PDA

View Full Version : Левски 0-1 Тампере Юнайтед



lamzzzercho
08-07-2007, 19:28
Тъй като съм левскар ще отбележа,че съм адски потресен тъй като бяхме елиминирани от най-смешния дърварски отбор! Нещо като Хайдук-ЦСКА но все пак резил имаше но и класиране! А при нас НЕ ! Успех на Литекс,ЦСКА и Локомотив София в евротурнирите и дано те поне зарадват България тази година!

PR0
08-07-2007, 19:33
Не сравнявай Тампере с Кула, защото Тампере са шампионите на Финландия и имат титли, които Хайдук няма. Рекорда в клубната им история е две четвърти места в сръбската лига.

А по темата много слаба игра видя се още на мача с Литекс

gigi_00
08-07-2007, 19:38
Не си ти единствен потресения от този мач :( Това не е Левски......
С такава игра ще ни е мн трудно за напред.Няма какво поече да кажа......

OtherDimension
08-07-2007, 19:39
хехехе, ако изкараш Тампере сериозен отбор ще си ебати жалкия вече :lol:
тампере е отбор от страна на хокеисти, на 9 години история..

като пада любимото ти отборче, поне имай честта да си мълчиш, като момчето по-горе
тва твоята наглост край няма

Това, което победи днес Левски беше високомерието
цяло лято се подигравате на ЦСКА за селекцията.. но се видя, че само на мускули не става - сърдете си на селянинО Батков затова, че ви лъже 2ра година за селекция и ви сипе прах в очите

Не съм злобар, беше хубаво всички български отбори да продължат, да трупат коефициент за България
но докато в Левски смятат, че лекета като Домовчийски стрували 4 милиона паунда ще я карат така..

PR0
08-07-2007, 19:47
Наглост е да се радваш на загубата на Левски като всеки чорбар. Такава си ви е природата не сте вие виновни аз винаги ще вярвам в Левски ВИНАГИ!

Mooo6no
08-07-2007, 19:48
Финландците са голяма работа. :-D В музиката са номер 1, ама не съм си и представял, че могат да отсранят Левски. :-D


бтв реално не се радвам за загубата, напротив.

mid_get
08-07-2007, 19:52
Нищо не мога да кажа. Щях да прегриза гръкляна на приятеля ми от яд (не че е виновен, де)... Още в миналогодишната надпревара в Шампионската лига си пролича (и беше разбираемо, не всеки ден се играе срещу отбори от класата на Челси, Барселона, е, там игра и късметът...), та, пролича си, че не сме дораснали за участие в големия и истински футбол, очакванията бяха срещите с грандовете да се отразят градивно върху играта на отбора, но това отпадане от Тампере... прекалено е!!! Да се чуди човек как стигнахме изобщо до групите миналия цикъл...

the_o.c_girl
08-07-2007, 20:21
Ауу не пропусна, че ЦСКА СА ПАДНАЛИ-ТОВА ПОКАЗВА, ЧЕ СИ ЖАЛЪК!КАКТО И ЛЕВСКИ!сега каво стана бе, а?ПОБЕДИТЕЛИТЕ АХАХАХАХАХ :smt005 Н нищо НЕМОЖАХТЕ ДА МИНЕТЕ И СЕГА НЕ ИЗЛЕАИТЕ С НОМЕРА, ЧЕ СТЕ БИЛИ ПОНЕ ТАМ-ТАМ, ДА, НО ДОКЪДЕ Е ВЪПРОСА...

the_o.c_girl
08-07-2007, 20:26
Не сравнявай Тампере с Кула, защото Тампере са шампионите на Финландия и имат титли, които Хайдук няма. Рекорда в клубната им история е две четвърти места в сръбската лига.

