PDA

View Full Version : Не мислите ли , че е тъпо?



Ванката бейби :D
08-09-2007, 00:20
Добър вечер.
Не мислите ли , че е тъпо да пушиш , пиеш вземаш най - различни "забранени" вещества.
Аз пушех , пиех , смърках и някоя друга гъбка , но реших , че има по добър живот. Достигнах до извода , че всеки човек може да се весели и без някоя друга пържилка за мозъка. Няма смисъл да се пуши и пие защото само си тровиш здравето. Да признава яко е като се напафкаш яко с козче , но това въобще не е полезно и няма да може да го правиш винаги... Ще дойдат и закони в българия колкото и хумористично да ви звучи :D

Човек може да живее и да се забавлява без разни стимуланти.
Ваш си е избора , аз избрах по добрия живот!
С уважение Ванката

08-09-2007, 05:08
браво, хлапе, само да видим докога ще си удържиш на думата

nata6ka
08-09-2007, 06:07
taka e ama ne vsi4ki go razbirat :cry:

b0Nb0n
08-09-2007, 09:57
bravo radvam se za teb 4e jivee6 po dobyr jivot no moq i taka si e dobar ne mi trqbva da go promenqm

автора
08-09-2007, 10:28
Whisskas незнам защо с такава ирония казваш "осъзнали се".
След като никой не може да у спори факта , че от алкохола затъпяваш яко , поради простата причина , че той скапва мозъчните клетки. А разните други пържил ки за мозъка се ти скапват по нещо. + това се пристрастяваш... Тук очаквам великите коментари от сорта : "Тоя пък дебилен си мисли , че от тревата се пристрастяваш. Тоя не разбира , глупав и некомпетентен човек." Научно доказано е , че човек се пристрастява дори към шоколада ^^ Дали психически или физически не е толкова важно. Да пробвал съм от почти всичко и не мисля , че бях много пристрастен , но все пак всеки път като бяхме с компанията и имаше нещо(каквото и да било) го нагъвах яко ^^
Вече съм с друга компания , тренирам гребане и билдинг колкото да мога да се изчистя така да се каже.
Реших да се захвана с учението си по сериозно и да науча немски поне докато стана на 20 да съм готов.

Избора си е твой - между безгрижния живот до 25 или безгрижния след 25 ^^

Ванката

пс1: Виждам , че не сте ме разбрали правилно : аз НЕ ожулвам никой.

пс2 : Мисля това да ми е последния пост в този форум , така че късмет в живота на всички тук.

ivon
08-09-2007, 11:00
В крайна сметка всеки сам определя как ще живее и си носи последиците за това ако не веднага то след време....аз също избрах живот без дрога и се чувствам прекрасно....трудно се дава акъл на сегашните тинейджъри, затова и много рядко изказвам мнението си за наркотиците в този сайт...все едно когато аз бях на 15 години да се вслушам в съветите на някой-абсурд....то не бяха треви, хапове, лепило, че и най-накрая хероин...и за какво за едното удоволствие...чувствам се най - голямата късметлийка на света, че се отърсих от тези работи и най - вече от хероина...и чак сега след толкова много време осъзнавам грешките си.....не, не съжалявам, искала съм и съм го направила....винаги съм смятала, че колкото са ми взели наркотиците толкова са ми и дали....и последното, което ще кажа е бъдете умерени, не прекалявайте....и с най-полезното нещо когато се прекали става вредно :D

IlLuSi0nS`
08-09-2007, 11:18
Whisskas, той едва ли някога ще приеме факта, че това, че друсаме не означава, че нямаме цели в живота, че не учим и не се развиваме..

за себе си лично мога да кажа следното: именно наркотиците ме превърнаха от затворено,заблудено, срамежливо дете, което не вярва в себе си и се подценява в общителен, освободен от глупави комплекси, стериотипи и кумири, млад човек, който знае какво иска, вярва във възможностите си, осъзнава доста от нещата от живота по малко по-различен от общоприетия начин и това ми помага да бъда щастлива..
сега знам, че всичко е илюзия, всичко е само в главите ни, светът е на всеки, възможностите са неограничени, зависи от гледната точка.. обичам човека, който съм, а съм такава в голяма степен благодарение на наркотиците.. това не е зависимост, това е право на избор, това е избор за живот и единствения за мен начин за живот, поне стойностен и пълноценен такъв..
нищо, което противниците на употребата на забранени вещества, кажат ще промени мнението ми.. не, това дори не е мнение, това е вяра..
уважавам изборът ти, всеки живее както той сметне за правилно, но и ти уважавай изборът на другите, колкото и неправилен да ти се струва..
и.. щастлив живот ти пожелавам..

naMy4Ho_KoTe
08-09-2007, 12:31
Не ми дреме,че "осъзнали се" ми казват,че живеят живот,по-добър от моя.
Защото моя си ми харесва...
Човек може да живее и да се забавлява и без телевизор и интернет,но колко хора живеят така?
Човек може да живее и да се забавлява чисто гол и бос...
Обаче ние не живеем в такъв свят.
Защо след като избора си е наш,а твоя живот си ти харесва трябва да ни занимаваш с глупости?

С уважажение.

Не бих могла да го кажа по-добре :)

последно
08-09-2007, 17:16
ха , да наркотиците наистина имат положителен ефект към рисуването , колкото и аз да не разирам от рисуване , четох някъде , че е точно така :)
Уискас , направо ми се вдигна националното самочувствие , което беше потъпкано и разни други неща , след като прочетох поста ти. Горд съм ,че има и такива българи.
Наистина евала , аз не успях да смеся аповете и тревата с нормалния ми живот преди това , затова направй добре , че спрях. Но ти щом успяваш браво...Де да можех и азззззззз

А колкото до теб илюжънс не мисля да коментирам много , "той никога няма да разбере", мнее разбирам много добре. Щом наркотиците са те направили човека който си и щом мислиш , че няма друг живот :-#

пс1 май не сте ме разбрали (: аз НЕ (НЕ БЕ ДЕБИЛИ) осъждам никой за избора му , просто го карам да се замисли.
пс2 Осъзнах , че в променената ми философия има грешки с помоща на Уискас.
пс3. обещах предмия ми пост да е последен но не се сдържах (:
пс4 Ай довиждане до нови срещи.

theEXPLOITED
08-09-2007, 22:30
ами аз също съм разбрала че всичко което казваш е така всички знаем за вредата ,но по-малко сме тези които са почувствали действието ......а веднъж усетиш ли го..........леле предпочитам да умра на 30 ама така както аз искам.И аз бях спряла да друсам едно известно време ама нещо света и живота без дрога ми се струваха невъзможни,грозни,скучни,б зсмислени.........не издържах мноо дълго по тоя начин........МОЯ ЖИВОТ СИ Е МОИ И АЗ НЯМА ДА ГО ПРОПИЛЯВАМ ПО ВАШИЯ НАЧИН

kiSsS4eto93
08-10-2007, 10:32
evalata :) i az ne pu6a i ne vzimam tiq laina !! jiveq si strahotno i si kuponqsvam s gordi vdignata glava :) :D

Blacklisted
08-10-2007, 21:56
Хм, не мислите ли, че чрез дрогата просто си слагате розови очила, които най - вероятно някой ден ще се счупят? Има хора, които друсат и са конкурентно способни - просто разпускат, т'ва е ок, аз не харесвам наркотиците, защото има едни други хора, които бягат от проблемите си чрез тях, просто чакат да отминат, а те не отминават, просто се задълбочават, докато нещата не излезнат съвсем от контрол.


IlLuSi0nS`, ако наркотиците са те направили това, което си, не мислиш ли, че може би вече са изиграли ролята си, без тях няма ли да си останеш същата като сега?

Не се опитвам да ви поучавам, питам от чисто любопитство :-)

IdiOtKa
08-11-2007, 12:05
Не мислите ли , че е тъпо да пушиш , пиеш вземаш най - различни "забранени" вещества. не не мислим !



Ще дойдат и закони в българия колкото и хумористично да ви звучи :D
прав си ще доиде време когато ще легализират тревата... вярвам че това време ще доиде скоро, колкото и найвно да звучи !


Ваш си е избора , аз избрах по добрия живот!
прав си изборът е наш, не твой ..общо взето търсиш похвала еми евала брау спрял си да друсаш, да си жив и здрав ....

С уважение Марина....

08-11-2007, 22:04
Марина не вади думите от контекста... Така е много по различно.

KiLLeR_InSTiNkT
08-12-2007, 12:12
Еми за някои неща ще се осъзная, всъщност много добре знам рисковете, но сега ми е паднало... Пубертета ме е треснал на дърти години явно...

Лиз=)
08-15-2007, 14:02
Хм, не мислите ли, че чрез дрогата просто си слагате розови очила, които най - вероятно някой ден ще се счупят? Има хора, които друсат и са конкурентно способни - просто разпускат, т'ва е ок, аз не харесвам наркотиците, защото има едни други хора, които бягат от проблемите си чрез тях, просто чакат да отминат, а те не отминават, просто се задълбочават, докато нещата не излезнат съвсем от контрол.


IlLuSi0nS`, ако наркотиците са те направили това, което си, не мислиш ли, че може би вече са изиграли ролята си, без тях няма ли да си останеш същата като сега?

Не се опитвам да ви поучавам, питам от чисто любопитство :-)
И на мен точно това ми стана интересно и тъкмо щях да питам,но някой ме е изпреварил (; Е,аз държа на отговара...Интересно ми е :-)
Whisskas,много се зарадвах на това,което прочетох- за твоите постижения (: Респект... Обаче,жалкото е,че повечето хора не могат да съчетават нещата за да се получи добър ефект! Ти си някакво изключение и още веднъж - респект,Whisskas! (: Продължавай да се развиваш... със или без помощта на тревицата (:



С усмивки...Лиз (:

BaiboCo
08-15-2007, 17:24
Такива теми са разтягане на локуми общо взето, но като трябва да убивам време преди да тръгна ще взема да драсна 2-3 реда -
Ми всички вие, които взимате наркотици, да вие виждате живота под друг ъгъл, недостъпен за хора като мен, които не употребяват и това си е съвсем нормално, тъй като е различно, разбива стереотипа, а човек по принцип си е любопитен по природа. Аз обаче направих своя избор никога да не пробвам, макар и да се досещам, че сигурно изпускам това което за вас е ежедневие, пък и ако се друсам едва ли ще свиря толкова добре колкото ако съм в нормално състояние :D ебавам се естествено, ай това исках да кажа.

IlLuSi0nS`
08-16-2007, 09:49
IlLuSi0nS`, ако наркотиците са те направили това, което си, не мислиш ли, че може би вече са изиграли ролята си, без тях няма ли да си останеш същата като сега?

ще си остана, ама аз искам да се развивам още и още хаахха :P пък и има ехееее още колко вещества дето чакат да ми дадат познание.. а да не забравяме, че науката се развива - утре кой знае какво още ще измислят - трябва да сме готови да посрещнем познанието с отворени обятия хахаах :P :mrgreen:

#Gravity Of Love#
08-16-2007, 10:02
Ех, да бяха повечето хора като теб.. ама уви...
А за законите тях разбира се, че ги има.. ама нали сме в Бг кой ти ги спазва :wink:

IdiOtKa
08-16-2007, 14:03
Такива теми са разтягане на локуми общо взето, но като трябва да убивам време преди да тръгна ще взема да драсна 2-3 реда -
Ми всички вие, които взимате наркотици, да вие виждате живота под друг ъгъл, недостъпен за хора като мен, които не употребяват и това си е съвсем нормално, тъй като е различно, разбива стереотипа, а човек по принцип си е любопитен по природа. Аз обаче направих своя избор никога да не пробвам, макар и да се досещам, че сигурно изпускам това което за вас е ежедневие, пък и ако се друсам едва ли ще свиря толкова добре колкото ако съм в нормално състояние :D ебавам се естествено, ай това исках да кажа.
незнам какво искаше да кажеш, но в краина сметка каза едно голямо нищо .... ! разбрах само едно .... "мисля си че като кажа някви лаина в смислен вид ще излезна прав..... пълни лаина маина ! "

aninceto
08-16-2007, 14:45
БРАВО =D>

ThunderGoddess
08-16-2007, 14:49
Смятам за го за адски тъпо. Но големия проблем е, че тийновете ги вземат, защото им е любопитно какво ще стане. Аз съм решила да не вземам нищо от тези вреди вещества и се надявам да удържа на думата си.

