PDA

View Full Version : Много странна ситуация Help



pritesnenata
08-08-2007, 15:43
Здавейте.Значи ситуацията е следната преди около месец пих Ригевидон,но не с цел предпазване от бременност,а за да ми закъснее цикъла така и стана.Но ги пих доста продължиелно време а трябваше по-малко.Та след това ми дойде обаче цикълът ми продължи около седмица и беше по-необилен,а по принцип ми е 4-5 дни.Значи имам си приятел но до сега не сме правили секс а само френска.Една седмица след като ми свърши цикълът ми прокарви едно такова ама за 1 ден и след около 2 седмици тоест преди няколко дни пак така.Въпроса ми е възможно ли е това да е от хапчетата защото четох че при употреба на противозачатъчни може да се появи някакво зацапване,възможно ли е това да е то?А няма как да съм бременна защото секс не сме правили,бъркал ми е с пръст ама преди тва не се е пипал че да има нещо а и нали сперматозоидите умират в др среда бързо? :-k

mir4ovski
08-08-2007, 15:49
na opakovkata na vaprosnoto hap4e pi6e 4e moje da ti se4 razstroi cikala men mi se e slu4valo podobno ne6to ama sas spe6no hap4e taka 4e spokoino nqma6 povod za trevoga :D :D :D

MeTheMost
08-08-2007, 16:00
Ot hap4etata e! :wink:

DIVINE_TIME
08-08-2007, 19:50
Няма никаква вероятност да си бременна,щом не си правила секс! Причината е в хапчетата.

alkobalko
08-08-2007, 19:53
Щом няма начин да си бременна, значи е от хапчетата. Най-добре отиди на лекар.