PDA

View Full Version : Дойде ми 10 дена по-рано...



Kam4eto
08-08-2007, 07:15
случвало ли се е и на др? попринцип ми е редовен цикъла, особено последните 4 месеца ми идва точно на 32 ден, а този месец ми дойде с около 10 дена по-рано. Друг път ми е закъснявал, а сега по-рано ](*,) Майка ми беше мн учудена, ма нищо не каза. На какво може да се дължи? :-s

alkobalko
08-08-2007, 08:17
Възможно е да е от времето, от някакви лекарства и куп други причини.

Dimenceto
08-09-2007, 09:31
I na men mi se e sluchvalo.Vinagi mi idvashe na 28 den no v prodyljenie na 4-5 mesca vinagi mi idvashe po-rano .. 3-4 dena, 1 sedmica dori i 2 sedmici po rano.I moqta maika togava mnogo se beshe pritesnila i iskashe da me vodi na lekar.No s vremeto vsichko se normalizira i sega nqmam problemi.

08-10-2007, 21:15
i az go imam sashtiq problem kajete ne6to pove4e i az mn se pritesnqvam oba4e me e strah da hodq na lekar

Presley
08-11-2007, 08:20
Нормално е.
Може да се дължи на много неща.Например ряэките промяни във времето-климатът доста влияе.Или пък ако си напрегната нещо....Абе не се тревожи,няма повод эа притеснение!


i az go imam sashtiq problem kajete ne6to pove4e i az mn se pritesnqvam oba4e me e strah da hodq na lekar

От какво те е срам?Те докторите эа това ги има-эа да ги посещаваме.Няма нищо срамно...ако това си повтаря често и цикълра ти е доста нередовен,просто отиди.Не се притеснявай,глупаво е :shock:

foreverr
08-14-2007, 11:09
da i na men taka idva6e mi na 33 dni i mi izbarza spoks normalno e o6te sme malki i cikala ne ni e mnogo ,reguliran :shock: O:)

sh3_1s_7h3_0n3
08-14-2007, 11:15
и на мен сега ми подрани с цяла седмица... а последно беше закъснял с 5дена... изобщоооо... т'ва време ми разката съвсем организма. хем 5год цикълът ми беше абсолютно редовен 8)
няма от к'во да се притесняваш, нормално е 8)
време, лекарства, нерви, притеснения, проблеми...а и ако си ходила някъде на по4ивка и си сменила климата дори за ден-2 пак може да окаже влияние 8)

ultra
08-14-2007, 14:04
случвало ли се е и на др? попринцип ми е редовен цикъла, особено последните 4 месеца ми идва точно на 32 ден, а този месец ми дойде с около 10 дена по-рано. Друг път ми е закъснявал, а сега по-рано ](*,) Майка ми беше мн учудена, ма нищо не каза. На какво може да се дължи? :-s
Мила и аз съм така.От 3 месеца съм с ново гадже и за тези три месеца ми дойде 4,5 пъти.Кой к`во прави-аз все в мензис.Гаджето ми в чудо се видя :lol: да не говорим аз.На море бях в цикъл.Сутринта ставам,събирам си багажа,отивам в тоалетната и кво да гледам- :shock: ПАК МИ ДОШЛО.Ревах за първи път като малко дете,нещо се сбъркваме покрай това лудо време.Сега го чакам пак да ми дойде...Дано да е на време...Ако не дойде вече отивам на лекар.

sh3_1s_7h3_0n3
08-14-2007, 15:13
хахах ultra, ти се радвай, 4е и с новото гадже ти идва, 4е ина4е лошо :lol: 8)