PDA

View Full Version : Бившия или стар с1ученик които е хлътнал по мен??



sweet_mimss
08-08-2007, 16:32
Zdraveite na vsi4ki teens!Iskam da vi pitam ako imate situaciq kato tazi kak bihte reagirali:Az sym momi4e na 19 v momenta fevruari i mart bah s poslednoto si gadje ot togava o6te go obi4am makar 4e az go zarqzah...v momenta edin biv6 sau4enik me svalq dosta vidimo pred vsi4ki .. i nastooqtelno si dokazva 4uvstvata bqhme ot 2-ri do 7-mi klas s nego zaedno posle zaminah da u4a v drug grad ..5godini po-kysno demek minalata sedmica se vidqhme i toi hlutna.Ne go krie6e ima6e koncertite tezi na Slavi i toi dodie v Vraca zaradi men i uj po pretext za koncerta ..kakvo da napravq kato imam mn silni 4uvstva kum biv6iq mi,a mi stava gadno i kato go gledam?Biv6iq i az sega sme v razli4ni gradove klikame si no mislq 4e e nevuzmojno da sme zaedno osven ako ne se uztanovim v edin grad .. toi mi go napomnq dosta tova i tvyrdi 4e dori da ima malko vreme deto moje da sme zaedno s novoto mom4e -tova za nego bil bilo idealnoto v jivota mu .. predi koncerta .. vse i si prizna absoliytno vs 4uvstva sledovatelno 4aka6e i az da otvyrna oba4e neuspqh .. oburkana sym iskam da znam va6eto mnenie po vyprosa ?Blagodarq vi za vnimanieto i 4eteneto na temata ...

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

-=LoVeR=-
08-08-2007, 16:41
Да ти кажа и аз имам един подобен проблем.Зарязах бившата заради друго момиче което много си обичам, но е от друг град и аз ходя там когато мога.Та бившата ми приятелка все още си има чувства към мене и ми го казва че още ме обичала и искала да бъде с мен, но аз не искам да тръгна с нея защото ако отново тръгна с нея един вид ще е само докато успея да се преместя при тва момиче заради което я зарязах и ще е супер голямо използване и после не ми се ще да мисля колко гадно ще и е...
Та конкретно по твоя случей..ако обичаш бившия си и искаш да си отново с него направи всичко възможно отново да сте заедно ако той отново иска да е с теб.Иначе няма смисъл да тръгваш с това момче, което сега е забило по тебе,защото той си има чувства и квито и да ти ги говори като го зарежеш по-късно ще му е тъпо.Ама има и друг вариянт ако на тоя му е само за ебането и не му пука след като го зарежеш ..Но внимавай ако бившия ти има още чувства към тебе да не ги потъпче понеже да види че си го забравила или нещо такова и колкото и да го обичаш да нямате възможноста отново да сте заедно

happy_cute
08-08-2007, 16:44
Зависи..ако имаш чувства към новия - грабвай го!Но ако се колебаеш и само за бившия мислиш...може би ти трябва малко време,за да го забравиш.Но не тръгвай със стария съученик само за бройката,защото ще ти стане още по-гадно.Все пак сега започва истинският ти живот,не си вече дете и скоро няма и да си и тиинейджър.Затова спри и помисли за чувствата,които изпитваш към двамата,но не прави и нищо лудо,защото от това може да зависи целият ти живот =)

Vicky+Ricky =)

sweet_mimss
08-08-2007, 16:58
imeno 4e az nemoga da izpitvam drugo osven priqtelstvo kym biv6iq si sy4enik a toi naistina ima 4uvstva ...znam kak se durji mom4e koeto e hlutnalo do nz kyde ... ot tezi e .I kakto kazvate obi4am si o6te biv6iq iskam si go i nz dali bi stanalo ne6to no se kolebaeh da trugna s novoto mom4e bez da imam 4ustva kum nego koeto e glupavo no znam 4e bi se radval .. da se vidi s men pone za sedmica koeto ne zna4i 4e 6te e samo za sex-a 6toto znae 4e nqma da mine .. eto tova e 4e nezikam da go luja a neiskam i da go gledam taka ..

happy_cute
08-08-2007, 17:02
Тогава и дума да не става да тръгваш с него...потърси начин сега ваканцията да се видите с бившия...ако и той има чувства към теб да знаете,че още сте си заедно и да се виждаде от време на време...пък ако срешнеш друг,който обичаш по-силно ще тръгнеш с него. =)

Vicky + Ricky =)

sweet_mimss
08-08-2007, 17:36
Blagodarq ne bqh sigurna :} no ve4e sym .. po-dobre fr otkolkoto nikakvi pri tolko godini zaedno ... :P bye bye

happy_cute
08-08-2007, 17:47
Радвам се,че съм ти помогнал чао чао и дано всичко се нареди =) после можеш да напишеш какво е станало

ZaHaRcHe
08-08-2007, 17:52
Послушай Сърцето си то никога не греши

sasha_90
08-08-2007, 18:57
От личен опит знам,че не бива да тръгваш с 1 а да обичаш друг.Това ще те посъветвам и теб.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-08-2007, 20:00
Blagodarq ne bqh sigurna :} no ve4e sym .. po-dobre fr otkolkoto nikakvi pri tolko godini zaedno ... :P bye bye

е след като си сигурна не виждам смисъл темата да бъде продължавана :)