PDA

View Full Version : НПМГ



ok_
08-08-2007, 09:10
zdr!iskam da pitam dali ima prieti v npmg!!!i mneniq za y4ili6teto :):):)

miloto_girl_4e
08-08-2007, 09:20
Брат ми го е завършил, имам приятели там :arrow: мнението за даскалото ми е добро :wink: Уж говорят, че яко се учи, но това не е съвсем така :wink: Има и готини даскали, ако наистина те влече математиката се надявай да се паднеш при Боянка Савова и ще я заобичаш още повече :wink:
Успех в новото даскало :)

BUGZ
08-08-2007, 09:20
zdr!iskam da pitam dali ima prieti v npmg!!!i mneniq za y4ili6teto :):):)
Аз съм приет с География. Не, че не знаеш :P

rnb_girl4e
08-08-2007, 09:22
И аз съм приета там с Химия...Много добре знаеш
Аз мисля,че НПМГ е много готино училище и се получава добра основа... :)

rnb_girl4e
08-09-2007, 10:51
Та има ли други хора,които са учили тук или които учат или ще учат...а ако няма,другите можете да казвате вашето мнение за даскалото

rnb_girl4e
08-13-2007, 08:38
Това е много хубаво...Някакви други мнения за училището,имате ли?

Phantom_91
08-15-2007, 16:01
Pitash dali ima prieti v "Nacionalen priut malki gameni",emm az ne sum tam za shastie.Kakto kazvat ucheshtite v NPMG,Ne Pravi Moqta Greshka... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Madness
08-16-2007, 06:30
Хехееее...винаги съм искала да уча там (=
Математиката е яко нещо,амаааа не съм от София,нямаше как да стане.
Бравос,че си приета.
Приятели таааам...дааа има една мацка,но вямам кой знае к`ви впечатления спец от нея.

Vikitooo
08-16-2007, 06:37
НПМГ-то е мечта на всички по-амбициозни личности. Наистина много добро училище предлагащо ти големи възможности и развитие. Имам доста приятели от там , които са наистина доста компетентни личности и не отричат, че се учи. Ти ако си приета, имаш моите поздравления :D

radito0
08-14-2008, 08:30
i az 6te y4a tam prieha me s fizika .. p.s nadqvam se da ne sum edinstvenoto momi4e :roll: :-D

Yancheto
08-14-2008, 08:32
Ммм,и аз съм там,приеха ме с биология.Една моя приятелка също-само че тя ще учи немски.

krisence
08-14-2008, 09:53
Аз също съм приета с физика и сега много се радвам като видях че има поне още едно моми4е къдетто е писало че ще е там. :grin:

summer1421
08-14-2008, 11:07
НПМГ-то е мечта на всички по-амбициозни личности. Наистина много добро училище предлагащо ти големи възможности и развитие. Имам доста приятели от там , които са наистина доста компетентни личности и не отричат, че се учи. Ти ако си приета, имаш моите поздравления :D :az sam s bio s nemski :grin:

balbuk
08-15-2008, 16:31
аз пък сим с математика и английски :-D кат гледам тука има хубави мнения за разлика от др места 8-)

Jamalska
08-15-2008, 18:12
Хехееее...винаги съм искала да уча там (=
Математиката е яко нещо,амаааа не съм от София,нямаше как да стане.
Бравос,че си приета.
Приятели таааам...дааа има една мацка,но вямам кой знае к`ви впечатления спец от нея.
Неслучайно е НАЦИОНАЛНА гимназия...има си общежитие.90% от познатите ми,които ..хм тая година завършиха де НПМГ не бяха от сф и всичките живееха в общежитието.

Punk_Princess9412
08-16-2008, 15:25
Аз съм с Химия и АЕ.

П.С.Вече има такава тема за приетите в НПМГ =)

lazaroni94
08-17-2008, 20:20
аз съм био с немски ама нещо не се радвам особено

пишеше мноооого гадни неща за училището а и аз останах със странното впечатление за царяща корупция.

четох и че това е едно от най-добрите училища за химия и още повече се натъжавам като знам че ме приемаха и с химия :(

eveto_xx
08-18-2008, 07:09
аз съм био с немски ама нещо не се радвам особено

пишеше мноооого гадни неща за училището а и аз останах със странното впечатление за царяща корупция.

четох и че това е едно от най-добрите училища за химия и още повече се натъжавам като знам че ме приемаха и с химия :(
Химията също ти е профилиращ , ако не се лъжа.Билогията и Химията са взаимно свързани,пък и можеш да подадеш молба да се преместиш, нас в началото на година ни питаха дали иска някой от нас (математици) да стане физик...Ама чак толкова малоумен човек не се намери :D Нищо лично против физиците, просто много се учи...В училището има и наркомани, и разврат, но така е навсякъде :) Тук само че нивото е по-високо,от колкото в кварталните училища...

Bukcu
08-19-2008, 16:06
Мен ме приеха с биология и англ. език на 1-во класиране и съм много доволна.Училището много ми допада, учителите са много готини и учениците са веселяци! :grin: Голямата част от учениците са метъли! :grin: :P

Yancheto
08-19-2008, 16:28
Мен ме приеха с биология и англ. език на 1-во класиране и съм много доволна.Училището много ми допада, учителите са много готини и учениците са веселяци! :grin: Голямата част от учениците са метъли! :grin: :P

Ммм,мен също ме приеха с био и английски на първо класиране! Май ще сме в един клас. :)

balbuk
09-10-2008, 15:55
абе абе абе някои да знае кой предмет коя паралелка 6е бъде мн ще сте ми полезни кажете плсссс :-o

radito0
09-10-2008, 16:34
Matematika - a, b
Fizika- v
Himiq-g, d
Biologiq- e, j
geografiq- z
mai taka bqha ;)