PDA

View Full Version : Синият Loop



dju dju
08-08-2007, 12:36
Някой може ли да ми каже нещо повече за синият Loop? :) Каква е цената на картата?Някой ползвал ли го е и доволни ли сте,ако да? :) Мерси предварително! :wink:

08-08-2007, 13:53
Struva okolo 7,8 leva ne moga da ti kaja sys sigurnust a za mesechna taksa i dr gluposti vij v saita loop. bg/page .php?p=BLUE%20LOOP bez intervalite

Loshotia
08-08-2007, 18:07
Мзаа...чувствам се прее*ана, че си взех преди време червения....ама знае ли човек какво ще пуснат тея обирджии от мтел :-k

Mu-ha-ha
08-10-2007, 23:26
Мзаа...чувствам се прее*ана, че си взех преди време червения....ама знае ли човек какво ще пуснат тея обирджии от мтел :-k

Ами да ти кажа че няма никакъв проблем сега да минеш на синия лууп примерно или на лууп 5

аз съм на лууп 5 и питах да ли мога да премина на синия казаха че може без проблеми само скючваш нов едногодишен договор ! Която година започва да тече от датата на сключване на новия договор ! Което си е много правилно според мен :)

StRanGe_tEdDy`bEaR
08-10-2007, 23:51
Мзаа...чувствам се прее*ана, че си взех преди време червения....ама знае ли човек какво ще пуснат тея обирджии от мтел :-k

Ами да ти кажа че няма никакъв проблем сега да минеш на синия лууп примерно или на лууп 5

аз съм на лууп 5 и питах да ли мога да премина на синия казаха че може без проблеми само скючваш нов едногодишен договор ! Която година започва да тече от датата на сключване на новия договор ! Което си е много правилно според мен :)
Наистина ли може..Супер.. Тъкмо и аз се чувствах прее*ана.. И дори като видя тая реклама ми се драйфа.. =P~ :smt005

meri88
08-11-2007, 12:05
Мзаа...чувствам се прее*ана, че си взех преди време червения....ама знае ли човек какво ще пуснат тея обирджии от мтел :-k

Ами да ти кажа че няма никакъв проблем сега да минеш на синия лууп примерно или на лууп 5

аз съм на лууп 5 и питах да ли мога да премина на синия казаха че може без проблеми само скючваш нов едногодишен договор ! Която година започва да тече от датата на сключване на новия договор ! Което си е много правилно според мен :)
Наистина ли може..Супер.. Тъкмо и аз се чувствах прее*ана.. И дори като видя тая реклама ми се драйфа.. =P~ :smt005



a izv se segq vidqh razlikata mejdu 4erveniq i siniq loop.I spored men 4erveniq si e na dalavera.Za6toto ima6 mese4na taksa ot 10 leva i 200 minuti v mrejata...a pri 4erveniq minimalnoto e 5 kinta i e s 500 minuti

http://loop.bg/page.php?p=BLUE%20LOOP

StRanGe_tEdDy`bEaR
08-11-2007, 14:23
Не е вярно.. ;) С 5 лева минутите в мрежата са 250.. ;)
А и аз не говоря с никой в Лууп, освен с бившето си.. ( не че тия 250 мин ни стигат :roll: )... А и по на далавера е синия, за мен лично.. Но зависи ти с кого говориш.. ;)

meri88
08-11-2007, 17:24
Не е вярно.. ;) С 5 лева минутите в мрежата са 250.. ;)
А и аз не говоря с никой в Лууп, освен с бившето си.. ( не че тия 250 мин ни стигат :roll: )... А и по на далавера е синия, за мен лично.. Но зависи ти с кого говориш.. ;)

em az sam na 4erveniq i ne sa mi 250 , a sa mi 500 minuti :mrgreen:
na men samo gadjeto mi i 2-3 priqteli sa v loop ina4e s mtel i mn s globul i smetkata mi ne minava 15 leva