А по темата много слаба игра видя се още на мача с Литекс :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ТАМПЕРЕЛИЧИ, ЧЕ СИ ЛЕВСКАРЧЕ

PR0
08-07-2007, 20:33
Ауу не пропусна, че ЦСКА СА ПАДНАЛИ-ТОВА ПОКАЗВА, ЧЕ СИ ЖАЛЪК!КАКТО И ЛЕВСКИ!сега каво стана бе, а?ПОБЕДИТЕЛИТЕ АХАХАХАХАХ :smt005 ПЪРВИ КРЪГ НЕМОЖАХТЕ ДА МИНЕТЕ И СЕГА НЕ ИЗЛЕАИТЕ С НОМЕРА, ЧЕ СТЕ БИЛИ ПОНЕ ТАМ-ТАМ, ДА, НО ДОКЪДЕ Е ВЪПРОСА...
Първи кръг?? Разбираш от футбол да знаеш

the_o.c_girl
08-07-2007, 20:42
Ауу не пропусна, че ЦСКА СА ПАДНАЛИ-ТОВА ПОКАЗВА, ЧЕ СИ ЖАЛЪК!КАКТО И ЛЕВСКИ!сега каво стана бе, а?ПОБЕДИТЕЛИТЕ АХАХАХАХАХ :smt005 ПЪРВИ КРЪГ НЕМОЖАХТЕ ДА МИНЕТЕ И СЕГА НЕ ИЗЛЕАИТЕ С НОМЕРА, ЧЕ СТЕ БИЛИ ПОНЕ ТАМ-ТАМ, ДА, НО ДОКЪДЕ Е ВЪПРОСА...
Първи кръг?? Разбираш от футбол да знаеш
Разбирам и се поправих се КкКкКк напарво за 2-ри кръг
много си злобен-левскарче :)

PR0
08-07-2007, 20:49
От кога неуспехите на Левски взеха ди ви радват повече от вашите успехи? Да нормално е след като вече нямате такива! Жалко, наистина много жалко за вас.

OtherDimension
08-07-2007, 20:51
От кога неуспехите на Левски взеха ди ви радват повече от вашите успехи? Да нормално е след като вече нямате такива! Жалко, наистина много жалко за вас.

успехи, каквито ЦСКА има, Левски няма да има никога
а и ти си този, който се опита да се самоутеши като изкара Тампере Юнайтед колос в световния футбол :lol:

PR0
08-07-2007, 20:55
Тампере са слаб отбор, но по силни от Кула, а това че Левски са в много слаба форма е друг въпрос

OtherDimension
08-07-2007, 20:56
Тампере са слаб отбор, но по силни от Кула, а това че Левски са в много слаба форма е друг въпрос

пише се по-слаб... (и не са играли наскоро, че да го твърдиш)
а другото си е друг въпрос, да..

OtherDimension
08-07-2007, 21:10
ДРЕМЕ МИ ! ВЗЕХМЕ ВСИЧКО В БЪЛГАРИЯ ,А ТОВА ,ЧЕ НЕ ПРОДЪЛЖИХМЕ В ЕВРОПА НЕ Е ОТ ГОЛЯМО ЗНАЧЕНИЕ !

Other КУРВО ИСКАМ СРЕЩА !

не ти вярвам... ;)

аз също ;)
както и да е - хващай авботуса, ще те чакам на гарата ;)

(на крива ракета - космоса й е виновен) :lol:

the_o.c_girl
08-07-2007, 21:28
ДРЕМЕ МИ ! ВЗЕХМЕ ВСИЧКО В БЪЛГАРИЯ ,А ТОВА ,ЧЕ НЕ ПРОДЪЛЖИХМЕ В ЕВРОПА НЕ Е ОТ ГОЛЯМО ЗНАЧЕНИЕ !

Other КУРВО ИСКАМ СРЕЩА !
АХАХ В БГ АУУУ БРАВО :)В ЕВРОПА МАЛКО ЗОРЛЯАМ, НО ВИЕ СТЕ ЛЕВСКИИИИ И МАЧКАТЕ НАРЕД :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
стига си се заяждал-не ти ли писна?или само това те изпълва, но вече не си интересен(какво и всички левскари в този форум)

Alcohooligan
08-07-2007, 21:59
Дигнахме банкет заради победата и ушев ни прибра...Какъв по-добър завършек на този паметен за българския футбол ден.

ТАМПЕРЕ! ТАМПЕРЕ! ТАМПЕРЕ!

Alcohooligan
08-07-2007, 22:06
Изложихме се,да! Слаби сме,да! Отстраниха ни скиорите,да!
Е,и?

Аз няма да спра да обичам ЛЕВСКИ по-малко след този мач. Дори напротив,още по-силно ги обичам и винаги ще ги подкрепям. :wink:

Горд съм,че Сектор Б изпратихме отбора с мощно "И само Левски,обичаме те" след края на мача :wink:
Това е отговор на провокацията,който е достоен за уважение. :wink:
Подкрепяйте си отбора,но не се правете на велики,щото винаги има кой да ви го вкара дълбоко.

OtherDimension
08-07-2007, 22:13
Изложихме се,да! Слаби сме,да! Отстраниха ни скиорите,да!
Е,и?

Аз няма да спра да обичам ЛЕВСКИ по-малко след този мач. Дори напротив,още по-силно ги обичам и винаги ще ги подкрепям. :wink:

Горд съм,че Сектор Б изпратихме отбора с мощно "И само Левски,обичаме те" след края на мача :wink:

това е достойно за уважение
Емо ултрас, самият треньор каза, че за него годината още от сега е загубена.. ако ще се радваш на победи над вихрен - браво на теб...
ти не си фен , ти си хейтър..
толкова ли е трудно да приемеш нещо с достойнство .. вземи пример от АТАКАБГ

bulgarche
08-07-2007, 22:16
Горд съм,че Сектор Б изпратихме отбора с мощно "И само Левски,обичаме те" след края на мача :wink:
Взехте пример от Берое в полуфиналния мач с Литекс.

OtherDimension
08-07-2007, 22:50
Истински левскар(за които искрено много съжалявам,имам достатъчно приятели измежду тях) с болка на сърцето ще си легне и ще мисли за случилото се,а не като теб,да ръси простотии наляво и надясно.Ето заради такива лумпени като тебе,заради арогантни простаци като Борат и Посраков мразя Лефски

PR0
08-08-2007, 08:34
Левски е слаб. С една селекция се играе вече трета година. Само 3 нови попълнения две от тях се представят зле. Повечето титуляри са 30 годишни, Боримиров е на 37. Титулярите нямат равностойни заместници или поне да се доближават до качествата им. Мъчим се са супер купата, падаме от отбори като Тампере. Мъри поема цялата вина.

Крахът на ЛЕВСКИ Е ПЪЛЕН!!!!!

OtherDimension
08-08-2007, 08:40
Аз не знам какво е виновен Мъри.. просто е прекалено отговорен човек
вината да поеме Бай Ганьо
а НСПП пак се скри

Alcohooligan
08-08-2007, 08:57
ЛЕВСКИ,ДОРИ КОГАТО ГУБИШ АЗ ПЕЯ ЗА ТЕБ


ЕДИН ГОЛЯМ СИН "мъжки полов орган" ЗА ВСИЧКИ ,грухтящи и селяни от ловеч !!!
ТАЯ ГОДИНА ВИ ЕБАХМЕ НАВСЯКЪДЕ,ВИЕ ПАК ГОВОРИТЕ?
СВИНЕ ,ЮБИЛЕЯ ИДВА ! 6:0 !
Other,като си в София пиши ЛС !
Хулиганчето от литЯкс,нали имате хора в студенски град?Дайте нещо да се разберем.
Син палячо,аз не мога да говоря от името на "хората ни в студентски град".Паднахте,приемете си загубата и млъкнете щото сте смешни.

OtherDimension
08-08-2007, 08:59
Other,като си в София пиши ЛС !



ооо, е сега веднага ще идвам в софия заради някъв комплексар от тийн форум :lol:
ти си болен, бе телешка глава...
ако идваш ти до моя град - свиркай
ама за лайно като тебе и пръстта няма си мръдна ... тъпчо

Alcohooligan
08-08-2007, 11:59
Говеждата пастърма ми е любим деликатес. :-D

Rock & Roll Queen
08-08-2007, 21:39
ДРЕМЕ МИ ! ВЗЕХМЕ ВСИЧКО В БЪЛГАРИЯ ,А ТОВА ,ЧЕ НЕ ПРОДЪЛЖИХМЕ В ЕВРОПА НЕ Е ОТ ГОЛЯМО ЗНАЧЕНИЕ !

Other КУРВО ИСКАМ СРЕЩА !
АХАХ В БГ АУУУ БРАВО :)В ЕВРОПА МАЛКО ЗОРЛЯАМ, НО ВИЕ СТЕ ЛЕВСКИИИИ И МАЧКАТЕ НАРЕД :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
стига си се заяждал-не ти ли писна?или само това те изпълва, но вече не си интересен(какво и всички левскари в този форум)
И аз съм левскарка ма. П*(а)тка

IRRIDUCIBILI
08-08-2007, 21:57
zagybihme godinata o6te v na4aloto fakt,tampere ni bi i....?az si slqgam sas svito sarce i stomah,a vie si zlobeite tva li e za vas patriotizma nqkoi da mi vika tampere ybiha govedata i tn. mi da bihani sega edni 6e vikat tampere olimpiq i tn. dr mtk,zibmbru i pak sme v omagiosaniq krag i 6e si plqmpame edno i sa6to frazite formni geroi 6e se povtarqt do pripadak,koito iska da se radva na zagybata ni da e jiv i zdrav v evroturnirite me interesyva edinstveno i samo levski tai kato priklu4ihme y4astieto si ve4e nikoi dr otbor ne me interesyva dano dr 3 otbora se predstavqt po yspe6no ot nas pak koito iska neka se radva na na6ata zagyba i kvo nali pak s1m LEVSKAR DORI I SLED SMARTA

KriSkyYy
08-09-2007, 09:37
tam pere ... tuk pere ... i v dvata slu4aq padnahme nali :lol:

OtherDimension
08-09-2007, 10:03
Аз едно не мога да разбера? Каква е тая дивна радост все едно ЦСКА или Литекс са били Левски,а не Тампере Юнайтед от Финландия... Всъщност на какво се радвате? Вашият отбор НИЩО НЕ ПЕЧЕЛИ от отпадането на Левски (единствено май се увеличава шанса ЦСКА да е поставен в 1-ия кръг на УЕФА,но това са някакви много тънки сметки)? Като цяло БГ футбола губи от отпадането на Левски. Освен това трябва да ви е срам,защото Тампере направи това,за което червени и оранжеви (а и изобщо всички в България) само могат да мечтаят - да бият Левски 2 пъти в 1 сезон... Мисията невъзможна! ;-)


След всичката тая помия,която се изля върху Левски изобщо очаквате ли да ви подкрепим в Европа? А изобщо сигурни ли сте,че и вас не ви чака подобна на Левски участ? А тогава? Какво ще ви е извинението? "Ама и Левски отпадна,нали?" :-# То всъщност друго остана ли ви след като Левски ви отупва отборите за която и вътрешна купа ви хване... Всъщност болезнената истина е,че за голяма част от цскарите,а и феновете на някои други отбори (като тези на Литекс тук) мача на сезона беше снощи - Левски-Тампере 0:1...
Това са феновете без отбор,тези които гледат и следят с трепет чуждия...

всеки един фен на литекс и ЦСКА може да каже същото за агитката на Левски.
да се правят агитката на левски на света вода ненапита е смешно
точно както една година вече се присмиват за хайдук, въпреки, че те бяха отстранени.. по същото право сега ще търпите присмех заради Тампере
за какво говорим .. миналата година левскарите подкрепяха турския бешикташ срещу ЦСКА
така че това са съвсем нормални неща и не се прави на учуден, защото и не си (много добре знаеш как стоят нещата)

PoPPy
08-09-2007, 23:14
Аз едно не мога да разбера? Каква е тая дивна радост все едно ЦСКА или Литекс са били Левски,а не Тампере Юнайтед от Финландия... Всъщност на какво се радвате? Вашият отбор НИЩО НЕ ПЕЧЕЛИ от отпадането на Левски (единствено май се увеличава шанса ЦСКА да е поставен в 1-ия кръг на УЕФА,но това са някакви много тънки сметки)? Като цяло БГ футбола губи от отпадането на Левски. Освен това трябва да ви е срам,защото Тампере направи това,за което червени и оранжеви (а и изобщо всички в България) само могат да мечтаят - да бият Левски 2 пъти в 1 сезон... Мисията невъзможна! ;-)


След всичката тая помия,която се изля върху Левски изобщо очаквате ли да ви подкрепим в Европа? А изобщо сигурни ли сте,че и вас не ви чака подобна на Левски участ? А тогава? Какво ще ви е извинението? "Ама и Левски отпадна,нали?" :-# То всъщност друго остана ли ви след като Левски ви отупва отборите за която и вътрешна купа ви хване... Всъщност болезнената истина е,че за голяма част от цскарите,а и феновете на някои други отбори (като тези на Литекс тук) мача на сезона беше снощи - Левски-Тампере 0:1...
Това са феновете без отбор,тези които гледат и следят с трепет чуждия...

всеки един фен на литекс и ЦСКА може да каже същото за агитката на Левски.
да се правят агитката на левски на света вода ненапита е смешно
точно както една година вече се присмиват за хайдук, въпреки, че те бяха отстранени.. по същото право сега ще търпите присмех заради Тампере
за какво говорим .. миналата година левскарите подкрепяха турския бешикташ срещу ЦСКА
така че това са съвсем нормални неща и не се прави на учуден, защото и не си (много добре знаеш как стоят нещата)

бешикташ-турци, ЦСКА-турци
И в двата случея сме викали за турци...

the_o.c_girl
08-09-2007, 23:32
ЦСКА-ТУРЦИ
шат ап, ниггааа

PLAMENKO
08-10-2007, 13:08
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!

the_o.c_girl
08-10-2007, 13:10
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!Много е добър и културен вратаря Ви ахахахах

radito
08-10-2007, 16:59
Успех на ЦСКА в евротурнирите и дано те поне зарадват България тази година!
I believe...

PLAMENKO
08-11-2007, 10:47
Успех на ЦСКА в евротурнирите и дано те поне зарадват България тази година!
I believe...

МЕЧТИИИИИИИИИИии

teenkopele
08-12-2007, 07:42
Ще се въздържа от подробни анализи...защото няма смисъл от тях.
От целия отбор на Левски играха само Лусио и Петков. Тампере ни надиграха и заслужено продължават напред.

PR0
08-13-2007, 12:30
на последния кръг от първенството, когато стана ясно че Цеца няма да е шампион и се мъчеха срещу някви слаби от 500 фена на стадиона се чуваше "Курви сте" "Боклуци". А с Тампере въпреки че падахме, до края на мача от 15000 фена се чуваше само Левски и беше издигнат плакат до стадиона. ИСТИНСКА ПОДКРЕПА ИСТИНСКИ ФЕНОВЕ!

lamzzzercho
08-16-2007, 07:51
Левски доказа,че има верни привърженици докато ЦсКа не го доказа! Когато падахте от Славия Прага и Монако в Уефа или след невероятно завършване на последните 2 сезона феновете ви ви оплюваха а наште фенове още вярват в Левски и това и ще ни издигне отново!

GLeZoRanA
08-17-2007, 14:14
Левски доказа,че има верни привърженици докато ЦсКа не го доказа! Когато падахте от Славия Прага и Монако в Уефа или след невероятно завършване на последните 2 сезона феновете ви ви оплюваха а наште фенове още вярват в Левски и това и ще ни издигне отново! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :shock: :shock: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

GLeZoRanA
08-17-2007, 16:01
"КУРВИ СТЕ","ОСТАВКА","ВЪН ГОВЕДАТА ОТ цС*ка"-това е само едната част .
Рязане на греди,тръгване преди края на мача ...Да продължа ли да изброявам? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt018 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

AdisH
08-18-2007, 01:01
Левски се изложи ама на макс... :smt011

GLeZoRanA
08-20-2007, 11:11
"КУРВИ СТЕ","ОСТАВКА","ВЪН ГОВЕДАТА ОТ цС*ка"-това е само едната част .
Рязане на греди,тръгване преди края на мача ...Да продължа ли да изброявам? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt018 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Наистина сте смешни :wink: Аз на теб се смея ...

_PuNk`PrInCeSs_
08-20-2007, 11:36
абе Левски нещо се излагат напоследък. аз също съм левскарка, макар, 4е съм пове4е по 4уждестранния футбол :wink:

КАК МОЖЕ БЕ ЛЕВСКИ?!? :smt005

GLeZoRanA
08-20-2007, 11:39
аз също съм левскарка :wink:

КАК МОЖЕ БЕ ЛЕВСКИ?!? :smt005 <- :-s Любовта към отбора :smt005

Phoenixheart
08-21-2007, 16:21
туk пере там пере

NerazreshenSimvol
08-21-2007, 16:43
туk пере там пере

В главата май най-много те пере...

malone
08-21-2007, 19:18
туk пере там переИ няма у нас кой да изпере.Хаха тая година няма шампионска лига,дано сколасаме до титла ама ще е трудно. [-X

KuPO
08-22-2007, 14:22
Ауу не пропусна, че ЦСКА СА ПАДНАЛИ-ТОВА ПОКАЗВА, ЧЕ СИ ЖАЛЪК!КАКТО И ЛЕВСКИ!сега каво стана бе, а?ПОБЕДИТЕЛИТЕ АХАХАХАХАХ :smt005 Н нищо НЕМОЖАХТЕ ДА МИНЕТЕ И СЕГА НЕ ИЗЛЕАИТЕ С НОМЕРА, ЧЕ СТЕ БИЛИ ПОНЕ ТАМ-ТАМ, ДА, НО ДОКЪДЕ Е ВЪПРОСА...

Колкото цЗка взе купа в България последната година толкова и ти разбираш от футбол .. не говори на изуст а се скрий някъде щот си смешна
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt017 :-$

PR0
08-22-2007, 16:48
Защо цесекарите не си гледата в паницата ами злобеете срещу Левски.
Кво да гледате всъщност като паницата ви е празна. От както БКП не са на власт вече няма титли и успехи квото беше беше :-({|= :-({|= :-({|= Това вашето се нарича безсилие и безпомщност, толкова се зле и пропаднали че неуспехите на Левски в Европа могат да ви докарат до оргазъм. Жалки сте! Изключително жалки

teenkopele
08-28-2007, 03:42
Няма да е лошо някои хора да прочетат заглавието на темата и да не я обръщат в до болка познатите спорове. :wink:

OtherDimension
08-28-2007, 08:49
Ауу не пропусна, че ЦСКА СА ПАДНАЛИ-ТОВА ПОКАЗВА, ЧЕ СИ ЖАЛЪК!КАКТО И ЛЕВСКИ!сега каво стана бе, а?ПОБЕДИТЕЛИТЕ АХАХАХАХАХ :smt005 Н нищо НЕМОЖАХТЕ ДА МИНЕТЕ И СЕГА НЕ ИЗЛЕАИТЕ С НОМЕРА, ЧЕ СТЕ БИЛИ ПОНЕ ТАМ-ТАМ, ДА, НО ДОКЪДЕ Е ВЪПРОСА...