BaiboCo
08-16-2007, 20:16
Такива теми са разтягане на локуми общо взето, но като трябва да убивам време преди да тръгна ще взема да драсна 2-3 реда -
Ми всички вие, които взимате наркотици, да вие виждате живота под друг ъгъл, недостъпен за хора като мен, които не употребяват и това си е съвсем нормално, тъй като е различно, разбива стереотипа, а човек по принцип си е любопитен по природа. Аз обаче направих своя избор никога да не пробвам, макар и да се досещам, че сигурно изпускам това което за вас е ежедневие, пък и ако се друсам едва ли ще свиря толкова добре колкото ако съм в нормално състояние :D ебавам се естествено, ай това исках да кажа.
незнам какво искаше да кажеш, но в краина сметка каза едно голямо нищо .... ! разбрах само едно .... "мисля си че като кажа някви лаина в смислен вид ще излезна прав..... пълни лаина маина ! "
Eми не мога и да го кажа по друг начин - духаш мазния big time, сега по-добре ли звучи 'майна' ?

SuNsEt
08-16-2007, 20:22
Добър вечер.
Не мислите ли , че е тъпо да пушиш , пиеш вземаш най - различни "забранени" вещества.
Аз пушех , пиех , смърках и някоя друга гъбка , но реших , че има по добър живот. Достигнах до извода , че всеки човек може да се весели и без някоя друга пържилка за мозъка. Няма смисъл да се пуши и пие защото само си тровиш здравето. Да признава яко е като се напафкаш яко с козче , но това въобще не е полезно и няма да може да го правиш винаги... Ще дойдат и закони в българия колкото и хумористично да ви звучи :D

Човек може да живее и да се забавлява без разни стимуланти.
Ваш си е избора , аз избрах по добрия живот!
С уважение Ванката еее Ванкаа евала ти права бе пи4! =D> тука си много прав,4овек наистина може да живее,и то пълноценно без стимуланти :wink: дано това твое решение не се промени,защото ще е много жалко...за тебе.Айде приятна ве4ер :-)

IdiOtKa
08-21-2007, 08:17
Eми не мога и да го кажа по друг начин - духаш мазния big time, сега по-добре ли звучи 'майна' ?

в общи линиии .....

Naked in the wind
08-22-2007, 19:47
За мен е голяма глупост.Това не е изход,не е решение на проблемите.Това е начин да си съсипеш живота и то не само твоя,а и на хората около теб,които те обичат и държат на теб :smt012

gabrielka@a
08-23-2007, 09:53
Напълно си прав,но повечето хора не го осъзнават,а когато го осъзнаят ще бъде твърде късно. :cry:

KiSs_mY_LiPs
08-23-2007, 10:27
Браво на тебе..Аз саму пуша... #-o #-o #-o

Seducti0n
08-23-2007, 13:50
Браво,че си достигнал до този извод. :wink:

Sladka_kiss
08-23-2007, 19:31
Какво мога да кажа освен ЕВАЛА :)

?love_haTe!
08-27-2007, 16:21
Не ми дреме,че "осъзнали се" ми казват,че живеят живот,по-добър от моя.
Защото моя си ми харесва...
Човек може да живее и да се забавлява и без телевизор и интернет,но колко хора живеят така?
Човек може да живее и да се забавлява чисто гол и бос...
Обаче ние не живеем в такъв свят.
Защо след като избора си е наш,а твоя живот си ти харесва трябва да ни занимаваш с глупости?

