PDA

View Full Version : Как да постъпя



ZaHaRcHe
08-08-2007, 17:36
Здравейте , искам да ви разкажа моято история и ако мойе д ами дадете съвет..Начи с едно момче ходихме девет месеца отначало всичко беше прекрасно голяма любов голямо нещо , но изведнъж той започна работа не се виждахме толкова често започнаха караниците и недоверието един към друг.. Пазбрах че той се отчужди от мен и накрая преди да заниме за испания ми каза че късаме..Аз не можах да го понеса..Каза че като се жърне мови и да поговорим и да сме заедно..Аз му повярвах когато ми пишеше от Испания аз му казвах че го обичам и че му пращах целувки но тои само се усмихваше..После му казах да ми каже истината и дали наистена смята да се съуберем и тои ми отг. че не иска да сме заедно като гаджете а само приятели после срещтнах едно момче симпатично иска да сме заедно и аз таман да се съглася и бижшия ми ми каза че е размислил и че все още ме обича и че иска да сме заедно аз мн го обичам и искам да съм снего но не искам да нараня и другото момче ..
Какво да правя кажете ми :smt010 :smt010

mechtaq_za_teb
08-08-2007, 17:42
Bydi s tozi,s koito iskash!Prosto poslushai syrceto si.

08-08-2007, 17:42
Как така се размисля и решава, че те обича. Или те обича или не, няма днес - да, утре - не. Той знаеше ли, че има друг "мъж на хоризонта" като ти каза, че те обича?

LO6IQ
08-08-2007, 17:46
Сега се забавлявай с ,, новото момче " , а като се върне бившото ти гадже отиди при него .
П.П. К'вот искаш прави ! :-D

happy_cute
08-08-2007, 17:46
Той е в Испания,а онзи симпатичния е в БГ ами залъгвай бившия че си с него и си пишете,но си бъде със сладкия в България =)

koalka
08-08-2007, 18:01
Не позволявай на бившия да те разиграва, както си иска.Забрави го!Не стига, че той е искал да скъсате, а сега...какво прави?За какво сте скъсали, каква е причината, липса на чувства ли?Много малко време е минало, за да сте осъзнали грешките, които сте правили един към друг, за да няма повече издънки.
Бъди с новото момче, но моя съвет е да бъдеш с него, ако наистина го харесваш, а не, за да забравиш бившия.Не мисли само за себе си в тази ситуация.

sasha_90
08-08-2007, 19:45
Струва ми се че твоя бивш си играе с теб..

`Death`Whore``
08-08-2007, 19:49
От личен опит ти казвам - не се връщай при бившия.

mir4ovski
08-08-2007, 19:54
mi biv6iq mi se stryva nere6itelen dokato se varne moje pak da razmisli zatva kaji my 4e si ostavate samo priqteli i badi s toq sladkiq ot bg.biv6iq ne si zaslujava...yspeh :)

ZaHaRcHe
08-08-2007, 20:01
Много ви благодаря за съветите бяха ми от полза :D

alkobalko
08-08-2007, 20:42
И аз да си кажа, не се връщай при бившия. Няма смисъл да си с човек, който не знае какво иска и само те разиграва.

Dead`Paladin
08-08-2007, 20:47
po temata mislq che bivshiq ne ti trqbva....
no men ako pitash pravi si kfoto iskash i ne se pritesnqvai che moje da precakash nqkoi nego ili drugiq....jivota e jestok s nas....nqma zashto ti da si dobra...pravish taka che da ti e kef na teb drugite da se spasqvat.... :smt011