PDA

View Full Version : Нещата станаха сериозни



melani
08-07-2007, 20:48
taka nie sme edna golqma kompaniq ot 9 4oveka imame 2 dvoiki-no az haresvam ednoto mom4e ot ednata dvoika.S negovoto momi4e hodqt okolo polovin mesec i az misql 4e toi podozira 4e go haresvam ! no mi dava smeseni signali!Dnes mi kaza 4e me obi4a po po osoben na4in otkolkoto drugite v kompaniqta i 4e me obi4A,no n trqbva za6oto si imal priqtelka!!i sega az nz spored vas ima li nqkakav 6ans

LaDy_DaQnA
08-07-2007, 20:55
miii pogovori s nego a? 6tom 4ustvata vi sa vzaimni nqma nujda da razigrava momi4eto a ot druga strna e gadnbo da q zaraji za da ne si razcepite kompaniqta vse pak liubovta nqma granici

Dead`Paladin
08-07-2007, 20:58
ti kfo iskash da ti gledam na karti li :lol: :smt016 .....moga da ti kaja samo che ako se zabyrkash s nego prepolagam sha ima jenski boi :lol: ili nai malkoto shte ti govorqt zad gyrba losho za tfa che kradesh gadjeta.. no az p1k shti kaja drugo...nqma da ti puka che govorat zad gyrba ti :P ti si gledai napred i da ne ti puka pyk te otzad neka ti gledat gyza :smt005

GaNgStAz
08-07-2007, 21:10
ti kfo iskash da ti gledam na karti li :lol: :smt016 .....moga da ti kaja samo che ako se zabyrkash s nego prepolagam sha ima jenski boi :lol: ili nai malkoto shte ti govorqt zad gyrba losho za tfa che kradesh gadjeta.. no az p1k shti kaja drugo...nqma da ti puka che govorat zad gyrba ti :P ti si gledai napred i da ne ti puka pyk te otzad neka ti gledat gyza :smt005

ЕхеХх.. браво, браво БатЕ.. :D
Иначе, според мен, щом ти е казал, че те обича, но не трябва, 'щото си има приятелка, значи обича нея, а към теб може би има нек'ви симпатии просто, но все пак се замисли к'во ше й е на гаджето му, ако й го откраднеш.. така да се каже.. :roll:

*PaLaVa_ZaKaChKa*
08-07-2007, 21:17
ti kfo iskash da ti gledam na karti li :lol: :smt016 .....moga da ti kaja samo che ako se zabyrkash s nego prepolagam sha ima jenski boi :lol: ili nai malkoto shte ti govorqt zad gyrba losho za tfa che kradesh gadjeta.. no az p1k shti kaja drugo...nqma da ti puka che govorat zad gyrba ti :P ti si gledai napred i da ne ti puka pyk te otzad neka ti gledat gyza :smt005

ЕхеХх.. браво, браво БатЕ.. :D
Иначе, според мен, щом ти е казал, че те обича, но не трябва, 'щото си има приятелка, значи обича нея, а към теб може би има нек'ви симпатии просто, но все пак се замисли к'во ше й е на гаджето му, ако й го откраднеш.. така да се каже.. :roll:

:smt023

mm...
08-07-2007, 21:18
Spored men trqbva da govorish s nego.Oba4e trqbwa da znaesh,4e ako
se promeni neshto t.e. toi skysa s pr-kata si zaradi teb,trqbwa da si naqsno,4e v o4ite na drugite ti she si loshata! :?

melani
08-07-2007, 21:19
Ami to vsa6tnost samo trima 4oveka ot kompaniqta ne znaqt 4e go haresvam-toi,gadjeto mu i o6te edno mom4e. Ednoto ot momi4etata mi e bf taka 4e 6te me podkrepi edno mom4e sa6to mi e bf tai 4e i toi 6e me podkrepi mislq 4e i ostanalite tri momi4eta sa6to biha me podkrepili tai 4e ne e sig dali 6e se razpadne kompaniqta,no nz...Mislq 4e az sam pone malko poe4e cenena ot neq v kompaniqta---->tva ne sam si go re6ila az -dokazano e

Dead`Paladin
08-07-2007, 21:22
Ami to vsa6tnost samo trima 4oveka ot kompaniqta ne znaqt 4e go haresvam-toi,gadjeto mu i o6te edno mom4e. Ednoto ot momi4etata mi e bf taka 4e 6te me podkrepi edno mom4e sa6to mi e bf tai 4e i toi 6e me podkrepi mislq 4e i ostanalite tri momi4eta sa6to biha me podkrepili tai 4e ne e sig dali 6e se razpadne kompaniqta,no nz...Mislq 4e az sam pone malko poe4e cenena ot neq v kompaniqta---->tva ne sam si go re6ila az -dokazano e

priqtelska kompania zaradi edno uvlechenie shte q razvalish..abe pusti devoiki.... :smt013

melani
08-07-2007, 21:27
Ami to vsa6tnost samo trima 4oveka ot kompaniqta ne znaqt 4e go haresvam-toi,gadjeto mu i o6te edno mom4e. Ednoto ot momi4etata mi e bf taka 4e 6te me podkrepi edno mom4e sa6to mi e bf tai 4e i toi 6e me podkrepi mislq 4e i ostanalite tri momi4eta sa6to biha me podkrepili tai 4e ne e sig dali 6e se razpadne kompaniqta,no nz...Mislq 4e az sam pone malko poe4e cenena ot neq v kompaniqta---->tva ne sam si go re6ila az -dokazano e

priqtelska kompania zaradi edno uvlechenie shte q razvalish..abe pusti devoiki.... :smt013

moje i taka da e ama to ne e prosto uvle4enie...ako be6e taka nqma6e vaob6te da se namesvam v tqhnata vrazka i da sme stignali do etapa do koito sme v momenta

GaNgStAz
08-07-2007, 21:29
Добре де, казал ти е, че те обича, но не трябва, 'щото си има приятелка .. К'во по ясно искаш от т'ва ? :-k

melani
08-07-2007, 21:31
Добре де, казал ти е, че те обича, но не трябва, 'щото си има приятелка .. К'во по ясно искаш от т'ва ? :-k

Ami ot tva mi stava qsno 4e ima nqkvi 4uvstva kam men !!!!!!!A zabranenoto e nai-sladko !!A i toi sam kazva 4e tq e o6te lape tq e na po4ti 13 a toi na 15 (i bez tva tq samo mu se sardi za gluposti)

GaNgStAz
08-07-2007, 21:39
Добре де, казал ти е, че те обича, но не трябва, 'щото си има приятелка .. К'во по ясно искаш от т'ва ? :-k

Ami ot tva mi stava qsno 4e ima nqkvi 4uvstva kam men !!!!!!!A zabranenoto e nai-sladko !!A i toi sam kazva 4e tq e o6te lape tq e na po4ti 13 a toi na 15 (i bez tva tq samo mu se sardi za gluposti)

ахам, а ти на колко си ?

melani
08-07-2007, 21:46
Добре де, казал ти е, че те обича, но не трябва, 'щото си има приятелка .. К'во по ясно искаш от т'ва ? :-k

Ami ot tva mi stava qsno 4e ima nqkvi 4uvstva kam men !!!!!!!A zabranenoto e nai-sladko !!A i toi sam kazva 4e tq e o6te lape tq e na po4ti 13 a toi na 15 (i bez tva tq samo mu se sardi za gluposti)

ахам, а ти на колко си ?

14

GaNgStAz
08-07-2007, 21:50
Добре де, казал ти е, че те обича, но не трябва, 'щото си има приятелка .. К'во по ясно искаш от т'ва ? :-k

Ami ot tva mi stava qsno 4e ima nqkvi 4uvstva kam men !!!!!!!A zabranenoto e nai-sladko !!A i toi sam kazva 4e tq e o6te lape tq e na po4ti 13 a toi na 15 (i bez tva tq samo mu se sardi za gluposti)

ахам, а ти на колко си ?

14

а като казва, че е лапе - за к'во е още с нея ? :roll:
Поговорете..

Dead`Paladin
08-07-2007, 21:52
Добре де, казал ти е, че те обича, но не трябва, 'щото си има приятелка .. К'во по ясно искаш от т'ва ? :-k

Ami ot tva mi stava qsno 4e ima nqkvi 4uvstva kam men !!!!!!!A zabranenoto e nai-sladko !!A i toi sam kazva 4e tq e o6te lape tq e na po4ti 13 a toi na 15 (i bez tva tq samo mu se sardi za gluposti)

ахам, а ти на колко си ?

14

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 slushai mi dumata opredeleno e samo uvlecjenie ot men da znaesh ::: i pak ti kazvam rano ili kusno shte razberesh che e uvlechenie i shte razbiesh priqtelska kompania za ednoto nishto... :smt017 :smt012

sasha_90
08-08-2007, 10:59
Докато си има гадже не му досаждай защото и на теб няма да ти е приятно,ако някое момиче ти отмъкне половинката нали?

alkobalko
08-08-2007, 20:37
Поговорете и се изяснете. Ако те обича ще се раздели с приятелката си и скоро ще сте заедно.

roskbbb
08-09-2007, 10:33
uf ako oti q obichashe taka kakto kazvashe do sega da go beshe napravil.. da beshe zarqzal drugoto devoiche i da beshe trygnal s avtorkata na tazi tema... ama i dr gi kazaha i az sym syglasna mislq che e prosto uvlechenie ... pak i q si pomisli malko kak shte se pochuvstva momicheto !? (ako vyobshte te e grija ) :?