PDA

View Full Version : Политизирането на форума



quench
08-09-2007, 06:02
Мисля, че това е тийнфорум, едно на ръка, второ, че раздела е "Всичко тийн накуп"
Мисля, че индиректно политическите теми, които винаги са свръхрадикално насочени и зададени с патос и агресия, подклаждат низки страсти у съфорумниците ни, че, ако щете, подобни изказвания противоречат на писаните и неписаните правила - имайте предвид морала, стоящ зад форума
Мисля, че понякога е нужно да се пилага известна цензура - защото тук има дърти копелета като мен, които по цял ден такава помия - щото политиката е това - ги залива постоянно, ате не й обръщат внимание, но има и младежи, които четат и дори да са на по 14-15 започват да крещят срещу циганите и за ХИТЛЕР - и даже за СТАЛИН и т.н.
Мисля, че тук се подклаждат расови вражди
Мисля, че тук се стимулира някаква привързаност към тоталитарни и фашистски режими
Мисля, че станаха твърде много потребителите, които говорят за полтика - само вижте:

http://teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1012178

http://teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1009289

http://teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1008694

http://teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1008283

http://teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=113192

http://teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1000175

http://teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=107588

http://teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=112418

http://teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=111857

http://teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1012131

http://teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1012143

и най-важното - аз

знаете ли защо седя още на форума?
защото има разни фашизолюбци, които без критика - знам, че не съм само аз, но всеки глас помага - ще вилнеят и ще извращават децата да мислят за фашизъм и комунизъм и нацизъм...

т.нар. анархисти на форума се обаждат, само когато ги убоде някой - нека да бъдем честни

аз лично съм готов да обещая без повече политика, изобщо, ако горепосочените юзъри обещаят, че няма да отварят темата

ПИСНА МИ!!!

НЕ осирайте форума и по-важното - раздела за БЪЛГАРИЯ с политика!!!

Democrat
08-09-2007, 06:04
Напълно съм съгласен с теб.
Даже ме изпревари с темата :)
Само че защо и аз съм в списъка? :-k


П.П. има свобода на словото в интернет

Sam90
08-09-2007, 06:06
Ммммм виж - политкитата не е тема табу. Всеки има право да си обсъжда, каквото му е интересно.
От друга страна си прав, защото тук се водят безмислени спорове, а не човешка дискусия...
Абе, нека всеки си говори, каквото си иска, но да се замисля, преди да пуска разни крайни изказвания за партии и т.н. ;)

quench
08-09-2007, 06:06
Напълно съм съгласен с теб.
Даже ме изпревари с темата :)
Само че защо и аз съм в списъка? :-k

защото аз съм част от фашизоидната структура, която съди по намерения, а не по дела ;)

прилагам превантивната сила на общественото мнение... :D ;)

Democrat
08-09-2007, 06:08
Напълно съм съгласен с теб.
Даже ме изпревари с темата :)
Само че защо и аз съм в списъка? :-k

защото аз съм част от фашизоидната структура, която съди по намерения, а не по дела ;)

прилагам превантивната сила на общественото мнение... :D ;)

Комунист :smt019

Mooo6no
08-09-2007, 06:13
Тези теми да се обсъждат в раздела за политик... не по-добре във фън раздела...

quench
08-09-2007, 06:13
Ммммм виж - политкитата не е тема табу

мисля, че е крайно време да стане... :smt011

Neo-Communist Power
08-09-2007, 06:15
Здравейте :oops:

Guderian
08-09-2007, 06:17
Ммммм виж - политкитата не е тема табу

мисля, че е крайно време да стане... :smt011Много мислиш :lol: :lol: :lol:

quench
08-09-2007, 06:19
Ммммм виж - политкитата не е тема табу

мисля, че е крайно време да стане... :smt011Много мислиш :lol: :lol: :lol:

ще кажеш ли, че млъкваш или още ще плещиш идиотщини, които ги интересуват точно 5-има души на форума?

Totalitarianist
08-09-2007, 06:19
Всеки има право на мнение куенч.
Това е новата тийн-мода...

quench
08-09-2007, 06:20
ей, от 10 теми, пуснати тая седмица в тоя раздел, 5 са за расизъм и нацизъм

как може да се разрешава на 1-2 юзъри да занимават форума със своите психични проблеми?

Guderian
08-09-2007, 06:20
Всеки има право на мнение куенч.
Това е новата тийн-мода...Точно така :wink: Най-малко куенч има право да казва кой какво да прави :wink:

quench
08-09-2007, 06:21
Всеки има право на мнение куенч.
Това е новата тийн-мода...

ти, друарю, последен имаш право да казваш за свободата на изразяване, нали си срещу нея? :D

Totalitarianist
08-09-2007, 06:23
Всеки има право на мнение куенч.
Това е новата тийн-мода...

ти, друарю, последен имаш право да казваш за свободата на изразяване, нали си срещу нея? :D
Не ме обърквай със сложните си изрази #-o
Щом има свобода ще се възползваме от нея, но като дойдем на власт ще я премахнем - това е. :wink:

Guderian
08-09-2007, 06:29
Куенч, смятам, че и теб те кефи разделянето на групи и почването на спорове на всякакви политически теми :) Политиката не е лошо нещо и това е хубаво като можем всички да си изказваме политическите пристрастия, не мислиш ли? Това е истинската демокрация - право на глас на всеки един :wink:
П.П. Totalitarianist, напълно съм съгласен с теб :wink:

quench
08-09-2007, 06:38
Глупериане, не ми говори с лицемерните си заучени фрази, защото изобщо си против свободното изказване на мнение - ето, моето мнение е, че си леке и глупак, а твоя любим фюрер е луд, но не получавам признание и зачитане на това ми право да се изкажа с каковто имам на сърце, а ми казваш да млъкна и да се завра в ъгъла, нали?
:D
тоталитариста поне си признава лицемерието - че когато му подаваме ръка, той ще я хване, ще се изправи, а след това ще ни пребие....

ако например се поддам на удоволствието да ви заеба тука да си плещите простотиите, примерно, ще пордължавате да пускате теми, които да объркват съзнанието на децата, които не знаят кво е раса, кво е нация, кво е право и справедливост, те не могат да различат доброто и злото от патладжан и краставица бе!

а вие ги подстрекавате към ОМРАЗА и НАСИЛИЕ!!!

Guderian
08-09-2007, 06:49
Глупериане, не ми говори с лицемерните си заучени фрази, защото изобщо си против свободното изказване на мнение - ето, моето мнение е, че си леке и глупак, а твоя любим фюрер е луд, но не получавам признание и зачитане на това ми право да се изкажа с каковто имам на сърце, а ми казваш да млъкна и да се завра в ъгъла, нали?
:D
тоталитариста поне си признава лицемерието - че когато му подаваме ръка, той ще я хване, ще се изправи, а след това ще ни пребие....

ако например се поддам на удоволствието да ви заеба тука да си плещите простотиите, примерно, ще пордължавате да пускате теми, които да объркват съзнанието на децата, които не знаят кво е раса, кво е нация, кво е право и справедливост, те не могат да различат доброто и злото от патладжан и краставица бе!
Много си зле :)

quench
08-09-2007, 06:52
Глупериане, не ми говори с лицемерните си заучени фрази, защото изобщо си против свободното изказване на мнение - ето, моето мнение е, че си леке и глупак, а твоя любим фюрер е луд, но не получавам признание и зачитане на това ми право да се изкажа с каковто имам на сърце, а ми казваш да млъкна и да се завра в ъгъла, нали?
:D
тоталитариста поне си признава лицемерието - че когато му подаваме ръка, той ще я хване, ще се изправи, а след това ще ни пребие....

ако например се поддам на удоволствието да ви заеба тука да си плещите простотиите, примерно, ще пордължавате да пускате теми, които да объркват съзнанието на децата, които не знаят кво е раса, кво е нация, кво е право и справедливост, те не могат да различат доброто и злото от патладжан и краставица бе!
Много си зле :)

ти изнасилваш децата психически! ти си мръсник!

когато аз им говоря, поне не ги карам да мразят, с което със сигурност съм идея по-нагоре от теб!

плюя на теб!

08-09-2007, 06:54
Не ви разбирам политиките, хич даже. Има време. Писна ми някви прословути разбирачи да ми насаждат глупости в съзнанието, или по-точно да ми го петнят с политически идиотщини. Единият бил последовател на Хитлер, другият бил сталинист, третия е фанатик...бах му майката! На кого му пука?! Стига сте си налагали начина на мислене, идеологията. Другият скоро щял да завладее света. И кво?! Вярвайте се, вярвайте си..фанатици.
И сега ще кажете - нищо не разбираш, млъквай там. Точно сега е момента и другите необременени и все още ненасъскани съфорумци да се обадят.
Спрете се малко, де! И слушайте бате Куенч. :smt011

Rock & Roll Queen
08-09-2007, 06:55
Не ви разбирам политиките, хич даже. Има време. Писна ми някви прословути разбирачи да ми насаждат глупости в съзнанието, или по-точно да ми го петнят с политически идиотщини. Единият бил последовател на Хитлер, другият бил сталинист, третия е фанатик...бах му майката! На кого му пука?! Стига сте си налагали начина на мислене, идеологията. Другият скоро щял да завладее света. И кво?! Вярвайте се, вярвайте си..фанатици.
И сега ще кажете - нищо не разбираш, млъквай там. Точно сега е момента и другите необременени и все още ненасъскани съфорумци да се обадят.
Спрете се малко, де! И слушайте бате Куенч. :smt011
Аз бях, де.

Guderian
08-09-2007, 06:56
И слушайте бате Куенч. :smt011Точно този мулат няма да слушам :lol: :lol: :lol:

Rock & Roll Queen
08-09-2007, 06:59
И слушайте бате Куенч. :smt011Точно този мулат няма да слушам :lol: :lol: :lol:
Тогава поне чуй това, което аз ви казвам. Едва ли това е само мое мнение. :roll:

`Death`Whore``
08-09-2007, 07:03
Аз не съм тийн, обаче политиката е последното нещо, което ме интересува. Ако исках да гледма политика, щях да си пусна телевизора на съответните канали или да вляза във форум за политика.

Guderian
08-09-2007, 07:05
Аз не съм тийн, обаче политиката е последното нещо, което ме интересува. Ако исках да гледма политика, щях да си пусна телевизора на съответните канали или да вляза във форум за политика.Тебе та знаем :lol: :lol:
За теб е този раздел
http://teenproblem.net/f/viewforum.php?f=3&sid=84bacc29ee5b5730de387889066d9ebb
:wink:

Disrespect
08-09-2007, 07:10
по-добре да се направи една таква обща тема в която да нацистите да се правят за смях

иначе има и една добра страна на това...поне говорим за нещо малко по-сериозно отколкото 'как да си направя връзките на кецовете?'

Guderian
08-09-2007, 07:14
по-добре да се направи една таква обща тема в която да нацистите да се правят за смях

иначе има и една добра страна на това...поне говорим за нещо малко по-сериозно отколкото 'как да си направя връзките на кецовете?'Така е

RoyTheReaper
08-09-2007, 07:34
Не съм съгласен, че като си тийн не трябва да се интересуваш от политика. Все пак тези хора утре ще застанат зад урните да ни избират управляващите.

Друг е въпроса, че някои личности не умеят да водят цивилизован разговор и нямат пост към инакомислещ без псувни, ругани и обиди. Всички тези тоталитарианисти по правило ги избива на агресия и трябва да се следи за това. Трябва да има повече цензура срещу упадъчните идеологии (включително и срещу комунизма :!: ). Под упадъчни имам предвид всички, които противоречат на държавния строй, описан в Конституцията. За справка - глава първа от същата. Причината - Куенч я спомена - подлагат се деца на 13-14 на вредни политически влияния.

Вижте на колко хитри се правят нацистчетата - оправдават се със свободата на словото. Да ама не.


Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Но:

(2) Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго и за призоваване към насилствена промяна на конституционно установения ред, към извършване на престъпления, към разпалване на вражда или към насилие над личността.
:smt098

Octofunk
08-09-2007, 08:23
Решението е перманентен бан. Като искат авторитаризъм, да си го получат.

Guderian
08-09-2007, 08:24
Решението е перманентен бан. Като искат авторитаризъм, да си го получат.Аз искам тоталитаризъм :wink:

FelisDirus
08-09-2007, 08:25
Don't follow politics...

всичките фашисти, нацисти, комунисти, социалисти, тоталитарианци, болшвеики, анархисти, демократи, монархисти, теократи и прочие- тъпо е да спорите по форуми за политика... особено в тийн форум...

а специално за нацистчетата, които даже и не спорят, а само повтарят заучени фрази- по-добре престанете да осирате всичко с болните си идеи...


Напълно съм съгласна.
Те си говорят разни неща, които са си наизустили с много труд и постоянство и ние примерно трябва да се впечатляваме. Как да стане? :lol:

Octofunk
08-09-2007, 08:27
Решението е перманентен бан. Като искат авторитаризъм, да си го получат.Аз искам тоталитаризъм :wink: Разликата, тъпако, е почти никаква.

Метоман
08-09-2007, 08:29
Куенч му запари под краката и веднага се измъква......Типично за комунойд!

08-09-2007, 08:34
Куенч му запари под краката и веднага се измъква......Типично за комунойд!
Точно теб не те ли бяха баннали преди, поради същата причина по която се надяваме да те баннат и сега? :)

Sam90
08-09-2007, 08:36
Куенч му запари под краката и веднага се измъква......Типично за комунойд!
Точно теб не те ли бяха баннали преди, поради същата причина по която се надяваме да те баннат и сега? :)
Чул те Господ... :roll:

Метоман
08-09-2007, 08:37
Куенч му запари под краката и веднага се измъква......Типично за комунойд!
Точно теб не те ли бяха баннали преди, поради същата причина по която се надяваме да те баннат и сега? :)
True....

Guderian
08-09-2007, 08:38
Решението е перманентен бан. Като искат авторитаризъм, да си го получат.Аз искам тоталитаризъм :wink: Разликата, тъпако, е почти никаква.Май трябва да те върнем в 1 клас :lol: :lol: :lol: :lol:

Decu
08-09-2007, 09:07
Май това беше тийн форум...И точно този раздел беше един от любимите ми...А вие какво направихте?! Превърнахте го в място за налагане на политически си мнения #-o тийн проблем, не политически проблем :!: вярно си е, че трябва малко или много да се интересуваме от политика, но това вече е прекалено според мен...

Disrespect
08-09-2007, 09:19
Решението е перманентен бан. Като искат авторитаризъм, да си го получат.Аз искам тоталитаризъм :wink:

ти и твоя другар Метоман и 2 дена няма да издържите под таква власт ;)

Octofunk
08-09-2007, 09:48
Решението е перманентен бан. Като искат авторитаризъм, да си го получат.Аз искам тоталитаризъм :wink: Разликата, тъпако, е почти никаква.Май трябва да те върнем в 1 клас :lol: :lol: :lol: :lol:
Тебе да не казвам къде трябва да те върнат.

