PDA

View Full Version : Езикови курсове-помогнете ми да избера!



koalka
08-07-2007, 18:36
Такам...понеже искам да се образовам малко относно англйския бих искала да ми препоръчате добри езикови курсове, които знаете, че наистина са добри.Поразгледала съм, но искам да чуя и вашето мнение.Мерси много. :)

Aileen
08-07-2007, 19:17
Не знам от кой град си, но в София курсовете на "Алианс" ЕООД знам че са добри. Моя приятелка е ходила там и изкара добри резултати на изпитите PITMAN.

SupremacyGirl
08-07-2007, 19:40
Хех,аз ходех на курсове по английски във "Фарос", може би си ги чувала..
Там първо правиш един тест, за да ти видят нивото, и в зависимост какво е то, ти определят в коя групичка да си - за напреднали и т.н.
Обучението е доста добро, държат много изкъсо, само дето може да се изръсиш малко повечко.. не помня колко точно, трябва да питаш :-k

Иначе едно нормално ниво се взима като ходиш два пъти седмично за по 2-3 часа. А интензивното ниво е за месец и половина, всеки ден без събота и неделя по 4 часа.

alkobalko
08-08-2007, 08:35
Училища "Европа". Не са от най-ниските цени, но пък е гарантирано, че ще научиш езика.

koalka
08-08-2007, 19:01
Мен точно цени ме интересуват, защото не съм с големи възможности и не мога да давам луди пари...

alkobalko
08-08-2007, 21:36
Значи за точни цени не мога да си спомням. Това е техния сайт, там има тел. за връзка, ако те интересува се обади.
http://www.europeschools.net/main.htm

Гарантирам обаче, че преподавателите са невероятно добри и си заслужава да се платят тези пари.А ако имаш желние ще научиш езика много лесно и бързо.

ДеЯТеЛкЪ
08-09-2007, 11:12
I4S sre6tu sky city mn da dobri dori i da ne sedne6 da u4i6 vku6ti nqma kak da ne nau4i6 ezika 6tot mn se povtarq v 4as i t.n. ae mn sa dobri naistina :):):)

malko mace
08-09-2007, 13:00
[quote="Supremacy`Girl"] Хех,аз ходех на курсове по английски във "Фарос", може би си ги чувала..
Там първо правиш един тест, за да ти видят нивото, и в зависимост какво е то, ти определят в коя групичка да си - за напреднали и т.н.
Обучението е доста добро, държат много изкъсо, само дето може да се изръсиш малко повечко.. не помня колко точно, трябва да питаш :-k

Иначе едно нормално ниво се взима като ходиш два пъти седмично за по 2-3 часа. А интензивното ниво е зa месец и половина, всеки ден без събота и неделя по 4 часа. [/quote
To po princip navsiakade se darji tozi test za opredeliane na nivoto,s izkluchenie ako zapochvach I nivo.Az sega biah na intenziven kurs po angliyski ezik v "Uchilichta za Evropa" i sam dovolna.Svarchih go skoro-na 2 avgust may.Eto ti i sayta im:www.fesbg.net
Ne znam kolko prodaljava edin obiknoven kurs,no te sa prez uch.godina.Prez liatoto sa samo may intenzivni.Intenzivnite sa po 1 mesec s po 120 uchebni chasa obchto-hodich vseki den bez sabota i nedelia za okolo 4 chasa dnevno-primerno az biah ot 9:30h do 13:15h,kato ima dve mejduchasia-ednoto po 10min,a goliamoto-15.Parvoto e sled okolo 70min,pri men beche ot 10:50h do 11:00h,a goliamoto sled ochte okolo 70min-ot 12:00h do 12:15h da kajem.Ostavat ochte samo 60 uchebni minuti.Znachi uchebnite chasove chisto bez mejduchasiata sa okolo 3h i 20 minuti,da go kajem 3 chasa i polovina.Nie biahme v nachaloto obchto 4 deca v grupata-2 momcheta i 2 momicheta,a posle doyde i ochte edno momche.Moiat kurs prodalji ot 2 uli do 2 avgust vkluchitelno.Nakraia ti vrachvat svidetelstvo.,a cenata na kursa e priblizitelno 130lv.
Nadiavam se da sam pomognala!

elitto
08-10-2007, 19:24
Az hodq na u4ili6te evropa.Taq godina mi be6e 6esta.Bqh purvi sertifikat na cambridge.V ponedelnik mi izleznaha rezultatite i sum go vzela :D .Da ti kaja 4estno ako nqma6 vuzmojnosti ne se butai tam za6toto trqbva da kara6 6 godini predi da stigne6 1 sertifikat a v nqkoi drugi kursove se karat po malko.Sega ot ponedelnik 6te hodq na kursove po ispanski- intenziven kurs.Tam ti e 240 lv za edno nivo a do sertifikat sa ti samo 4 niva.6te hodq v I4S(I CHE SE).tova se vodi filial na sofiiskiq universitet i tam mn se nau4ava ezika.

Insubordinate
08-10-2007, 19:59
Сам език се учи най-добре. Нека някой да дойде от ЕГ, "Европа," Фарост и т.н да се пробва на езика ми... Всичко опира до желанието. Дори да ти преподават най-елитните учители, всичко зависи от теб. Имаш Интернет - използвай го!

desi_222
04-24-2018, 13:53
Бих препоръчала езиковите курсове на тази школа http://onlain-angliiski.com/kursove-po-angliiski/