PDA

View Full Version : Въпрос за херцата.



08-08-2007, 17:35
koga pri narkomanite se poqvqva tepereneto / nevasmojnost za kontroliraneto na racete/ pri abscilqnsiq ili sled upotrebata na narkotici

SunnyG
08-08-2007, 22:19
Тва "abscilqnsiq" май трвбва да е абстиненция...та при нея се появява треперенето...

oTPoBHa
08-09-2007, 18:22
abscilqnsiq
:lol: :lol: :lol:
:smt005
Сори...Не се сдържах...
А то при абстиненция не се разтреперват само ръцете...То настава ебаси тресенето...Цялосто такова...
Неква хипер гадната гледка е...
верно? ама ти да не си виждала :lol: :lol:

theEXPLOITED
08-09-2007, 20:59
Както и да го погледнеш,беше ебати ташака...
Седя си аз на пейката във 2ро районно, закопчана за тръбата и кротичко си чакам 24ката да изтече, и някво едната кука отключва вратата на килийката, дърпа за ръката оттам някакъв младеж и го избутва на пейката до мен, а той такъв се тресе(именно за което говорим) и куката го закопчава и си стои и го гледа...
И младежа се тресе известно време, даже пяна пусна...
И оттам куката му подава вода, той пи... Почна да диша тежко...Диша,диша...И като му мина такъв ми подава ръка и разправя "Аз съм Мартин,приятно ми е, ти си мацката с козчето,нали?" ...
:smt005
Некво супер грубото... :lol:
Смисъл...То е едно такова смешно...И не чак толкова...Траги-комично.. :roll:

ПО-ТОЧНО Е ТРАГИЧНО АМА щОМ КАЗВАШ ЧЕ Е КОМИЧНО ОК

nymphetamine108
08-10-2007, 07:04
Както и да го погледнеш,беше ебати ташака...
Седя си аз на пейката във 2ро районно, закопчана за тръбата и кротичко си чакам 24ката да изтече, и някво едната кука отключва вратата на килийката, дърпа за ръката оттам някакъв младеж и го избутва на пейката до мен, а той такъв се тресе(именно за което говорим) и куката го закопчава и си стои и го гледа...
И младежа се тресе известно време, даже пяна пусна...
И оттам куката му подава вода, той пи... Почна да диша тежко...Диша,диша...И като му мина такъв ми подава ръка и разправя "Аз съм Мартин,приятно ми е, ти си мацката с козчето,нали?" ...
:smt005
Некво супер грубото... :lol:
Смисъл...То е едно такова смешно...И не чак толкова...Траги-комично.. :roll:

ПО-ТОЧНО Е ТРАГИЧНО АМА щОМ КАЗВАШ ЧЕ Е КОМИЧНО ОК
Абе не моеш да отречеш, че има някфа ебаси иронията. Макар че сигурно не е яко като усещане, ама отстрани... :lol: