PDA

View Full Version : Мъртвородено дете ли е социализма



Guderian
08-07-2007, 18:48
Социализма е една нереална идеология причинила много зло на България

Swinkenhoffer
08-07-2007, 19:16
по времето на социализма и комунизма хората са се чувствали поробени, треперели са от страх да не изпуснат пред някое ченге нещо против властта и да се озоват на "някое топло местенце", но оказва се, че има неща, които са по-лоши от този социализъм... това е, което става в момента у нас. сега можеш да говориш колкото си искаш, защото никой не те чува - кучетата си лаят, а керванът си върви... дали на хората, които ровят по кофите, им харесва да живеят по този начин? за наркотици и подобни да не говорим.
все пак... народът си е виновен, защото това дередже, на което сме в момента, не биха го допуснали нито гърци, нито французи, та дори и сърбите.
в момента всеки четвъртък на пенсионерските митинги се събират по 40-50 души, въпреки че 80% от пенсионерите изнемогват и едва свързват двата края... хах, представям си, че ако на митинга обявят, че продават пилета с 50ст. по-евтино, половин България ще си замъкне задниците, защото ще има далавера и далаврски ни е манталитета. :lol:

quench
08-07-2007, 19:24
ФАШИЗЪМ = СОЦИАЛИЗЪМ = НАЦИЗЪМ = ИМПЕРИАЛИЗЪМ

да живее Комунизма!

Octofunk
08-07-2007, 19:31
Май само чакаш да мине известно време, че да пуснеш поредната крайна политическа тема.

08-07-2007, 20:09
Koi vi go kaza tova?Gluposti!!!Mnogo qko si e bilo daje.Kato ne znaete ne se mesete!!!

Mooo6no
08-07-2007, 20:32
Koi vi go kaza tova?Gluposti!!!Mnogo qko si e bilo daje.Kato ne znaete ne se mesete!!!
Ако дядо ти е бил от партията може и да е било яко зе него.

bulgarche
08-07-2007, 20:36
Малко, много, зло или добро, това е част от нашата история. Не мога да преценя реално как бих се чувствал тогава, по простата причина че съм живял 11 дена по "татково време". Като цяло не ми харесва начина на управление и всичкото, но има и неща, които са били хубави, както и доста малоумни идиотщини. Вижте...едва ли не излиза, от това което написах, че по времето на социализма в България е било айлашки живот.

Guderian
08-07-2007, 20:41
Май не правиш разлика между социализъм и комунизъм, болшевизъм и т.н.

Бтв това, което е било в СССР и Източния блок не е нито социализъм, нито комунизъм.... а чиста проба болшевизъм и държавен монопол и фашизъм...


За жалост, когато коментираш нещо е добре да се запознаеш с него, защото отстрани изглежда смешно, нали така национал-социалисте???Болшевиките вземат властта в Русия на 7 ноември 1917 г. 1922 създават СССР, а комунизъм никога не е имало! Той е бил химера! Имало е социализъм както в Русия така и в Източния блок! Май ти си тоя който не е запознат с историята :x

Guderian
08-07-2007, 20:46
не знам кой не е запознат с историята...

знам кой обаче не е запознат с идеологиите и с реалността...

това, че са го наричали социализъм или комунизъм- не значи, че е било такова... ;)

малко помощ- от къде идва думата социализъм??? ;)Виж корена на думата и ще разбереш :wink:

OtherDimension
08-07-2007, 20:49
виж го ти, защото СССР е най-близкото нещо до Третия райх, което е съществувало някога, неосъзнати ми болшевике...

има го това :wink:

Disrespect
08-07-2007, 21:18
и двата режима не стават
тъй че...духайте
8)

Shadow_Walker
08-07-2007, 21:18
Ъъ...на кой му пука :lol:

Та..относно онова време..имало е добри и лоши неща, както и сега има добри и лоши неща.Тогава е имало хляб, но е нямало свобода...сега обратното-има някаква свобода, но няма хляб...(цитирам =] )

а пък болшевизъм...болшевишката партия е била партията на комунистите в ссср...ама не им знам идеологиите :) тей че това няма да го коментирам.

Shadow_Walker
08-07-2007, 21:28
Ем..ня`ат ли някви сходни идеологии...и защо тогава ги водят комунисти 0-o и режима им някакъв комунистически...
идеите на Маркс и Енгелс 0-o

RoyTheReaper
08-07-2007, 21:31
Комунизъм != социализъм...

Социализма е скъпо удоволствие и нашата държава не може да си го позволи в момента. Но една богата държава - защо не?

Комунизъм - идеология, базирана на няколко тъпи идеи, тоест гнила от самата си сърцевина.

Blacklisted
08-07-2007, 21:33
Идеите на комунизна изобщо не са тъпи... това, че човешката еволюция не е стигнала до етап, в които може да се изгради една утопия е друг въпрос...

loyal_88
08-07-2007, 21:35
Комунягите са билни, друсани и каквото се сети човек :wink:

Blacklisted
08-07-2007, 21:36
Go tuck yourself in! :lol:

Guderian
08-07-2007, 21:37
Комунягите са билни, друсани и каквото се сети човек :wink:Ако не са такива комуняги ли ще са :wink:

Shadow_Walker
08-07-2007, 21:41
те и Левски и ЦСКА са все български футболни отбори, ама... ;)
Ъм доколкот се поразрових...болшивишката партия е следвала идеита на Ленин..който създал ленинизма \ :shock: \, базиран на комунизма...демек си направил нова идология, маскирана като комунизъм :lol:


Идеите на комунизна изобщо не са тъпи... това, че човешката еволюция не е стигнала до етап, в които може да се изгради една утопия е друг въпрос...


Не вярвам някога да се достигне до тази утопия...

Guderian
08-07-2007, 21:46
те и Левски и ЦСКА са все български футболни отбори, ама... ;)
Ъм доколкот се поразрових...болшивишката партия е следвала идеита на Ленин..който създал ленинизма \ :shock: \, базиран на комунизма...демек си направил нова идология, маскирана като комунизъм :lol:


Идеите на комунизна изобщо не са тъпи... това, че човешката еволюция не е стигнала до етап, в които може да се изгради една утопия е друг въпрос...


Не вярвам някога да се достигне до тази утопия...

А марксистите :lol: Ленин им е доразвил идеологията :lol: :lol: :lol:
тц тц тц един сифилистик написал повече от 25 тома идеология :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shadow_Walker
08-07-2007, 21:51
Ми..хвани и ти сифилис и ти напиши.. :twisted: :lol:

Totalitarianist
08-07-2007, 21:52
виж го ти, защото СССР е най-близкото нещо до Третия райх, което е съществувало някога, неосъзнати ми болшевике...
Тук ще се съглася.
И двете системи са близки по характер, въпреки крайната им цел (чиста раса или комунизъм)
Затова се наричам тоталитарист...

Guderian
08-07-2007, 21:54
Totalitarianist,
Къде се губиш бе :wink: Без теб за къде :)

Totalitarianist
08-07-2007, 22:10
Totalitarianist,
Къде се губиш бе :wink: Без теб за къде :)
Г-н Гудериан,
зает съм тия дни, но виждам че ти удържаш фронта 8)

Guderian
08-07-2007, 22:17
Totalitarianist,
Къде се губиш бе :wink: Без теб за къде :)
Г-н Гудериан,
зает съм тия дни, но виждам че ти удържаш фронта 8) Както виждаш разичтам на подкрепления 8) Е, да си призная и аз изнемогвам, но ще се боря до послден дъх :x

Disrespect
08-07-2007, 22:22
аха..

quench
08-08-2007, 05:27
разбира се, че ще изнемогваш - всеки би си скъсал гъзъ да избяга от оковите на слабата си рационалност, когато го ръчкат с остена на собственото му его

но иначе би било интересно да кажеш, защото тоя въпрос беше зададен от емн на Зиези едно време, беше доста обширен, а той отговори "разбира се, че знам!" и толкова - та, кажи ни, душо златна, какво е:

-националсоциализъм
-фашизъм
-комунизъм
-социализъм
-капитализъм
-анархизъм
-либертарианство

специално ще проверя дефинициите в Уикипедията и ще ги публикувам, ако иа твърде много съответствия в изказа ;)

колкото до твоето "подкрепление" - Тоталитаристът ще седи, ще чака кротко да те разкъсаме, защото както написах в първия си пост, разлика между социализъм, капитализъм, фапзъм и нацизъм няма, те принципно са еднакви

и да, света не е узрял за комунизъм, но това е, защото масата все още позволява да бъде управлявана, все още се поддава на нерационални влияния отвътре - на сепаратизъм, подклаждан от тея като Гудериан и компания, на загуба на човешкото, на омраза към други хора, която е крайното отрицание на креативността, която ни прави хора

:D

Guderian
08-08-2007, 06:21
колкото до твоето "подкрепление" - Тоталитаристът ще седи, ще чака кротко да те разкъсаме, защото както написах в първия си пост, разлика между социализъм, капитализъм, фапзъм и нацизъм няма, те принципно са еднакви

Не си нормален, ама споко 8) тежкия физически труд ще те излекува :wink:

quench
08-08-2007, 09:09
муахахахахаха

нахрани го!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Guderian
08-08-2007, 11:05
за жалост бягаш от рационална дискусия с евтини лафове...

жалко, жалко... това ли сте новите идеолози на национал-социализма??? Евтини лафове за евтини умове???

Гьобелс в момента така се върти в гроба си, че е като динамо...Добре де, нека да видим твоето становище какво е :)

quench
08-08-2007, 11:08
не бе, маймуно, нали ти си горд борец за нанцистската идея? айде, утре в боя така ли ще се криеш зад гърба на някого?

давай, направи нещо за страната си, за народа си, за идеите си, за себе си, разгроми нас, невежите всезнайковци!

предизвиквам те! [-X

quench
08-08-2007, 11:12
три думи и един препинателен знак ;)

turbotobg
08-08-2007, 11:25
To комунистите не са хора.Как е възможно да има такова нещо като комунизъм.И лидери да са психично болни хора каквито са Сталин и Ленин.

СМЪРТ ЗА КОМУНЯГИТЕ !!!!