С уважажение.
Подкрепям.Живеем в 21 век,сега кой ти играе на не се сърди човече..играят на pc-та..вече не живеем в предишния свят.Сега всеки 2-3 си кози..ми оставете го да си кози,живота си е негов.

teenkopele
08-28-2007, 05:46
Пия, защото ми харесва. Всеки с вкуса и разбиранията си. :twisted: :twisted: :wink:

sinful`girl
08-30-2007, 20:41
Хубаво е,че си стигнал до този извод. Преди година и на мене ми се наложи да се осъзная и то не по много добри поводи за съжаление. Докато съм друсала съм била вечно в един такъв много готин филм и гледах на всичко с розови очила....в един момент обаче тези очила се счупиха,а филмът свърши,приятелят ми,с когото друсахме лежеше пред мен и се тресеше целият.Дойде линейка,аз обаче още бях някъде горе и ми беше готино,дори не разбирах за какво е цялата тази патардия около нас(цялата компанийка,които се бяхме събрали).Нистина осъзнах какво става,когато ми се обадиха и ми казаха....."Стефо умря!".Точно в този момент розовите очила ми се счупиха,а филмът свърши. Замислих се,че това можеше да съм аз,че родителите,които не спираха да реват можеше да са моите......

Съжалявам,че трябваше да разкажа всичко това,обаче малко или много докато го четете,ще видите колко жалка и грозна гледка сме били. Наистина недейте да почвате,защото от това само и единствено може да пропаднете още повече,а пропаднете ли в пропастта няма измъкване от там. Животът е хубав и без наркотици,можете да се забавлявате без да преебавате бъдещето си и да ставате отрепките на квартала....Наркоманите са жалка гледка!!!!

BaiboCo
08-31-2007, 01:28
Най-обичам боба,леба и да еба.
End of discussion .

FreeSpirit
09-01-2007, 11:43
Де да можеха всички,като теб да го разберат .

lunnoto_momi4e
09-02-2007, 09:47
Доста хора,които друсат не са боклуци... :-)
Така е ама много хора не могат да го разберат...

rashito0o
09-02-2007, 10:02
taka e ama ne vsi4ki go razbirat :cry:ахм съвсем верно некой докат се усетят и ста късно

sinful`girl
09-02-2007, 12:46
Whisskas,когато сме друсали много добре сме заели опастностите и рискове само че не винаги нещата зависят от нас. Това как ще се надрусаш и колко ще се надрусаш зависи от тебе самият,да. Обаче това какво ще ти продадат не зависи от тебе. Имаш доверие на един дилър,знаеш каква му е стоката и в един момент те издънва акто ти дава амфети с някакви примеси от сорта на прах за пране и некви такива боклуци и това те убива. За това става въпрос ;) Ти друсаш,ама от къде си сигурна дали някой ден няма да те издънят...сещаш ли се...не винаги всичко зависи от тебе ;)

Нз ти как приемаш факта,че приятелите ти умират от наркотиците,обаче на мене ми дойде в повече когато един умря пред очите ми,а на друг едвам му спасиха бъбреците и черния дроб. Ми спек.....Честно казано не ми пука от какво ще умра,дали ще умра като нормален човек,дали кола ше ме бутне,дали тухла ще ми падне на главата...само не искам да умирам като най-жалкото същество в някоя градинка и с пяна на устата. Бях чела някакъв твой пост,където казваш,че не вси1ки наркомани са жалки пропадняци. Верно е,но те са адски малко......рано или късно всички стават едни и същи :)

slavito007
09-02-2007, 13:29
На автора мога да му кажа,че е постъпил много правилно и че е стигнал до добро заключение.Не са ти нужни опиати,зада се чувввввввстваш Щастлив. Мда,така е.

09-02-2007, 16:05
Mn mn rqdko se zamislqm za...smurtta.Moje bi za6toto vruzkata m/y neq i narkoticite mi se gubi.Da se poqsnq-SMURTTA e vatre6niq yjas na vseki 4ovek,neizbejna e,neobratima e,mrazq q,kara me da izpitvam strah.A NARKOTICITE...ti gi obi4a6,te te obi4at,zaedno se 4yvstvate strahotno!4yvstvata,koito izpitvam kum 1to sa protivopolojni na 4yvstvata mi kum 2to i eto TYK gubq vruzkata.
Fakt e,4e smurtta e 1 vazmojno posledstvie ot narkoticite.Nai-yjasnoto. Sinful' girl dokato 4etoh za priqtelq ti me pobiha trupki.Est 4e 4ovek trqbva da e naqsno s riskovete o6te ot samoto na4alo,no nima predi da opuka6 vsqka 1 liniq,predi da vzeme6 vseki bonbon se se6ta6 za tozi risk?Ne,edva li. I kakva polza 4e znaem za riskovete i opasnostite,kato tezi ''znaniq'' sa se zabili nqkude iz glavite ni predi vreme i sega po4ti ne se proqvqvat?Ne misli6 li 4e pri4inata za slu4iloto se se nari4a overdoze?Da e ot materiala...nz,prekaleno e jestoko da me6at i bez tova gadniq ve4e amfet s otrova za mi6ki,mazilki i t.n. i to v otno6enie 4:6.

sinful`girl
09-02-2007, 17:01
Ne misli6 li 4e pri4inata za slu4iloto se se nari4a overdoze?Da e ot materiala...nz,prekaleno e jestoko da me6at i bez tova gadniq ve4e amfet s otrova za mi6ki,mazilki i t.n. i to v otno6enie 4:6.

Не,не е предозиране....лекарите казаха,че в амфетата е имало примеси. Нз точно какво е било,не съм се и интересувала,защото след случката просто не исках да се занимавам с нищо свързано с наркотици....

09-02-2007, 17:33
Ako e taka za6to ne potarsi6 dilara?Az na tvoe mqsto nqma6e da se zamislq i mig,i bez da iskam da ti prozvu4i gadno/nali ve4e si sprqla da vzima6/,iztupvam dve 10ki za otskok i s kamuni 6te go ybiq!cqla SF 6te obarna,no ne bih si prostila ako kopeletata ne si platqt.4estno ne znam kak izdurja6,az ne bih mogla,dori mislq 4e ako bqh na tvoe mqsto vmesto da si nay4a tvurdo yroka ot prejivqnoto kakto pravi6 ti...6te se o6a6avq o6te pove4e,a drusaneto...nqma da spra.Prosto se znam 4e 6te izpadna v nai-bezkrainata,tumna,golqma i bezdunna dupka na saznanieto si.A pri takiva slabi hora kato men nqma drugi polojeniq-ili 4aka6 da ymre 1vo du6ata ti posle i tqloto,ili kato nai-golemiq glupak na sveta ne si vzima6 belejka ot sly4iloto se i prodaljava6 s vsi4ko.

sinful`girl
09-02-2007, 19:32
Ako e taka za6to ne potarsi6 dilara?Az na tvoe mqsto nqma6e da se zamislq i mig,i bez da iskam da ti prozvu4i gadno/nali ve4e si sprqla da vzima6/,iztupvam dve 10ki za otskok i s kamuni 6te go ybiq!cqla SF 6te obarna,no ne bih si prostila ako kopeletata ne si platqt.4estno ne znam kak izdurja6,az ne bih mogla,dori mislq 4e ako bqh na tvoe mqsto vmesto da si nay4a tvurdo yroka ot prejivqnoto kakto pravi6 ti...6te se o6a6avq o6te pove4e,a drusaneto...nqma da spra.Prosto se znam 4e 6te izpadna v nai-bezkrainata,tumna,golqma i bezdunna dupka na saznanieto si.A pri takiva slabi hora kato men nqma drugi polojeniq-ili 4aka6 da ymre 1vo du6ata ti posle i tqloto,ili kato nai-golemiq glupak na sveta ne si vzima6 belejka ot sly4iloto se i prodaljava6 s vsi4ko.

Много хора са се занимавали и полицията се е намесвала.....но нишо не става...Както и да е не искам да се впускам в подробности и да се сещам повече за този случай. Един ден,не дай си Боже,когато се случи нещо такова и когато всички разберат "що за стока си",а семейството ти не иска да те погледне...искаш,не искаш,ще се осъзнаеш и няма дори да искаш да погледнеш наркотик......жалко е че хората трябва толкова много да изпаднат,за да се осъзнаят,но явно че се налага ... :)

antifreeze
10-29-2007, 19:51
bravo vanka! =D> kefish me

antifreeze
10-29-2007, 19:52
bravo vanka! =D> kefish me

IdiOtKa
10-29-2007, 20:41
bravo vanka! =D> kefish me
защо ли си мисля че си мно зле ?!

antifreeze
10-29-2007, 21:24
bravo vanka! =D> kefish me
защо ли си мисля че си мно зле ?!i az te obicham :-)