Communist
08-09-2007, 10:05
Да заключат темите и да ни баннат всичките. Това заслужаваме ние! :evil:

Метоман
08-09-2007, 10:07
Да заключат темите и да ни баннат всичките. Това заслужаваме ние! :evil:
Сталин,Берия,Гулаг :D

Sam90
08-09-2007, 10:09
Да заключат темите и да ни баннат всичките. Това заслужаваме ние! :evil:
http://www.carogne.com/public/emoticon/messenger/3d/36_1_11.gif

quench
08-09-2007, 10:11
да, аз също съм готов да си жертвам ника и профила :smt023

в смисъл, някаква крайна мярка е нужна....

Decu
08-09-2007, 10:24
Да заключат темите и да ни баннат всичките. Това заслужаваме ние! :evil:

Т.е. да няма форум :lol:

Duffer
08-09-2007, 10:28
Тийнове с вече протъркани пишки, но още свободно време пред компютъра. С какво да измислят да се занимават ? Политика ? Защо не ?

quench
08-09-2007, 10:28
Да заключат темите и да ни баннат всичките. Това заслужаваме ние! :evil:

Т.е. да няма форум :lol:

не, не е вярно - аз ще си направя нов профил, няма да се ебавам с никви политики и ще помагам, ще се бъзикам и т.н. - и ще си ми е кеф

ние не правим форума!

bai_joran_4uka
08-09-2007, 10:29
Да, куенч вече ще бъда цивилен :)

Decu
08-09-2007, 10:29
Да заключат темите и да ни баннат всичките. Това заслужаваме ние! :evil:

Т.е. да няма форум :lol:

не, не е вярно - аз ще си направя нов профил, няма да се ебавам с никви политики и ще помагам, ще се бъзикам и т.н. - и ще си ми е кеф

ние не правим форума!

Можеш да правиш същото и сега ;) Само дето ще ти е малко трудничко ... в началото :-)

quench
08-09-2007, 10:32
ми не, всъщност няма да ми е - ще дойда при вас във "фън" и ще направя за 1 седмица 3к поста ;)

аз лично нямам нужда да си навирам комунизма в муцуните ви, като си слагам свастики и немски генерали по аватарите и подписите....

както се вика обаче, ако Шефовете решат, че това ще е цената на въвеждането на нови цензурни правила, аз съм готов на жертва!

Метоман
08-09-2007, 11:00
А аз предлагам да се самоубиеш!

Disrespect
08-09-2007, 11:01
ми не, всъщност няма да ми е - ще дойда при вас във "фън" и ще направя за 1 седмица 3к поста ;)

аз лично нямам нужда да си навирам комунизма в муцуните ви, като си слагам свастики и немски генерали по аватарите и подписите....

както се вика обаче, ако Шефовете решат, че това ще е цената на въвеждането на нови цензурни правила, аз съм готов на жертва!

не става :/

трият темите като направят 50 стр.

loyal_88
08-09-2007, 11:15
Абе, мене нарочно ли си ме изпуснал? :lol:

Blacklisted
08-09-2007, 11:17
А аз предлагам да се самоубиеш! Трябва ли всичко да следваме пример на великите ви водачи? :lol:

quench
08-09-2007, 11:18
Абе, мене нарочно ли си ме изпуснал? :lol:

ти се подразбираш... :D

loyal_88
08-09-2007, 11:23
А аз предлагам да се самоубиеш! Трябва ли всичко да следваме пример на великите ви додачи? :lol: Ходи за една доза или линия и се връщай ;)

Метоман
08-09-2007, 11:24
А аз предлагам да се самоубиеш! Трябва ли всичко да следваме пример на великите ви додачи? :lol:
Разбира се,вечния войн предпочита да се самоубие отколкото да попадне в ръцете на "Подчовеците"
Хитлер,Модел,Борман,Г-жа Гьобелс,Др. Гьобелс и още много герой на Третия Райх!

Blacklisted
08-09-2007, 11:25
А аз предлагам да се самоубиеш! Трябва ли всичко да следваме пример на великите ви додачи? :lol: Ходи за една доза или линия и се връщай ;) Днеска си взех дозата :), а ти що не си теглиш куршума? Чак и набор ми бил тц, тц.

pathetic
08-09-2007, 12:25
Куенч,време беше някой да го стори това.

аз ви казах-излизате навън,чупите си главите,крещите си,хайлвате си и кво ли не още,ама не и тук,че стана политически форум.

Ае сега всички вкупом да напуснат бойното поле.

Blacklisted
08-09-2007, 12:36
Няма докато не кажеш вица :!:

pathetic
08-09-2007, 12:41
Е аз са Сталин и Ленин го казах.

сега остана тоя с поровете,ама ето де.

Два пора си вървели
и единия казал на другия
МНОГО смърдиш!

:lol:

Хайде.

Guderian
08-09-2007, 13:19
Да, куенч вече ще бъда цивилен :) Каква е тази маймуна на аватара ти :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Метоман
08-09-2007, 13:27
Да, куенч вече ще бъда цивилен :) Каква е тази маймуна на аватара ти :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
От филма "Бели мадами" :lol:

Guderian
08-09-2007, 15:34
Да, куенч вече ще бъда цивилен :) Каква е тази маймуна на аватара ти :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
От филма "Бели мадами" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ScionOfStorm
08-09-2007, 15:45
Съгласен съм с куенча. Някой открил, че има пишка, и решава да пълни цял раздел с това. Дечковци ;)

Guderian
08-09-2007, 15:47
Съгласен съм с куенча. Някой открил, че има пишка, и решава да пълни цял раздел с това. Дечковци ;)Много ме объркваш :) Последно питам - какъв си по идеология?

ScionOfStorm
08-09-2007, 16:00
^^ Последно отговарям - свободен агент съм :-D

Метоман
08-09-2007, 16:37
Да си изпишкам в закуската :smt008

`Death`Whore``
08-09-2007, 19:03
Тебе та знаем :lol: :lol:
За теб е този раздел
http://teenproblem.net/f/viewforum.php?f=3&sid=84bacc29ee5b5730de387889066d9ebb
:wink: [/u][/i][/b]
Точно ти нямаш право да ме съдиш...а и аз не съм крила, че пиша най-много в "Секс".

Mooo6no
08-09-2007, 21:37
Пак ще се обадя. Принцип няма проблеми да има суматии теми за политика, но да са в раздела за политика, а не тук!

MajeStic
08-09-2007, 21:47
Всеки има право на мнение куенч.
Това е новата тийн-мода...

:smt005

Бяха геиове, а сега и някакви грозни фашисти и лайна...

Валя
08-09-2007, 23:23
куенч, не се притеснявай за дечицата. Те се сблъскват не само във форума с теми, които не разбират. И тъй като не ги разбират, а искат да имат позиция, възприемат нечия чужда, която им звучи представително. Но това е полезно. Ще прескачат от гледна точка на друга, докато не намерят тази, която им пасва. Нека се възхищават на Хитлер заради някой от форума, утре ще го плюят заради някой друг. Докато не си изяснят какво мислят.

08-11-2007, 20:31
politizirane na foruma...hahaha
a be vie ludi li ste.. :roll:

старата хрътка
08-11-2007, 20:33
politizirane na foruma...hahaha
a be vie ludi li ste.. :roll:
Мухаха
НА САПУН!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Blacklisted
08-11-2007, 20:35
politizirane na foruma...hahaha
a be vie ludi li ste.. :roll:

Не си бил - не знаеш :-)

Skullbreaker
08-12-2007, 07:44
Аз напоследък влизам само в Всичко тийн накуп , щот простотията в другите раздели надхвърля допустимите граници...А сега и тука ше диктуват разговорите някви нацисти дет ако ги видя някъде нз как ше се сдържа да не им строша кухите глави ....
http://img340.imageshack.us/img340/1143/starwarsobiwancaptiongeit2.jpg (http://imageshack.us)

Disrespect
08-12-2007, 09:06
^със светлинен меч предполагам...или с Dual Dragonslayer?
:>

find_m3
08-12-2007, 09:28
Браво на Куенч =D>

Мечтаех си за такава тема ,щото ми писна от глупави теми дето не интересуват почти никой ,като се има предвид ,че във форума преобладават 12-13 годишни дето още имат мялко околко устата.Не парадирам ,че съм много голяма или много малка за да разбирам ,че това са извръщения.В темите от сорта на "Хитлер" пишат точно 5 човека и замърсяват раздела с лайна.Освен това (предполагам ,че говоря от името на много хора) предпочитам теми от сорта на "Какво да си сготвя за обяд" отколкоото "Циганите и турците на САПУН".Ами пречат ми въпросните етноси,но тука четат 10 годишни дето утре ще срещнат някое друго дете от малцинствата и ще направят някоя глупост само ,защото са прочели нещо ,от което не са разбрали и половината думички и затова мислят ,че е много "умно".И какво така ли се възпитават деца -в омраза?Я по-добре си дрънкайте на друго място дето поне няма да има опасност да закърмите някое лапе с комунизъм или фашизъм.Пък може и да срещнете себеподобни....кой знае? :roll: .
А и като сте тръгнали да спорите вземете научете нещо ново.Не стига ,че се повтаряте непрекъснато ами и не можете да оспорите някой цивилизовано,а щом ви секне въздуха почвате да ругаете и плюете.(Куенче бил мургав ,нанезнам си кой му били порили задника във Факултета.....)Много сте обременени....и започвам да се чудя дали пък не сте вие дето имате някоя травма от детството с подобна случка.... :-k :smt011

Skullbreaker
08-12-2007, 09:39
Абсолютно е така...Тея *нацисти* , чули , че някъв идиот вика "Аз съм нацист" и решили да се направят на интересни...

Guderian , Метоман и тем подобни...
Хора като вас ме карат да се чувствам толкова по-горд със себе си , защото осъзнавам , че НИКОГА ама НИКОГА няма да бъда такъв ШИБАН ИДИОТ. Наистина се чувствам добре , знаеики , че каквото и да правя НЕ МОГА да съм толкова ТЪП като хора като вас..Поне мога да ви утеша...Каквото и да правите , винаги ще се намери 1 човек по-тъп от вас(макар че се съмнявам във вашия случай..) ..






*А са смей да отговориш Гудериане...

find_m3
08-12-2007, 09:54
^ ще си каже заучената реплика за негри и концлагери...

Абсолютно!И после ще почне да разправя как като дейде на власт ще ви избие във ващо гето и т.н.

Decu
08-12-2007, 10:16
Ха...тук имало и разумни хора :roll: Не мога да повярвам. Свикнах да чета само за Хитлер и Сталин :-&

pathetic
08-12-2007, 17:11
Я престанете с глупостите,баси.

find_m3
08-12-2007, 19:09
^Make me :lol:

молец
08-12-2007, 20:52
Явно съм станала прекалено малка за този форум... :lol:

LunaTriCk
08-12-2007, 20:59
както някой каза, то 5 едни и същи човека си пишат в тях теми ама явно не им омръзва...решението е просто - /ignore.

Psychoalgie
08-19-2007, 13:50

Метоман
08-19-2007, 13:59
Нека серем в устата на всеки, който се осмели да си изкаже мнението, че във форума постоянно някой се прави на много политически ориентиран.
=D>
#-o
Да ти еба майката тъпа!
Хайл Хитлер!

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-19-2007, 15:48
Дайте да забраним на емо-тата да говорят за емо стайл,на спортистите за спорт, на фешаните за мода, на металите за музика и т.н .. че тогава ще има ли смисъл от форум?Тук е мястото всеки да изкаже мнението,проблемите и интересуващите го теми (напр. политика), и тук е мястото друг да не се съгласи, да помогне или да допълни.Всеки има право на мнение и на неговото изразяване на висок глас! ](*,)

Какъв е автора, че ще казва за какво да се говори или не?

Rock & Roll Queen
08-19-2007, 15:59
Дайте да забраним на емо-тата да говорят за емо стайл,на спортистите за спорт, на фешаните за мода, на металите за музика и т.н .. че тогава ще има ли смисъл от форум?Тук е мястото всеки да изкаже мнението,проблемите и интересуващите го теми (напр. политика), и тук е мястото друг да не се съгласи, да помогне или да допълни.Всеки има право на мнение и на неговото изразяване на висок глас! ](*,)

Какъв е автора, че ще казва за какво да се говори или не?
Оф, айде не ми излизай с заучени фрази, мила.

Nightingale
08-19-2007, 16:02
Вижте сега. Има и друг вариант - да се направи един раздел за политика (абе и тема стига) и там всички, които ги интересува ще си влизат без да се осира общия пейзаж. :-k

Psychoalgie
08-19-2007, 16:03

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-19-2007, 16:10
Оф, айде не ми излизай с заучени фрази, мила.

МИЛА, посочи ми заучена фраза в моя пост? Или просто незнаеш как да се аргументираш срещу мен и да кажеш нещо по смислено? И... как да ти кажа твоят пост звучи като заучена фраза.


Еxploitedteen, не отричам, че повечето е псувня, нападки и т.н но има и смислени мнения и теми. Колкото до въпросите може би не си ги задал на правилните хора.
пп: Чела съм конституцията, за разлика от доста потребители на този форум.

Rock & Roll Queen
08-19-2007, 16:35
Оф, айде не ми излизай с заучени фрази, мила.

МИЛА, посочи ми заучена фраза в моя пост? Или просто незнаеш как да се аргументираш срещу мен и да кажеш нещо по смислено? И... как да ти кажа твоят пост звучи като заучена фраза.


Еxploitedteen, не отричам, че повечето е псувня, нападки и т.н но има и смислени мнения и теми. Колкото до въпросите може би не си ги задал на правилните хора.
пп: Чела съм конституцията, за разлика от доста потребители на този форум.
Ето пример: всеки има право на мнение. Добре, това е така. Но задължително ли е да се набиват на 13-14 годишни лапетии (включително и самата мен) филми, че Хитлер е, в нашия случаи, едва ли не пример за подражание и тем подобни. Куенч си го каза най-добре, може да прочетеш по-назад, ако вече не си го направила

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-19-2007, 16:49
Тези хора не набиват на 14-16 годишните лапета ще ТРЯБВА да подръжават на Хитлер, а изказват своето становище по даден проблем.

Според мен също трябва да има раздел политика.
пп: нещо не ми се спори повече.

Rock & Roll Queen
08-19-2007, 16:55
Имат многоо такива изказвания, но не си ги виждала може би. Както и да е и на мен не ми се спори.

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 07:46
guenih ти си идиот и те риедизвиквам на словесен дуел ако откажеш си страхливиц

quench
08-30-2007, 07:48
словесен дуел?

:lol:

оръжието ти е криво, моето момче, оправи си го

"guenih"

"риедизвиквам"

"и една запетайка"

това са три неточни изстрела

8)

Communist
08-30-2007, 07:50
guenih ти си идиот и те риедизвиквам на словесен дуел ако откажеш си страхливиц
:smt005 Не си познал човека.
Никой не може да бие quench (радвам се, че е от БФКП) 8)

quench
08-30-2007, 07:52
guenih ти си идиот и те риедизвиквам на словесен дуел ако откажеш си страхливиц
:smt005 Не си познал човека.
Никой не може да бие quench (радвам се, че е от БФКП) 8)

другарю, оставете го, преди повече от 60 години едни безмуци се опитаха да победят моят Аватар Сталин, но платиха с живота си :twisted:

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 07:55
за теб трябва незабавен разстрел !!!!!!!!!!!!!!! и я ми кажи в коя гимназия си

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:00
предизвиквам те ако откажеш пред всички те обявявам за страхливец аз чист българин а ти си идин пръсен негър

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:01
чакам страхливецо да живее Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei

RoyTheReaper
08-30-2007, 08:06
чист българин


Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei

:smt005

quench
08-30-2007, 08:08
кой в коя гимназия е????

:smt005

ахааахахаха

добре

давай, ти хвърли ръкавицата

дай тема за дебат

който боиди пръв другият дори и завоалирано - губи

8)

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:15
темата е естесвено есвърза с великия фюрер трябвали една нароност да бъде изместена от малцинствата

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:17
чакам

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:19
маи се изплаши а за теб Arbeit macht Frei!

quench
08-30-2007, 08:26
първо една народност е изградена от множество племена, които сами по себе си са малцинствени групи

властването на род Дуло например не е обрекло на унищожение другите родове или славянски племена

освен това, в нашата ситуация малцинствата никога няма да могат да изместят българското население, макар че тази позиция се крепи само на подсъзнателен страх и на изместване на обекта

второ, малцинствата, дори при закони, гарантиращи им равна нога с българите, винаги са били потискани - ние обвиняваме циганите в нежелание да работят - но кой би наел един циганин на работа? отговорът е, че никой - особено ако за мястото се бори и българин

това е най-лошата форма на потисничество, подобна на това да завържеш някого и после да го риташ, защото не може да се изправи на крака...

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:33
не не е вярно циганите ни работят но полочават помощи не плащат смитки не имспират тока има новине но турски други примери иако българин одори циганин това е расизъм

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:34
не не е вярно циганите ни работят но полочават помощи не плащат смитки не имспират тока има новине но турски други примери иако българин одори циганин това е расизъм

Neo-Communist Power
08-30-2007, 08:36
Комунизма е непобедим 8)

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:38
ихо там ли си

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:39
ндек бе капут

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:41
чакам отговор от quench

Neo-Communist Power
08-30-2007, 08:44
ндек бе капутНяма ли да се регистрираш бе, малко нацистче такова :x

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:46
я мълчи бе свеня съветска

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:48
:smt013 за теб Arbeit macht Frei!

quench
08-30-2007, 08:53
бих помолил само за мъничко пунктоация следващият път - от колегиалност към спора поне :)

не си прав и ще ти кажа защо

живеем в строгокапиталистическо общество, чиито норми са функция на пазара

най-висшият критерий, по който един човек бива оценяван, е неговото имуществено състояние

всички обвиняват циганите за това, че те не плащат сметки и не работят, а получават помощи

но това е, защото самите властимащи не са взели мерки - защото на тях им е удобно да има бедно малцинство, защото:
- малцинството предлага електорална маса, чийто вот може да бъде противопостваен на вот на гражданското общество с цел политиците да си правят каквото искат и да не отчитата пред народа действията си
- малцинството лесно може да бъде обвинявано във всички грехове, най-малкото понеже то не протежава информационен излаз към обществените канали и не може да се защити; тук ще си позволя да разширя малко примера - вие, другарю, обвинявате циганите заради мизерията, в която българите тънат - но парите, отделяни за социални помощи са толкова малко, че нито по разпределителен, нито по реинвестиционен метод не може те да повлияят на подобряването на състоянието на населението; дори напротив - ако постъпите като ляв и използвате разпределителният метод, мизерното увеличение на заплатите в размер по-малък от 1% ще доведе до също толкова голямо увеличение на инфлацията; ако пък постъпите като крайно десен, то тогава реинвестиционният метод ще срещене инстиуционалн пречка - нито един крупен холдинг няма да изложи на опасност независимостта си от държавата, за да оперира на всичкото отгоре и с толкова малки суми :)

другият проблем, който вие размахвате пред очите ни е доста прозрачен - вие твърдите, другарю, че турците също имат пръст в мизерията на българите; не бих могъл да се съглася, защото помисюлманченото население в българия работи, макар и на нископлатени наемни лъжности или в селското стопанство - а второ, селските стопани в Родопите, хора, които са над 95% мисюлмани, са изнесли половин век на гърба си създаването ир азвитието на монополът БТ - принудени да работят от зори до здрач без гаранция за печалба, а дори и да продадат стоката си, те получават половината от релевантната й цена

от друга страна, да разгледаме ДПС - тази партия е много важна за съществуването на обединена българска държава; наскоро избухналите войни на етнически принцип разкъсаха бивша Югославия - но това се случи, понеже етническите малцинства там бяха твърде потиснати и нямаха достъп до никаква институционална защита - буквално всеки сърбин можеше да издевателства над тях; това от една страна, а от друга - чуждите агенти използваха създаденото от сърбите недоволство и подпалиха искрата там
ние в България се радваме на етническа стабилност, само защото толкова охулваното ДПС съществува - то, макар като всяка друга партия да лъже електроата си, канализра енергията на недоволството и я разсейва; освен това, доклад серия 167 от 1993 година на контраразузнаването показва, че със структурите на турските малцинства се е свързал западен агент, подтикващ ги към въстание. Както виждате, малката цна на сделката, която сме сключили, допускайки ДПС до властта, се връща и до ден днешен, дори с лихвите. Ние нямаме граждански войни и убити, разрушения и бежанци и то благодарение на поддържаният крехък политически мир.

Не би било сериозно да се обвинява в противоконституционност подобно обединение, след като самото му съществуване е било гарант за запазването на статуквото.

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 08:56
аз си риша добре

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 09:00
добре е изразено =D> но я кажи в коя европеиска има новини по националната телевизия на езика на малцинствата

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 09:02
ало това гимназия за древни езици и култури и се влиза с отделен изпит аз съм 71 от 92

quench
08-30-2007, 09:14
добре е изразено =D> но я кажи в коя европеиска има новини по националната телевизия на езика на малцинствата

виж сега, това е част от хитрите ходове за разсейване на напрежението
относно новитините на турски език искам да вмъкна нещо - анкета сред турскоговорящото население - особено сред старите турци, които бяха таргет групата на подобни новини, се възмущаваха от съществуването на подобно предаване, защото цитирам "ние си ги глоедаме на български, а после трябва да плевим градините и да гледаме животните" или "много късен час и много кратки, гледаме ги на български"

но от това можем да направим изводи за това как самите държавни институции искат да премахнат недоволството без да премахват неговият източник - а именно, да превърнат етническите малцинства в социализирани групи с работа и собствена култура, но част от народа

радикално настроените, вкл и моят опонент тук, естествено избират по-краткият път, който винаги е бил избиран досега в историята на човечеството - например, кво се опитваш да ги учиш, да им даваш работа, те са тъпи и мързеливи (т.е. нямат право на шанс) и ги прати в лагерите или ги избий по-добре

да, но този по-кратък път бяга от проблемите и създава нови, което се проявява в по-късен етап - на принципа на Луи XIV "след нас и потоп"
естествено, този път спестява усилия и ресурси, но сами можете да видите изборът му през нашият цивилизационен цикъл до какво е довел - до екологична, икономическа и политическа криза...

можем да погледнем решеният на социалистическата власт, свързани със заетостта на малцинствата - питам аз, как така без насилие и репресии социалистите отключиха скритите потенциали на малцинствата? преди промените всеки циганин е работел и е изработвал макар и малка част, но все пак част, от БВП на държавата

това означава, че циганите не са мързеливи и глупави - това означава, че са потиснати

а има и още един аспект - да речем, че затворник в една килия бива всяка вечер подлаган на издевателства от даден надизрател - дали след години този затворник ще поеме подадената му ръка от страна на надзирателя, ще му се довери ли? мисля, че отговорът е ясен

институциите карат циганските родители да учат децата си "не се доверявай на българите, те ще те подведат и наранят"

което е една напълно естествена реакция

отново казвам - вс едно да биеш битият, защото е бит

quench
08-30-2007, 09:39
айде пиши сега, че след малко трябва да си бия камшика

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 10:11
ти как предлагаш да се справим със малцинсвата

quench
08-30-2007, 10:25
за да не хвърляме усилия на вятъра, първата стъпка би била да се промени начинът на мислене на хората - защото дори реинтегрирани инстуционално, млацинствата пак биха се сблъскали с непроницаема стена от гняв и неприязън

освен това, една държавна принуда би се отразила зле на икономиката - никой работодател няма да е доволен, ако е задължаван да приема работници насила

и накрая по тази точка, целта не е да обичаме малцинствата с разни непостижими идеалистични "браткс обич" и т.н. - та ние не се обичаме взаимно! целта тук е те да бъдат приети за равни, за да могат да отговарят на същите социални критерии - един циганин например не бива да бъде уволняван защото е циганин, а защото не става за длъжността - както и не бива да бъде задържан на неподходяща работа само защото е циганин и може да обвини раотодателя в расова дискриминация

оттук насетне в малцинствата не бива да се наливат пари изкуствено - трябва да се даде работа на хората там, а те сами ще се изправят на крака


както ивждаш, досега сме повтаряли хиляди пъти грешката да реинтегрираме малцинството в една враждебна среда и резултатите са плачевни - трябва дасе измени самата среда

Neo-Communist Power
08-30-2007, 10:27
quench, не си прави труда да обясняваш на деца социалната идея. Те никога няма да я разберат :lol:

sinful`girl
08-30-2007, 11:04
Не мисля,че е редно да се пише за полотика в такива форуми. Тука влизат деца на по 12-16 години,които нямат идея за какво става въпрос и малко или много коментарите ви може да им повлият по някакъв начин. Комунисти,нацисти,фашисти.. .няма значение какви сте,но не е редно да говорите за управлението на различните партии тука. Като чета някои неща направо се хващам за главата,не може да говорите така за насилие и децата да четат после. Аз на моменти се сбърквам като ви чета глупостите,дето съм на 18 и що годе разбирам от политика,а какво остава за 13 годишните лапетии. Политика с хора под 18 години не трябва да се обсъжда. Какво знаят те за Хитлер, Ленин,Мусолини или Сталин. Промивате им мозъците и те понеже са още лапетии почват да вярват на глупостите ви без да имат идея за политиката и без да имат идея какво въобще подкрепят. Тука им говорите за някакво светло бъдеще и те като мухи без глави седят и ви вярват!! Вие даже не давате някакви стойностни коментари,ами се въртите около едно и също...колко било хубаво при Ленин,колко било хубаво при Хитлер и колко било хубаво при нз си кой ...пълна манджа с грозде. Вземете се спрете вече и се замислете какво правите....

П.С. Съжелявам ако в постта си говоря за неща,които вече са казани,но просто нямах време да изчета останалите коментари и казах това,което аз мисля ;) :)

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 11:41
а значи трябва да има само теми как да си изтискам цирея

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 11:42
ще ми обеснители великата соц идея :smt017

quench
08-30-2007, 11:44
ще те просветим в нея

давай, имаш ли други питания отнсоно нашият "дуел"?

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 11:53
не да продължим ти си достоен противник :) надявам и ти да сматаш същото за мен

Disrespect
08-30-2007, 11:54
а значи трябва да има само теми как да си изтискам цирея

извинявай ама вие не сте пуснали ни една сериозна тема..

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 12:05
великият 3 райх е по важен и немога да повярвам че го казвам но и комунизма отколто как да си направя връзките

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 12:10
та ще ми обеснители соц идеята трябва да познаваш врага

sinful`girl
08-30-2007, 12:18
та ще ми обеснители соц идеята трябва да познаваш врага

Има книги,има интернет ...има достатъчно информация от където да разбереш соц. идеята,не е тук мястото!!!!!

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 12:22
не разбираш ли какво означава иронея бе гъско

Вилхелм Mонке
08-30-2007, 12:23
и коя е тая крава на аватара ти

aniezina
08-30-2007, 13:22
Честно казано и аз имам някакви политически убеждения и симпатий, но наистина не е мястото да втълпяваме на хора които хал-хабер си нямат от таз "помия" какво всъщност е политиката и то не в чистия и вид а през собственото ни изкривено огледало. Още повече че и фашизма икомунизмма и нацизма, без да обиждам никого са вече в миналото и спомена за тях, както и говоренето за моща им са живот едва ли не във миналото. И на мен ми се иска още да има СССР, но това също е молкж или много живот във миналото а ние претендираме за едни модерно живеещи ДНЕС българи, на които не смятам че подхожда да се караме за действия и да се обиждаме най-много за неща които са се случим едва ли не десетилетия преди ние да проплачем. Няма смисъл нек ане гледаме в миналото си ав бъдещето, и да не се разделяме защото във форума има много симпатични на мен хора с които не искам да се псувам и обиждам само заради политическите им убеждения :wink: Няма смисъл.... И само искам да кажа че доста от най-върлите политически потдръжници и пропагандатори във форума са пропуснати във по-гореспоменатия списък :roll:

sinful`girl
08-30-2007, 17:03
не разбираш ли какво означава иронея бе гъско

ИронЕя не знам какво значи,да... а ти за правопис и пунктуация да си чувал. Нещо точки,запетайки,главни букви...говори ли ти нещо това?! Нямам намерение да споря с човек,който като не му изнася и обижда...за това,МНОГО ТИ ЗДРАВЕ :-D :-D

ти нямаш право да критикуваш отличниците на випуска от нгдек!!! :evil: :evil: :evil:

Когато мене се опитват да ме критикуват,тогава и аз ще критикувам :smt019

Вилхелм Mонке
08-31-2007, 05:27
ще го кажа само вежнъж НЯMАШ ПPАВО ДА КPИТИКУВАШ ХОPА ПО УMНИ ОТ ТЕб И кажи от коя гимназия си

sinful`girl
08-31-2007, 06:42
ще го кажа само вежнъж НЯMАШ ПPАВО ДА КPИТИКУВАШ ХОPА ПО УMНИ ОТ ТЕб И кажи от коя гимназия си

Виж какво ще критикувам който си поискам и когато си поискам...в пълното си ПРАВО съм. :mrgreen: Покажи ми къде пише черно на бяло,че не мога да критикувам хора по-умни от мене....Покажи ми също така че си и по-умен от мене...Айде да те видим :-D :smt112

quench
08-31-2007, 06:53
той учи в нгдек! кога училището или университета не са се считали за абсолютно и неоспоримо доказателство за умственият багаж на даден човек?

щом учиш в нгдек или в СУ, няма начин да си тъп или некадърн!

разберете го най-накрая!

:lol:

quench
08-31-2007, 06:59
Абе НГДЕК...

или за 5 години тази гимназия е станала ебати дупката, или просто лъже...

Не може толкова неграмотно същество да учи в НГДЕК...
не биха го допуснали...

за смелите нацистски активисти, защитаващи арийската раса няма пречки!

sinful`girl
08-31-2007, 07:02
То това колко ти е нагънат мозъкът не зависи от това къде учиш,само да ти кажа ;) В СУ имам приятел който е меко казано ТЪП,ама учи там нали ..... прави си изводите :lol: Плюс това не съм тука да си "меря п******" с вас" за това кой къде учи и колко е умен. Просто когато някой ме критикува,да ме критикува така че да не се обръща критиката към него ;) Вика ми за иронЕЯ дали съм чувала....нз къде учи и какво учи,обаче не се казва иронЕЯ,ами ИронИя. Може да е направил техническа грешка при писането,може въобще да не знае как се пише тази дума,не ме интересува. Факт е че вие "умните" от нгдек сте тръгнали да критикувате една "тъпачка от гимназията",а после ми се дуете колко сте умни,ами не става така :)

quench
08-31-2007, 07:04
както казах, елитността на учебното заведение определя елитността на учащите в него!

освен това, нали знаеш, че "обидата срещу Алма Матер е обида срещу държавата"!

така че внимавай!

Алма Матер, за теб ще отдадем живота си!

quench
08-31-2007, 07:06
право е момичето...

днешното образование не само е калпаво, ами и дава фалшиво самочувствие на тъпи парчета...

е не си прав!

диплома от СУ с тройка е равна на диплома от всеки друг университет с отличие!

[-(

чудя се кога ще се усети...

sinful`girl
08-31-2007, 07:21
както казах, елитността на учебното заведение определя елитността на учащите в него!


Да,дааааа. В много голяма грешка си. Да си чувал случайно за Първа Английска Гимназия?? Предполагам да,та тя се води за една от най-елитните гимназии в София след Немската. А знаеш ли какви учат там? Наркомани и пияници. Ако не вярваш питат някой свой познат,които знае да ти кажа. Това е всеизвестен факт! И така значи се води елитно даскало,а какви са учащите там ....многооо са елитни просто са елита на София. Не си мисли,че като учиш в нгдек си нещо уникално и незаменимо...Когато един почнеш да бачкаш първото нещо,което ще гледат наистина ще е къде си завършил. Само че ако те видят,че си завършил и най-елитния университет,обаче си пълен некадърник,мислиш ли че ще те оставят на работа ??

quench
08-31-2007, 07:26
ето, отново грешиш, защото си във възрастта, в която си мислиш, че знаеш всичко!

Първа Английска Гимназия е едно от най-елитните училища в София, мога да го кажа с чисто сърце, защото съм имал много приятели и няколко гаджета оттам! Там всички са леитарно интелигенти, с много странични интелектуални занимания и хобита, свързани с изкуствата. Освен това конкуренцията е жестока и всеки се старае да покаже най-доброто от себе си!
=;
Просто не разбираш, че правилата на дадена учебна институция са в състояние да превърнат престъпник в елитен и образован член на обществото! Виждал съм с очите си как пройдохи влизат в елитни училища и оттам излизат спретнати и изрядни във всяко едно отношение!
[-X

аз още броя след кой пост мацката ще се усети...

sinful`girl
08-31-2007, 07:33
Виж,писна ми да споря за глупости......нещата в Първа Английска не седят по този начин,но не искам да се впускам в подробности. Някой друг път ще ти обясня. Аз спирам до тук,защото достатъчно много размихме темата ти,а и прескачаме от една тема в друга,а аз така не обичам. Само ще ти кажа да не се надуваш излишно с това къде учиш,защото това не определя колко са мозъчните ти клетки ;) :)

quench
08-31-2007, 07:36
Виж,писна ми да споря за глупости......нещата в Първа Английска не седят по този начин,но не искам да се впускам в подробности. Някой друг път ще ти обясня. Аз спирам до тук,защото достатъчно много размихме темата ти,а и прескачаме от една тема в друга,а аз така не обичам. Само ще ти кажа да не се надуваш излишно с това къде учиш,защото това не определя колко са мозъчните ти клетки ;) :)

моят ВУЗ е дълбокоуважаван от всички и ако един ден се борим за едно и също работно място, в което се съмнявам, само погледа върху дипломата ми и това откъде е издадена, ще ме изстрл нагоре в йерархичната стълбица

освен това, когато си обгърнат от академичната атмосфера, дори да си тъп селяк, веднага започва у теб да се пробужда желанието за учение

а и заобиколен от толкова гениални хора, не може да не протече, да го кажем, "дифузия" на знанията и интересите!

изобщо, изводът е да не се ебавате с нас, елитните!

8) 8) 8)

sinful`girl
08-31-2007, 07:41
изобщо, изводът е да не се ебавате с нас, елитните!

8) 8) 8)


Тогава не се ебавай с нас,бе човече 8) :smt005 :-D

Вилхелм Mонке
08-31-2007, 08:17
благодаря quench !!!!!!!!!!!!! sinful`girl ти си тъпо говедо !!!!!!!!!!!! хаил хитлер!!!!!!!!!!!!

Communist
08-31-2007, 08:18
Никой ли не чете малките буквички???

quench
08-31-2007, 08:21
Никой ли не чете малките буквички???

явно не =]

Вилхелм Mонке
08-31-2007, 08:22
я млъкваи свиня съветска :evil:

sinful`girl
08-31-2007, 08:26
благодаря quench !!!!!!!!!!!!! sinful`girl ти си тъпо говедо !!!!!!!!!!!! хаил хитлер!!!!!!!!!!!!

Ела ми го кажи в очите :lol: :lol:

quench
08-31-2007, 08:32
монке, уважавам те само дотам, откъдето започва егото ти

Вилхелм Mонке
08-31-2007, 09:33
ще дой :smt013 :smt013 :smt013 да тъпо говедо

Вилхелм Mонке
08-31-2007, 09:34
ще дойда :smt013 :smt013 :smt013

quench
08-31-2007, 10:50
ЦИГАНИТЕ НА САПУН!БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

п.с хахаха аз несъм в списъкът ти с юзъри така че мога да си пиша колкото си искам

хахахаха, списъкът ми явно не е idiot-proof 8)

DjBaloon
08-31-2007, 11:04
Kolko grubo iztriha temata :-D

quench
08-31-2007, 11:07
в казармата - да тича с пълно бойно по плаца с противогаз на обед в лятната жега :evil:

да служи на родината!!!

quench
08-31-2007, 11:09
я кажи в кое новобранко си бил и къде си прослужил? 8)

quench
08-31-2007, 11:11
и кой ти беше старшина в граф Игнатиево?

quench
08-31-2007, 11:13
хахахахаха

не знаеш на батко ти кой му е бил старши вече,а? ;)

осра се - марш в ъгъла и мълчи посрамен до вечерта! :twisted: :twisted: :twisted:

quench
08-31-2007, 11:15
имам и друг въпрос

какво гласи член 7-ми от Устава???

:twisted: :twisted: :twisted:

quench
08-31-2007, 11:16
смешен си, мъник

скирй се преди да ми е притъмняло :twisted:

знаеш ли в Плевен такива като тебе как тичаха извънуставно през оградата да купуват цигари,а? :smt005

quench
08-31-2007, 11:17
хахахахаха

не знаеш на батко ти кой му е бил старши вече,а? ;)

осра се - марш в ъгъла и мълчи посрамен до вечерта! :twisted: :twisted: :twisted:
АМА КУРВО ЗНАМ НО НЕСЪМ ДЛЪЖЕН ДА ТИ КАЖА А АЙДЕ КАКВО СЕ ОТМЯТАШ КАЖИ ТИ КАДЕ СИ СЛУЖИЛ

новобранец в Плевен, гранизонен в Плевен - атендант на попдполковника

(тва значи служба-песен)

~BoRn^InLoVe~
08-31-2007, 11:19
смешен си, мъник

скирй се преди да ми е притъмняло :twisted:

знаеш ли в Плевен такива като тебе как тичаха извънуставно през оградата да купуват цигари,а? :smt005
ХАХАХА СИГУРНО СИ БИЛ ТИ А ЗНАЕШ ЛИ КАК ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ГИ ОБЛИЧАХМЕ КАТО ЖЕНИ И НЯКОЙ ДИВАЦИ ИМ ГО ДАВАХА МЕЖДУ КРАКАТА :-D ИЛИ КАК ПАК ТАКИВА КАТО ТЕБЕ СА ЛИЗАЛИ ПОДА ДОКЪТО НИЕ ЕБЕМ КУРВИ ВЪН НА УГРАДАТА :-D ебал си майка си :smt104

quench
08-31-2007, 11:22
смръдльо, такива неща е имало преди '89-та и то само в циганските поделения

явната ти некомпетенстност те издава, замълчи си

аз лично съм си седял по цяла нощ (бях зимна) в свързочното, там сержанта беше наклал кюмбето, а аз носех от офицерските салам и по 50 грама ракийка - щото самият сержант не даваше да пием, макар да няма кой да ни докладва или да няма опасност от атака

но съм тичал с другите, докато кралата ми хемс е подуят, хем измръзнат в кубинките, и аз съм носел въшкарник, даже трябваше да го държа по-спретнат от другите

и на всичкото отгоре съм носел и всички таскъми и храни, които офицерите решаха да вземат като ходеха на лов - а те са повече от походното

така че лек ден ти желая, защото очквам като добро момче да не пишеш повече

:smt006

quench
08-31-2007, 11:23
смешен си, мъник

скирй се преди да ми е притъмняло :twisted:

знаеш ли в Плевен такива като тебе как тичаха извънуставно през оградата да купуват цигари,а? :smt005
ХАХАХА СИГУРНО СИ БИЛ ТИ А ЗНАЕШ ЛИ КАК ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ГИ ОБЛИЧАХМЕ КАТО ЖЕНИ И НЯКОЙ ДИВАЦИ ИМ ГО ДАВАХА МЕЖДУ КРАКАТА :-D ИЛИ КАК ПАК ТАКИВА КАТО ТЕБЕ СА ЛИЗАЛИ ПОДА ДОКЪТО НИЕ ЕБЕМ КУРВИ ВЪН НА УГРАДАТА :-D ебал си майка си :smt104
КАКВО?МАЙКА ТИ Е БИЛА В ПЛЕВЕН СФИРКАДЖЙКА ЛИ??ААА ЗНАЧИ СЪМ Я ЕБАЛ ДА ПОЗНА ПРЕЗ МРЕЖАТА МАЙКА ТИ МИ ВЪРТЕШЕ СВИРЧОЦИ А КАТО НИ ПУСКАХА И РАЗЦЕПВАХ СЛИВАТА!

я кажи от коя страна на оградата има дупка, като си бил в плевен?

OtherDimension
08-31-2007, 11:24
лут куенч :lol:

РАСИСТА , премного филми гледаш.. явно последният е бил American History X и силно те е впечатлил, особено частта под душовете :D

~BoRn^InLoVe~
08-31-2007, 11:26
смешен си, мъник

скирй се преди да ми е притъмняло :twisted:

знаеш ли в Плевен такива като тебе как тичаха извънуставно през оградата да купуват цигари,а? :smt005
ХАХАХА СИГУРНО СИ БИЛ ТИ А ЗНАЕШ ЛИ КАК ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ГИ ОБЛИЧАХМЕ КАТО ЖЕНИ И НЯКОЙ ДИВАЦИ ИМ ГО ДАВАХА МЕЖДУ КРАКАТА :-D ИЛИ КАК ПАК ТАКИВА КАТО ТЕБЕ СА ЛИЗАЛИ ПОДА ДОКЪТО НИЕ ЕБЕМ КУРВИ ВЪН НА УГРАДАТА :-D ебал си майка си :smt104
КАКВО?МАЙКА ТИ Е БИЛА В ПЛЕВЕН СФИРКАДЖЙКА ЛИ??ААА ЗНАЧИ СЪМ Я ЕБАЛ ДА ПОЗНА ПРЕЗ МРЕЖАТА МАЙКА ТИ МИ ВЪРТЕШЕ СВИРЧОЦИ А КАТО НИ ПУСКАХА И РАЗЦЕПВАХ СЛИВАТА! :smt081 :smt082 :smt098 :smt044 :smt040

quench
08-31-2007, 11:28
виж, това, че си чувал за някакви извращения, така наречени, не значи, че трябва да ги смесваш във фантазиите си с любимите си интер-рейшъл садо-мазо гей порнота :lol:

всички гаври в казармата с малките изключения, които са се случвали в споменатите цигански части, никога не са имали сексуален характер

верно, веднъж един новобранец тичаше гол 5 минути в клинча, но това е защото загуби бас и не му дадохме да се откупи за 20 лева :D

~BoRn^InLoVe~
08-31-2007, 11:29
смръдльо, такива неща е имало преди '89-та и то само в циганските поделения

явната ти некомпетенстност те издава, замълчи си

аз лично съм си седял по цяла нощ (бях зимна) в свързочното, там сержанта беше наклал кюмбето, а аз носех от офицерските салам и по 50 грама ракийка - щото самият сержант не даваше да пием, макар да няма кой да ни докладва или да няма опасност от атака

но съм тичал с другите, докато кралата ми хемс е подуят, хем измръзнат в кубинките, и аз съм носел въшкарник, даже трябваше да го държа по-спретнат от другите

и на всичкото отгоре съм носел и всички таскъми и храни, които офицерите решаха да вземат като ходеха на лов - а те са повече от походното

така че лек ден ти желая, защото очквам като добро момче да не пишеш повече

:smt006
ХАХА ДОБРЕ ДОБРЕ УСПЕХИ!НЕКА НАЙТИНА ДА Е БИЛО ПРЕДИ 89 ХАХА МНОГО СИ НАЗАТ МОЙТО МОМЧЕ КАКВОТО СЪМ ВИДЯЛ В КАЗАРМАТА ДА ПРАВЯТ С ПО СЛАБИТЕ И ПО НАЙ БРУТАЛНИЯТ ПОРНО КАНАЛ НЯМА ДА ГО ВИДИШ ТОВА!АЕ СЪС ЗДРАВЕ НЯМА СМИСЪЛ ДА СПОРЯ С НЕКАДЪРНИЦИ ОМРЪЗНА МИ ВЕЧЕ ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ УЖ МНОГО НАЧЕТЕНИ! ау свършиха ти тъпите лафове ли :smt089

sinful`girl
08-31-2007, 11:34
Яяяяя колко било весело при вас :smt005

quench
08-31-2007, 11:34
виж, това, че си чувал за някакви извращения, така наречени, не значи, че трябва да ги смесваш във фантазиите си с любимите си интер-рейшъл садо-мазо гей порнота :lol:

всички гаври в казармата с малките изключения, които са се случвали в споменатите цигански части, никога не са имали сексуален характер

верно, веднъж един новобранец тичаше гол 5 минути в клинча, но това е защото загуби бас и не му дадохме да се откупи за 20 лева :D
ДОБРЕ ДОБРЕ УСПЕХИ КАЗАХ ТИ ЧЕ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СПОРЯ И СПИРАМ НЯМАЛО ИЗВРАЩЕНИЯ В КАЗАРМАТА ХАХАХА КОЛКОТО И В ЗАТВОРИТЕ НЯМА АМА КАКТО И ДА Е АЕ :smt006

ти правиуш ли разлика между казарма и затвор бе? да не би да си бил в панделката та ги знаеш тея рецидивистски истории бе?

явно си расист, защото циагните са ти избили белите зъбки и са тге обърнали на кошче за сперма,а?

:twisted:

казват, че емоционалните рани заздравяват...

Decu
08-31-2007, 11:52
Псевдо разбирачи и натурализирани тийнеджари .. нема ли кой да заключи темата вече ... баси простотията ! :roll:

Темата си е много добра, ама все ще има някой, който да прецака нещо..

08-31-2007, 20:49
:shock:
хъх?
:-s

Neo-Communist Power
09-02-2007, 07:03
абе дрисък... какви извращения си виждал в казармата бе...

нали всичките сме с оръжие, стига си слушал истории на трудоваци бе...И к'во кат имаме оръжие? Да не би да спиш с калашника???Ей, фашага, я млъкни =;

Skullbreaker
09-02-2007, 18:21
http://img512.imageshack.us/img512/5923/alloallo3zz1.jpg (http://imageshack.us)