PDA

View Full Version : Пъпките



barbie__girl
08-08-2007, 21:36
POMO6T ATAKYVAT ME PAPKI :(

Поправено от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

MoNiIiTo
08-08-2007, 21:46
Of pri men ima na6estvie na papki :lol:

LedenaStrast
08-08-2007, 21:57
Acne out! cena 6-7lv

tita
08-09-2007, 07:14
xqxq ne samo teb :| :P

belerofone
08-09-2007, 13:51
Хора четете моля ви се....Ако искате ще пуснем една тема която да я маркираме като ВАЖНА само за пъпките....Всеки ден едно и също....Писал съм пални отговори и рецепти на прадните потребители....Потърсете малко....

Sweet_StraWbeRrY
08-10-2007, 15:39
offf sorry ama az takava tema za pupkite ne namerih PLS HELP mi.do sega ne sum imala tolkova mn.na 16 sum i do sega po 1-2 pupki koito ne se zabelqzvat noo ot 2 dena :O:O:O ujas iam pone 10 pupki koito se vijdat qsno :( pls kajete s kvo da se mahat 4e me e sram da izlqza na ulicata i daje ne sum izlizala :( na disko ne otidoh imenno zaradi tova 6ot nikoi ne e sviknal da me vijda s pupki i sega ako se poqvq taka...6te potuna v dun zemq..ae o4akvam nqkoi svesten da pi6e i da mi pomogne

P.S moje i linkove...mersi predvaritelno {{}}

belerofone
08-10-2007, 19:04
Има много неща , които можеш да направиш за кожата си ....Преди всички , за да ти дадем някакви идеи би било добре и ти да кажеш точно за какво става дума....Първо сигурна ли си , че са пъпки а не комедони....Второ какъв тип кожа имаш....Какви продукти си ползвала....Къде се появяват най-много пъпки и имат ли връх....Болезнени ли са ....Имат ли червенина или друга особенност....Имаш ли съпътстващи кожни проблеми или констатирана себорея.....Била ли си на дерматолог и пиеш ли противозачатачни таблетки....

Отговири на въпросите и ще ти напиша какво е възможно да напривиш....Имай предвид , че ако търсиш да се махнат за една нощ няма да стане....Кожата изисква постоянна грижа....И ти това го знаеш....За появили се пъпки се иска поне 3-4 дни за да намалея , за да изчезнат без белег поне седмица....

Успех...

kalpazanka
08-10-2007, 20:09
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1916417&highlight=#1916417
Тук съм постнала подробно за козметиката, която ползвам, но ме мързи всичко това да го пиша наново. :oops: