PDA

View Full Version : Не харесвам емота



08-09-2007, 04:40
da vi kaga li za6to? za6toto te sa liglyovci, edni liglyovci i tva si e.

pravqt vsi4ko v givota si na drama, i vsqko lo6o ne6to za tqh e kraq na sveta.

znaete li kolko mnogo hora s MNOGO po lo6 givot ot va6iq ima na tozi svqt no se borqt?

Да ви кажа ли защо? Защото те са лиглъовци, едни лиглъовци и тва си е.

Правят всичко в живота си на драма, и всяко лошо нещо за тях е края на света.

Знаете ли колко много хора с много, МНОГО, по лош живот от вашия има на този свят. Вие знаете ли през какво съм минал аз. На 9 години трябваше да се разделя с родитеите си за 5 години за да не умираме от глад и се борих сам в София докато можех да живея малко по-добре в чужбина. Нямах пари за дрехи, едвам събирах по 2 лева на седмица за училище но не съм ревал. Когато баба ми и дядо ми починаха и бях принуден да живея при приятели които се съгласиха да ме гледат защото нямаше как иначе не съм си рязал ръцете. Когато заминах за чужбина и се разделих с тези блиски до мен не съм мислил за самоубииство. Когато приятелката ми умря защото я блъсна пияница беше трудно но се борих.

Борих се, и вие трябва да се борите. Да станете да се свестите и да престанете да се лигавите. Важно е да се бориш. а ако вие не можете да преживеете това че сте скъсали с гаджето тогава се замислете как им е на онези които дори нямат покрив или на които убиват роднини в Ирак всеки ден например.

08-09-2007, 05:47
с цялото ми уважение, не се занимавай с глупости. емота, пънкари, метали, чалги...се едно, градски фолклор някакъв. едно мнение повечеили по-малко е без значение.

Anf3tamin4o
08-09-2007, 05:51
Много ме интерисува кво мислиш всеки си прави на квото си иска

senoritata
08-09-2007, 06:52
съжелявам за трудние ти живот но кжо об6то има с емотата? ми те са си такива кво те бърка теб

Disrespect
08-09-2007, 06:52
и аз ги мразя...ама кво ше променим? една пикла си остава пикла..

08-09-2007, 07:54
и аз ги мразя...ама кво ше променим? една пикла си остава пикла..
da, taka e

Nightwish_fen
08-09-2007, 15:22
Аз имам чувството, че цялата тая работа ("със сълзите, страданието, кръвта и тем подобни") им харесва

Loshotia
08-09-2007, 16:42
Аз имам чувството, че цялата тая работа ("със сълзите, страданието, кръвта и тем подобни") им харесва
аха...щото е модерно и им се обръща внимание

ProstoAz
08-09-2007, 17:04
11 точка от правилника!

И аз не харесвам много неща!