PDA

View Full Version : Правя много секс



Сексуален маняк
08-08-2007, 13:53
Здравейте имам проблем който мисля че се отразява и на приятелката ми.
Много обичам секса или по точно да свършвам ако зависеше от мен щях да го правя по 5-6 пъти всеки ден, въпроса е че с приятелката ми не сме на една вълна и на нея и стига секс 1 път на 1-2-5 дена т.е. през това време аз бия чикии като за световно :-k идеята е как да накар приятелката ми да правим секс по често, никога не поема инициативата тя единствено когато не сме го правили 1-2 седмици чак тогава вика айде да правим иначе мълчи, говорили сме на темата но няма решение, не ми изневерява просото се нуждае от по малко чукане а аз не съм така аз искам да чукам мнгоо.Какво да правя #-o ](*,)

MajeStic
08-08-2007, 13:57
Ако се беше регистрирал съм сигурен, че щеше да получиш много лични съобщения от момичета :D

Stopman
08-08-2007, 14:10
е пък да е малка и да не и се е приискало още не ми се вярва.Ква е тая жена дето си я набарал нз :mrgreen: . мойта като се видим иии не издържа и сек, направо ми се нахвърля...... как да не се похваля :mrgreen:

rame
08-08-2007, 14:14
Може да не иска тя да поема инициативата..като толкова ти се иска предлагай и ти по-често,защото от темата не разбрах,че ти отказва,а просто че ни ти предлага тя :lol:

summer_night_lady
08-08-2007, 14:19
Според мен проблема е в тва че тя може би си мисли че си с нея само заради чукането :? нз какво е положението но се опитай да и покажеш че можеш известно време и без секс ще ти е трудно но според мен усилията ще си струват :}}}}

Сексуален маняк
08-08-2007, 14:19
ако настоявам правим въпроса е че искам и тя да поема инициативата иначе чуствам че все едно го прави само защото аз искам и ми става гадно пък и рядко свършва с мен, всмисъл не маструбира тр.е. прави го само защото аз искам и казва обичам те затова гфо правим но защо не свърпва просто защото едно свършване за 1 месец и е достатъчно това ми го е казвала много пъти :-k заедно сме от 2 години и малко

Сексуален маняк
08-08-2007, 14:22
Според мен проблема е в тва че тя може би си мисли че си с нея само заради чукането :? нз какво е положението но се опитай да и покажеш че можеш известно време и без секс ще ти е трудно но според мен усилията ще си струват :}}}}

Това вече съм го правил но без секс издържам много малко 1-2 седмици най много и след това подивявам дори и чикиите не оправят положението просто трябва да чукам, не съм с нея за секса много я обичам

Stopman
08-08-2007, 14:22
ако настоявам правим въпроса е че искам и тя да поема инициативата иначе чуствам че все едно го прави само защото аз искам и ми става гадно пък и рядко свършва с мен, всмисъл не маструбира тр.е. прави го само защото аз искам и казва обичам те затова гфо правим но защо не свърпва просто защото едно свършване за 1 месец и е достатъчно това ми го е казвала много пъти :-k заедно сме от 2 години и малко


:shock: :shock: :shock: аммм на колко години сте между другото. 1 път на месец и стигало ? :shock: оок значи все пак тя няма нужда от секс. това за сефте го чувам :shock:

Сексуален маняк
08-08-2007, 14:29
аз съм на 26 тя на 24

sasha_90
08-08-2007, 14:33
Щом е на 24 едва ли можеш да я принудиш.Ако не иска остави я-ще го правите по 1 път на незнам колко време.

summer_night_lady
08-08-2007, 14:34
еми ходите от две години... мм преди постоянно ли сте правили секс защото ако е така може да се е отегчила от това нз защо не пробвате нещо ново заведи я на някое романтично място или направи вечеря на свещи покажи и колко мн държиш на нея и ти е мн хубаво когато двамата правите секс и искаш това да става по често :}}}

free_spirit
08-08-2007, 15:10
хм- като се замисля преди с приятеля ми (ходим от 3 години)правехме секс по 3 пъти на ден :lol: така де-образно казано,а на последък се оплаква че не поемам инициативата ,тогава пък се оплакваше че съм едва ли не нимфоманка и не можел да ми смогне-не мога да разбера какво точно искате? та аз в момента за тва не поемам инициативата-за да не мрънка че съм го изтощила-поговори с твойта мацка и виж как стоят нещата при нея-може и да и е омръзнало едно и също момче...все пак к'вото и да си говорим 2 години са си много време-хората понякога охладняват сексуално един към друг...а може да е просто някакъв психологичен период ,който си изживява...абе жени...ходи ги разбери... 8)

kAdrOkoSkA
08-08-2007, 15:19
Следващия пък когато правите секс, направи така, че да се пристрасти и тя. Побъркай я!

bebito0o
08-08-2007, 17:57
е пък да е малка и да не и се е приискало още не ми се вярва.Ква е тая жена дето си я набарал нз :mrgreen: . мойта като се видим иии не издържа и сек, направо ми се нахвърля...... как да не се похваля :mrgreen:

тфа сеедно моя го е писал :smt005 :mrgreen: :mrgreen:
потемата:предразположи я

DarkPrincess
08-08-2007, 18:58
Мда и аз съм така. Много си обичам гаджето обаче един-два пъти на седмица ми стига, а той иска едва ли не постоянно да сме в леглото. А пък не сме толкова отдавна заедно - няма и година. Просто съм си такава. Може би и твоята приятелка да е така. А може и да е имала някакво травматично сексуално преживяване преди. Говорете- тва е изхода.

Guest```
08-08-2007, 19:37
Батееее.. до преди няколко седмици бях в подобна ситуация :(
Пусках и тема преди.. от начало след като почнахме да правим секс правехме дори по 3 пъти на ден :( после.. стана по 1 път на седмица.. до 1 път на месец , че даже имаше и един период от 4 месеца без нищо свързано със секса :(
Тя не обичаше да се самозадоволява... (Сами си се учехме.. и не мисля че това е бил проблема.. то вероятно и аз съм нескопосан ама... :( )
Ходихме 2 god и половина.. и накрая.. тя се заби с най добрия ми приятел :(
И в момента.. незнам какво да правя.. лесно ми е да им тегля шута и на двамата.. ама него поне искам да си го запазя :(
Аааа съжалявам за отклонението... ами аз какво напървих ;( просто накрая се примирих.. и вече няма гаджета.. няма секс няма притеснения и чудесии :(
Просто се примиряваш или си намираш др гадже :( гадно е.. ама.. не знам какво друго може да се направи.. Дано някои измисли нещо да ти помогне и на теб пък и на други които имат подобен проблем (назависимо дали са М или Ф )

Guderian
08-08-2007, 22:32
Здравейте имам проблем който мисля че се отразява и на приятелката ми.
Много обичам секса или по точно да свършвам ако зависеше от мен щях да го правя по 5-6 пъти всеки ден, въпроса е че с приятелката ми не сме на една вълна и на нея и стига секс 1 път на 1-2-5 дена т.е. през това време аз бия чикии като за световно :-k идеята е как да накар приятелката ми да правим секс по често, никога не поема инициативата тя единствено когато не сме го правили 1-2 седмици чак тогава вика айде да правим иначе мълчи, говорили сме на темата но няма решение, не ми изневерява просото се нуждае от по малко чукане а аз не съм така аз искам да чукам мнгоо.Какво да правя #-o ](*,)Ама красавица ли е :D

hahavteen
08-08-2007, 23:47
Az ne razbiram za6to se pritesniava6 kato vinagi ti poema6 iniciativata.6tom priatelkata ti ne otkazva zna4i i e hybavo i e gotova da ti dostavi tova ydovolstvie no prosto samata tia niama tolkova goliama nyjda.Pri nas po4ti vinagi toi e iniciatora prosto za6toto toi iska 3-4 puti na den puk men 4 v sedmicata sa mi dostatu4ni.Toi tova go znae i prosto se e primiril 4e ako jelae pove4e ot mene triabva da si go poiska sam. :roll:

bloodranger
08-09-2007, 00:49
аз съм на 26 тя на 24
lele patologi4en slu4ai
tctc sipi i ne6to v kafeto :smt005
P.S.ako pitat ot policiqta ne sam go kazal az

iveto89
08-09-2007, 05:24
offf situaciqta vi e mn delikatna,vie ve4e se i zreli hora,hodite ot 2 godini..tova e i predimstvo,za6toto bi trqbvalo da q 4uvstva6 prekaleno blizka...koeto ozna4ava 4e ako subere6 sili moje6 da pogovri6 za tova s neq,kakto v momenta pravi6 s nas.vse pak vsi4ko e v komunikaciqta.neizkazani ne6ta ne trqbva da ima mejdu dvama du6i

08-09-2007, 05:50
вземи си испанска муха и сипвай всеки ден в там каквото пие, след месец ще и се молиш за почивка