PDA

View Full Version : Дайте идеи как да му разбия живота след като тръгнем на даск



Koq s1m az?
08-08-2007, 19:33
Може би повечето от вас ще ме с1дят,но това сега е без значение....
Преди 3 месеца,бях толкова щастлива-всичко беше прекрасно...
Той беше моята мечта,той бе всичко за мен.Бяхме приятели.Всичко започна на шега...Прегр1щаше ме,говореше глупости само за да ме разсме,карахме се...За п1рви п1т се скарах с него и то беше че не се чувствах добре,той ми каза-Явно пак си се надула нещо!И така започна караницата(не сме били гаджета)Случи се в училище.Той започна да бл1ска и дакрещи,че отнова се правя на важна.Единственото което успях да направя,беше да избягам и да ида зад училището.Там се свих и плаках мн време,добре че приятелките ми ме намериха.Тогава той се появи и вс едно нищо не е станало,пак се опита да ме прег1рне-и аз т1потп с1щество му позволих....След толкова празни надежди-дадени ми от него,дойде денят на страшния с1д.Т1кмо влизах в кл стая,когато го видях с др момиче(бившата ми best фр)Покатерила се на него и гушкъщи се.Когато той ме видя се втренчи в мен но аз се направих че нищо не с1м видяла.Седнах си на чина пуснах си player-чето(Идеше ми да плача и да викам с п1лно г1рло но не го направих)Той отново дойде да ме прег1рне,но аз просто станахи се отдалечих.След това за др час преди да влезем,той ме изд1рпа(буквално)на края на коридора и каза на госпожата че ще се забавим.Молих го,умолявах го да ме пусне но той не тъне.Притисна ме и ми прошепа-защо го правиш,аз от своя страна-в1обще интересувам ли те?,а той-дащом те питам>>>
И тогава през с1лзи му казах-знаеш ли какво ми е-това ше ти си едно лайно...не успях да вляза на време за часа,но щом влязох целия клас-е кво е****е ли се?Унижение голямо.Никога няма да му простя.Беше ми намерил джи-ес-ем номер,опитваше се да се сближи с мен,но нещо се пречупи.Искма тази година,да го с1сипя както оти направи с мене-знам че е егоистично-но ми умр1зна от вс тази мизерия.Един с1ученик ми бе казал-вече никoй не т1рси с1рцето а в1н6носта- и при теб ще е така....И май беше прав-той не зачете моите чувства....МОЛЯ ДАЙТЕ НАчИНИ-ДА МУ РАБИЯ ЖИВОТА СЛЕД КАТО ТР1ГНЕМ НА ДАСКАЛО-НЕ МЕ С1ДЕТЕ-но никога няма да допусна това 2 п1т


Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
промененно по т.7 от Правилника

happy_cute
08-08-2007, 19:37
Божи ти още го харесваш и трябва да си обещаеш,че никога повече няма да му дадеш да те прегърне,да те целуни и ако ти предлага винаги ще го отрязваш!Това е единствения начин - ПЪЛЕН ИГНОР!

LO6IQ
08-08-2007, 19:41
Божи ти още го харесваш и трябва да си обещаеш,че никога повече няма да му дадеш да те прегърне,да те целуни и ако ти предлага винаги ще го отрязваш!Това е единствения начин - ПЪЛЕН ИГНОР!
Да си призная -> като видя 1 куп думи , колкото роман ме домързява да го чета , но като прочетох мнението ти ми се видя свястно . Сигурно става дума за връзка и са се скарали и бля бля нещо си и скъсали и тя го видяла с друга и така .. 1000 такива теми има вече ги научих на изуст случките !

happy_cute
08-08-2007, 19:43
Да си призная -> като видя 1 куп думи , колкото роман ме домързява да го чета , но като прочетох мнението ти ми се видя свястно . Сигурно става дума за връзка и са се скарали и бля бля нещо си и скъсали и тя го видяла с друга и така .. 1000 такива теми има вече ги научих на изуст случките !
Ами не са ходили..тази история е от типа "секси мачо сваля всичко и всичко си мисли,че той му е гадже" (ако ме разбра) :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-08-2007, 19:43
а защо не го залъгваш както тои е правил с теб? :) ходиш при него занимавате се... и накрая бум .. отиваш и почваш да се гушкаш с друг.. 100% ще схване защо го правиш ::: ако това искаш де :)

bloodranger
08-08-2007, 19:47
Otma6tenieto ne e otgovor vervai mi.Otkaji se ot taq ideq po-dobre si nameri nekvo gadje za da ti mine i da izkara6 po leko (no ne i za da go polzva6 kat aspirin i da go zahvarli6 sled vreme) tva e re6enieto
Pak onq 4e e idiot ko da naprai6

koq s1m az?
08-08-2007, 20:00
Pravi ste!No kak bihte post1pili na moe mqsto?Cqla sedmica kato na s1n i posle-BUM,toi se natiskas dr posle idva pakpri men.E ne stava taka.Sega s "predatelkata"si govorim.Pravq i se na fr.Neinoto gadje vs eme zabivashe,az i kazah( s cel da q naranq) a tq-i kvo?Toi samo me ebe ni6to drugo.A i o6te edna podrobnost-dokato se natiska6e s mom4eto koeto az obi4ah,hode6e s dr.i tv1rde6e 4e go obi4a.a "moeto"mom4e znae6e 4e ima gadje,no vse pak se natiskaha-KLADA ZA TIQ!!!!!!!!!!

koq s1m az?
08-08-2007, 20:02
I oshte neshto-ne mislq 4e s1m mu bila gadje,za6toto -ne bqhme.Kato se zamislq dobre 4e ne sme bili.Drugoto koeto e-ne se otkazvam ot plana si,i 4akam predlojeniq.

happy_cute
08-08-2007, 20:04
I oshte neshto-ne mislq 4e s1m mu bila gadje,za6toto -ne bqhme.Kato se zamislq dobre 4e ne sme bili.Drugoto koeto e-ne se otkazvam ot plana si,i 4akam predlojeniq.
Като не си мислиш,че си му била гадже за какво искаш да му отмъщаваш? оф аре ще ти каже...накарай го да ревнува - това е най-добрият метод.Може и да не показва външно,че го е яд,но 100 % ще проработи :wink:

alkobalko
08-08-2007, 20:35
Няма смисъл от отмъщение, то не помага на никой.

Dead`Paladin
08-08-2007, 20:56
otmyshtenieto ne e mnogo razumno :roll:
no shtom nastoqvash ako tolkova iskash da mu otmystish ako toi iska da ste zaedno priemi da stanete gadjeta nakarai go da se vlubi v teb... :lol:
i posle go zareji nai-nahalno(sq si mislite''toq basi gadnqra)kaji mu che ne si go obichala a samo ot skuka si trugnala s nego :smt005 ..... ](*,)

TruckPilot
08-09-2007, 03:36
Да си призная -> като видя 1 куп думи , колкото роман ме домързява да го чета , но като прочетох мнението ти ми се видя свястно . Сигурно става дума за връзка и са се скарали и бля бля нещо си и скъсали и тя го видяла с друга и така .. 1000 такива теми има вече ги научих на изуст случките !
Ами не са ходили..тази история е от типа "секси мачо сваля всичко и всичко си мисли,че той му е гадже" (ако ме разбра) :-D

Offtopic:Kolko 6te struva da 4ete6 vmesto mene takiva dulgi postove i da gi obob6tava6,ne 4e ne6to ama mnogo me murzi da gi 4eta?

A po temata,bulka ne si struva da si abi6 energiata!Ignore mu dai!

08-09-2007, 15:22
Прекалено навътре приемаш нещата. Успокой се и мисли трезво. Според мен той нищо не ти е дължал. Между вас не е имало нищо. В случая отмъщението е не само неподходящо, но и глупаво. Но ако толкова искаш да си отмъстиш просто не го поглеждай. Игнорирай го (както казаха преди мен), но преди това си помисли дали отмъщението не е много примитивно. И нали знаеш...ако наистина много те е засегнал всичко се връща и то по много по - лош начин, отколкото ти си способна да го направиш...а и освен това с отмъщението си ще покажеш колко те е засегнала цялата ситуация, а така определено даваш жокер на странични и недобронамерени хора (такива винаги има) да те съсипят. Стегни се и приеми това каквото е с високо вдигната глава. Успех ти желая и мисли :smt056

TreeHill
08-09-2007, 15:57
Ти май системно пропускаш часовете по Български език и Литература , за да пушиш в кенефа?

mechtaq_za_teb
08-09-2007, 16:03
Iskash da mu sysipesh jivota?Nedei.Az shte te posyvetvam da napravish neshto,koeto syshto shte go narani na 100%.Ignorirai go.Prikazvai si sas vsichki ot klasa,usmihvai se,bydi shtastliva na puk na nego.Pokaji mu,4e veche toi ne znachi nishto za teb,che si imash shtastieto,koeto iskash,4e haresvash jivota si,v koito toi nqma mqsto.Bydi nedostypna,ne mu pozvolqvai otnovo da te pregryshta...Tova shte go podrazni maksimalno.

Na^PoPa^RaSoTo
08-09-2007, 16:10
Той има касичка на име "Живота" и искаш да я разбиеш? Откажи се! Къщата му е охранявана от 3 бездомни кучета,а котешката охрана е удвоена!

Leksi23
08-09-2007, 16:47
Нз, според мен трябва да го забравиш, казвала съм го преди , ще го кажа и сега- отмъщението не води до нищо хубаво, няма да ти олекне мила повярвай ми.

08-11-2007, 18:57
Pravi ste!No kak bihte post1pili na moe mqsto?Cqla sedmica kato na s1n i posle-BUM,toi se natiskas dr posle idva pakpri men.E ne stava taka.Sega s "predatelkata"si govorim.Pravq i se na fr.Neinoto gadje vs eme zabivashe,az i kazah( s cel da q naranq) a tq-i kvo?Toi samo me ebe ni6to drugo.A i o6te edna podrobnost-dokato se natiska6e s mom4eto koeto az obi4ah,hode6e s dr.i tv1rde6e 4e go obi4a.a "moeto"mom4e znae6e 4e ima gadje,no vse pak se natiskaha-KLADA ZA TIQ!!!!!!!!!!Ауууу мила мноого ми е позната твоийта история!!!Бъди сигурна ще го забравиш...той е от типа момчета дет искат да се хвалят,че са се натискали със всяка!!Ужасно тъпи са :) имам си го същия. Ама гледай как му го начуках(за тези дет не са били влюбени в тъпи комплексирани женкари няма да разберът,че те имат нужда от отмъщение)...та...усмихваш се....не му обръщаш внимание...забавно ти е...отиваш при него..заваш му здрасти с възможно най-чаровната си усмивка...после го подминаваш и отиваш да се натискаш с приятеля му!!!Ако ти има скайпа си пиши в балончетата колко мн обичаш Пешо и т.н..хм..помага

JuS7^YourS
08-11-2007, 19:56
и аз като всички останали ще кажа: прави се, че го няма, даже не просто се прави, ами повярвай, че е така. Просто си бъди с приятелките си, бъди щастлива и го показвай. Той не ти е дължал нищо реално: както ти сама каза, не сме били гаджета, тоест той може да се натиска с всяка, а щом ти си му давала, значи може и с теб да го прави. Ако не искаш да се нараняваш още, не му позволявай това.

tuzaro
08-11-2007, 20:01
аз съм мързелив и не го прочетох ама що да му разбиваш живота...направо му разбий главата :lol:

flora23
08-11-2007, 20:24
sorry ako 6te prozvu4i malko grubo ama 6te ti kaja 4e se izumqva6.kvi sa tiq idiot6tini???dobre razbiram hlutnala si bilo ti e super bili ste blizki ,sega ti e gadno.ama 4akaj malko be ne ste bili gajeta 4e da kaje6 4e ti e izneveril.hubavo 4oveka e kreten tova e qsno.ama naistina li si misli6 4e tova e na4ina.otmu6tenieto ne e re6enie.daje obratnoto ako se opita6 da mu go vurne6 po nqkakuv na4in taka 4e da mu razbie6 jivota 6te si navredi6 po-skoro na sebe si(probvala sum,ne dejstva) [-X puk za unijenieto...abe v daskalo seki gleda samo kak da se podigrava na drugite,a i sigurno si4ki sa zabravili ve4e.naj dobre pravi se 4e ni6to ne e bilo i si gledaj jivota,puk ako suotvetniq gospodin4o se opita pak da se zaka4a ne6to s tebe se si mislq 4e 6te nameri6 kak da go naredi6 hubavo(s dumi :!:) taka 4e da mu se vidi tesen sveta i da se po4uvstva kato leke :twisted:

sherry
08-11-2007, 20:34
Съдбата си знае работата, ще си получи заслуженото.
Недей да се занимаваш с глупости и да му отмъщаваш, запълни времето си с нещо по-градивно, а именно в това да продължиш напред!

Kamuru
08-11-2007, 21:10
oko za dve zub za 4ene toq princip mu e maikata 6a znai6 :)

Obsession
08-13-2007, 11:26
Виж, такива момченце под път и над път! Щом сте от 1 клас ще се виждате всеки ден, няма отърване... Но пък можеш да се забавляваш с останалите момчета, а него да отбягваш, ще го забележи, вярвай ми. Просто не го оставяй да мисли,ч е всичко ще е като предната година и ще може да те разиграва по този начин отново. Като се почувства забравен и излишен, това ще е най-голямото наказание за него. Освен това можеш да се зарибяваш с фр му, но както сама каза не сте ходили, така че не може да ти иска сметка (ако бяхте пак нямаше да може, де). Покажи ми, че за теб вече не значи нищо. Изпитана рецепта е - помага :wink:

MajeStic
08-13-2007, 11:32
Подминавай и това е:)

Satyr
08-13-2007, 12:04
А бе ти си влюбена в него и от гордост не си го показваш, пича също го вижда, обаче като му се дръпнеш, защото имаш достойнство ... и накрая си седиш само с него и си мислиш, че той ти е виновен, земи и се стегни, а щом го мислиш толкова много определено си влюбена, 'щото аз ако ти направя тоя номер ще ме забравиш след пет минути.

malakalmavt
08-13-2007, 12:22
мразя такива момчета-курви. заслужава някой да му счупи носа :idea:
това е моята идея към теб, тъпо същество позволяващо да се гаврят с него! :roll:

RHCP FeNka {{{}}}
08-13-2007, 12:27
pf i az imam edin fr koito se d1rji po s16tiq otvratitelen na4in.kazva6e 4e mi bil nai dobriq priqtel .da da ama drug p1t .d1rji se s16to tolkova otvratitelno i podlo 4e prosto dumi nqmam i prod1ljava i sega 6te ti kaja kak1v e na4in-ignorira6 go i prod1ljava6 napred ;)

RHCP FeNka {{{}}}
08-13-2007, 12:30
pf i az imam edin fr koito se d1rji po s16tiq otvratitelen na4in.kazva6e 4e mi bil nai dobriq priqtel .da da ama drug p1t .d1rji se s16to tolkova otvratitelno i podlo 4e prosto dumi nqmam i prod1ljava.s16tite nomera gi pravi kazvam az ne6to i toi vzeme 4e mi se razvika kvi gi govorq i nz si kvo posle hem vijda 4e mi e super gadno i to ne zaradi nqkoi drug a to4no zaradi nego i doide pri men i vse edno ni6to ne e stanalo no da ne se otklonqvam =)na4ina e samo edin-ignorira6 go i prod1ljava6 napred ;)

Satyr
08-13-2007, 12:31
Простете ми мацки, защо да е курва, колко от вас са имали подобни изживявания, за да могат да знаят какво означава то???!
Колко от вас са с първият, който някога са имали? Колко от вас са го правили с първият който са имали и още са с него? Живота продължава, това, че човека от среща, не вижда, това което ВАС ви се иска си е ваш проблем, малко или много егоистичен, целящ да провокира пълното обсебване на човека който сте харесали, айде стига обиди, рано или късно повечето от нас минават през такъв период, някой съзнателно, други не.