Guderian
08-08-2007, 11:30
а ти кой си??? :|Човек който за разлика от теб е видял правилната светлина :wink:

turbotobg
08-08-2007, 11:31
а ти кой си??? :|

Аз съм човек а не като комунистите--животни :wink:

quench
08-08-2007, 11:33
злият брат-близнак на боби турбото ;)

turbotobg
08-08-2007, 11:33
Не очаквах да има толкова заблудени хора тук

Guderian
08-08-2007, 11:34
Не очаквах да има толкова заблудени хора тукСамо да те предупредя - quench е от африкански произход и по-внимателно с него, че физически ни превъзхожда :lol: :lol:

turbotobg
08-08-2007, 11:36
Печката кво прави в тази дръжава? :evil:

Не трябва ли да сваля банани

Blacklisted
08-08-2007, 11:39
^ ти слушай бат Гудериан и ще си в голяма заблуда...

quench
08-08-2007, 11:41
тук съм, за да ви разгромя словестно и да се сврете гузно в ъгъла, където ви е мястото, плахо придърпвайки остатъците от масата, на която ние се храним....

:lol:

Guderian
08-08-2007, 11:41
^ ти слушай бат Гудериан и ще си в голяма заблуда...Историческата личност на аватара ми поне не е бил наркоман като тоя на твоя :wink:

Guderian
08-08-2007, 11:44
защо на аватара ти пише, че си "no nazi"

незаблудений :lol:А ти си един мръсен болшевик :x

turbotobg
08-08-2007, 11:45
Защото не съм нацист а скинар :wink:

quench
08-08-2007, 11:48
ахааааа, значи фюрера е бил скинар, който е носел тъпа перука,а? ;)

Blacklisted
08-08-2007, 12:02
^ ти слушай бат Гудериан и ще си в голяма заблуда...Историческата личност на аватара ми поне не е бил наркоман като тоя на твоя :wink:

Защо все ме свързват с наркомани нацистите не знам :roll: ти дори не знаеш кой е на аватара ми...


Защото не съм нацист а скинар Или боунар. :lol:

Guderian
08-08-2007, 12:03
^ ти слушай бат Гудериан и ще си в голяма заблуда...Историческата личност на аватара ми поне не е бил наркоман като тоя на твоя :wink:

Защо все ме свързват с наркомани нацистите не знам :roll: ти дори не знаеш кой е на аватара ми...

Брандън Бойд :)

turbotobg
08-08-2007, 12:05
Аз като гледам кво пишете си правя представа че вашите родители са някакви дърти изкуфяли комунисти които си мислят че комунизма им е дал нещо

Guderian
08-08-2007, 12:07
Мне...

аз пиша, че комунизъм=фашизъм=национал социализъм и прочие педерастки идеологии... ;)За анархистите всичко е педерастко :x

Blacklisted
08-08-2007, 12:10
Брандън Бойд :)

Madafaka, затапи ме - признавам :)

Guderian
08-08-2007, 12:10
а за вас педерастите какво е??Поне си признаваш :lol:

Guderian
08-08-2007, 12:13
хахахахах и какво си признах???

Освен, че индиректно те нарекох гей, но ти си толкова излъскан, че не го разбраПризна си, че си анархист :wink:

loyal_88
08-08-2007, 12:14
^ ти слушай бат Гудериан и ще си в голяма заблуда...Историческата личност на аватара ми поне не е бил наркоман като тоя на твоя :wink:

Защо все ме свързват с наркомани нацистите не знам :roll: ти дори не знаеш кой е на аватара ми...

Брандън Бойд :) Охх това беше добро =D> :lol:
А за комунягите - Arbeit macht Frei!

Guderian
08-08-2007, 12:16
^ ти слушай бат Гудериан и ще си в голяма заблуда...Историческата личност на аватара ми поне не е бил наркоман като тоя на твоя :wink:

Защо все ме свързват с наркомани нацистите не знам :roll: ти дори не знаеш кой е на аватара ми...

Брандън Бойд :) Охх това беше добро =D> :lol:
А за комунягите - Arbeit macht Frei!Къде забравяш етносите :twisted:

loyal_88
08-08-2007, 12:25
^ ти слушай бат Гудериан и ще си в голяма заблуда...Историческата личност на аватара ми поне не е бил наркоман като тоя на твоя :wink:

Защо все ме свързват с наркомани нацистите не знам :roll: ти дори не знаеш кой е на аватара ми...

Брандън Бойд :) Охх това беше добро =D> :lol:
А за комунягите - Arbeit macht Frei!Къде забравяш етносите :twisted: За тях си се подразбира

Guderian
08-08-2007, 12:26
^ ти слушай бат Гудериан и ще си в голяма заблуда...Историческата личност на аватара ми поне не е бил наркоман като тоя на твоя :wink:

Защо все ме свързват с наркомани нацистите не знам :roll: ти дори не знаеш кой е на аватара ми...

Брандън Бойд :) Охх това беше добро =D> :lol:
А за комунягите - Arbeit macht Frei!Къде забравяш етносите :twisted: За тях си се подразбира :smt023

Ниго
08-08-2007, 12:50
Ееееех деца, деца, кога ще започнете да правите разлика между комунизъм и созиализъм. По настоящем Норвегия е социална държава със социалистическо правителство. Имат най-висок стандарт на живот и най-висок индекс на човешко развитие. Социализъм се свързва с безплатно образование, здравеопазване и държавен контрол или монополизъм над електроенергия, водоснабдяване и тн. Подобна е ситуацията в Норвегия, Финалндия, Великобритания, Франция.

Капитализъм в дивата си форма тип САЩ има в САЩ и ЮАР - единствените страни без задължително здравно осигуряване. В САЩ всяка година умират по 50 000 души от липса на здравна осигуровка. АКо сте гледали Sicko или John Q знаете каквото става и с тези, които имат.

Друг е въпроса, че действащ комунизъм в ссветовен мащаб, още не е имало. На прочелите "капиталът" на Маркс със сигурност им е направило впечатление, че там абсолютно никъде не е написано какво представлява комунизма. Просто е описан пътя към него. В България никога не е имало комунизъм, първо се строеше созиализъма, после почнахме да стройм комунизма, ама така и не го докарахме до там.

Комунизма както и Анархизма имат някой общи идей, уповаващи се на вярата в доброто в човека. За съжаление идеалистите като Имре Наги и Че Гевара са малцинство.

Хубаво пееше Джон ленън "imagine all the people sharing all the world" - асъл идеята на комунизма и анархията. По същество и двете не предвиждат никаква форма на управление, освен самоконтрола на индивида.

Проблема не е в идеологията, а в индивида.

quench
08-08-2007, 12:52
Ееееех деца, деца, кога ще започнете да правите разлика между комунизъм и созиализъм. По настоящем Норвегия е социална държава със социалистическо правителство. Имат най-висок стандарт на живот и най-висок индекс на човешко развитие. Социализъм се свързва с безплатно образование, здравеопазване и държавен контрол или монополизъм над електроенергия, водоснабдяване и тн. Подобна е ситуацията в Норвегия, Финалндия, Великобритания, Франция.

Капитализъм в дивата си форма тип САЩ има в САЩ и ЮАР - единствените страни без задължително здравно осигуряване. В САЩ всяка година умират по 50 000 души от липса на здравна осигуровка. АКо сте гледали Sicko или John Q знаете каквото става и с тези, които имат.

Друг е въпроса, че действащ комунизъм в ссветовен мащаб, още не е имало. На прочелите "капиталът" на Маркс със сигурност им е направило впечатление, че там абсолютно никъде не е написано какво представлява комунизма. Просто е описан пътя към него. В България никога не е имало комунизъм, първо се строеше созиализъма, после почнахме да стройм комунизма, ама така и не го докарахме до там.

Комунизма както и Анархизма имат някой общи идей, уповаващи се на вярата в доброто в човека. За съжаление идеалистите като Имре Наги и Че Гевара са малцинство.

Хубаво пееше Джон ленън "imagine all the people sharing all the world" - асъл идеята на комунизма и анархията. По същество и двете не предвиждат никаква форма на управление, освен самоконтрола на индивида.

Проблема не е в идеологията, а в индивида.

=D> =D> =D>

мислех, че само аз правя разликата, благодаря ти, макар че може би не ми симпатизираш, радвам се, че има някой, който е запознат...

Ниго
08-08-2007, 13:36
та да се върна на размислите си.

Култа към личноста никога не е водил до нещо хубаво. Примери колкото щеш - Франко, Хитлер, Сталин. Тези хора никога не са мислели за нарадоа. Единствено са се занимавали със себе си - да останат като най-великите в историята. Затова и Ленин посочва Сталин за свой наследник - щото е бил гърчав неугледен грузинец. Ленин просто се е страхувал някой да не го надмине и да го засенчи.

Отделно култа към личноста на Хитлер изигра много лоша шега на Фюрера. Той се е доверявал не на най-способните, а на най-верните. Пример - поръчките за танкове на Фердинанд Порше. При битката на Курската дъга над 35% от загубените немски танкове са станали небоеспособни не в следствие на артилерииски снарядеи, а на картечен огън. То една волга може да издържи картечен огън, ама... Отделно хилядите райхсмарки хвърлени в разработката на танка Maus - 130 тоенен колос, който никогфа не е взел участие в бойни действия, понеже не е можел да бъде транспортиран до фронта, понеже не е минавал през ЖП тунелите и не било невъзможно да се размине с друг влак. Отделно разхищения по великите строжи в Германия. На много места аутобаните са строени по най-крсивия, а не по най-практичния начин.

Та относно малцинствата. Ми ние какво сме бе? И за хитлеристка германия и за сталинистка Русия сме били малцинство - 8 милиона. Негрите са повече от нас. мангаите в световен план и те. Та ако Хилер беше спечелил войната българите просто щъхме да бъдем асимилирани (в по-добрия случай, ако минехме за ариици и далаверата с готи и гети минеше), или "arbeit macht frei" и прословутите бани в Аушвиц.

Та същото това асимилиране и преследване на малцинствата го имаше и при Сталин. Питайте татарите, арменците, грузинците. Питайте и украинците защо не могат да пишат на украински, ами пишат на руски.

Та никаква форма на тоталитаризъм не е възможна за нашата мила татковина, поради факта, че сме шепа народ. От националсозиализъм, или комунизъм може само да загубим. Да загубим националната си идентичност, свободата и тн. - да бъдем колонизирани.

Вярно, че Фидел още е на власт - ама то Куба нефт няма, пък и той скоро ще гушне босилека. Северна Корея - ми и те завалиите ще си карат на комунизъм като нямат нефт. На САЩ ориз им не требе.

Та всички зарибени комунисти, националсоциалисти, русофили, германофили, акериканофили и тн. не сте нищо повече от родоотстъпници. Настъпването на всеки един ит тези режими би означавал край на българите като нация.
Ако искате доброто на България - емигрирайте!

Guderian
08-08-2007, 13:42
Та относно малцинствата. Ми ние какво сме бе? И за хитлеристка германия и за сталинистка Русия сме били малцинство - 8 милиона. Негрите са повече от нас. мангаите в световен план и те. Та ако Хилер беше спечелил войната българите просто щъхме да бъдем асимилирани (в по-добрия случай, ако минехме за ариици и далаверата с готи и гети минеше), или "arbeit macht frei" и прословутите бани в Аушвиц.

Аве дрисльо, ако немците бяха спечелили щяхме сега да сме на 3 морета! Ако си чувал какво е казал Рудолф Хес за нас няма така да говориш и още повече ние сме били техни съюзници! Ако бяха спечелили, не само щяхме да сме на 3 морета, но сега сърби и гърци щяха да ни чистят обувките, а за цигани нямаше да сме чували!

08-08-2007, 13:46
Та относно малцинствата. Ми ние какво сме бе? И за хитлеристка германия и за сталинистка Русия сме били малцинство - 8 милиона. Негрите са повече от нас. мангаите в световен план и те. Та ако Хилер беше спечелил войната българите просто щъхме да бъдем асимилирани (в по-добрия случай, ако минехме за ариици и далаверата с готи и гети минеше), или "arbeit macht frei" и прословутите бани в Аушвиц.

Аве дрисльо, ако немците бяха спечелили щяхме сега да сме на 3 морета! Ако си чувал какво е казал Рудолф Хес за нас няма така да говориш и още повече ние сме били техни съюзници! Ако бяха спечелили, не само щяхме да сме на 3 морета, но сега сърби и гърци щяха да ни чистят обувките, а за цигани нямаше да сме чували!
Ех колко си заблуден.
Знаеш ли какво казва Хилтлер за Сталин (виса-верса) когато сключват договорите преди да влязът във война?
А "предателство" знаеш ли какво е?
Мечтател.

Guderian
08-08-2007, 13:49
Ех колко си заблуден.
Знаеш ли какво казва Хилтлер за Сталин (виса-верса) когато сключват договорите преди да влязът във война?
А "предателство" знаеш ли какво е?
Мечтател.Защо пренебрегваш факта, че сме имали 700 човека в SS на които Химлер е разчитал много, а!? Ние сме били уважавани от немците! Запомни го!

08-08-2007, 13:53
Ех колко си заблуден.
Знаеш ли какво казва Хилтлер за Сталин (виса-верса) когато сключват договорите преди да влязът във война?
А "предателство" знаеш ли какво е?
Мечтател.Защо пренебрегваш факта, че сме имали 700 човека в SS на които Химлер е разчитал много, а!? Ние сме били уважавани от немците! Запомни го!
700 човека? Много ли са? Шепа хора.
Нека видим, плодородна територия като нашата + много хора за робски труд или 700 човека... е все пак Хитлер е бил луд, можел е да си избере второто =)

08-08-2007, 13:56
Ех колко си заблуден.
Знаеш ли какво казва Хилтлер за Сталин (виса-верса) когато сключват договорите преди да влязът във война?
А "предателство" знаеш ли какво е?
Мечтател.Защо пренебрегваш факта, че сме имали 700 човека в SS на които Химлер е разчитал много, а!? Ние сме били уважавани от немците! Запомни го!
Ахам и ако не заспиш до 21 часа Торбалан ще те вземе. Що не земеш да се гръмнеш бе?
Пропагандата, ах пропагандата. уважавал ни много...
Кво е казал ми е все тая. Факт, че когато немците окупират Беломорска тракия те я управляват, а не оставят управлението на нас. Съответно еврейте от там са закарани в концлагерите. Е па като ни е вервал що не я оставил на нас?

Щото си заблудена овца. Пример как се промиват мозъци.

Guderian
08-08-2007, 14:06
Щото си заблудена овца. Пример как се промиват мозъци."Промит мозък" е всеки един който се връзва на тази еврейска пропаганда против нас! Я ми кажи с какво нацистите са ти навредили, че ги мразиш, а!? Не можеш да мразиш някой без причина!

quench
08-08-2007, 14:11
Щото си заблудена овца. Пример как се промиват мозъци."Промит мозък" е всеки един който се връзва на тази еврейска пропаганда против нас! Я ми кажи с какво нацистите са ти навредили, че ги мразиш, а!? Не можеш да мразиш някой без причина!

а тебе да не би евреите да са те чукали, та се нервиш,а? отнеха ли ти мъжествеността? :twisted:

08-08-2007, 14:13
Щото си заблудена овца. Пример как се промиват мозъци."Промит мозък" е всеки един който се връзва на тази еврейска пропаганда против нас! Я ми кажи с какво нацистите са ти навредили, че ги мразиш, а!? Не можеш да мразиш някой без причина!
С кое да почна синко? С насилственото ни въвличане във Втората Световна Война. Изобщо не ми говори, че е било доброволно. Борис II не е имал избор. НЕмската армия е чакала в Румъния и е щяла да мине през нас с или без нашето съгласие.
Теритиоралните загуби в следствие от този ни наложен договор. Хилядите българи загинали без причина през войната.

Ти какво искаш? Да ти кажа " ми оня ден ме изнасилиха трима нациста".
Пък и изобщо не ги мразя. ПРезирам ги. Ставам само за смешки с нелепия си патос. Също ми е много кеф да ги гледам тука в Германия как не ги пускат в нито една кръчма, нито по стадиони и бачкат по скалдовете, където шефове са им руснацли или турци.

Е може ли да мразя такива отрепки? Те са повече за съжаление.

Octofunk
08-08-2007, 14:57
Теритиоралните загуби в следствие от този ни наложен договор. Хилядите българи загинали без причина през войната.


Въпреки че само давам хляб в устата на този Guderian не мога да се съглася с това твърдение! България е единствената страна от победените след ВСВ, която увеличава територията си (връщаме си Южна Добруджа)! Също и като съюзници на Хитлер нито един български войник не е загинал във войната. Освен това обаче, никаква друга полза сме нямали.

tuka6na
08-08-2007, 18:26
Единственото което направи социализЪма,беше да смаже съпротивата на общесвото...Абсолютно нереална форма на управление,проповядва нещо като равенство между хората уж...А такъв филм не може да има.Човек има нужда от самоизява,достойно възнаграждаване за усилията му...Социализма задушава развитието на нещо подобно.Понятия като коефициент на полезно действие или успеваемост (в частност) се размиват.Такава форма на управление е изгодна за ...негодните.Състрадателнос тта на социализма донесе единствено отчуждаване на обществото от работата: ) Нищо хубаво.За това не успя дса просъществува във вътрешен,както и в мащабен план.

Disrespect
08-08-2007, 19:13
Щото си заблудена овца. Пример как се промиват мозъци."Промит мозък" е всеки един който се връзва на тази еврейска пропаганда против нас! Я ми кажи с какво нацистите са ти навредили, че ги мразиш, а!? Не можеш да мразиш някой без причина!

а тебе да не би евреите да са те чукали, та се нервиш,а? отнеха ли ти мъжествеността? :twisted:

+1
а?? за кво тъпите нео нацита мразите евреите?? я обяснете по-подробно?

Ниго
08-08-2007, 19:29
+1
а?? за кво тъпите нео нацита мразите евреите?? я обяснете по-подробно?
Щото Фюрера им каза.
Щото много отдавна в средновекована европа били християни (ся както е тръгнало с тея имигранти мюсулмани ще станат). Та според Библията лихварството е смъртен грях. Та не можело християнин да дава пари под лихва. И кой да дава - поради липсата на араби и атейсти (щото малко ги мразели и трепели) вишия клир направил компромис и разрешил на иначе мразените евреи да дават пари под лихва.
Та от тогава на тях това им е в кръвта - откакто християните им разрешили. Понеже тогава рисковете са били големи лихвите са били от порядъка на 50-70%. Освен това те са били натоварени да движат и парите на разните благородници и хоп от парцаливи евреи в гетото на Франкфурт Ротшилд правят една кантора 12 квадрата слагат една червена табела (Ротшилд от немски значи червена табела) и с упорство и добре кодирани съобщения стигат до позицията на мултимилионери днес.

Та същата тази църква е в чудесни отношения с Хитлер. Договорите сключени от Хитлер с много малки изключения днес не са валидни. Изключение прави един сключен от Хитлер с Ватикана. Благодарение на този договор в Германия и до ден днешен съществува "Kirchsteuer" (данък за църквата), който данък е задължителен за всеки вярващ. На формуляра за адресна регистрация те карат да си попълниш и ако попълниш нещо различно от "нерелигиозен" цакаш парички.
Това е и прецедент в Европа. Навсякъде друаде църквите се издържат от доброволни дарения на мираните. Дори Испания и Италия, където са много по-религиозни.

Та вместо Хитлер да преследва църквата, която е направила от еврейте това, което са - той търси нейното приятелство.
Ми не е ли жалък? Е!
Така че драги ми млади национал-социалисти, комунисти, нацист и тн. насочете силата и времето си към унищожаване на религията във всичките и форми!

Метоман
08-08-2007, 19:38
+1
а?? за кво тъпите нео нацита мразите евреите?? я обяснете по-подробно?
Щото Фюрера им каза.
Щото много отдавна в средновекована европа били християни (ся както е тръгнало с тея имигранти мюсулмани ще станат). Та според Библията лихварството е смъртен грях. Та не можело християнин да дава пари под лихва. И кой да дава - поради липсата на араби и атейсти (щото малко ги мразели и трепели) вишия клир направил компромис и разрешил на иначе мразените евреи да дават пари под лихва.
Та от тогава на тях това им е в кръвта - откакто християните им разрешили. Понеже тогава рисковете са били големи лихвите са били от порядъка на 50-70%. Освен това те са били натоварени да движат и парите на разните благородници и хоп от парцаливи евреи в гетото на Франкфурт Ротшилд правят една кантора 12 квадрата слагат една червена табела (Ротшилд от немски значи червена табела) и с упорство и добре кодирани съобщения стигат до позицията на мултимилионери днес.

Та същата тази църква е в чудесни отношения с Хитлер. Договорите сключени от Хитлер с много малки изключения днес не са валидни. Изключение прави един сключен от Хитлер с Ватикана. Благодарение на този договор в Германия и до ден днешен съществува "Kirchsteuer" (данък за църквата), който данък е задължителен за всеки вярващ. На формуляра за адресна регистрация те карат да си попълниш и ако попълниш нещо различно от "нерелигиозен" цакаш парички.
Това е и прецедент в Европа. Навсякъде друаде църквите се издържат от доброволни дарения на мираните. Дори Испания и Италия, където са много по-религиозни.

Та вместо Хитлер да преследва църквата, която е направила от еврейте това, което са - той търси нейното приятелство.
Ми не е ли жалък? Е!
Така че драги ми млади национал-социалисти, комунисти, нацист и тн. насочете силата и времето си към унищожаване на религията във всичките и форми!
Мама ти деба шибан атейст!

08-08-2007, 19:44
Мама ти деба шибан атейст!
Поздравявам те с Pslam 69 на Ministry
drinking the blood of jesus
drinking it right from his veins
learning to swim in the ocean
learning to prowl in his name

the body of christ looked unto me
a preacher with cock in his hand
he wants you to suck on the holy ghost
and swallow the sins of man

psalm 69

the invisible piss of the holy ghost
comes down like acid rain
they're making a profit off terminal guilt
the scavengers go on parade

the promise of life and eternity
is used just like the sword
he'll filled you up with his devil's cock
and he'll come in the name of the lord

Метоман
08-08-2007, 19:47
Мама ти деба шибан атейст!
Поздравявам те с Pslam 69 на Ministry
drinking the blood of jesus
drinking it right from his veins
learning to swim in the ocean
learning to prowl in his name

the body of christ looked unto me
a preacher with cock in his hand
he wants you to suck on the holy ghost
and swallow the sins of man

psalm 69

the invisible piss of the holy ghost
comes down like acid rain
they're making a profit off terminal guilt
the scavengers go on parade

the promise of life and eternity
is used just like the sword
he'll filled you up with his devil's cock
and he'll come in the name of the lord
деба майка ти деба ти да не си чифут бе _|_

08-08-2007, 20:10
Явно за теб всеки с повече интелект е чифут.

quench
08-08-2007, 20:12
Явно за теб всеки с повече интелект е чифут.

има повече пари от теб - чифут!
има по-хубава жена от теб - чифут!
има по-голям КИ от теб - чифут!
има повече приятели от теб - чифут!
има по-добра кариера от теб - чифут!

те са навсякъде, ей!!!
:D

08-08-2007, 20:15
Какъв е смисъл да си говорим за политически движения базирани на омразата. Била тази омраза към евреи, монарси или хора от друга раса.

Жалки са.

Octofunk
08-08-2007, 20:18
Теритиоралните загуби в следствие от този ни наложен договор. Хилядите българи загинали без причина през войната.


Въпреки че само давам хляб в устата на този Guderian не мога да се съглася с това твърдение! България е единствената страна от победените след ВСВ, която увеличава територията си (връщаме си Южна Добруджа)! Също и като съюзници на Хитлер нито един български войник не е загинал във войната. Освен това обаче, никаква друга полза сме нямали.

като съюзници на Хитлер сме изгубили доста войници...
а искате ли и снимки от бомбардирана София???
Като съюзници на Хитлер българската армия не е воювала. А иначе не съм споменавал, че не сме бомбандирани. Споменах само, че единствените положителни неща от съюза ни с Германия са връщането на Южна Добруджа и неучастието на армията ни в преките военни действия.

Метоман
08-08-2007, 20:19
Явно за теб всеки с повече интелект е чифут.

има повече пари от теб - чифут!
има по-хубава жена от теб - чифут!
има по-голям КИ от теб - чифут!
има повече приятели от теб - чифут!
има по-добра кариера от теб - чифут!

те са навсякъде, ей!!!
:D
Пари има бол!
Гаджето ми е красива!
разбира се че има хора с по голямо IQ от мене
Имам ужастно много приятели
малък съм за кариера!

Disrespect
08-08-2007, 20:25
и една жаба е с по-голямо IQ от тебе :roll:

quench
08-08-2007, 20:26
Явно за теб всеки с повече интелект е чифут.

има повече пари от теб - чифут!
има по-хубава жена от теб - чифут!
има по-голям КИ от теб - чифут!
има повече приятели от теб - чифут!
има по-добра кариера от теб - чифут!

те са навсякъде, ей!!!
:D
Пари има бол!
Гаджето ми е красива!
разбира се че има хора с по голямо IQ от мене
Имам ужастно много приятели
малък съм за кариера!

хаха, значи си гаден, мръсен и безсрамен евреин!

хахахахахаха :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Disrespect
08-08-2007, 20:29
Явно за теб всеки с повече интелект е чифут.

има повече пари от теб - чифут!
има по-хубава жена от теб - чифут!
има по-голям КИ от теб - чифут!
има повече приятели от теб - чифут!
има по-добра кариера от теб - чифут!

те са навсякъде, ей!!!
:D
Пари има бол!
Гаджето ми е красива!
разбира се че има хора с по голямо IQ от мене
Имам ужастно много приятели
малък съм за кариера!

хаха, значи си гаден, мръсен и безсрамен евреин!

хахахахахаха :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

бухахахахахахахах

който пише 'ужасно' с 'т'
:smt005

quench
08-08-2007, 20:31
Явно за теб всеки с повече интелект е чифут.

има повече пари от теб - чифут!
има по-хубава жена от теб - чифут!
има по-голям КИ от теб - чифут!
има повече приятели от теб - чифут!
има по-добра кариера от теб - чифут!

те са навсякъде, ей!!!
:D
Пари има бол!
Гаджето ми е красива!
разбира се че има хора с по голямо IQ от мене
Имам ужастно много приятели
малък съм за кариера!

хаха, значи си гаден, мръсен и безсрамен евреин!

хахахахахаха :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

бухахахахахахахах

който пише 'ужасно' с 'т'
:smt005

само гадните евреи, но сега го разконспирирахме!

другари нацисти, в редиците ви има предатели!

:twisted:

Метоман
08-08-2007, 20:31
Знам че изпитвате оргазъм когато говорите против НС :D
Всички знаем кой чука жените ви......такива мъже като мене :D

08-08-2007, 20:32
Пари има бол!
Гаджето ми е красива!
разбира се че има хора с по голямо IQ от мене
Имам ужастно много приятели
малък съм за кариера!
Е ся стана на сапун и копчета.

Disrespect
08-08-2007, 20:34
Знам че изпитвате оргазъм когато говорите против НС :D
Всички знаем кой чука жените ви......такива мъже като мене :D

ние сме гейове

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

08-08-2007, 20:34
Знам че изпитвате оргазъм когато говорите против НС :D
Всички знаем кой чука жените ви......такива мъже като мене :D
бе интересно ми е къв мъж си и дали след втория шамар няма да се напикаеш...

quench
08-08-2007, 20:35
недей бе, госте, това да биеш 12 годишни е направо жестоко....

Метоман
08-08-2007, 20:36
Знам че изпитвате оргазъм когато говорите против НС :D
Всички знаем кой чука жените ви......такива мъже като мене :D
бе интересно ми е къв мъж си и дали след втория шамар няма да се напикаеш...
Едва ли........41 ръка,110 от лег,80 клек,100 тяга :-k
Друго нещо?

quench
08-08-2007, 20:37
охоо, ето кой ще мъкне камънчите в кариерата в ГУЛАГ-2 :twisted: :twisted: :twisted:

Disrespect
08-08-2007, 20:40
искам само да вметна, че еврейките са строхотни в леглото...


изпъкна..
:>

Метоман
08-08-2007, 20:43
Но майка ти е Номер 1....По цел ден я шибам :smt008

quench
08-08-2007, 20:46
Но майка ти е Номер 1....По цел ден я шибам :smt008

човече, тая женица ми се обади, да ми каж е, че не си го дигал и ми стана некво тъжно....

Метоман
08-08-2007, 20:50
Не бе само изтъквам :oops:
Куенч нещо ме бъркаш със себе си :smt008

Disrespect
08-08-2007, 20:51
ти май си на ...8 ?

08-08-2007, 20:52
Знам че изпитвате оргазъм когато говорите против НС :D
Всички знаем кой чука жените ви......такива мъже като мене :D
бе интересно ми е къв мъж си и дали след втория шамар няма да се напикаеш...
Едва ли........41 ръка,110 от лег,80 клек,100 тяга :-k
Друго нещо?
Като изключим лега, който е абсолютно непотребен на другите движния вдигам двойно без колан и фитили.
Отделно силовите постижения нямат много общо с боя, но това съвсем не е по темата.

Да ти дам повод за радост - модела на статуетката на мисър олимния германец от днешен Калининград- Eugen Sandow (сценично име)

Метоман
08-08-2007, 20:53
ти май си на ...8 ?
9 и 1/2 :::

Метоман
08-08-2007, 20:58
Знам че изпитвате оргазъм когато говорите против НС :D
Всички знаем кой чука жените ви......такива мъже като мене :D
бе интересно ми е къв мъж си и дали след втория шамар няма да се напикаеш...
Едва ли........41 ръка,110 от лег,80 клек,100 тяга :-k
Друго нещо?
Като изключим лега, който е абсолютно непотребен на другите движния вдигам двойно без колан и фитили.
Отделно силовите постижения нямат много общо с боя, но това съвсем не е по темата.

Да ти дам повод за радост - модела на статуетката на мисър олимния германец от днешен Калининград- Eugen Sandow (сценично име)
Шефе тренирам от 1г и съм постигнал всичко..Сега съм на 17 и едим месец,с тези работи си правя сериите!Просто си показвам светата тройца!

Disrespect
08-08-2007, 20:59
ти май си на ...8 ?
9 и 1/2 :::

айде лягай си че късно..

quench
08-08-2007, 21:00
the bigger they are, the harder they fall :P

муай тай + тай чи :D

мога и бокена да си взема ;)

но едва ли ще се наложи.... в смисъл, изказаната по такъв начин агресия си остава на място ;)

Метоман
08-08-2007, 21:03
ти май си на ...8 ?
9 и 1/2 :::

айде лягай си че късно..
Чакам някой да ми разкаже приказка!

Guderian
08-23-2007, 13:35
:D

Владимир Илич Ленин
08-23-2007, 13:40
ти май си на ...8 ?
9 и 1/2 :::

айде лягай си че късно..
Чакам някой да ми разкаже приказка!

Ето ти една приказка:

Имало едно време един тип с малки мустаци, пратил той войска в чужбина, но една рускиня на име Катюша му таковала войската, и мустакатия капитолирал и гушнал босилека.
Хайде сега заспивай.

machoka
08-23-2007, 13:52
Недопустима тема.