PDA

View Full Version : Да му призная ли че го обичам??



08-08-2007, 14:47
iskam da mi dadete mnenie 6oto ve4e 6e poludeq :cry: :cry: :cry: :cry: ot 6 godini obi4am edno mom4e(S.) i absolutno vsi4ki go znaqt tova.Predi nqkolko sedmici edin fr mi kaza 4e S. e tragnal s nai-dobrata mi fr(mn qka fr nali|-() i men mi stana mn kofti po celi no6ti samo pla4a i nemoga da spra :cry: :cry: :cry: vsi4ki me savetvat da mu kaja kakvo 4uvtvam,no nqmam smelost vse ne6to me spira,imam 4uvtvoto 4e 6te mi se izsmee v liceto :cry: :cry: :cry :,pak i negoviqt nai-dobar fr me xaresva,a ne iskam da naranq i nego,no tvarde mn obi4am(S.).Da mu priznaq li 4e go obi4am???plssss daite mi savet :cry: :cry: :cry: :cry:

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилникa!

MajeStic
08-08-2007, 14:51
Разбира се, че трябва да му признаеш :) Все някога трябва да го направиш, защото после ще се чудиш какво ли е щяло да стане, ако го беше направила. Успех:)

acidburn1
08-08-2007, 14:53
Разбира се, че трябва да му признаеш :) Все някога трябва да го направиш, защото после ще се чудиш какво ли е щяло да стане, ако го беше направила. Успех:)


=D> =D> =D> Кажи му го ;) не се бави , достатъчно си закъсняла :)

KiFy
08-08-2007, 15:07
Мда... кажи му - и аз съм на това мнение. Пък и нищо не губиш (освен малко достойнство, ако тои не си заслужава и ти се изсмее, но бързо ще ти мине. Помисли си че не те заслужава,ако се отнесе така с теб, след като му разкриеш какво чувсташ... е хайде успех и от мен и бъди по смела.. нали знаеш - има много риба в морето. :wink:

08-08-2007, 15:09
i kfo kato ti e fr nqa li pravo da trygne s nego mi moje pyk i tq da go haresva i da si kazva6e sy6toto ako toi be6e trygnal s teb

KiFy
08-08-2007, 15:16
Ама приятелката й не й е казала дали го харесва или пък че ходят.. аз така разбрах поне де, че авторката е научила от друг човек, че най- добрата й фр ходи с момчето, което тя харесва :roll: ...

happy_cute
08-08-2007, 16:53
Абе да му каже пък той ако й каже,че си я харесва най-добрата й приятелка да си живеят щастливо...да му каже какво толкова лошо може да стане..най-много да й признае,че й той я обича!

hoseto_
08-08-2007, 17:55
до сега си мълчала и какъв е резултата: ревеш. ми кажи му. какво имаш да губиш въпреки че ще е гадно за приятелката ти и вероятно можеш да я изгубиш като такава. може би по добре е да изчакаш да(ако) се раделят

koalka
08-08-2007, 17:57
И моя съвет е да му кажеш, поне да ти олекне, а не да го криеш цели 6 години. :shock: Не знам как си могла да издържиш без да си му казала...
Той явно харесва друга и мисля, че е време да го забравиш. :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-08-2007, 20:05
кажи му разбира се!ако не му кажеш няма ли да те гложди нещо върте и да се чудиш какво ли е щяло да стане... :-s

LO6IQ
08-08-2007, 20:10
Признай му докато е време .
И аз от първи до шести клас харесвах една съученичка . Доста хора занеха но мен ме беше срам , дори да разговарям с нея . И какво .. преместих се в ново училище , после в още едно иии.. всичко се срути.
ТАКА ,ЧЕ СЕГА МУ Е ВРЕМЕТО !

alkobalko
08-08-2007, 20:14
Поговори с него и му признай. Няма да загубиш нищо, а и ще разбереш има ли смисъл да продължаваш да подхранваш чувствата. А това за приятелката ти- ако е знаела, че го обичаш толкова много време и ти е истинска приятелка никога не би постъпила така.