Колкото цЗка взе купа в България последната година толкова и ти разбираш от футбол .. не говори на изуст а се скрий някъде щот си смешна
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt017 :-$

това си е типично .......
PRO, гледай си ти в паницата, оли
мноооого след като ни "изоставиха" БКП бихме леверкузен на 2 пъти и Ливърпуул на Анфийлд
а лецки с какво може да се похвали - 2 загуби от тампере, победа над класиралия се отбор на марсилия и победа на удинезе и киево(средняците в италия)

браво !!!

GLeZoRanA
08-28-2007, 09:08
Няма да е лошо някои хора да прочетат заглавието на темата и да не я обръщат в до болка познатите спорове. :wink: сефте :?

SwEeT_BaD_BoY^`
08-28-2007, 10:55
ПРИКАЗКАТА СВЪРШИ,СИНИ МЪРШИ

GLeZoRanA
08-28-2007, 20:29
ПРИКАЗКАТА СВЪРШИ,СИНИ МЪРШИ

Така бе ,изрод (сладко_лошо_момчЬе) :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005

OtherDimension
08-28-2007, 22:24
бе те по световните медия съобщиха, че Емчо Ангелов- "БАБАНГИДА" :lol: е герой на ромската общност в България ама ..

PR0
08-29-2007, 08:16
бе те по световните медия съобщиха, че Емчо Ангелов- "БАБАНГИДА" :lol: е герой на ромската общност в България ама ..
Нека оставим на мира бг етноси и религиозната орентация на хората.
Живеем в ЕС а там се зачитат правата на всички. Големите отбори гледат футбола а не етническата принадлежност на футболистите си същото го прави и публиката на великите отбори.
Само комплексари като вас и най вече като теб могат да говорят подобни простотии.

OtherDimension
08-29-2007, 09:18
aa после като изсерете, че сме турци си препрочети поста...

аз ще ти го припомня ;)

+ като скандирате : Цигани, цигани ;)

кой е комплексара сега? :lol:

PR0
08-29-2007, 09:21
Никога не сам обиждал на Цеца на турци и цигани.

teenkopele
08-30-2007, 05:45
:smt075

manafen_konq
09-02-2007, 23:45
Абсолютни глупости си написал... Къде са ни надиграли Тампере? И какво разбираш под "надиграване"? Че те освен самостоятелни рейдове на офанзивните им играчи (доколкото ги имаха) друго не предложиха. Два абсолютно случайни гола от 2-те им единствени смислени атаки в двата мача и бетон с 10 човека отзад през останалото време... Надиграха? Wtf...

Хаха... Човек, те ви нае*аха насред София :D.
2 гола, ама ви биха, нали? Вие като сте по-добри що паднахте?

Ае със здраве и само Ботев Пд ;).

П.П. Емо ултрас е голям форумен хулиган ама му давам максимум 13. Тея като него ги знаем.
Сега хващам бас, че ще започне да псува, защото просто не може да се защити по друг начин. Жалко :(.

OtherDimension
09-03-2007, 09:17
Дайте дузпа - спасете Левски :lol:

OtherDimension
09-03-2007, 11:14
Дайте дузпа - спасете Левски :lol:

Не си забавен. :wink:

че кой се опитва да бъде?
макар, че това подпиране е направо смехотворно :D

OtherDimension
09-03-2007, 14:34
Дайте дузпа - спасете Левски :lol:

Не си забавен. :wink:

че кой се опитва да бъде?
макар, че това подпиране е направо смехотворно :D

Прав си - 60 години вече ви подпират по всички възможни начини - партийни,съдийски,сателитн и... Време е да ви закрият 8)

ама и ти ебати наглото същество
цялата държава ви се смее и ви сочи с пръст,
телето пак си знае неговото...

да не припомняме култовия мач, в който за 1 минута ви дадоха 2 дузпи и отново некадърността ви спаси донякъде феърплея...

не е лесно да си рогато добиче :twisted: