PDA

View Full Version : Какво става с любовта



siXt_senSe
08-08-2007, 12:05
Май нещо ме е обхванала депресията, а и си помислих че отдавна не съм посещавала форумчето, та реших да споделя типично депресиращи любовни мисли.Дано не ви отегча...е ако все пак е така ще си взема поука да не дрънкам повече любовни историйки :-({|=
Абе замислих се :smt017 колко готино беше някога като срещнах гаджето си, как нямаше скандали и как искрено ранех сълзи при всяко негово заминаване за по месец.А само да чуех някоя баладка винаги се свързваше първо с него...абе сещате се и сърчица по тетрадките и звездички....все едно е минала цяла вечност от тогава, а всъщност 2-3 години( :shock: не че е малко време де).Ама сега като че ли....не е така.Ми пука ми за него,ама чак толкова колкото беше преди....мнеее.Жал ми е,защото като че ли цялата искреност на връзката се стопи и сега всеки дебне другия и го подозира за какво ли не.Обичам го все още ама какво стана с искрената радост при всяка среща???Какво става с любовта??
Айде стига, че станах банална :smt018 :smt012 :wink:

Dead`Paladin
08-08-2007, 12:10
za sujalenie si prava ti q temi veche zapochvat da stavat banalni...no karai za teb she ima kompromis :lol: inache po temata mislq ,che prosto vi e doshlo vremeto da se radelite.....se pak lubofta e kato cvetqtq.. :smt007 ....rajdat se umirat i se rajdat novi... :smt007

GaNgStAz
08-08-2007, 12:24
Чувствата ти малко по малко почват да угасват, или на мен така ми се струва ?

ferendzia
08-08-2007, 12:36
mnogo e kofty no horata se promenqt..i ako vryzkata vi ne uspee da se promeni s vas..to tq 6te se razpadne..kogato si govorim za dylgi vryzki vinagi q ima taq opasnost sled vreme tiq 2-ma 4oveka da ne sa sy6tite i ni6to da ne gi svyrzva..
ta bih te posyvetvala da si pomisli6 kakvo o6te te dyrpa kym tozi 4ovek??Kato izklu4im tiq 2-3 godini i 4oveka koito e bil ima li vse o6te ne6ti4ko koeto da te kara da go obujava6?!ako da to prosto si zabravila da se radva6 na tva koeto ima6 i trq nqkoi da ti pripomni...ako ne prosto taq vryzka e nqkak bezli4na :?

sasha_90
08-08-2007, 12:38
Вярно е,няма вечни неща.

Dead`Paladin
08-08-2007, 12:38
Vremeto si minava horata se promenqt....

immortal_kiss
08-08-2007, 15:25
Абе замислих се :smt017 колко готино беше някога като срещнах гаджето си, как нямаше скандали и как искрено ранех сълзи при всяко негово заминаване за по месец.А само да чуех някоя баладка винаги се свързваше първо с него...абе сещате се и сърчица по тетрадките и звездички....все едно е минала цяла вечност от тогава, а всъщност 2-3 години( :shock: не че е малко време де).Ама сега като че ли....не е така.Ми пука ми за него,ама чак толкова колкото беше преди....мнеее.Жал ми е,защото като че ли цялата искреност на връзката се стопи и сега всеки дебне другия и го подозира за какво ли не.Обичам го все още ама какво стана с искрената радост при всяка среща???Какво става с любовта??

Разбирам те напълно... В момента и при мен са същите чуства... И най-лошото е, че знам че никога няма да е както беше в началото... Просто с времето хората наисина се променят...

koalka
08-08-2007, 15:33
Просто нещата явно са се променили.И явно вие просто не сте могли да я опазите(любовта), както трябва, защото сигурно има хора, които се чувстват така, както и в началото, а са заедно от толкова време.Според теб има ли смисъл да прекъснеш вашата връзка?Не ти го казвам, защото аз мисля така, а защото е най-добре ти да си отговориш на този въпрос.

siXt_senSe
08-08-2007, 15:50
Там е работата милички,аз не искам да прекъсвам нищо,поне за сега.Чувствам се сигурна и закриляна,но...понякога ми липсва страстта дето беше в началото.Знам че всичко звучи объркано,ама аз цялата съм си една бъркотия #-o така че....(Еххх, стана цял материал за поп фолк песен.Да не вземе сега някой да избива пари на мой гръб и моята болка :wink: )
Сега сериозно,благодаря ви за отговорите,ще чакам още мнения :roll:

kAdrOkoSkA
08-08-2007, 16:06
Преди няколко вечери стоях на терасата с момче, на което явно държа, и той ми каза, че нямало любов, а всичко е задоволяване на някакви потребности... Може би е прав в известен смисъл...
Аз мисля, че вашата любов си я има, но просто с течение на времето преминава в друга форма! Спокойно - не е изчезнала! :smt058

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-08-2007, 19:49
ах....започвам да се чудя... времето убива ли любовта?! :roll: или може би вашата любов не е била достатъчно силна #-o

`Death`Whore``
08-08-2007, 19:54
Много хора правят грешката да се примиряват само с обичането и да приемат, че няма как да има любов в една дългогодишна връзка. Не я прави и ти...не го приемай като даденост - например не му спестявай милите думи или пошляпването по дупето, когато се преоблича.

LO6IQ
08-08-2007, 20:18
Не съм го изпитал немога да ти отговоря .