PDA

View Full Version : Раздяла



anonymouss
08-08-2007, 10:21
Имах приятелка година и малко. През този период всичко беше много красиво и истинско. И внезапно тя ме заряза. Според нея, аз съм я задушавал, а и без това след година като отиде да учи в др. град, щели сме да се забравим (докато бяхме заедно ми казваше, "ти луд ли си как ще се забравим"). Същевременно, 4 дена преди да се разделим си е дала телефона на друго момче (тя е на 18, аз на 21). Мина вече повече от месец.Молих и се, обяснявах си чувствата ... като сме на 4 очи, плаче, като е по телефона, ме прави на нищо. Потъпка всичките ми чувства, а аз я желая. Не ме привличат други момичета, всичките ми мечти и планове бяха свързани с нея. Депресията не ме пуска, сутрин се чудя за какво се събуждам, вечер едвам заспивам. Липсва ми абсолютно всяко едно детайлче от нея, погледна ли нейна снимка изтръпвам, имам чувството че гледа мен. Казва ми, "обичам те", "липсваш ми", "но неискам да сме заедно". Няма вече нежност, няма ласки, освен ако не си изпрося ... Можем да се крием, да се целуваме, да се прегръштаме, да правим секс, но никой не трябва да знае. Излизанията ни стават, кажи речи, когато тя пожелае. Бяхме всеки ден заедно, сега за 1 месец се виждаме 5 пъти. Дайте съвет.

sasha_90
08-08-2007, 10:28
Единственото,което мога да те посъветвам е да престанеш да се правиш на такъв какъвто не си.Защо се съгласяваш да се виждате?Тя само те използва.Скъсай всякакъв вид връзка с нея.Отдай се на приятелите и семейството си.А когато забравиш тази,си намери по-добро момиче.Успех.

Dead`Paladin
08-08-2007, 10:31
Единственото,което мога да те посъветвам е да престанеш да се правиш на такъв какъвто не си.Защо се съгласяваш да се виждате?Тя само те използва.Скъсай всякакъв вид връзка с нея.Отдай се на приятелите и семейството си.А когато забравиш тази,си намери по-добро момиче.Успех. :!: :!: :!: :!:


igrae si s teb....nakarai q da sujalqva....i q zareji okonchatelno ponqkoga tova e nalojitelno vupreki che bolezneno...

anonymouss
08-08-2007, 10:32
Желанието ми да я видя и да я докосна е по-силно от волята ми да направя, това което ти казваш.

anonymouss
08-08-2007, 10:36
Въпреки всичко, което тя прави, аз поне за сега немога да я нараня по никакъв начин. Много я ОБИЧАМ. Мисля си неща, от сорта "Никога няма да разбера, как би изглеждало едно дете от нас двамата".
Допълнение: За нея аз съм бил "Идеалния съпруг". Аз май вече съм превъртял ....

sasha_90
08-08-2007, 10:37
Желанието ми да я видя и да я докосна е по-силно от волята ми да направя, това което ти казваш.
Тогава ти пък и дай урок,който ще запомни.Използвай я,а после я захвърли както тя тебе.Но недей да излизаш всеки път когато тя каже.Ти си мъжът-ти трябва да я водиш за носа , а не тя теб!Такива като нея трябва да съжаляват, че са се родили.

Dead`Paladin
08-08-2007, 10:40
Въпреки всичко, което тя прави, аз поне за сега немога да я нараня по никакъв начин. Много я ОБИЧАМ. Мисля си неща, от сорта "Никога няма да разбера, как би изглеждало едно дете от нас двамата".
Допълнение: За нея аз съм бил "Идеалния съпруг". Аз май вече съм превъртял ....
da te otreje taka okonchatelno...zemi se v ruce mlako i si napuni akyla be pich :wink:
1- kazvash che shte zaminava da uchi drugade no vse oshte iam vreme za tova - ako te obicha tq silno shte e s teb do krai !
2- "Идеалния съпруг". - prevurtql si :lol:
2- obichash q ne mojesh da q zabraish mislish samo za neq - poznato - dori banalno...stegni se bi trqbvalo tq da strada ne ti !

anonymouss
08-08-2007, 10:43
Не съм сигурен дали ме разбра, но това че съм идеален за съпруг са нейни думи ...
Благодаря и на двамата, че ми давате някакви съвети, които вече месец слушам от приятелите си :)

anonymouss
08-08-2007, 10:44
Семействата ни се събираха, кажи речи живеех в тях ... Ужас

Dead`Paladin
08-08-2007, 10:44
Не съм сигурен дали ме разбра, но това че съм идеален за съпруг са нейни думи ...
Благодаря и на двамата, че ми давате някакви съвети, които вече месец слушам от приятелите си :)
eto che ne samo az ili sasha_90 mislim taka......pomisli malko sichki kazvat tova....deistvai... :wink:

anonymouss
08-08-2007, 11:00
Според нея, каквото и да ставало, аз щял съм да бъда най-важния човек в живота и ... думи от днес ...

sasha_90
08-08-2007, 11:06
Според нея, каквото и да ставало, аз щял съм да бъда най-важния човек в живота и ... думи от днес ...
да да....Само си играе с теб.Не й вярвай.

Dead`Paladin
08-08-2007, 11:54
Според нея, каквото и да ставало, аз щял съм да бъда най-важния човек в живота и ... думи от днес ...


e tyka veche se izloji :lol:

alkobalko
08-08-2007, 20:46
Личи си, че тя е много объркана и може би има някаква причина, за да не иска да е с теб. Може и да не е нищо важно, но да я притеснява и да не и позволява да е с теб. Според мен трябва да я притиснеш и да я накараш да поговорите сериозно. Попитай я какво я е накарало да те зареже и щом не иска да е с теб, продължава да си играе така с теб. Нека бъде честна с теб, за да знаеш дали си заслужава все още да мечтаеш за нея, а не само да ти дава напразни надежди.

anonymouss
08-09-2007, 05:54
Личи си, че тя е много объркана и може би има някаква причина, за да не иска да е с теб. Може и да не е нищо важно, но да я притеснява и да не и позволява да е с теб. Според мен трябва да я притиснеш и да я накараш да поговорите сериозно. Попитай я какво я е накарало да те зареже и щом не иска да е с теб, продължава да си играе така с теб. Нека бъде честна с теб, за да знаеш дали си заслужава все още да мечтаеш за нея, а не само да ти дава напразни надежди.

Ами според нея, казва че ме обича, че и липсвам, но неиска да сме заедно. Нямало друг, просто неискала... Абе въобще, няма друг такъв случай... Мен ме е яд, че тя ще осъзнае някои неща ... ама може вече да е късно.

anonymouss
08-09-2007, 06:03
Само да допълня, че съм втория и сексуален партньор в живота и за да бъдем заедно, я свалях близо 1 година (по него време, от мъка бях се превърнал в алкохолик). През тази една година, тя ходеше с първия си ... малко след като приключиха, тя тръгна с един който познаваше от 1-2 седмици (а ние през тази година се виждахме, поне 4-5 дена в седмицата, но само се прегръщахме, не правех нищо, защото бяха и напълнили главата, че съм "курвар" и се притеснявах да не я уплаша). С този който тръгна, ходи има няма 3 месеца, в които бяхме прекъснали всякакви отношения. На третия месец, го заряза и със сълзи от щастие се събрахме, но ето какво стана ...

anonymouss
08-09-2007, 13:43
Никой ли няма да каже нещо днес ?

fantasigirl
08-09-2007, 13:47
Tq prosto te izpolzva.Vijdate se togava,kogato tq poiska.Trqbva tq da ti kaje kakvi sa 4uvstvata i,za6toto po tozi na4in tq prosto te razigrava.Pitai q,ako iska da budete zaedno,ako ne neka pone ne se vijdate,za da moje6 da q zabravi6.Tupo e taka da se kriete i t.n.Budi smel i govori s neq.

Котарана
08-09-2007, 13:52
Ами като за начало спри да се правиш на идиот и да й се молиш иначе ще продължава да се прави на интересна и да те върти.Оставия не й звани, тя ако има желание ще ти се обади...

anonymouss
08-10-2007, 05:33
Ами като за начало спри да се правиш на идиот и да й се молиш иначе ще продължава да се прави на интересна и да те върти.Оставия не й звани, тя ако има желание ще ти се обади...
Аз като я чакам да се обади, се получава че пак ще става каквото тя каже ...

anonymouss
08-10-2007, 05:35
Tq prosto te izpolzva.Vijdate se togava,kogato tq poiska.Trqbva tq da ti kaje kakvi sa 4uvstvata i,za6toto po tozi na4in tq prosto te razigrava.Pitai q,ako iska da budete zaedno,ako ne neka pone ne se vijdate,za da moje6 da q zabravi6.Tupo e taka da se kriete i t.n.Budi smel i govori s neq.
Достатъчно смел съм, говорил съм много пъти ... както написах и по-горе относно нейните чувсрва, казва че ме обича, че и липсвам, но просто неиска да сме заедно ...

sherry
08-10-2007, 13:18
Може би се е уплашила, че нещата са станали супер сериозни. Ходили сте година и нещо, семействата ви са се познавали, едва ли не сте били като женени. А тя не е била готова за чак такова обвързване и е решила да те отблъсне. Един съвет - дай й свободата, която иска. Не излизай с нея, не правете секс. Нека види как е без теб и реши дали решението й да не сте заедно е правилно или не.

sasha_90
08-10-2007, 14:12
Ами като за начало спри да се правиш на идиот и да й се молиш иначе ще продължава да се прави на интересна и да те върти.Оставия не й звани, тя ако има желание ще ти се обади...
Аз като я чакам да се обади, се получава че пак ще става каквото тя каже ...
тогава не чакай да ти се обади