PDA

View Full Version : Какво да правя ;((((



lunnoto_momi4e
08-08-2007, 18:06
През април ходех с едно момче.Много се обичахме,обаче той направи една простотия и аз го зарязах.След 1-2 дена ми звъня,казваше ми че ме обича,обаче аз"Не,та не".Преди 1-2 седмици тръгнах с друго момче(после разбрах че са 2ри братовчеди).Всичко вървеше супер,но днеска ми каза че имал други проблеми и е било по-добре да скъсаме.Мен ми стана хипер гадно,защото аз много го обичам.Преди няколко дена П.(момчето,с което ходих през април) започна да ми прави намеци и иска пак да тръгнем.Обаче аз,нали много ми знае главата не исках,защото още обичах братовчед му.Сега като скъсах с братовчед му,незнам дали да тръгна с П.Той твърди че още ме обича и аз му вярвам,обаче незнам какво да правя.Кажете според вас как ще е по-правилно да постъпя?

marjesa
08-08-2007, 18:10
еми мнооо кофти ситуация .... аз лично бих те посъветвала да не се връщаш в миналото намери си друг щото става гадно и на П. заради това , че си тръгнала с браточед му а и на другото момче , че веднага след раздялата си потърсила друг.. [-X но ти си решаваш

LO6IQ
08-08-2007, 18:36
Обичах тоз , обичах онзи - я порасни бе !
Намерси си някакъв друг и това е . бляяяяя

sasha_90
08-08-2007, 18:37
Не мисля,че ще е добре да тръгваш с П.,тей като имаш чувства към братовчед му.А от друга страна съм на мнение,че не бива да тръгваш с някого повторно.Каквото е било ,било,не може да се промени.

lunnoto_momi4e
08-08-2007, 18:39
Много мерси за отговорите...

Anarion
08-08-2007, 18:40
Kогато разбереш дали все още имаш чувства към П., сама ще разбереш как да постъпиш :)

koalka
08-08-2007, 18:53
Направи, както ти сметнеш за добре, а не както ти кажат хоря, които не познаваш.Все пак това е твоят живот. :wink:
И все пак според мен братовчед му е скъсал с теб заради него, не знам, така мисля.

bloodranger
08-08-2007, 18:55
Обичах тоз , обичах онзи - я порасни бе !
Намерси си някакъв друг и това е . бляяяяя
drugiq sigurno 6e e brata na P. :rofl:

happy_cute
08-08-2007, 20:02
За да ти отговоря кажи каква простотия е направил П.,за да го зарежеш?

muhlqsal_4orap
08-08-2007, 20:06
Обичах тоз , обичах онзи - я порасни бе !
Намерси си някакъв друг и това е . бляяяяя
drugiq sigurno 6e e brata na P. :rofl:
Да, или някоя от другите самоличности в неговото тяло и ще трябва да се бие със себе си за любимото момиче...

alkobalko
08-08-2007, 20:21
Постъпи, както смяташ за най-добре. Според мен обаче не трябва да се занимаваш с нито един от двамата.

Dead`Paladin
08-08-2007, 20:29
Обичах тоз , обичах онзи - я порасни бе !
Намерси си някакъв друг и това е . бляяяяя


:smt017 podkrepqm......


btw...ti do drugata godina she se chudish koi ostana det ne si zaobichala.... :lol: