PDA

View Full Version : Имам болки от лявата страна!



Margy
08-07-2007, 19:13
Eto istoriata: biah v dvora na susedkata, za da poticham, i predi tova iadoh dinia. da tejco mi beshe ama mnogo mi se tichashe ta po sredata na purvata obikolka me zabolia liavata chast na korema mi. Mislia che bubreka ama ne sum sigurna. Kazah si " shte mi mine" no sgreshih napravih oshte 8 obikolki (pravih 3 obikolki na vseki 10 minutki) I 20 minutki po-kusno otnovo me zabolia. Znaete li zashto e taka? Sega ne me boli mnogo no predi mi bqha po golemi bolkite. No ne bqha mnogo silni ili ostri. Molia pomognete mi trevoja se! Blagodaria vi mnogo. :mrgreen:

LedenaStrast
08-07-2007, 19:24
Ako te e bolql bybreka 6te te boli po-skoro krysta, a ne korema! taka,4e edva li e tova... trqbva da kaje6 to4no kyde... ako e typa bolka pii nqkoi spasmalgon ili aulin ili kakvoto tam imash da ti mine.. ako i sledvashtite dni te boli hodi na lekar

Margy
08-07-2007, 19:28
Ako te e bolql bybreka 6te te boli po-skoro krysta, a ne korema! taka,4e edva li e tova... trqbva da kaje6 to4no kyde... ako e typa bolka pii nqkoi spasmalgon ili aulin ili kakvoto tam imash da ti mine.. ako i sledvashtite dni te boli hodi na lekar

Znachi ne me boli bubreka. Ami boli me b liavoto podrebrie.

Molia te kaji mi che ne e dalaka! [-o<

08-07-2007, 19:40
soikoino!ne e dalaka!prosto si se natovariva pve4ko ne go pravi pove4e ne sportyvai izvestno vreme i 6te ti mine!!!samo se yspokoi!

LedenaStrast
08-07-2007, 19:44
да и аз мисля така, 4е е от натоварване!
Между другото динята е много тежка храна колкото и странно да звучи!

Margy
08-07-2007, 19:51
да и аз мисля така, 4е е от натоварване!
Между другото динята е много тежка храна колкото и странно да звучи!

Ау....ъмммм аз току що си хапнах малко диня. :smt118

LedenaStrast
08-07-2007, 20:14
Ами нищо де! ти си яж... но ако имаш проблеми с червата нещо или стомаха... не е за препоръчване
На мен ми казаха да не си и помислям да ям диня и ми е много тъжно :smt010

Margy
08-07-2007, 20:27
Ами нищо де! ти си яж... но ако имаш проблеми с червата нещо или стомаха... не е за препоръчване
На мен ми казаха да не си и помислям да ям диня и ми е много тъжно :smt010

Мхм НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕ не ща да не ям диня! То е моят живот!! :smt087 Ама май ще трябва да спра. Много ти благодаря! Не знаех как щях да се справя без теб! Много съжалявам за теб (за това че не ти дават да ядеш диня). Ти всъщност лекар ли си? Винаги виждам че помагаш на хората за здравословните им проблеми.

LedenaStrast
08-07-2007, 20:36
Е, за нищо! Наистина се радвам ако мога да помогна на някой с нещо!
И аз съжалявам, че не мога да ям доста неща, но по-важно е здравето!
По повод въпроса ти... не, не съм лекар!
Всъщност съм студентка по ветеринарна медицина, но винаги съм искала да съм хуманен лекар (не ме приеха) и май повечко знам за хората отколкото за животните! ;-)
Виж ако ме питаш нещо за твоето коте въобще няма да мога да ти помогна :roll:

Margy
08-07-2007, 20:48
Е, за нищо! Наистина се радвам ако мога да помогна на някой с нещо!
И аз съжалявам, че не мога да ям доста неща, но по-важно е здравето!
По повод въпроса ти... не, не съм лекар!
Всъщност съм студентка по ветеринарна медицина, но винаги съм искала да съм хуманен лекар (не ме приеха) и май повечко знам за хората отколкото за животните! ;-)
Виж ако ме питаш нещо за твоето коте въобще няма да мога да ти помогна :roll:

Да и аз се съгласявам. По-важно си е здравето отколкото любимата ти храна. Жалко че не са те приели :( Е нищо! Моето коте си има личен ветеринар! :lol: Всъщност той понякога е на ваканция и един път котето ми трудно дишаше и той къде е бил? На море!!! Срамота! Поне да имаше 2-ри лекар който да го замества! :smt093 Аз не знам как но когато го приближих то скочи и започна да си диша нормално! Отивам вече да поспя! Беше ми приятно да говоря с теб, и благодаря отново. Лека нощ и приятни сънища.

LedenaStrast
08-07-2007, 20:52
Leka nosht i na teb:) Az se radvam, 4e te uspokoih pone malko...

Gorkoto kote... dobre, 4e se e opravilo! i Vse pak si poznava stopanina qvno:)
leka

H8_mE
08-07-2007, 21:52
Ne pro4etoh drugite otgovori!Tova se e polu4ilo,poneje si zaponala da ti4a6 vednaga sled kato si qla!I na men 4esto mi se slu4va taka! :) Taka,4e spox ne e seriozno!Prosto trqbva da izmine izvestno vreme sled kato si qla i togava da trenira6!

Margy
08-08-2007, 08:27
Ne pro4etoh drugite otgovori!Tova se e polu4ilo,poneje si zaponala da ti4a6 vednaga sled kato si qla!I na men 4esto mi se slu4va taka! :) Taka,4e spox ne e seriozno!Prosto trqbva da izmine izvestno vreme sled kato si qla i togava da trenira6!

A dnes moga li da sportuvam?

08-08-2007, 08:31
Бахти паниките. Тази болка може да е от мусколите, които изведнъж си ги натоварила или от далака. Ще ти мине спокойно. Наистина динята е тежка храна която издува корема. Само се чуда с какъв акъл тичаш веднага след ядене ???

08-08-2007, 11:08
Бахти паниките. Тази болка може да е от мусколите, които изведнъж си ги натоварила или от далака. Ще ти мине спокойно. Наистина динята е тежка храна която издува корема. Само се чуда с какъв акъл тичаш веднага след ядене ???



Eeee sega :lol: Prosto burzah! Zashtoto zapochvashe da stava tumno

Margy
08-08-2007, 11:11
Opa mnogo se izvinqvam ne znaeh che ne sum v accounta si.