PDA

View Full Version : Искам промяна!



Сандра
08-07-2007, 21:42
Искам няква промяна...Писна ми така!Косата ми е тъмнокестенява,къдрава,мал ко под раменете..Какво мислите за тъмносини кичури?Или пък тъмнозелени...Незнам,но не искам да си боядисвам цялата коса,също не искам русо!!!Предложения?ПП:Може да пускате и снимки! :-D

sh3_1s_7h3_0n3
08-07-2007, 21:45
еее стига бе! на тъмна коса и сини ки4ури или зелени [-X
не ми харесва дори само като идея, пък камо ли като представа...
можеш на места да се изсветлиш малко (на ки4ури), но не руси... или пък с онез шампоани с отенък ли к'ви бяха... една приятелка така се беше правила с тъмно 4ервен цвят, който ест после се отмива.. шампоана май беше такъв или нещо такова.... ама такива цветни булама4и в/у косата.... недей. поне според мен 8)

08-08-2007, 04:52
Изправи се веднъж и готово. Или започни да се връзваш по друг начин, с фибки.

Това с боядисването не е добра идея. Като знам повечето фризьори как правят кичури :smt018 После само ще се чудиш как да си прикриеш това, че ти е израснала косата. Решението - отново кичури и така докато не решиш да се боядисаш един цвят.

N0_feAR
08-08-2007, 06:25
наистина пробвай да я изправиш...най-лесния начин за промяна. А това със сините и зелените кичури не ми харесва като идея...

08-08-2007, 10:36
мен пък ме кефи \:D/

harmaqny
08-08-2007, 10:40
Napravi si sini ki4uri.... mn gotino stoi(na tymna kosa) az sym s 4erna kosa i sini ki4uri,no moito kosa e idqlno prava a tvoita kydrava.....
Sloji si nai-otpred dva i ot dolnata strana na kosata 3-4.... ;-)

Сандра
08-08-2007, 10:42
Ами аз се изправям от време на време,тоест 2 пъти на година със сешуар,щото било вредно за косата,бла бла бла...А другата ми идея,тоест тя е на фризиорката ми, е да се направя с къна...Ама пък не мога да намеря истинска къна....Абеее....

08-08-2007, 10:46
Napravi si sini ki4uri.... mn gotino stoi(na tymna kosa) az sym s 4erna kosa i sini ki4uri,no moito kosa e idqlno prava a tvoita kydrava.....
Sloji si nai-otpred dva i ot dolnata strana na kosata 3-4.... ;-)Може ли да пуснеш снимка?

LedenaStrast
08-08-2007, 11:16
Sled kato si napravish takiva kichuri e vyzmojno sled kato zapo4nat da se pootmivat da ti stanat oranjevi...

Сандра
08-08-2007, 13:50
Sled kato si napravish takiva kichuri e vyzmojno sled kato zapo4nat da se pootmivat da ti stanat oranjevi...За къната ли говориш?Ако си направя кичури с къна,те няма да си личат много,щото на тъмна коса трудно ще хване!И по-добре!!!Това е добър вариянт,ама пак..откъде да си намеря истинска къна?.. :-D

LedenaStrast
08-08-2007, 13:54
s kyna neznam kakvi shte stanat... az edin pyt hodih na frizior da mi praviat cherveni... i sled nqkolko izmivaniq stanaha mnogo gadno oranjevo:(

rusalkata_
08-08-2007, 14:16
на къдрава коса кичури?!... :| не съм много съгласна с идеята ти.
моята коса е права и преди 4г. си направих червени кичури.после като боята започна да пада на тези места косата изсветля и бяха станали някви керемидени... :? така че не бих те съветвала да си правиш кичури,особенно на къдрава коса.
защо не започнеш да си я изправяш?

Сандра
08-08-2007, 14:32
на къдрава коса кичури?!... :| не съм много съгласна с идеята ти.
моята коса е права и преди 4г. си направих червени кичури.после като боята започна да пада на тези места косата изсветля и бяха станали някви керемидени... :? така че не бих те съветвала да си правиш кичури,особенно на къдрава коса.
защо не започнеш да си я изправяш?Ами,защото се изтощава адски мн. косата,защото ме кефи къдрава,защото..защото..ами тва не е ли достатъчно? :-D Абе и права ми седи яко,обаче трябва задължително със сешуар,щото със преса не ми държи косата,а пък аз сама със сешуар не мога и тряа да ходя на фризиор..пък не върви на всеки 4 дена да давам по 10 лева...

08-08-2007, 16:10
ми вгради си кичури, стилистката може да ги накъдри трайно и няма да се отличават от твойта коса.

Ема
08-09-2007, 10:59
Наистина според мен най-добре е да си изправиш косата! Ще ти стои много добре! \:D/