PDA

View Full Version : Moderated:тои води "гангстерски"живот ..



Nepoznatata
08-07-2007, 19:53
Hodq s edno momche blizo 2 godini.S1birame se razdelqme se-po moe re6enei.prosto obicham go no jivota koito vodi me ujasqva.Vse nqkyde se e zbil,vse edni dalaveri.Kava 4etova e jivota mu.Opitvah seda go napusna,no toi pak se izpre4va6e na pytq mi i po edin ili dr na4in se sybirahme.Ve4e ne znam kakvo da pravq.Za nego taka da se kaje"gangsterski"jivot e na4in za ocelqvane,do kato az treperq da ne mu se slu4i ne6to

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

H8_mE
08-07-2007, 19:56
E nakarai go nqkak da proumee,4e jivota mu 6te e mnogo po-dobur,ako go vodi normalno bez tipi4nite za nego sbivaniq i dalaveri!Nakarai go pone za sedmica da opita taka,posle go nakrai za o6te edna sedmica i taka ako privikne 6te e dobre,ako ne tursi si drug,za da ne se zaburka6 i ti v nqkvi takiva raoti!Aide uspeh!

marjesa
08-07-2007, 19:56
аз обожавам такива момчета ... щеше да е добре и ако ти мислиш по - неговия начин но уви ! Еми опитай се да по - говориш с него за това , колко те е страх и ако те обича ...той , че няма да се промени няма но поне да се пооттърси малко да улегне

Dead`Paladin
08-07-2007, 20:07
аз обожавам такива момчета ... щеше да е добре и ако ти мислиш по - неговия начин но уви ! Еми опитай се да по - говориш с него за това , колко те е страх и ако те обича ...той , че няма да се промени няма но поне да се пооттърси малко да улегне

razpraali che v BG nqmalo mafia :smt005 :smt005 :smt005 :-$

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-07-2007, 20:13
аа какво е това постоянно да се връщаш при него?зарежи го такъв човек не ти трябва.... :-s

Sam90
08-07-2007, 20:18
Ох, тоя "гангстерски" живот говори колко му е акъла на твоя гангстер ;) Ако не се светне какво е истинския живот, накрая ще му светне светлината в тунела ;)

alkobalko
08-08-2007, 07:13
Говори с него и му обясни, че за теб той е много важен и не искаш да му се случи нищо лошо. Помоли го да се промени заради теб. Ако наистина не може, трябва да решиш дали си готова да продължаваш да живееш в страх, или предпочиташ да се разделите.

GaNgStAz
08-08-2007, 07:20
Говори с него, обясни му как стоят нещата от твоя гледна точка, помоли го да се промени заради теб.. от там нататък ти си решаваш.

mm...
08-08-2007, 08:10
Drugite sa prawi,gowori s nego.Nakarai go nqkak da jiwee jiwota si po-drug na4in. Btw imam poznata,koqto hodi s takowa mom4e kato twoeto,tam i narkoticite sa zameseni... Te naistina se obi4at,problema e 4e posledniq pyt i tq beshe zamesena v dalaweri,zaradi nego..... Tyi 4e momi4e naprawi taka da go otkajesh ot tozi pyt.. Ako ne mojesh... po-dobre pomisli za sebe si..

Dead`Paladin
08-08-2007, 08:14
Drugite sa prawi,gowori s nego.Nakarai go nqkak da jiwee jiwota si po-drug na4in. Btw imam poznata,koqto hodi s takowa mom4e kato twoeto,tam i narkoticite sa zameseni... Te naistina se obi4at,problema e 4e posledniq pyt i tq beshe zamesena v dalaweri,zaradi nego..... Tyi 4e momi4e naprawi taka da go otkajesh ot tozi pyt.. Ako ne mojesh... po-dobre pomisli za sebe si.. imai predvid pak che vseki si jivee jivota kakto si iska... :wink:

sasha_90
08-08-2007, 11:13
Обясни му,че не харесваш как живее.Че се срахуваш да не му се случи нещо лошо.

08-08-2007, 11:18
От къде си , девойче? И на колко години си и приятелят ти на колко е?


А иначе НЕ МОЖЕ да го спреш , явно този живот му харесва и нищо не може да се направи. В "гангстерския" живот има голям адреналин , а това им харесва на момчетата - да имат адреналин в живота си.