori da sa iztriti failovete ostavat izvestno vreme na kompa kude moga da gi tursq
pls help [-o< [-o< [-o<[/qui

с Windows XP ли си?Върни събитията назад от-старт меню-всички програми-принадлежности-системни инструменти-възстановяване на системата

Избираш си на коя дата да върнеш събитията и всичко ти е така както е било тогава!Успех!

ako mi go napi6e6 kato an indianec moje i da se spravq

CucAgMuH
08-07-2007, 18:06
Vinagi sym kazval che tehnikata ne e za vsichki... ima si programi za celta(koito de-iztrivat iztriti failove, ako e vyzmojno). Potyrsi si gi vyv download.bg ili softpedia.com

MajeStic
08-07-2007, 20:44
http://www.kaldata.com/articles.php?action=show&showarticle=129

Get data back
Magic Recovery & Easy Recovery
R-Studio 3.0
Easy Recovery Proffesional

Try this...

08-08-2007, 07:47
opitah s programata undelete i mi vru6ta celiq fail no sled tova otvarq samo 5 snimki,drugite gi ma kato ikonki,no ne gi otvarq
kato izteglih po-nova versiq na su6tata programa izob6to ne iska da skanira disk D na koito bqha snimkite

bebito0o
08-08-2007, 08:35
xмм може да ти е влезло вирусче което 'изяжда 'точно тези фаилове..

Sam90
08-08-2007, 09:08
Може да пробваш и със System Restore

Eagle_13
08-09-2007, 10:27
Значи пробвай с Registry Mechanic има такава опция която работи безупречно.Иначе може да си ги забърсала става така понякога, и на мен ми се е случвало.
Айде късмет