PDA

View Full Version : Мъжете и превръзките



menta_loverka
08-08-2007, 11:51
Mnogo mi e 4udno kak she reagira nqkoe mom4e ako kakto obarva nqkoq super macka ili gadjeto si i hop popada na neinata prevruzka ta mom4eta molq vi spodelete kvo bihte napravili i bihte li kazali na priqtelite si

bebito0o
08-08-2007, 11:53
не съм момче ма кфо толкова тфа е нормално и човешко,може би няя му стане мноо приятно ма ще разбере..

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
08-08-2007, 11:55
не съм момче ма кфо толкова тфа е нормално и човешко,може би няя му стане мноо приятно ма ще разбере..

Ако е свестен ще разбере, ама ако не е...бери срам всички ще научат [-X

pitan4icata
08-08-2007, 12:04
q da 4uem mom4etat kakvo 6te kajat :roll: :roll: :roll:

senoritata
08-08-2007, 12:16
mqstoto na temata ne e tyk [-X

MeTheMost
08-08-2007, 12:22
xaxa 6te izbqga :-D :-D

bUmMbAmMTrEsS
08-08-2007, 13:14
Ми според мен тва си е нещо нормално и няма нищо смешно и срамно .. Особено ако момчето е гадже на момичето .. Аз лично винаги казвам на моя приятел кога съм в цикъл точно поради таая причина да не изпадаме в неудобни ситуации .. А и заради други работи ;) Няма нищо странно и срамно в едно момиче в цикъл .. Лично мое мнение ;)

sladkish_14
08-08-2007, 13:16
:D :D :D Амииии :oops: аз до сега говорих на моя приятел за превразките си обеснявах му как охаят :D :D :D ..А по въпроса немога да разбера какво толко има лошо..такава ние природата то вече мъжки има ти :D ..Няма нищо срамно особенно ако си вярвате ама май при вас не е така!В такъв случай :| Незнам ти сама предцени аз мисля че да ако е свестен-нищо иначе ако е някой тапак да знаеш че много хора ще научат за превразката ти.. :smt012 което не е срамно де

Stopman
08-08-2007, 13:17
еми да, какво като е превръзка , да не хапе я , да беше нещо ненормално ок като да попаднеш на "мъжки полов орган" ама не е :mrgreen: :smt016

MajeStic
08-08-2007, 13:18
Mnogo mi e 4udno kak she reagira nqkoe mom4e ako kakto obarva nqkoq super macka ili gadjeto si i hop popada na neinata prevruzka ta mom4eta molq vi spodelete kvo bihte napravili i bihte li kazali na priqtelite si

Първо на първо мацката не трябва да му дава да пипа там в такъв случай... по въпроса ти... различни момчета, различни реакции :idea:

thefreak
08-08-2007, 13:18
Mnogo mi e 4udno kak she reagira nqkoe mom4e ako kakto obarva nqkoq super macka ili gadjeto si i hop popada na neinata prevruzka ta mom4eta molq vi spodelete kvo bihte napravili i bihte li kazali na priqtelite si
Другия път ще те пита преди да бара там.
А какво той казва на приятелите си не те засяга, нооо това не очаквам да го разбереш.

08-08-2007, 13:35
Това си е нещо нормално и да попадна леко ще ми стане смешно заради ситуацията,но в никъкав случей няма да ми е толкова неприято,че чак да раздуя и на приятели...тва е голяма глупост...което момче направи така и каже на приятелите си ще е голям тапак а това ще покаже,че не държи въобще на момичето...

Yuna
08-08-2007, 13:37
Еми няма да му дам пък да ме пипа.. то има лесно..:) Приятеля ми винаги разбира като съм в цикъл.. и ме разбира( надявам се ) ии не ме пипа толкова..:)) Аа пък ако бяхме от скоро заедно.. и тръгваше да ми пуска ръчички по дупето просто щях да му ги бутна назад , да ги хвана така че да не може да шава с тях.. и щях да го налазя :D
Ей тва много им харесва на мъжете :}

Fallen Leaf
08-08-2007, 15:06
Ако самите вие се чувствате некомфортно да бъдете докосвани, когато сте неразположени - казвайте си бе. :)
Лично аз не бих реагирал бурно/погнусено/негативно, това са вашите тела и техните нормални процеси.

mir4ovski
08-08-2007, 15:20
abe kvo tolko tva si e savsem normalno kvo sha kaje tva 4e si v cikul ne te pravi po malko qka ili gotina gadgeto mi vinagi znae koga sam v cikul shtoto si kazvame vsi4ko taka trqbva a pak ako e svesten i si imate doverie nqma pri4ina da kazva na priqtelite si

-=LoVeR=-
08-08-2007, 15:51
Просто ще и кажа друг път да казва ако е неразположена за да няа кофти ситуации

mir4ovski
08-08-2007, 15:53
Просто ще и кажа друг път да казва ако е неразположена за да няа кофти ситуации
bravo tva be6e mn dobro saglasna sam s teb

08-08-2007, 16:03
Kva kofti situaciq e tva po to4no :) ne mislq 4e ima ne6to ujasno sramno ili grunsno. ako ti e tolkova kofti tamponite re6avat problema s pipaneto.

BeBsItO
08-08-2007, 18:22
moqt priqtel vinagi znae koga sam nerazpolojena, i nqma ni6to protiv..dori sam mu obqsnqvala nqkoi nbe6ta.... ne vijdam lo6o v tva :)

naMy4Ho_KoTe
08-08-2007, 18:37
На моят ако му се случи да се натъкне на превръзката ми (хипотетично, тъй като го предупреждавам), предполагам че ще каже "това значи ли че не мога да те близкам???", защото знае, че съм много срамежлива. :smt007

08-08-2007, 18:48
за да няма такива гнусни ситуации,аз си ползвам тампон и да ме пипа както и където си иска,самата мен ме е яко гнус да пипам превръзки,не ползвам от години,но ще е тъпо да го оставиш да те бара 9btw тампоните не правят и аромата на превръзката така че...)

marina star
08-08-2007, 18:58
ne mislq 4e edno momi4e bi dalo da q pipat otdolu ako e s prevrazka

KimBerLy1912
08-08-2007, 19:32
Ако самите вие се чувствате некомфортно да бъдете докосвани, когато сте неразположени - казвайте си бе. :)
Лично аз не бих реагирал бурно/погнусено/негативно, това са вашите тела и техните нормални процеси.
Батка,деее сички да мислеха като теб :smt007 Света щеше да е по-добро място :wink:
По темата-аз съм на тампони тъй че си ме бара :wink: Не знам що ама не му казвам кога съм в цикъл :smt018 Не знам...Някак си....Просто си измислям други причини заради които да няма секс и тфа е :smt016 Смятам тоя процес за личен...На мен самата ми се вижда гадно (почти някак гнусно) та затфа му го спестявам и на него :::

alkobalko
08-08-2007, 19:51
За мен това е нещо напълно нормално и момчето не би трябвало да се впечатли. Трябва да разбере момичето.

JuS7^YourS
08-08-2007, 19:57
е, все пак, на никое момиче няма да му е приятно да му усетят превръзката и едва ли би позволило обарването да стигне чак до долу. Но ако го прави гаджето ти, то едва ли би се учудило много, нали знае кога трябва да си в цикъл.

dinkisa
08-08-2007, 20:01
к ебръкнем по нея -колко муе ..

briana
08-08-2007, 20:24
4е какво толкова,нормално е.

SuN4o_F
08-08-2007, 23:16
На моят ако му се случи да се натъкне на превръзката ми (хипотетично, тъй като го предупреждавам), предполагам че ще каже "това значи ли че не мога да те близкам???", защото знае, че съм много срамежлива. :smt007
и при мен ще е нещо подобно

[m!s$_k@pr!$]
08-08-2007, 23:26
ЧЕ И СЦЕПИМ ПРЕВРЪЗКАТА С КУРО И ПАК ЧЕ Я СКИНЕМ ОТ ЕБЕНИЕ НОО МРАЗИМ РАЗНИ МАСТИИ ЧЕ МИ ОДИ С ПРЕВРЪЗКА ПРЕЗ ПРЕВРЪЗКАТА ЧЕ Я ПРОНИЖЕМ ЩОТ МИ Е НОО ЗДРАВ ХУЯ
off toq ebasi mneniqta deto dava, mnoo ma drazni 4estno...

buba01
08-11-2007, 23:44
mi mn pyti mi se e slu4valo priqtelq mi da mi ma4ka dupeto dakoto znae 4e sam v cikal i qvno ne mu e pravilo golqmo vpe4atlenie... :)

Атанас
08-12-2007, 01:42
Случи ми се веднъж докато опипвах едно момиче ми каза,,не бараи там в цикъл съм" дали ме е излъгала за да не пипам не знам но не казах на никой от приятелите си защото най-много да ми се изсмеят :P

† “~ALpHa d0g~” †
08-12-2007, 07:09
Ми според мен тва си е нещо нормално и няма нищо смешно и срамно .. Особено ако момчето е гадже на момичето .. Аз лично винаги казвам на моя приятел кога съм в цикъл точно поради таая причина да не изпадаме в неудобни ситуации .. А и заради други работи ;) Няма нищо странно и срамно в едно момиче в цикъл .. Лично мое мнение ;)

Т04н0 така =D> И аз винаги му казвам, за да няма нед0разумения :wink:

crs
08-12-2007, 07:13
Ми според мен тва си е нещо нормално и няма нищо смешно и срамно .. Особено ако момчето е гадже на момичето .. Аз лично винаги казвам на моя приятел кога съм в цикъл точно поради таая причина да не изпадаме в неудобни ситуации .. А и заради други работи ;) Няма нищо странно и срамно в едно момиче в цикъл .. Лично мое мнение ;)

Т04н0 така =D> И аз винаги му казвам, за да няма нед0разумения :wink:

Да така е :wink: