PDA

View Full Version : Какво да правя като ме привлича толкова много?!



Емче
08-07-2007, 19:35
Добре, не се смейте, това за мен си е сериозен проблем. Имам сексуални влечения към братовчед си. Ама да го видите само! Той е две години по-голям от мен, добре сложен, с черан коса и светли очи. Като от филм излязъл. А да не говорим колко е мил. Може да ме възбуди само като ми каже "Здрасти миличка" - с тоя негов глас, направо ми топи душицата.
Знам, че не е правилно, но непрекъснато си го представям гол в леглото си. Искам да спя с него. Роднина ми е, знам, но толкова ме привлича. Не мога да си го избия от главата.
Не знам какво да правя. И ви моля за съвет - как да постъпя - да му кажа, да пробвам да го съблазня, или да пия едан студена вода и да се пробвам да го забравя?

cvetityy
08-07-2007, 19:38
Стига бе момиче братовчед ти е все пак квото и да си говориме вие имате кръвна връзка не става така .. както казваш ти най-добре пий една студена вода и го забрви ...има много хубави други момчета които не са ти роднини и които могат да те възбуждат по този начин ... не се излагай стегни се

DarkPrincess
08-07-2007, 19:39
Какъв братовчед ти се пада - 1-ви, 2-ри 3-ти? Чувала съм, че от 3-ти нататък може. Ама честно казано не ми се иска да пробвам....

Sweet__baby
08-07-2007, 19:40
Стига бе момиче братовчед ти е все пак квото и да си говориме вие имате кръвна връзка не става така .. както казваш ти най-добре пий една студена вода и го забрви ...има много хубави други момчета които не са ти роднини и които могат да те възбуждат по този начин ... не се излагай стегни се
и аз съм на същото мнение! Има и други момчета за теб! Успех, миличка! :smt006

DIVINE_TIME
08-07-2007, 19:42
Стига бе момиче братовчед ти е все пак квото и да си говориме вие имате кръвна връзка не става така .. както казваш ти най-добре пий една студена вода и го забрви ...има много хубави други момчета които не са ти роднини и които могат да те възбуждат по този начин ... не се излагай стегни се
+1! :wink:

DeAd_LooSeR
08-07-2007, 19:59
стига вее..пфф тва е извратено.Ще вземете да си родите некви изродчета...тва е гадну.Стегни се! Колко др мом4ета има около теб!
верно че щи е трудно,но не си мисли за него и се огледай все ще си намериш др.Само гледаи д ане ти е брат или др братовчед!

JuS7^YourS
08-07-2007, 20:05
Пий студената вода най-добре 8)

MajeStic
08-07-2007, 20:12
Имам сексуални влечения към братовчед си.

Ако не сте първи братовчеди режиииииии ;)

alkobalko
08-08-2007, 07:52
Забрави за него, той е твой братовчед.

mir4ovski
08-08-2007, 07:56
stiga be toi ti e bratov4ed....hi4 ne go misli mi si hvani nekoi dryg shtoto nema treti peti shtom ste edna krav e gadno pii stydenata voda

A.Dinov
08-08-2007, 08:26
АБЕ ДАВАЙ БЕ КВО СЕ ПЛАШИШ.КВО КАТО ТИ Е БРАТОВЧЕД

mir4ovski
08-08-2007, 08:49
dobre nqkoi te nasar4avat predstavi si 4e ne yspee6 da go sablazni6 i toi te oyblasne nqma da moje6 da go pogledne6 do kraq na jivota si da ne govorim 4e moje da kaje na nqkoi dryg ot semeistvoto i vsi4ki da razberat ne si stryva vie ste edno semeistvo zabravi go toi ti e bratov4ed

Брачен Консултант
08-08-2007, 09:19
Прасни го и да не ти дреме! Нали няма да си правите деца...

08-08-2007, 09:21
purvo ebni brat si ta da si po otpusnata okolo brad4et si

quench
08-08-2007, 09:25
абе аз не съм най-добрия пример за висок морал, но не смятам, че имаш от какво да се притесняваш - защото ти няма да правиш секс с него - самият начин, по който обясняваш за това, означава, че имаш дълбоки скрупули, но те притеснява самия факт, че си привлечена от него

освен това, ако е след 4-ти, давай :twisted:

marto91
08-08-2007, 09:27
em kakvo ot 1 pat bezopasno nqma strashno :-D

Novkov
08-08-2007, 10:05
Какъв братовчед ти се пада - 1-ви, 2-ри 3-ти? Чувала съм, че от 3-ти нататък може.

08-08-2007, 10:12
ako tolkova mn go haresva6 go prevarni v nai-dobriq si priqtel. za6toto spored men ne e mn priqtno da ima6 vle4enie kam rodnina. pak kato ti e priqtel moje da te podkrepq vav vsi4ko bez da iska ... ot teb. uspeh

pffffff
08-08-2007, 10:16
abe ako e nekade kam 3 bratof4et moje az hoda s tretiqt mi bratof4et ama ne znaex me togava 4e sme bratof4edi 4e nie i sega si znaem ama 3 godini sme si zaedno az si jiveq pri nego maika mu i ba6ta mu me gledat kat pisano qice i tka nqma lo6o

08-08-2007, 10:34
праскай го без да мислиш, но така или иначе ако не ти е 3ти няма да е добре да се вземате, ако ще е само за праскането, слагаш му една гума след свирката и си ти

ScionOfStorm
08-08-2007, 10:52
Как трайно сме си изградили рамки обаче... :)
Наистина, ако е първи, недей, въпреки че знам ли...Ако е втори или след това давай смело, пък каквото стане :>

Leksi23
08-08-2007, 11:14
пффф земи си хвани гадже :smt011 .

sasha_90
08-08-2007, 11:18
Да-не е смешно,а гнусно.Забрави го.

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
08-08-2007, 11:27
Всеки има право на извратени мисли [-X ...
Преди време и мене ме привличаше втория ми братовчет (макар че не ми е кръвен, но все пак) страшно ми се беше извратило мисленето, ама след като се събрахме с моето момче го забравих :smt016 ...Ако ти се иска толкова много пробвай може пък да се получи, нищо не губиш ако не се виждате често :smt026 ...тва е от мене O:)

08-08-2007, 13:57
Хмммм....не знам, най-добре разбери кой братовчед ти е и ако е след 3-ти....Но все пак ти препоръчвам да пиеш една студена вода, както сама каза, и да го забравиш. А това, че ако наистина не ти върже и после разкаже на други роднини...не знам, аз не бих го понесла. Направо бих се скрила някъде от всички. Така че най-добре не рискувай изобщо, намери си някой друг пич, който да прилича на него. Ако не можеш да намериш негов двойник- пак няма значение, стига да е готин. :wink:

menta_loverka
08-08-2007, 16:12
I az imam podoben problem no dori e po-lo6o toi mi e brat i kvot i da stava vse sravnqvam gadjetata mi s nego i kogato se celuvam s drug si predstavqm nego mn e gadno puk kogato vednaj bqhme izlezli i vidqhme edno momi4e det mu razbi surceto toi vika tq ne te poznava pravi se na moe gadje i po4na da me celuva tova be6e nai-6tastliviq moment v jivota mi ta mila studenata voda nqma da ti pomogne no e po-pravilniq izbor

mishonche
08-08-2007, 17:42
Я дай снимка на братовчеда да го видя :P (не за друго,просто щото го хвалиш толкова много :P )

bebito0o
08-08-2007, 17:45
стига вее..пфф тва е извратено.Ще вземете да си родите некви изродчета...тва е гадну.Стегни се! Колко др мом4ета има около теб!
верно че щи е трудно,но не си мисли за него и се огледай все ще си намериш др.Само гледаи д ане ти е брат или др братовчед!
+1 :wink:

extazygirl
08-08-2007, 21:17
I az imam podoben problem no dori e po-lo6o toi mi e brat i kvot i da stava vse sravnqvam gadjetata mi s nego i kogato se celuvam s drug si predstavqm nego mn e gadno puk kogato vednaj bqhme izlezli i vidqhme edno momi4e det mu razbi surceto toi vika tq ne te poznava pravi se na moe gadje i po4na da me celuva tova be6e nai-6tastliviq moment v jivota mi ta mila studenata voda nqma da ti pomogne no e po-pravilniq izbor


:shock: :shock: :shock: bratov4ed dobre,daje imam takiva poznati bratov4edi koito sa go praveli....ama brat ve4e e izvrateno,stranno i prekaleno!!!a ne te li trevoji tazi misal be? :shock: struva mi se 4e mn mn ne ti puka 4e izpitva6 takiva 4uvstva a bi trqbvalo da se zamisli6 nad nqkoi ne6ta...pone az taka mislq,no vse pak vseki si ima li4no mnenie i moje da pravi kvoto si iska :wink:

bebetoooooooooooooooooooo
08-08-2007, 23:27
awe macko davai smelo na pred az si praa postoqnno sex s parviq mi bratov4ed i toi e dovolen i az vie nema da si praie deca q prosto edin sex