PDA

View Full Version : Върна радостта ми :)



Диана/Диди
08-08-2007, 05:33
Отново се чуствам объркана, но този път не боли както миналите пъти. Момчето, което толкова много обичам пак обърка мислите ми и чуствата ми към него като отново се появява в живота ми.
Той беше първият човек който целуна за първи път малкото момиченце, измина с нея пътя на любовта и разбра какво е да обичаш и да боли от любов. Той беше първото момче в живота на девойчето.Тогава момичето беше само на 14, той на 17. Големият батко нарани много сърцето на малкото момиченце и Въпреки обещанието, които имаха да бъдат винаги заедно, те се разделиха и поеха пътищата на живота сами.
Днес онова малко и наивно момиче е вече голямо, на 18 години. Изминала дълг път, имала достатачно гаджета и натрупан опит. Не може да се стравни с предишното момиче, което беше. Момчето е голям мъж на почти 22 години и живее в Щатите. Миналата седмица се прибрал в родния Пловдив и съвсем неочаквано се засича с "малкото момиче" от детсвото. Едва се познаха. Времето беше отмило лицата, но не и чуствата. Излязоха на кафе няколко пъти, на дискотека....и се стигна до там, че Стефан( момчето) призна, че още обича малкото момиче и че не я бил забравил. Сподели, че точно това момиче била първата му любов...
Е, сега това момиче стои пред вас объркано и с неясни чуства. Прилича пак на малко, наивно момиче, както едно време.. Чуства се по същият начин дори. "Лети" както преди, лети от любов към вече порасналият Стефан. Сякаш е върнала дните назад и спомените оживяват. Няма думи да Ви опише чуствата, които до сега с нито едно друго момче не е преживяла, само с него.
И наистина много съм объркана. Сега като големи се държим като преди, изживяваме същото може дори и по-силно. Но като си спомня, че Стефан ще се връща в Щатите и започва да ме боли, осазнавам че просто няма смисал....Но дори сега след толкова много време продължавам да го обичам, както преди O:)
И дори да знам ще бъда благодарна ако и Вие ми дадете съвет дали има смисал да продължа, като знам че той ще замине и пак ще остана наранена или просто да оставя спомена за първата любов ? :roll:

08-08-2007, 05:37
Остави се на течението. "Прави каквото трябва да става каквото ще" Ти сама си знаеш, че той ще замине, ще те остави и пак ще те боли. Но пък да подтискаш чувставата си - да не би е лесно. Каквото ти е писно! И успех :)

FirsT_LadY
08-08-2007, 06:45
....познати са ми и чувствата и объркването и всичко и е трудно ... но може да го помолиш да остане за повече.. пожелавам ви много късмет и любов.... дано повече да не се разделите....

alkobalko
08-08-2007, 06:48
Нищо не пречи да се насладите на любовта си. Да, гадно е, че скоро пак ще заминава. Но по-добре да изживеете любовта си, а не да съжалявате цял живот.

GaNgStAz
08-08-2007, 06:53
поговорете за чувствата си.. Ако стане отново нещо между вас, ще те боли после, 'щото все пак той ще замине.. А ако не стане - пак ще ти е кофти, но поне няма да те боли толкова много. Не се наранявай.

Dead`Paladin
08-08-2007, 07:26
Pyrvata lubof rujda ne vhashta :wink: Pojelavam Vi shtastliv semeen jivot bez lyji i drami =P~

sladko_dete
08-08-2007, 09:15
Остави се на чуствата, защото ти и сега си хлътнала, и после ще съжаляваш, че не си използвала шанса да си още малко с него...
ПП: Имаш много хубав начин на изразяване, веднага грабва, браво на теб =D>

08-08-2007, 09:25
:smt040

Vikitooo
08-08-2007, 17:56
Какво нещо е съдбата.. :-({|= Ти сама знаеш, че не трябва да се отказваш. Вече "децата" са пораснали и могат да продължат "пътя" заедно...Много успех и щастие Ви пожелавам!

П.С Личи си, че успеха по литература е отличен :mrgreen:

koalka
08-08-2007, 17:58
Ти да си на 14, още не знаеш много неща за живота и да си обещаете да сте винаги заедно...малко абсурдно ми звучи...

Vikitooo
08-08-2007, 18:02
Ти да си на 14, още не знаеш много неща за живота и да си обещаете да сте винаги заедно...малко абсурдно ми звучи...

Били са деца, нормално е да казват, че и света ще преобарнат заедно, но след това тя казва, че са се разделили...

mir4ovski
08-08-2007, 20:21
znaesh li
predi 8 meseca otidoh na po4ivka v bansko i se vlubih v edno mom4e.ne stara lubov ne vse pak mn silna.bqh v bansko samo za 10 dni9edni ot nai-hubavite v jivota mi) i se pribrah.i dvamata ne znaehme kakvo shte stane no prodaljihme da si govorim.toi zapo4na da mi idva na gosti v pld-stoe6e po 4-5 dni i se vrashtashe v bansko.vseki pat shtom se vrashtashe imah 4yvstvoto 4e sam se varnala v onazi mrazovita sytrin kogato toi me izprati ot bansko.mn stradaniq dale4e edin ot dryg golemi telefonni smetki i golqma lubov.eto 4e edin prekrasen sledobed mom4eto mi se obadi i mi kaza 4ee nameril rabota vav kompaniq za vatre6en dizain v pld i iska da jivee pri men.sled tri sedmici moeto milo shte doide v pld za da sme zaedno vapreki 4e az sam na 15 toi e na 24 i nito negovoto nito moeto semeistvo sa saglasni.taka 4e ostavi se na te4eieto vsi4ko shte se naredi...yspeh :)
p.p.stani pisatelka zashtoto se izrazqvash strahotno :D