Поздрави

w0sh
08-13-2007, 12:36
О, боже как може човек да расъждава толкова детски. По мое мнение най-добре е да се самоубиеш да напишеше бележка,че е заради него така хем ще му тежи, хем на тебе няма да ти пука, хем средната умствена зрялост на българското население ще се вдигне.

malakalmavt
08-13-2007, 12:44
Ей Сатър, опитваш се да мислиш ли? Не ти се отдава!

Курвата било мъжка или женска не държи на хората. Всеки човек има достойнство, и то трябва да се уважава. В случая мъжката курва си играе с чувствата и живота на момичето, което е позволило тази близост. Вината си е нейна, но предателството идва от "момчето". Лично съм виждал такива кретени, и знам как се чувстват препатили си момичета, след толкова разговори.

Да си избира тоя тъпанар една от двете и да остави другата намира, да си намери някой който ще си е нейн и ще държи на нея!

Satyr
08-13-2007, 12:51
Може и това да правя, всеки си има право на глас, както Ти, така и Тя, на никой не трябва да се сърдя за неговото решение, било то курва или най-добър приятел....
Да се измъчваш е твое решение, начини и форми сам си намираш, а това да направиш нечий живот черен ти отнема два пъти повече време и средства от колкото да си направиш твоят розов!!!

Koq s1m az
08-13-2007, 19:28
Tova s ignoreto go pravih ne vedn1j,no vs na nego ne mu puka!Prod1ljava s opitite za pregr1dki.Ne s1m iskala takiva mneniq,no vse pak blagodarq.Iskam dr originalni na4ini..

G-BaBy-InLoW
08-13-2007, 21:28
уФффффффффффф .......
ае що не му Е*еш мамата .. праи се 4е не ти пука е ......
......................ггггггггггггрр ррррррррр

daidjaisjd
08-14-2007, 01:16
mejdu vas e imalo samo flirtove....qvno te e zavolqlo zashtoto ima6 4ustva k1m nego...slu4va se 4ovek da sgreshi po dobre pogovori s nego
az sum mom4e i kato opisva6 povedenieto mu ti kazvam 4e toi ima 4ustva k1m teb!!!nisht0 4e e bil pri druga...a i tova ne e nisht0 4e samo q e pregurnal moje prosto ei taka da e bilo na maitap...pomisli nad tova ;]

08-14-2007, 08:55
trqbva vreme za da uzree6 dstau4no i da proumee6 4e kogato nqkoe mom4e se durji grozno s teb, ne moje da mu pro6tava6 vinagi. taka i ne razbrah kakvo tolkova e stanalo, kakvo kato taka sa kazali s1u4enicite vi? sqka6 mnenieto im ima zna4enie..........jivei spokoino

GaBiTyYy
08-14-2007, 12:29
Ne pro4etoh istoriqta 6tot me domurzq,no kato se vodq po zaglavieto 6ti kaja 4e nai-dobre 6e mu razbie6 jivota kat go grumne6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

deni4kata333
08-14-2007, 13:01
macka imah sa6tia problem
absoliutno sa6tyty mi se slu4i i na men
6ti dam nai to4nia savet
postapi kat ku4ka
taka napraih az
tragnah s nai dobria my priatel
toi ot sfoq strana po4na da se navarta o6te pove4e okolo men a priatelqt my razbra 6to za 4ovek e
sega go ostaih bez gaje i bez priateli
moe da vi izglejdam kat kurvi4ka oba4e tfa e nai to4noto re6enie ako iska6 da my e gadno

ку-ку
08-14-2007, 19:20
щи дам тате назаем и пушката в комплект с него е свършено :twisted: /без тате не може пушката и на мен не я дава/